Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

hah, klídek, mě je to celkem fuk. Hrál jsem season asi měsíc a nějakej rank v dolních patrech měl. Mě vadí, že je ta hra od určitého bodu tupá nuda. Rád bych hrál dobrou hru, kde je nějaký solidní progress postavy i v endgame. Hraju exkluzivně solo ze svých důvodů a vůbec neřeším a nevadí mi, že parta je efektivnější a dosáhne vyšších GR - stejně se zajímám pouze o solo leaderboards a o svojí class, vůbec mě nežere party leaderboards a jiné classy. Nadávám na přehnaný vliv paragon lvl. Ten se farmí mnohem lépe v partě a výhodu z party přenáší do solo leaderboards.

Měl jsem v sezoně full ancient endgame equip s lvl 50-60 giftama a paragon 700-800 a týpci na ranku 1000 měli prostě o 200 plvl víc. Byla v podstatě nulová šance se před ně dostat jinak, než tupým farmením paragonů. Prostě mají o 10-15%+ větší damage jen z paragonu - to klidně udělá 2GRlvl.

A v momentě, kdy máš top equip a už jen drobně vylepšuješ enchanty, je leaderboards poslední důvod, proč hrát dál. Tak bych byl docela rád, kdyby se ten leaderboards nesmrskl jen a pouze na to, kdo má vyšší plvl - prostě to má příliš velký vliv. Na ranku gemů tolik nezáleží ani na těch enchantech. Jen chci, aby to prostě poladili tak, aby plvl neměl tak velký vliv, jaký má - protože je to děsně nudný! Klikat gemy s 1% upgrade šancí je zábavnější pomalu.

Banwave mi nepřinesla nic. Jen jsem rád, že Blizz konečně dal najevo, že to není cool. Boti mi tolik nevadili, ale tHud abuse mi dost vrtal hlavou - uvažoval jsem, že bych tHud používal. Ne proto, že jsem crybaby a nesnesu výhodu ostatních, ale proto, že mám rád určitý komfort při hraní a pořádné UI mi ten komfort dá. Jako ten rift progress bar si může laskavě Blizz strčit do prdele a všechny ty jejich grafické budíky. Kdo se v tom má jako vyznat. Chci vidět čas a cooldowny číselně. Teď už mám jasno, jestli to použít, nebo ne... x)
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Shaquille »

Tupa nuda pro tebe a spoustu dalsich, ale co by jste chteli? Zkus neco navrhnout, aby to nuda nebyla (dlouhodobe)... Neutocim, ale z meho pohledu to udelat nejde (za soucasneho modelu kup hru a vic neplat). Nezapominej, ze hrajes "stale za puvodni penize", za ktere jsi dostal ne uplne malo noveho obsahu (pocitam cenu vanilly i RoS). Podivej se na svuj play time a porovnej s jinyma hrama, skoro bych se vsadil, ze naprosta vetisna z nich by byla uplne tupa...

Vliv paragonu je vysoky a za me je to tak v poradku. Paragon xp stale stoupa, para 800 je cca 3bil xp, para 1000 je vsak uz 10bil xp. Chtel bys hrat 3x vice a mit za to 5x nizsi odmenu? Takhle muzu mit stale vyssi dmg a posunovat se v gr vyse (vyssi gr - vice xp). Kdyby mi paragon nepridaval "viditelnou" dmg, nemel bych vlastne vubec duvod dale hrat. Takhle jasne vidis: vic hrajes, mas vyssi dmg. Ze maj ostatni co ja nemam (para 3000+)... on ma rank 1 ja pravidelny sex ))) Ale je to jeho vec, jeho zivot, neodsuzuju ho, je to jen jeho vec.

V momente kdy mas top equip si dle me dohral (odhad 200h+ play time). Vse ostatni je bonus. Me to porad bavi a hromadu lidi co mam ve friends taky. Diabla se prodalo 30m kusu, je jasny, ze nemuze sedet vsem. Ty mas aspon rozumne argumenty a jde videt, ze mas neco nahrano.

Neresi tolik. Slo o rank. V normal hre banwave neprobihaji zdaleka tak, jako v sezone. Zvykl jsem si, co "opravili" zobrazovani vice buffu a zvyraznili kurzor uz si nemuzu na nic stezovat. Stejne mam vetsinu skillu uz "ve vnitrnim pocitadle" a na ikonky nekoukam.

Zkus se vykaslat na rank, gr... Dokoncil jsi celou sezonu? Je tam vice "levelu" ukolu. Musis hrat minimalne s dvema postavama, musis udelat lvl70 HC postavu. Je to zajimave/zabavne.
Potom wings of mastery a set dungeony... to je pro me daleko vic, nez rank. Kridla nema a nebude mit kazdy. Sposta dalsich hodin zabavy, doporucuju. Farmeni najednou zacne davat vetsi smysl, kdyz potrebujes vsechny sety pro vsechny postavy a hromadu dalsich itemu k tomu. Je to dost promyslene, musis proste delat vse, neni to jen o behani gr... HC je pak samostatna kategorie, kdo nezkusil, nepochopi.
Zkousel jsi nekdy forum, da se najit dobra parta na cokoli od nizsich gr az po 100+, na achievementy, na bounites, start sezony... (jen s kridlama ti nikdo nepomuze )))
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * GTX 1660 (docasne)
ketos
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od ketos »

