Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše: takže popořádku: 10M registrovaných nijak nezohledňuju. To bych dělal, pokud bych poukazoval na to jak ti kulhá logika ve dvou takřka následujících větách. Třeba "(protoze tam je velka spousta lidi kteri hrajou VSECHNO)" je nesmysl už z toho důvodu, že her je tolik, že nejde hrát všechny najednou. Nebo taky že velká spousta z 10M = 160k a to ještě v tom případě, že všichni hráčí D3 hrají i všechny ostatní hry (bojím se jen pomyslet na to jak to provádějí)
posledni post,protoze mas ocividne v planu slovickarit a resit pejcoviny typu "hrajou vsechno",a ano je to presne tak jak jsem psal,hrajou vsechno(fps,rts,mmo,sp,rpg...)

proc ja bych te mel presvedcovat o moji pravde ? radsi zkus presvedcit ty me o ty svoji,jsem moc zvedavej,jak ti to pujde :)
CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

ty jsi sem přišel s tím, že D3 teď hraje desetina lidí oproti květnu. Tak bys měl ty dokázat, že jen neplácáš do větru.

Dokud jsi sem psal že loot je failovej atd, tak ok. Byl to subjektivní názor. Ale jakmile píšeš že D3 hraje zlomek lidí co na začátku a že je D3 fail jakej herní průmysl ještě nezažil, tak mě přirozené zajímá, jak jsi na to přišel.
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

ja jsem svoje dukazy vyjmenoval,ted cekam na ty tvoje,abys me presvedcil,ze hracu hraje porad +- stejne :arrow:
CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

Alfajk píše:ja jsem svoje dukazy vyjmenoval,ted cekam na ty tvoje,abys me presvedcil,ze hracu hraje porad +- stejne :arrow:
proč bych měl dokazovat něco, co jsem nikdy netvrdil?

navíc, tvůj jediný důkaz je statistika z úzce specializovanýho serveru, která není a nemůže být pro naše účely směrodatná. Ostatní bylo na čestný slovo. vycucané z prstu
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše: navíc, tvůj jediný důkaz je statistika z úzce specializovanýho serveru, která není a nemůže být pro naše účely směrodatná. Ostatní bylo na čestný slovo. vycucané z prstu
ano,"diablo 3 public games" pokles z 200 na 10 taky urcite neni vubec smerodatny a uplne mrte zkresleny a uplne nejvic nepouzitelny :lol: :lol:

...porad cekam na neco,co vyvrati moji pravdu :wink:
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

nevím, jaké jsou počty public her. Už dříve jsem psal, že je nehraju. Tuším, že takových jako já, je pokud je tebou udávaný počet pravdivý, většina. Malou násobilkou zjistim že 4 x 2 = 8 -> 800 hráčů na publicu? To by znamenalo zhruba deset milionů lidí kteří na public nelezou a tím pádem to není statistika, ale demagogie.

nicméně tuším že jsi chtěl napsat víc jak 200 public her. 2000? To je 8000 hráčů na publicu. To znamená že skoro 10 M lidí na public neleze.

Navíc nemyslím si že bys věděl kolik public her je na Asijskym a USA serveru

Kód: Vybrat vše

...porad cekam na neco,co vyvrati moji pravdu
ty bys měl ukázat, že tu pravdu máš, když si sem s touhle jobovkou přišel. :|
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše:...
200 public her jsem napsal spravne,kdyby sis to nekdy rozkliknul tak bys videl pocty hracu ve hre,tech 200 samozrejme nalezi jednomu questu v jedny obtiznosti,obtiznosti mas 4 a questu myslim 30...

vzdavam to,ty se svoji pravdy ze je "vse v poradku" nevzdas a moje "dukazy" neuznavas,kazdej,kdo nema nasazeny ruzovy brejle to vidi,nekdo to videt proste nechce ;-)
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

to znamená, že v době největší slávy, pokud jsou tahle čísla správná, bylo v jednu chvíli na publicu 24k lidí. To je teda vobrovskej vzorek z více jak 10 mega. Možná většina nikdy public nehrála, tak proč z toho dělat nějakej závěr.

netvrdím, že je vše v pořádku. netvrdím v podstatě vůbec nic - pouze to, že tvůj závěr Blizzard megafailnul je blbost. Jediný tvůj důkaz který podporuje tvoje tvrzení je nesměrodatný. Nereprezentuje totiž vzorek lidí, kteří si D3 koupilo.

nevím proč bych měl mít nasazený růžový brejle. zajímá mě jak si došel k megafailu, který herní průmysl ještě nezažil

ve druhý fázi si promluvíme o tom, co je největší megafail v hernim průmyslu, to teprve bude sranda, ale to zatím předbíhám ;)
Ahoj.
Mastodont
Černá karta
Černá karta

Příspěvek od Mastodont »

http://www.youtube.com/watch?v=PEyk63UaBI4

:roll:

At 0:25 he runs by a legendary item without stopping because he knows it's crap.
icebosss
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od icebosss »

rofl :D :D
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Still.Lord »

