LCD DISPLEJ S PSONE

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.

Zdá se vám to dobré, nebo je to k ničemu?

Good
42
82%
Bad
9
18%
 
Celkem hlasů: 51
Action.man
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

LCD DISPLEJ S PSONE

Příspěvek od Action.man »

Zdravím, nedávno jsem si četl článek na bit-techu o zapojení dislpleje s nejaký kraviny na PSONE. Umel by to nekdo zapojit? Navod je na to tady http://bit-tech.net/article/136/ ale je v anglictine tak je mi na prd. Kdyby to nekdo umel zapojit, mozna bych pustil i nejaky ten peníz :) Dík
Intel P4 3,6GHz, 2x 512MB DDR PC433MHz, WD 200GB Jb 2x, Asus P4P800 Deluxe, ATI Radeon X800XT - Intel rulezz pánové !
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Tak jsem to teď viděl...docela bych to bral, ale zajimalo by mě, jestli se to u nás dá sehnat a hlavně cena...
Jiri Drak
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Č.K.

Re: LCD DISPLEJ S PSONE

Příspěvek od Jiri Drak »

Action.man píše:Zdravím, nedávno jsem si četl článek na bit-techu o zapojení dislpleje s nejaký kraviny na PSONE. Umel by to nekdo zapojit? Navod je na to tady http://bit-tech.net/article/136/ ale je v anglictine tak je mi na prd. Kdyby to nekdo umel zapojit, mozna bych pustil i nejaky ten peníz :) Dík
Tam je jen uvedeno, jak to pripojis na klasicky VGA kablik, zbytek uz nastavujes ve windows jako secondary display.
MB Asus P7P55D-E, CPU Core i5-750@3700MHz, RAM 16GB, VGA Radeon RX Vega 56
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Tak už jsem to sehnal, za 1350,-Kč...asi to koupím, jen by mě zajimalo, jestli by to šlo zapojit na TV-out, ale jde o to, jestli to pak půjde ovládat...
Action.man
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

Hej

Příspěvek od Action.man »

Chlapci, dá se to sehnat za 1320,- a vynda se to s te kraviny ... Ale na to sem se neptal, dokazal by to nekdo z vas zapojit? Pac ja na to fakt nemam :) Napiste dik. By sme to u me vyzkouseli a pak by se s toho udelal nejaky clanek (konecne CZ)
Intel P4 3,6GHz, 2x 512MB DDR PC433MHz, WD 200GB Jb 2x, Asus P4P800 Deluxe, ATI Radeon X800XT - Intel rulezz pánové !
Budulman
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Vrchlabí

LCD z nouťasu

Příspěvek od Budulman »

Co LCD z noťasu,jde to nějak zapojit jako monitor k PC,mám tu jeden,
Budulman
ASUS A6T AP017
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

No mě se to zdá pěkný.... :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

No, tak to je hezký... možná by se to dalo sehnat v nějakym bazaru... Akorát bych potřeboval další VGA výstup :(
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Stoobi píše:jestli by to šlo zapojit na TV-out, ale jde o to, jestli to pak půjde ovládat...
Možná by se dala sehnat nějaká redukce... a ovládat by to mělo jít, jako když do PC připojíš TV místo monitoru... Ale kde takovou redukci sehnat? :?
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

Sleepy.664 píše:
Stoobi píše:jestli by to šlo zapojit na TV-out, ale jde o to, jestli to pak půjde ovládat...
Možná by se dala sehnat nějaká redukce... a ovládat by to mělo jít, jako když do PC připojíš TV místo monitoru... Ale kde takovou redukci sehnat? :?
Ale je tu jeden problém...chtělo by to, aby se na tom malým LCD zobrazovalo něco jinýho, než na monitoru a když má karta jen VGA a TVout a nemá DVI, tak to zobrazuje na obou to stejný...

Jde o to, jestli by šlo nějak zařídit jiný zobrazování...pak bych do toho šel... :D
johny128
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2004

Příspěvek od johny128 »

Stoobi píše:Ale je tu jeden problém...chtělo by to, aby se na tom malým LCD zobrazovalo něco jinýho, než na monitoru a když má karta jen VGA a TVout a nemá DVI, tak to zobrazuje na obou to stejný...

Jde o to, jestli by šlo nějak zařídit jiný zobrazování...pak bych do toho šel... :D
to nie je pravda, aj na tvout si mozes osobitne nastavovat co sa tam ma zobrazovat :wink:
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

JJ píše:
Stoobi píše:Ale je tu jeden problém...chtělo by to, aby se na tom malým LCD zobrazovalo něco jinýho, než na monitoru a když má karta jen VGA a TVout a nemá DVI, tak to zobrazuje na obou to stejný...

Jde o to, jestli by šlo nějak zařídit jiný zobrazování...pak bych do toho šel... :D
to nie je pravda, aj na tvout si mozes osobitne nastavovat co sa tam ma zobrazovat :wink:
No ale jak? Já mám v nastavení obrazovky pouze jeden monitor...kdyby šlo zobrazovaz různé věci, tak by tam musely jít nastavit dva monitory, ne?

