Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

EF je nanic,polovinu casu misto rozdavani dps nahanis moby po mape,nechtel bych ji ani zadarmo...
CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

TankGeorge píše:Fear proc se dá rovněž hodně omezit tím, že ji dáš do ofhandu.
jak jsi na to přišel? je někde nějaký zdroj na tyhle informace? moc po forech nechodím, tak nevím. jak je to s levou a pravou by me samotnyho zajimalo. pora tomum nemuzu prijit na kloub. rikalo se treba, ze rychlejsi zbran ma byt v prave, ale zrovna v tomhle je to uplne jedno, pac se jeden utok jede jednou rychlosti a druhej druhou rychlosti
Ahoj.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od TankGeorge »

Řešil jsem to jako WW barb. Pokud je EF v off handu, neprocuje fear z tornád ani jiných AoE spellů (overpower, rend, revenge atp). Týká se to i cyclone runy pro monka tuším. Zbraň musí "fyzicky" dělat damage, aby se aktivoval proc. Stále ale OH procuje ze samotného whirlwindu z principu, ze ww hituje obouma zbraněma (nebo u thunderfistu monka).

Stejně tak fakt, že pro dual wield monka/barbaje lepší mít pomalejší zbraň v MH, resp. zbraň s vyšší min/max damage, protože spelly typu tornád z into the fray/cyclone runy fungují tak, že si vezmou %dmg z mainhandu, ale attacks speed se počítá jako celek z character statů. Stejně tak instanty typu revenge/overpower netěží z rychlosti MH, ale z hrubé damage.

V neposlední řadě EF mám a bylo prostě okamžitě znát, že je v OH a ne v MH .) Je to výborná zbraň na DW damage, pokud fear neznemožňuje efektivní hraní (to se taky dá ošéfovat zbraní s cold damage).
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Broxik
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Broxik »

Timpadem je rozhodnuto :) setrime na EF. Btw vcera s nami byl monk, vyuzival swapovani a buffoani ruzneho gearu a pak mel milion dps. Jako sme byli mp7 a to bylo jak mp4 s nim :)). A to zaklad z gearu mel treba 75k dps... NO maras. Ale taky rikal, ze vyuziva nejaky bug a porad nekde stal a nahazoval nejak CD to byla sranda... Neco jako ten prsten z 30% dmg to elite asi vyzkousim tez.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od TankGeorge »

@Broxik: Ten fear tam bude furt, aby bylo jasno, než to koupíš za miliardu x) Jen bude procovat výrazně méně ze zbraně v OH.

Jinak 1.0.7 preview vypadá labužnicky, jak postoval Nodir.

Malá ukázka fixu, že farmení XP je momentálně nejefektivnější na nízkém MP.
MP 1: 25% (up from 10%)
MP 2: 50% (up from 20%)
MP 3: 80% (up from 30%)
MP 4: 120%(up from 45%)
MP 5: 165% (up from 60%)
MP 6: 215% (up from 75%)
MP 7: 275% (up from 95%)
MP 8: 340% (up from 115%)
MP 9: 420% (up from 135%
MP 10: 510% (up from 160%)
+ account bound crafty, unikátní dropy z různých bossů atd. atd.

určitě si to pročtěte :P
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od raym0n »

takze co jsem si nasel o preview patche 1.0.7:
- duely 2vs2, bez bodoveho hodnoceni, bez jakychkoliv odmen (pure fun?)
- class balancing pro Wizarda a Monka
- nove recepty, nove gemy, zmena sily potvor, nove potvory
- nejvyrazsnejsi je vsak fakt, ze predmety (napr. Hellfire Ring) bude vazany na ucet hrace a nebude moct byt prodam v AH, ale spektrum, ktere bude moct byt vycraftovano hraci se rozsiri (to mi trosku smrdi tim, ze mit neco rozumneho bude o to narocnejsi a predmety podrazi)

nasel nekdo neco jineho?
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

Plho!
jinak, testovat můžete už na PTR. duely jsou prej hodně rychlý, snad to blizzard nějak opraví. jak a jestli se uvidí, bude zležet dost na tom, jaký data posbírá z tohodle testování..
Ahoj.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek od Bez_n1ck »

Tak mi dneska při hře s kámošem padla echoing fury ... sice sračka, ale dala mi asi 7k DPS oproti původní hůlce, takže fajne ... upgrade. (viz Divina v podpisu)
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

Zkusil sem Echoing fury v offhandu u mnicha a diky nechci .... totalne na dve veci zbran pro melee .... nahanet elity a monstra po cele mape je skvele. Battlefield treti akt .... elitpack + desitky mobu = vse se rozprchne :-D
Spalovac_mrtvol
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Spalovac_mrtvol »

