ZMIYENÍ ÚČTU (W7)

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
miki55
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2010

ZMIYENÍ ÚČTU (W7)

Příspěvek od miki55 »

Dobrý den, mám velik problém: mam win 7 ultimate a už půl roku (od vydání v Anglii) jsem běžel pouze na jeden uživatelský účet (automatické přihlašování) a ten měl plné práva (+ jsem vypnul UAC). Nevím jistě jestli byl vedený jako Administrátor nebo jako "debugger user" - už si přesně napamatuji. Ale často mi na PC lezl malý bráška a bál jsem se že něco provede, pak jsem přečetl tento článek: http://extrawindows.cnews.cz/aktivujte- ... -windows-7 a aktivoval podle něj účet questa, požádalo mě to o restart, tak jsem to restartnul! A ouha! Naběhla mi přihlašovací obrazovka (to jsem čekal) ale byl tam jenom jeden účet a to Quest s právam questa! A je naprosto nenastavený,... prostě nový účet :(. Když jsem so podíval do uživatelských účtů, tak je tam toto: viz. příloha 1. A v "spravovat jiný účet je toto: (Miki je původní) viz. příloha 2. Nemůžu měnit typy ani nic u účtů, nemám přístup k velice důležitým souborům na staré ploše (složka Miki v C:\Users pořád je ale nepřístupný), obnovit systém do původního stavu, instalovat,... windovs ani žádné programy nejsou nastaveny,..... JE TO NA NIC!!! Pomůže mi někdo? Reinstall systému (popřípadně opravu) systému bych viděl až jako poslední možnost. Vpodstatě se potřebuji stát adminem (na aktivivání staršího účtu) nebo jenom aktivovat (a nastavit na admina) starý účet. Moc všem předem děkuji.

http://img202.imageshack.us/img202/9475/ucty3.jpg
miki55
Nováček
Nováček
Registrován: 19. bře 2010

Re: ZMIYENÍ ÚČTU (W7)

Příspěvek od miki55 »

VYŘEŠENO!!! Donouzového režimu jsem se dostal (přes problémy s ASUS zkratkam při zapínání - musel jsem nejdřív přes ASUS bootovací menu a až pak tam byla na cca 2 sekundy mezera na spusteni systemu v nouzaku) a přes zabudovaného admina jsem vše nastavil tak jak má být!!!
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“