Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

van Bellen píše:a uz sa k tejto teme nevyjadrujem.
To je škoda. Doufal jsem právě že tě jakožto gambler uvádějící na battlenetu pravé jméno vyprovokuju k tomu, aby jsi konečně napsal nějaký reálný důvod, proč pravé jméno neuvádět (o čemž je celá tahle epizodka).
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

nekterym mozna prijde uplne normalni uvadet cislo kreditky,jmeno,mail a dalsi spoustu informaci nekomu, o kom nevim vubec ale vubec nic,me to ale normalni neprijde a ani by me nenapadlo dat na bnet pravy jmeno,taktez ho tam nemam a znam hromadu lidi,co ho tam taky nema
CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Still.Lord »

Tak pak nebrečte když se vám něco podobného stane... Tohle je prostě paranoia (a říkám to pokaždé a vždy).
Taky tam mám pravé jméno a nemám s tím problém.
Shakall605
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Shakall605 »

Nevím, ale za těch 10 let jsem neměl ani jeden problém, mohl jsem sloučit 3 účty WoWu a dalších her. Krom toho možnost převádět postavy a řešení problémů je instatní. Cca 2x za tu dobu mi z hackovali acc. Vždy uvedli vše na pravou míru a dali nějakou "pozornost podniku" (WoW zkušenost).

Já zase třeba neznám nikoho ze známých kdo by úmyslně udával chybné údaje. Proč tomu tak je se dá vysvětlit z psychologického hlediska, ale tohle dělat nebudu, protože je velmi pravděpodobné že by se to někoho dotklo a vyvolal bych flame.
jakubom
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od jakubom »

No já jsem si včera nemohl vzpomenout na email na kterém mám SC :D nakonec se podařilo, nicméně pravé jméno třeba lidi nedávají z důvodu, že acc plánují později prodat např.

Nutnost jména je prostě ve virtuálním světě blbost, viz třeba steam který takovou pakárnu prostě nemá..
Naposledy upravil(a) jakubom dne sob 18. led 2014, 22:04, celkem upraveno 1 x.
van Bellen
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od van Bellen »

TankGeorge: tebe je to zbytocne vysvetlovat,pretoze nedokazes pochopit jednoduchu odpoved: LEBO/PROTOZE.

Alfajk: aspon niekto ma pre to pochopenie :)

Shakall sa citi byt psycholog,no to sme dopadli :-D
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Shakall605: Jen do toho, mě by to docela zajimalo :)
Asi mi někde unikl post, kde někdo vysvětlil, proč tam nezadat pravé jméno... Ono je to stejně všechno skryte za BAttleTagem a nikdo to nevidí, ne? Nidky jsem po tom nepátral, je mi to srdečně jedno :)
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Naprosto souhlasím, že číslo kreditky, adresu, datum narození, mail a telefonní číslo není normální dávat někde veřejně, nebo je v klidu datlovat do neověřených webů. Přestože pouhé jméno není pravomocný údaj, i tak souhlasím, že není příjemné jej zveřejňovat.

Věc se má ale tak, že battlenet je ověřený web - proto máš v prohlížeči srandovní visací zámek a běží to na https protokolu. Oficiálně tedy nemůže dojít k úniku informací, jinak by služba certifikát nedostala.

Navíc, jak se tu někteří zmiňují, stejně vystupuješ pod battletagem a při přihlášení do account management jsou všechny osobní údaje vytečkované, takže se je nikdy nikdo normálně nedozví. Akorát se falešnými údaji připravuješ o zákaznickou podporu - o což se evidentně někteří nestarají, takže konec pohádky.

Osobně bych uvítal, kdyby moje banka prodávala taky authenticator, bo proti zabezpečení battlenetu jsou český banky pěkný amatéři. Hold lidi v klidu budou dávat datum narození na facebook a vést emaily na centrum/seznam a pak hrdě zadají falešné jméno na battlenet s úsměvem vědoucích hrdinů trolololololol
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Ale má je u sebe zlý Blizzard!!!! :lol:
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta

Příspěvek od keistown »

To, ze mam maily na seznamu a jmeno a datum narozeni na facebooku, je stejny jak kdyz nekomu poslu scan obcanky? :roll:
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od Butch »

Reste tady Diablo 3 a ne Battlenet ucty. Idelane problem s hesly a prihlasenim na Battlenet vydelit do samostatneho tematu.