Cooper69 píše:Plho!
jinak, testovat můžete už na PTR. duely jsou prej hodně rychlý, snad to blizzard nějak opraví. jak a jestli se uvidí, bude zležet dost na tom, jaký data posbírá z tohodle testování..
Rychlý je slabý slovo, většinou vyhraje ten s nižším pingem protože se všichni kosej na jednu ránu :)
Kompletně to dominujou DH protože maj hodně uhejbání and silný jak prase útoky na dálku.
Broxik
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Broxik »

tak s tou EF se mas dostat na takovou uroven aby mob exnul rychle ne aby stuihl odbehnout. Treba pri takovem Mp4 by s tim mohla byt legrace kdyby mela dps 1400 a mel si adekvatni equip takhle dobre zbrani. Jinak ja tedka nemam peniz na takovy upgrade dokonce sem prodal i ten belt pac me sral jak mel malo hp a ja pak tez. Ale aspon sem mlionu vydelal.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

Broxik píše:tak s tou EF se mas dostat na takovou uroven aby mob exnul rychle ne aby stuihl odbehnout. Treba pri takovem Mp4 by s tim mohla byt legrace kdyby mela dps 1400 a mel si adekvatni equip takhle dobre zbrani. Jinak ja tedka nemam peniz na takovy upgrade dokonce sem prodal i ten belt pac me sral jak mel malo hp a ja pak tez. Ale aspon sem mlionu vydelal.
Jasne ale na mp6 a vyse je absolutne nevhodna .... na MP4elity nesundas jednou ranou. Dojel sem monka penize nejsou zkusim nejakej netradicni build.

Skoda ten witching hour je dobrej belt ale musi mit dobrej roll a to sou zase neskutecny prachy

//edit: zkousel sem prehodit equip z DH na noveho monka aspon to co slo .... jako neskutecny masakr 2,6utoku za sekundu .... mit jeste lepsi druhou fistu bylo by to super. Jo a dmg sem mel 98k
Cooper69
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Cooper69 »

viděl jsem hrát týpka hrát s echoing fury v kombinaci s tim butcherovo srpem, nevim jak se to přesně jmenuje. a to zas moby přitahuje :mrgreen:
Ahoj.
Broxik
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Broxik »

Mno on ten mnich hlavne dava ty rany hrozne posobe a rychle. Neni to jak s nejakym 2H. A jeste se dokaze jakoby rozject. Asi to zalezi na kritech a musi byt vice mobu to pak fackuje hlava nehlava:)))

Jo skoda to je ale za 27micu mel jen 90dexterity a ostatni staty sux. Kdybych chtel ten co se mi libil je to 100m+ bohuzel.

Jinak monk ma jeste auru co je vzdy pritahne k tobe dokruhu. Takze tim muzes taky negovat EF ale prijdes o velkou dmg.

Jinak k dropum. Byli sme vcera s nordirem a kostou. Kazdemu neco hezkeho padlo. Ja mel 3 legendy, kosta tusim tez a nordirovi padly aspon natalya botky:). Takze drop je porad fajn.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

Broxik píše: Jinak k dropum. Byli sme vcera s nordirem a kostou. Kazdemu neco hezkeho padlo. Ja mel 3 legendy, kosta tusim tez a nordirovi padly aspon natalya botky:). Takze drop je porad fajn.
Hlavne jeste ten amulet co ti padl byl luxusni ... ten prstynek co mi padl sem strelil za 20micu.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek od Bez_n1ck »

Jo no, mně padl dneska v noci taky ten butchers sickle ... Tak že by to konečně začalo trochu normálně padat?
Zato plány z keywardena pořád nemám ...
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Broxik
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Broxik »

Jo vidis bych zapomel ten je top no. 250 dexterity, 60vitality 10% crit a 52 crit dmg:)). Dival sem se na cenu > jediny podobny trosku lepsi za 150m:)) ale tak to bych byl mongol kdybych ho prodal i za tu cenu.

A parada prsten naslaply jak koukam:) tak se zadarilo vsem. Ja meml pocit ze ten prsten padl kostovi esm se nejak ztratil:))

K tem planum> ja to byl 5x na vysoke MP nez padnul Tusim tenkrat mp5.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek od Bez_n1ck »

Sám můžu chodit alespoň trochu rozumně MP2, takže jsem teď poslední dva dny šel 4x MP2, ale předtím jsem šel po vydání patche asi 4x MP3, 2xMP5 a 2x MP2 (tyhle čísla ale střílim přibližně). Vychází mi z toho šance nějakejch 0,85% že mám takovou zkurvenou smůlu, takže to spíš vidim na to, že blizz s tou dropchance kecá ...
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 994?page=1
Bez_n1ck píše:Sám můžu chodit alespoň trochu rozumně MP2, takže jsem teď poslední dva dny šel 4x MP2, ale předtím jsem šel po vydání patche asi 4x MP3, 2xMP5 a 2x MP2 (tyhle čísla ale střílim přibližně). Vychází mi z toho šance nějakejch 0,85% že mám takovou zkurvenou smůlu, takže to spíš vidim na to, že blizz s tou dropchance kecá ...

Tak chod s nami v parte vyssi MP :) neboj bude to padat.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“