Mam nechat 1GB v DUALu nebo za dobre penize prikoupit 512MB?

Problematika SDRAM, DDR1/2/3 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další, včetně čteček pamětí.
Odpovědět
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Mam nechat 1GB v DUALu nebo za dobre penize prikoupit 512MB?

Příspěvek od kotas »

Ahoj, sestavu mám viz popis (az na tu VGA ktera je zatim jeste u dodavatele a zatim jeste o ni nic nevim). Jedu na 2x 512MB na pametech Kingston Hyper-X v dualu, uvazuji o zakoupeni dalsiho 512MB modulu (totozneho), samozrejme ze pameti v DUALu uz nepojedou, mam moznost sehnat tento modul za super cenu 1100,-
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 20TU0TV4Y3
Myslite si ze do toho mam jit?? Mel bych samozrejme namisto 1GB v DUALu 1,5GB v SINGLE...
Predtim jsem vlastnil desku MSI KT6V-LSR a jel jsem stejne porad v SINGLE rezimu..a rozdil jsem moc nepoznal..
pokud to tady nekde je omlouvam se a smazte muj prispevek uprime nestihl bych ho hledat pisu z prace..
DEKUJI kotas
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Ani na ty NF2 neni rozdil mezi dualem a singlem velkej, pokud používas aplikace (hry) ktery opravdu chtej vic jak 1GB RAM, tak ti víc pomuze vetší ram nez dual na NF2...

Akorat bych to nejdriv otestoval, 3 moduly na tyhle tvojí desce (ASRock K7NF2-RAID (nForce2ULTRA400) - radsi to sem davam, podpis za chvili zmeníš :roll: ) muzou bejt slušnej porod. Můžou a nemusí :)
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Příspěvek od kotas »

Tak zitra rano si ten 512MB modul koupim, na netu jsem nenasel ze by byly nejake problemy v kombinaci 3x512MB na nForce2U400, konkretne ASRock K7NF2-RAID? pokud nekdo nejakem problemu vi at napise..dik
//Tak mam uz treti totoznou RAMku a jedu tedy na 3x 512MB DDR 400MHz :-)
Nemam cas zkouset testy a kompatibilitu (nejsem doma), ale zatim jsem to testnul v EVEREST a SANDRA2007 a tvari se to v pohode tak doufam ze to tak zustane..-
pikoto
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2007
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

)

Příspěvek od pikoto »

Stouhle sestavou si myslím že je uplně fuk jestli jedeš 1gb v dualu nebo 1,5 v singlu...Určitě se přikláním u této desky a cpu k 1,5 v singlu..
Odpovědět

Zpět na „Paměti“