Našel by se tady někdo, kdo by tu obrazovku dokázal zapojit na TVout?
SleepY.664
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SleepY.664 »

Stoobi píše:
JJ píše: to nie je pravda, aj na tvout si mozes osobitne nastavovat co sa tam ma zobrazovat :wink:
No ale jak? Já mám v nastavení obrazovky pouze jeden monitor...kdyby šlo zobrazovaz různé věci, tak by tam musely jít nastavit dva monitory, ne?

Našel by se tady někdo, kdo by tu obrazovku dokázal zapojit na TVout?
Ta funkce je třeba v ovladačích nVidie... Sou tam funkce "klonování" a funkce "2 plochy"... a funguje to i přez TV-out...

Na overclocking fórum někdo hodil zapojení na TV-out (english), kak tam nakoukni :roll:
Stoobi
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 06. úno 2004
Bydliště: Potštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stoobi »

For the casual modder who doesn't like hardware hacking and making your own PCB, there's an easier way to pull this off. Just use your video card's TV out as a composite video source and connect that to the PSOne display through the "Sony" 3.5mm 4 pin AV jack. The image quality won't be as good, but you won't have to mess with powerstrip. You should be able to source a 4 pin 3.5mm jack from a good electronics store, and the connections are: Pin 1 (tip) - left audio, Pin 2 - Composite video, Pin 3 - Ground, Pin 4 (base) - right audio. Just solder a standard RCA connector to pins 2 and 3. Pin 2 should go to the center connector of the RCA, and Pin 3 should go to the shield. Soldering two connections is a lot easier than soldering to 6 close together points right?

Mohl by to někdo přeložit? Já bych se do toho možná pustil, ale neumím nějak valně anglicky, takže...
mina
Červená karta
Červená karta
Registrován: 12. kvě 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mina »

Stoobi píše:Mohl by to někdo přeložit? Já bych se do toho možná pustil, ale neumím nějak valně anglicky, takže...
Tady to je, volně přeloženo:

Pro normálního moddera, kterej nemá rád modifikace hardwaru a vyrábění vlastního PCB, je tu jednodušší cesta. Lze totiž požít kompozitní TV-OUT výstup na grafické kartě a ten připojit k displayi PSOne přes redukci od sony (3.5mm 4 pin AV jack). Kvalita obrazu sice nebude tak dobrá, ale nebudete se muset nastavovat s PowerStripem. Měli byste být shopni sehnat 4-pinový 3,5mm jack od nějakého dobrého prodejce s elektronikou. Propojení jsou následující: Pin 1 (tip) - levé audio, Pin 2 - kompozitní video, Pin 3 - zem, Pin 4 (base) - pravé audio. Stačí přiletovat standartní RCA konektor k pinům 2 a 3. Pin 2 by měl jít do středu toho konektoru a pin 3 by se měl přiletovat jako stínění. Letování těchto spojů je o mnoho jednodušší než letování 6-ti sobě blízkých bodů, ne snad?
Windows 2008 "Workstation" >>> Vista Ultimate ;)
ManchesterUnited
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Buštěhrad, Kladno, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManchesterUnited »

To mina: Správně přeložíno :-D Myslim, že to zní jednoduše. Ještě sehat ty redukce a ty jacky a je to :-D
CPU: i9-9900K + NZXT Kraken X53, MB: GIGABYTE Z390 D, MEMORY: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis, VGA: GIGABYTE GeForce RTX 2080Ti GAMING OC 11G, DVDRW: ASUS SDRW-08U9M-U, HDD: SSD Samsung 970 EVO 1TB, CASE: NZXT H510 Matte Black, ZDROJ: SilverStone Essential Gold Semi-modular 750W, SOUND: M-Audio M-Track DUO, REPRO: Logitech Z207, MOUSE: Logitech MX Master 3, LCD: Dell SE2417HG, Powered by iPhone 14 Pro 128GB Notebook: ASUS ZenBook UX430UQ-GV218T
mina
Červená karta
Červená karta
Registrován: 12. kvě 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mina »

Kdyby to bylo na mě, tak bych to rval přes ten VGA výstup i za tu cenu náročnějšího letování. A pokud k tomu nejni grafika, tak bych kouil i tu - to nastavení přes ten TV-OUT nejen že bude nekvalitní, ale nebude to jednoduchý nastavit a bude to náchylný na rušení...
Windows 2008 "Workstation" >>> Vista Ultimate ;)
Action.man
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

to register

Příspěvek od Action.man »

hele tady máš ty fotky mé case, dal bych to tam dolů.

http://x-action.borec.cz/pc_11.jpg
http://x-action.borec.cz/pc_22.jpg
Intel P4 3,6GHz, 2x 512MB DDR PC433MHz, WD 200GB Jb 2x, Asus P4P800 Deluxe, ATI Radeon X800XT - Intel rulezz pánové !
mina
Červená karta
Červená karta
Registrován: 12. kvě 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mina »

Tak jak vidim, daleko větší fuška jak letování drátků u tebe bude hrát si s casem :-D Jinak, jak se ti povedlo vyfotit tu první fotku? - to si při tom focení běžel?
Windows 2008 "Workstation" >>> Vista Ultimate ;)
Action.man
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 03. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Action.man »

No to ani ne, spíš kokotský foták :)
Intel P4 3,6GHz, 2x 512MB DDR PC433MHz, WD 200GB Jb 2x, Asus P4P800 Deluxe, ATI Radeon X800XT - Intel rulezz pánové !
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“