Clovek je zvedavej co se dozvi noveho treba o novym dataci a cte tu dve stranky OT.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Kdo je zvědavej, co se dozví nového, nechodí sem, ale na Diablofans.com/cz....
zhor
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od zhor »

Hraju na PTR patch 2.xxx (bez RoS) a je to skutecne obrovska zmena lootu k lepsimu (nakonec bez AH ani nic jinyho nezbyva). Treba legendarky sice nepadaj jak na bezicim pasu, ale jsou mnohem castejsi a vetsinou zajistej zasadni kopanec dopredu. Zajimavy je ze muzou vypadnout z cehokoliv, takze se vyplati prohledat uplne vsechno vcetne mrtvol. Navic nektery maj lahudkovy vlastnosti, jako treba mec kterej vzdy po nekolika ranach generuje demona spojenyho se mnou natahovacim ohnivym retezem kterej za par vterin znici i tuhy elity. Myslim ze je na co se tesit. Takhle to melo bejt uz od zacatku a byla by to 5x vetsi zabava...
CPU: i7-11700F+NH-U12A | MB: Asus TUF B560M-Plus | RAM: Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU: EVGA 3070 XC3 Ultra | SSD: Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS: Corsair TX750M | Case: FD FocusG Mini | Mon: MAG272-165Hz |
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý

Příspěvek od Butch »

Zacal jsem farmit na Helfire ring ale z nedostatku casu se na to asi vykaslu.

Nekdo psal ze 60-70 vyleveloval za 3 hodiny. Je to vubec mozne?
Jako nebudu nijak zavodit, jen me to zajimalo.

Pokud ted davam jakz takz MP10 s Barbarem, tak asi predpokladam nebude problem v dataci.
Ten bude hratelny asi i pro lidi co dodelaji cerstvou 60tku, coz muze byt treba 10X mene DPS na gearu nez mam ted ja.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
zhor
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od zhor »

Nekdo psal ze 60-70 vyleveloval za 3 hodiny. Je to vubec mozne?
To zalezi na zvoleny obtiznosti (jde zmenit behem hry), hraju asi 10h na lv60 hard a jeste nemam ani 61. Levelovani 60+ bezi daleko pomaleji, je to v podstate paragon 61-70 kdy vzdy po dosazeni hranice dostanete body ktery muzete pridelit ruznym vlastnostem jako str/dex/int/vit/res a dalsi., pripadne resetovat a nastavit znova, coz je docela skvely protoze to dava moznost experimentovani...
CPU: i7-11700F+NH-U12A | MB: Asus TUF B560M-Plus | RAM: Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU: EVGA 3070 XC3 Ultra | SSD: Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS: Corsair TX750M | Case: FD FocusG Mini | Mon: MAG272-165Hz |
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý

Příspěvek od Bez_n1ck »

Cena sběratelské edice je 2300Kč
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Hajzli, zdražily to z 1800,- (bylo mi podezřelé, že je to nějaké levné :lol:). Ale zase je to levnější než CE D3 :-D
jiriczek234
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od jiriczek234 »

Ahoj, pořídil jsem si třetí FullHD monitor, u většiny her mi rozlišení 5760x1080 jde v pohodě nastavit, ale Diablo 3 ne a ne to zkousnout... Nemáte někdo nějaký návod, jak to rozjet?
Děkuji.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Silně pochybuji, že to půjde, pokud to nepodpoří přímo Blizz. I kdyby se ti to nějak podařilo, riskuješ pravděpodobně BAN. Tahle hra má pevně danou kameru. Leda by jsi "vystřihl" pruh uprostřed a roztáhl na svoje rozlišení.
jiriczek234
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od jiriczek234 »

http://www.youtube.com/watch?v=zj31zMKdwho Podle tohoto to jít musí... Na oficiálním fóru píšou, že mám dát plné rozlišení v okně, ale stejně se mi to tam neobjeví. Takže fakt nevím, jak to ty lidi dělaj...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“