Cooper69: Že máš nervy se s ním vybavovat... mě stačí že Alfaik takhle prudí i na diablofans :)
tst
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tst »

Cooper69: snazis se zbytecne, stejne bude argumenty ignorovat :)
just me
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od Vivec »

tak hell a konečně lvl 60 pokořen :) celkem to šlo, v celym aktu 3 a 4 jen jedna smrt
build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XaU!aaabYc
je to dobrej výběr skillů, nebo je na inferno lepší něco změnit? mám cca 5,5k dps a 28k životů, rezisty 180, používám 1-hand a štít s 18% blokem, s mantrou mám asi 500 životů za vteřinu
Mastodont
Černá karta
Černá karta

Příspěvek od Mastodont »

přidej k dps jednu nulu.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od Butch »

Tak jsme vcera znovu dali na Inferno Diabla, tentokrat s Rajcakem(tj Barbar + Monk) a trochu to trvalo ale je to fight celkem v pohode.

Znovu tedy muzeme vyvratit ze je treba 1200 resist, milion block a gear za 50-100mega.
Staci uhybat, mit dost potek atd...

Oba mame lehce nadprumerny gear, ale zadny terno a da se to. Staci nedelat chyby.
Museli jsme tedy oba zvolit spise defensivnejsi gear i specku. Tj treba jsme nestihali zabit kopie nez se znovu spawnul Diablo v te druhe fazi, ale stejne to slo dat.

jinak to Vivec
Covece s timhle se budes trapit uz v prvnim actu inferna. Budto koupit nejaky lepsi veci na ahcku nebo jeste pofarmit 4 act na Hell.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od Vivec »

Hraju bez AH :)
Mysíš že je lepší zkusit něco najít ve IV aktu než zkoušet inferno? Má cenu craftit exalted věci? Ta cena je u nich šíleně vysoká, 30k za jeden item je pálka
Nerboard
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Nerboard »

Craft je naprd. Radsej si pockaj na dalsi patch co ma opravit legendarky a ma vylepsit kraftnute veci. A lepsie je farmit act 1 inferno jak act 4 hell...ale zalezi ci prezijes 1 ranu od normal zombieka :D
Pakosh
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Pakosh »

Alfajk píše:a ano,je to fail,protoze jsem jeste nevidel hru s 10 000 000 hraci,jejichz pocet se zredukoval na 1/10 za 2 mesice :-D
Hru si koupili, takže blizzardu to je celkem jedno, vydělává na wowku... A všichni odešli, protože nikdo neví jestli bude nějaký spešl equip na pvp nebo se tam bude chodit takhle a instantovat... Co znam lidi co hrali a pak skončili s diablem tak se všichni budem vracet na pvp:) a řekl bych, že takových bude určitě hodně...
Btw k tomu wowku, však se spammovali fora ještě jak vyšlo wotlk a bylo to tak unbalanced, že chcou lidi z5 tbc:)
CPU: i5-3570k@4,3GHz 1,184V + Gelid Solution Tranquillo rev.2 MB: MSI Z77A-GD55 RAM: 2x4GB CRUCIAL DDR3 1,5V 1600MHz CL9 GPU: Gigabyte Radeon 7870 2GB DDR5 1100/4800 HDD: Seagate Barracuda 1TB SSD : Crucial M4 128GB PSU: Seasonic M12II 620W DVD: Samsung SH-222BB LCD: BenQ G2420HDBL 24" CASE: Lancool K58 OS: Windows 8.1 Pro Preview
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Příspěvek od RampaMeKvak »

Ten spor ohledně toho kolik lidí to hraje:

Hodně lidí se vrátí někdy za nějakej čas, aby to zase zkusili. Já bych se ani nedivil, kdyby fakt hrála už jen desetina lidí, kteří to koupili. Všechno tomu jen nasvědčuje. Z mých kamarádů, kteří to hráli - cca 15 to už nehraje nikdo, protože ta hra je pro ně prostě fail. Já jsem hrával ještě to HC, ale můžu potvrdit, že takovej drop lidí v public hrách to jsem už hodně dlouho neviděl. Nechápu proč tu tak strašně obhajujete coopra a naopak z alfajk jděláte toho špatnýho..

BTW ten cooperův argument ohledně nerelevantnosti statistiky s 20k lidí z pár mega celkově je fail, že je to až k smíchu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

RampaMeKvak píše:... ale můžu potvrdit, že takovej drop lidí v public hrách to jsem už hodně dlouho neviděl. Nechápu proč tu tak strašně obhajujete coopra a naopak z alfajk jděláte toho špatnýho..
BTW ten cooperův argument ohledně nerelevantnosti statistiky s 20k lidí z pár mega celkově je fail, že je to až k smíchu.
me to prijde,ze proste nechtej slyset pravdu ...a jeste k tomu to neni statistika z 20k lidi celkem,ale 160k lidi celkem coz je naprosto dostatecnej vzorek (kdyz delaj volebni pruzkum tak se ptaj tak 10k lidi a taky to potom staci k zrpumerovani na celou CR)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“