Android s IOS

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
biggrrcze
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2012

Android s IOS

Příspěvek od biggrrcze »

Ahoj, myslíte si že je nepraktické mít Telefon s androidem LG G3 a tablet Ipad air ?
Tablet bych měl na kancelářské aplikace a internet, telefon na hudbu a internet.
Popřípadě je možný si do tel. nahrát vzhled IOS ? abych to měl stejný ? Díky
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: Android s IOS

Příspěvek od pilarius »

Jestli mezi těmi systémy vidíš jako hlavní rozdíl vzhled, tak ne, není to nepraktické.

Ano, možné to je:
https://play.google.com/store/search?q=ios%20launcher
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
biggrrcze
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2012

Re: Android s IOS

Příspěvek od biggrrcze »

Mě přijdou top tablety od samsungu dost neplynulé, a ostatní nemají top výbavu, Ipad se mi zná nejrozumnější.
biggrrcze
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2012

Re: Android s IOS

Příspěvek od biggrrcze »

takže si myslíte že to není špatný nápad ? Telefon android a tablet IOS ?
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Android s IOS

Příspěvek od CageJ »

nie je...
sam planujem novy iPad Air a mam WP v telefone
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
biggrrcze
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2012

Re: Android s IOS

Příspěvek od biggrrcze »

OK tak díky
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: Android s IOS

Příspěvek od PS3master »

Já sám jsem provozoval kombinaci L920+iPad mini poměrně dlouho. Myslím, že hlavní problém je synchronizace, ale můžeš používat místo iCloudu třeba google drive na všech třech(myslím PC, android, iOS) a soubory tak jednoduše přenášet(já používám onedrive a iOS si s ním poradil úplně stejně, jak windows devices, takže velmi dobře)...
Probook 430G2
biggrrcze
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2012

Re: Android s IOS

Příspěvek od biggrrcze »

ok, tak jdu do toho, a nevíte jestli bude tento rok představen Ipad air 2 ? Nebo nemá cenu na něj čekat
Kohyx
Nováček
Nováček
Registrován: 15. bře 2011
Bydliště: Domažlice
Kontaktovat uživatele:

Re: Android s IOS

Příspěvek od Kohyx »

Pokud chceš být efektivní, co se týče času, určitě vol jen jeden operační systém, ekosystém. Předejdeš tak nezdarům.

//Cagej - premaz
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“