Windows XP SP2 CZ - diskuse, problémy, postřehy a rady

Operační systémy Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista a další.

Moderátor: Loki5567

Pravidla fóra
Vše okolo nového systému Windows 8 se řeší jen a pouze v PODSEKCI (klik), ostatní se přesouvá nebo zamyká.
Odpovědět
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Windows XP SP2 CZ - diskuse, problémy, postřehy a rady

Příspěvek od zombux »

podle http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=118437 už tady bude SP2 co nevidět. tenhle thread bude sloužit k diskusi s touto verzí, pokud možno NIKOLI anglickou verzí nebo betaverzemi (od toho už tady thready jsou).
Naposledy upravil(a) zombux dne stř 8. zář 2004, 09:51, celkem upraveno 3 x.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Shit píše:http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php? ... sc&start=0 už tam nějaký postřehy jsou. :)
jj díky za připomínku. já měl na mysli CZ verzi :oops: nevim jestli mezi tim bude nějakej funkční rozdíl
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Podle mně můžou bejt potenciální problémy jako v tom výše zmíněných threadu. Možná by nebylo špatný udělat na to FAQ. :wink:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Shit píše:Podle mně můžou bejt potenciální problémy jako v tom výše zmíněných threadu. Možná by nebylo špatný udělat na to FAQ. :wink:
:idea: good idea. sem se vším, po(s)tupně to sepíšu :)

ok, je to tady http://forum.pctuning.cz/new/viewtopic.php?t=16738 v diskusi pokračujme dál zde...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

Je to tady !!! (260 MB)

CZ verze SP2 :

http://download.microsoft.com/download/ ... P2-CSY.exe

Instalovat zatím nebudu, chci nejdřív zjistit co to budě dělat jiným , než to tam dám... :roll:
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
bigbalu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2004
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigbalu »

Roxyman píše:Je to tady !!! (260 MB)

CZ verze SP2 :

http://download.microsoft.com/download/ ... P2-CSY.exe

Instalovat zatím nebudu, chci nejdřív zjistit co to budě dělat jiným , než to tam dám... :roll:
jdeš na to chytře, taky to tak udělám

tak kdo už to zkusil, ať napíše své postřehy 8-)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Roxyman píše:Je to tady !!! (260 MB)
Už od včerejška :) a je na to nový FAQ http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=16738 :wink:

2Zombík: Nechtělo by to tady locknout taky, ať v tom není bord*l?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Shit píše:2Zombík: Nechtělo by to tady locknout taky, ať v tom není bord*l?
já bych nechal FAQ jen na odkazy a všeobecný informace a diskusi bych dal sem, možno? :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

:worship: OK :) Tak já jenom opíšu to, co jsem psal ve FAQ:
Shit píše:U mě bezproblémů :) , jinak si dejte bacha na virtuální mechaniky. (Nutno odinstalovat, pak SP2 a pak zase je možno nainstalovat virt.mechaniku).
:roll:
Roxyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2004
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roxyman »

Shit píše:
Roxyman píše:Je to tady !!! (260 MB)
Už od včerejška :) a je na to nový FAQ http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=16738 :wink:

2Zombík: Nechtělo by to tady locknout taky, ať v tom není bord*l?
No jo, já si toho nevšim, sorry... :worship:

2Zombík: Spíš bych tenhle thread přejmenoval na : SP2 CZ - problémy a postřehy :bomb:
CPU AMD PHENOM II X4 955 Black Edition ::: ASRock 970M PRO3 - AMD 970 ::: RAM HyperX Savage 16GB (2x8GB) DDR3 2400 CL11 ::: VGA XFX Radeon RX 560 4GB Core Edition True OC Single Fan ::: SSD OCZ Agility 3 Series 120GB ::: HDD Samsung SpinPoint F1, HD103UJ, SATA II, 32MB - 1TB ::: CASE: CHIEFTEC
bobula
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2004

SP2 přímo v WINXP

Příspěvek od bobula »

