Far Cry 4

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Vlastik80
Začátečník
Začátečník

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Vlastik80 »

Jo, mě taky přijde že by snad bylo někdy lepší se přidat k těm vojákům a k němu než bojovat za ty "magory" co jsou na naší straně, tu hru fakt dělali snad zhulený lidi... :mrgreen:
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Swat »

No já teda musím říct, že se mi za celou dobu hraní nestalo, aby mě borci ze Zlatý stezky přejeli. Už jsem se nějak naučil pohybovat po mapě tzn. když po silnici, tak při kraji, nebo lesem. Kolikrát když vidim pohyb vojáků od Pagana, tak se jim vyhnu, abych se neprozradil, na mapě se podívám, s jakejma zvířatama můžu v daný oblasti počítat apod. Není problém přejít mapu, aniž by o mě kdokoliv věděl, nebezpečný zvířata obejdu, dokonce jsem zjistil, že se dají odlákat kamenem (ne tak snadno jako vojáci, ale i zvířata reagujou na kameny) - zkrátka se člověk musí přizpůsobit tý ai. Kromě okřídlenýho dementa, ten mi sedne na hlavu kdy se mu zachce.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Hladis
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od Hladis »

morke píše:Ale stejně se mi zdá, že ze všech je tam nejnormálnější Pagan Min :D.
Je docela zajimavy udelat hru, kde hlavni zaporak je ten nejmensi magor. Uz vase postava není uplne normalni (myslenkovy pochody vasi postavy jsou zalozeny na krátkodobých impulsech bez jakéhokoliv vlastního rozumu), aneb simulator vydrze urny na lidsky popel. Ale to spis je chyba dost chabého scenare a omezenych moznosti v pribehu.
Obrázek
Kositch
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kositch »

Zkoušel někdo online hru? Teď jsem se marně 20 minut snažil připojit k relacím a vždy mi to napsalo, ať to zkusím jindy. Když jsem dal rychlou hru, tak se to též připojovalo a pak mě to hodilo do menu, že opouští zápas. Zkoušel jsem všechny různé hry relace a ani jednou mě to nepustilo do hry. WTF? Nějaké rozbité to je...
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
Vlastik80
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Vlastik80 »

Podle mě je problém v tom že je hra otevřená, kdyby to byla skriptovaná lineárka tunelovka, tak by se dalo více vytěžit z příběhu a udělat více zajímavých momentek, takto hra neví kudy půjdete, co se kde pokusíte udělat s čím se nepočítá apod., takže jo, je to lepší otevřené a dělat si úkoly jak kdo chce, ale jinak příběhově celkem slabý, trochu tomu chybí filmovost... Je to prostě takový GTA na horách s Andělem... :-D Za mě nic revolučního, jen evoluce od FC3.

EDIT: Ale jo, je to nejlepší střílečka roku, takže klobouk dolů a čest! :)
Marek4
Červená karta
Červená karta

Příspěvek od Marek4 »

Teď jsem udělal těch 5 survive kol v aréně, hodně good :) , čekal jsem nějakou postelovou odměnu od Noore, škoda že zavřela dveře :D
Stratos
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

resim jednu vec, mam 1.3 verzi hry a kdyz jedu na ctyrkolce nebo v aute tak i pri 45fps+ porozuji zaskuby.. ovladace s GTX980 mam 144.65 ty nejnovejsi se zacukavali jeste vic :( tj ted otazka je to hrou a cekat na patch nebo je to ovlaacema...
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RaZZoR »

Vlastik80 píše:... kua tady je to jak galerie, z vás by měl Ubisoft radost, propagace hadr, za tohle by měl Ubi hezky platit :lol: A nebo alespoň trika a další věci zdarma... :mrgreen:

EDIT: Mimochodem ten vlk to je děs, jestli takhle vypadá naživo to dost pochybuju, srst jak omalovánky a chlupy?? To je realistická srst? Blivajz... Ani jako pokus to není dobrý tohle... Jak Lara a její superrealistický vlasy aneb nosím Head & Shoulders všude, proto mé vlasy mají objem a jsou vždy čisté i když jsem po krk ve sra... krvi a blátě... No jen tak dál... Hlavně že na to je potřeba další výkon navíc, nádherné... Takže zatímco techdema mají superreal grafiku už roky, nám se cpe tohle... Díky hoši, fakt díky.
Grabuju všechno, co hraju, tak se snažim si dělat lepší screeny :) A vlk, jo, zblízka je ta srst divná, ale jinak mi to přijde pokrok proti samotný textuře. Když na zvíře čumíš z metru a víc tak to vypadá jak srst. V rámci možností. ;-)
morke
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od morke »

Stratos: Patch je už 1.4 a ovladače 344.80. Jinak v Documents\My Games\Far Cry 4\GamerProfile.xml nastav GPUMaxBufferedFrames="1" a UseMouseSmooth="0", Smoothness="0", Smoothness_Ironsight="0", MouseAcceleration="0", MouseAccelerationOn="0". A nakonec SMAA.
Mimochodem, je tu i vlákno pro tech. stránku hry: http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php? ... &start=220.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
Sapphire Pulse RX 6600, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 840 Pro 128 GB/Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro Noctua NH-D14, Lian Li PC-7FNW
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Stratos
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stratos »

diky za radu zkusim..
zhor
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od zhor »

Swat píše:No já teda musím říct, že se mi za celou dobu hraní nestalo, aby mě borci ze Zlatý stezky přejeli. Už jsem se nějak naučil pohybovat po mapě tzn. když po silnici, tak při kraji, nebo lesem. Kolikrát když vidim pohyb vojáků od Pagana, tak se jim vyhnu, abych se neprozradil, na mapě se podívám, s jakejma zvířatama můžu v daný oblasti počítat apod. Není problém přejít mapu, aniž by o mě kdokoliv věděl, nebezpečný zvířata obejdu, dokonce jsem zjistil, že se dají odlákat kamenem (ne tak snadno jako vojáci, ale i zvířata reagujou na kameny) - zkrátka se člověk musí přizpůsobit tý ai. Kromě okřídlenýho dementa, ten mi sedne na hlavu kdy se mu zachce.
Me uz prejeli i kdyz jsem byl uplne mimo silnici, proste najednou prudce odbocili do travy a bylo po me. Jinak stealth jsem po nekolika pokusech vzdal protoze snad videj i zaroh a po zabiti prvniho spustej poplach i bez ukazatele odhaleni. Nejlepsi je vzit BUZZSAW kterej bleskove sunda i obrnence a jit tam hlavni branou. Se zviratama moc problem nemam, staci hodit navnadu a je pokoj. Taky casto staci strelit po prvnim zvireti a ostatni utecou...
CPU: i7-11700F+NH-U12A | MB: Asus TUF B560M-Plus | RAM: Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU: EVGA 3070 XC3 Ultra | SSD: Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS: Corsair TX750M | Case: FD FocusG Mini | Mon: MAG272-165Hz |
Marek4
Červená karta
Červená karta

Příspěvek od Marek4 »

oká ti vývojáři vážně na něčem jedou :D mise s chemikem super :) hraju to tak nějak na obě dvě strany, jak S tak A, jak ke mě promlouvá Pagan přes vysílačku tak zní fakt dobře že bych se za ním i zastavil jaký na to má pohled on... :D
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RaZZoR »

Teď mám zabít tu kurvu, co makala pro Pagana a zase sem sjetej v šangrile. Střílet lukem do mizícího debila. Demence. Půlka týmu musela bejt věčně našrot a zduněná a ta pak dělala sračky jako šangrila a Y/R mise. Druhá půlka týmu bude normální a ta dělala zbytek. Jinak to neni možný :crazy:
jack08
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od jack08 »

ta hra mě už trochu přestává bavit, je to takové nejednotvárné a místy hodně dementní. Nevím jestli to vůbec dohraji. Trojka byla lepší.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RaZZoR »

Byla, tohle je vyloženě jen recyklace. Deisgnér postav byl asi furt v rauši, že vymyslel samý nesympatický kokoty. Jiříková, když to recenzovala, tak asi byla v rauši taky, protože podle ní je Pagan vyšinutej magor, a přitom je jedinej, kdo neni ymrvére zhulenej, sjetej, nebo nemele náboženský fanatický hovadiny.
morke
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od morke »

Ubisoft měl vydat sběratelskou edici s pytlíkem trávy pro autentický prožitek :D .
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
Sapphire Pulse RX 6600, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 840 Pro 128 GB/Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro Noctua NH-D14, Lian Li PC-7FNW
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
LoCo99
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od LoCo99 »

jack08 jseš si jistej že si chtěl použít slovo "nejednotvárné" ?

mě ta hra nevadí, trojku jsem dohrál před dost dlouhou dobou na to abych si stěžoval na to že je to skoro stejná hra jak trojka

a nechápu že to berete tak vážně, ani trojka nešla brát vážně
oneb1t
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od oneb1t »

RaZZoR píše:Byla, tohle je vyloženě jen recyklace. Deisgnér postav byl asi furt v rauši, že vymyslel samý nesympatický kokoty. Jiříková, když to recenzovala, tak asi byla v rauši taky, protože podle ní je Pagan vyšinutej magor, a přitom je jedinej, kdo neni ymrvére zhulenej, sjetej, nebo nemele náboženský fanatický hovadiny.
a navic kdyz ho na zacatku nechate at se vrati tak vam necha uskladnit popel vasi matky

takze je i rozumnej :D
i7-12700K, 2x16GB DDR5-4800MHz, ASUS B660-I, 1TB WDS100T1X0E
i7-9700K@5.1GHz, 2x16GB DDR4-3200MHz CL13, ASUS APEX IX@X, A-data 1TB XPG SX8200, R9 290X@390X 4GB, NZXT S340 Elite, X4071UHSU
Athlon 200GE, 2x4GB DDR4 3000Mhz, ASUS A320M-K@350M-E, A-data 1TB XPG SX8200, 55OLED754, 100W 12V PicoPSU
HP ENVY x360 13" Ryzen 3 4300U
Marek4
Červená karta
Červená karta

Příspěvek od Marek4 »

morke píše:Ubisoft měl vydat sběratelskou edici s pytlíkem trávy pro autentický prožitek :D .
pobavilo :-D

já se zatím nedokážu rozhodnout na čí stranu se nakonec přikloním , jestli pro Sabala, nebo tu Amitu, protože ani jeden se mi nelíbí, a nebo mi ta hra začíná vsugerovat, abych si myslel něco dobrého o Sabalovi, jenže Amita mi pak jedním argumentem změní názor...

Aspoň ten Willis...
Hladis
Moderátor
Moderátor

Příspěvek od Hladis »

Willis je hajzl....... :) Je jedno jakou stranu si vyberes, vybíráš si mezi panovačnou svini a religioznim maniakem.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“