Tak jsem se vrhl přímo do jámy lvové.
Instalace SP2 na XP+SP1 naprosto bez problémů.
Instalace SP2 na WINXP naprosto bezproblémů.
V obou případech základní programy, filmy a hry jedou.
Tak jsem udělal instalační disk s SP2 vložen přímo do WINXP. Instalace bez problémů, jenom v závěru po posledním restartu mám problémy se sériovým číslem, nechce mě to pustit do plného režimu.
Sériové číslo je platné.
Vrátil jsem se k instalaci WINXP+SP2, vše zatím bez problémů, jen pro pálení jsem musel použít verzi Nera 63120.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

zajímalo by mě tohle -> XPSP2 + Nero 5.5.10.56 = ?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
bobula
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od bobula »

zombux píše:zajímalo by mě tohle -> XPSP2 + Nero 5.5.10.56 = ?
Měl jsem verzi Nero 6302 a SP2 prskal - nechtěl spolupracovat.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

bobula píše:
zombux píše:zajímalo by mě tohle -> XPSP2 + Nero 5.5.10.56 = ?
Měl jsem verzi Nero 6302 a SP2 prskal - nechtěl spolupracovat.
já vím, právě proto se ptám jestli někdo zkoušel pětku :wink:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
theedge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2004

Příspěvek od theedge »

Dotaz: Když udělám čistou instalaci XP a dám tam SP2 ...stačí to? SP2 obsahuje SP1 a všechny starší aktualizace ? Nebo tam musim nahrnout napřed SP1 a pak teprve SP2 ?
Ptám se i kvůli té integraci do instalačního CD ...
AMD Ryzen 7 5800X3D || Scythe Ninja 4 || ASUS Rog Strix B550-F Gaming || 32GB DDR4 Crucial Ballistix 3200@3600 CL16|| EVGA RTX 3080 FTW3 Ultra || SSD M.2 NVMe Samsung 980 PRO 2TB + Samsung 970 EVO 500GB || 3x HDD WD Red 3 TB || Creative X-Fi Titanium HD + Shure SRH840 || FRACTAL Define R4 + Corsair HX850 850W|| Razer DeathAdder 3500 || 27" Gigabyte Aorus FI27Q-P (1440p + 165 Hz)
Borg
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Borg Cube
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borg »

SP2 obsahuje samozřejmě i všechny starší aktualizace (včetně SP1). :wink:
CPU: Phenom X4 Quad Core 9750 2,4@2,9GHz, CPU Cooler: Arctic Cooling Freezer 64 Pro, MB: GigaByte MA790FX-DQ6, RAM: 2x2048MB A-Data Vitesta Extreme DDR2 800@970 (5-5-5-18), VGA: GIGABYTE 9800GTX 512MB @ 805/1950/1150, Zvuk: Realtek HD audio, SAT: SkyStar2, HDD: Samsung 160GB SATA, WD 250GB SATA, Seagate 500GB SATA DVD+-RW/RAM: Lite-On LH-20A1L SATA, FAN: 2x Arctic Fan Pro TC, Zdroj: Zallman 600W, Monitor: 20" LCD LG L204WT, Klaveska: Logitech G15, Hlodavec: Logitech MX1100
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: SP2 přímo v WINXP

Příspěvek od Shit »

bobula píše:Tak jsem udělal instalační disk s SP2 vložen přímo do WINXP. Instalace bez problémů, jenom v závěru po posledním restartu mám problémy se sériovým číslem, nechce mě to pustit do plného režimu.
Sériové číslo je platné.
Nerozumím... Jak nechce pustit do plného režimu? :?
johny128
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2004

Re: SP2 přímo v WINXP

Příspěvek od johny128 »

Shit píše:
bobula píše:Tak jsem udělal instalační disk s SP2 vložen přímo do WINXP. Instalace bez problémů, jenom v závěru po posledním restartu mám problémy se sériovým číslem, nechce mě to pustit do plného režimu.
Sériové číslo je platné.
Nerozumím... Jak nechce pustit do plného režimu? :?
tiez nechapem :?
postup ako integrovat sp2 do winxp je tu
http://www.neowin.net/articles.php?action=more&id=94
Mozes troska upresnit co to robi?Predpokladam ze pod plnym rezimom myslis normalny start, nie nudzovy rezim...ale co ti vypisuje v tom "plnom rezime" ? :?


inac kto odobera pc reveu tak je tam clanok o tom ake novinky prinasa sp2 :wink: (ako keby sme to nevedeli, prinasa nekompatiblitu a bordel v pc)
bobula
Nováček
Nováček
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od bobula »

Přesně, jak jsem psal, po posledním restartu mě to hlásí něco jako nekompabilitu sériového čísla. Když dám restart, tak při nouzovém režimu mě to naskočí. Pokud nezadám nouzový režim, opět se dostanu do hlášky "Nelze ověřit sériové číslo" - nebo tak nějak.
I když používám platné sériové číslo!!!!
Všechny jiné verze instalací XP + SP1 nebo SP2 jedou bez problémů.
Nevím, možná nějaká blbost při vkládání SP2 nebo nastavení vypalování. :x
Odpovědět

Zpět na „Operační systémy Microsoft“