Vyzkoušel jsem diablo po půl roce.Nadšení mi vydrželo 3 dny.Honění za jedním itemem,trošičku lepším rollem a paragonama je dost ubohé a hlavně nudné.Nedivím se,že blizzard ztrácí hráče ve všech svých hrách.Pro mě nastal čas to odinstalovat a vrátit se do path of exile.
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeCkO »

Protože to všechno už přehnali.. z WoWka je sračka kterou můžeš hrát z města.. lvl 1-100 dáš za 8-15hodin nebo si to rovnou koupíš :lol: .
Diablo to samé :D vyjde sezóna a vydržím to hrát 3 dny. :D
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

No, u některých her jsem strávil míň hodin, než psaním do tohoto topicu... tolik k Diablu3 x) Ne, jako mám tu hru docela rád v současném stavu, ale to jen proto, že zbožňuju ARPG žánr. Ohánět se tím, kolik hodin jsem v ní nahrál, je celkem mimo, když není konkurence. A pokud je, tak od Diabla uteču jen se za mnou zakouří... viz 2000h+ Path of Exile, 200h+ nedávno koupený Grim Dawn. Prostě drtivá indie konkurence pro ubohý Blizzard lol.

Moje představa o ideálním Diablu je ARPG World of Warcraft, kde prostě musíš vymlátit těžký dungeon, nebo act, kde padají itemy na to, aby jsi měl šanci v dalším, ještě těžším dungeonu/actu s tím, že content patche přidávají další dungeony, sety a legendárky... mno tak budu snít dál, až udělají Diablo 5, zatímco WoWku bude dávno po smrti.

Ať prostě do hry přidaj více možností vylepšovat equip. Už to hodně zlepšili levelováním gemů, kostkou a ancient dropama. Ať přidají sockety, runy, nebo nové sloty - co třeba banner/vlajka, ty křídla můžou být item dávající staty, nebo skilly - může to mít hotový sklil tree, jako weapony v připravovaném WoW datadisku. Co třeba okopírovat geniální potiony z Path of Exile? Ten současný potion healthglobe sytém je úplně zoufalý.

Zkrátka co nejvíc oddálit ten bod, kdy se logneš do hry a řekneš si... mám téměř neupgradnutelný equip, zbývá už jen farmit paragon. Protože v současnosti toho bodu dosáhneš za 3-4 týdny sezónního casual hraní, a tj fakt trapas.
i5 8600K (5GHz All) + HyperX 4x8GB/3200/CL16 + Gigabyte RTX3080 EAGLE OC + TUF Z390M-PRO
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar

Příspěvek od RampaMeKvak »

Tak jsem začal Grim Dawn a po 2 měsíčním hraní diabla bych tu vypíchl o co v diablu go a co mě sere a co je fajn:

Diablo:

- Po pár desítkách hodin(solo v partě můžete být hotový za 3 hodiny lol) máte na charu všechny itemy co potřebujete a další progress je v podstatě jen o:
- farmě úplně těch stejných itemů, které mají jen jiná čísla u popisku.
- farmě experience a zvyšování paragon lvl, což výrazně ovlivňuje nadále postavu ale pouze prostřednictvím bodů do hlavního atributu pro daný char(int, str, dex), což zvyšuje dmg a ještě body do výdrže ( vit), což jsou univerzální body

- Hrát solo nemá vůbec smysl, pokud se chcete občas srovnat s někým koho znáte, potkali jste na bnetu apod. Protože multi je tak extrémně výhodnější, že někoho, kdo hraje v max partě, nikdy nemůžete dohat.
- Hra je o set itemech. Ty jsou 4 pro každé povolání. Můžete je samozřejmě trochu kombinovat, ale těch možností je strašně málo a ostatní itemy mimo set itemy jsou v podstatě vždy stejné, pokud chcete maximální účinnost. Rozdíly mezi hráči jsou spíš o rollech na těch itemech
- Ten nejlepší build si můžete vytvořit sami aniž byste koukali na net. No protože ty itemy máte velice rychle a pokud nejste idioti, tak tu účinnost si dokážete tak nějak dát dohromady.
+ Hra má takovou krásnou plynulost a dynamiku. Těžce se to popisuje, ale je to jedna z věcí, která mě držela.
+ mně se grafika líbí. A hrál jsem poe i teď hraju grim dawn a podle mě je diablo hodně nad nima. Ale tohle je hodne subjektivní.
-+ achievmenty jsou často jen o šíleném grindu. Kde 100x resetnete lokaci, abyste vám tam rng udělal něco, co zrovna hledáte. Nicméně ta satisfakce, když to uděláte je fajn. Mám 92%. Ale udělat 10 000 bounties a 1 000 000 killů v riftech, na to seru do p**e. :D. Mám 1800 a končím. Ale přiznám se, že jsem po 3 týdnech začal hrát v podstatě jen pro achievmenty. Grindit vyšší rifty mi přijde jako nesmysl, protože pro koho to vlastně dělám? S kým se mám srovnávat a hlavně jak? Spousta lidí bere diablo jako competitive game, ale podle mě to je úplná pitomost. To je možná pro pár šílenců nahoře v leadru, co nedělaj nic jinýho a maj podobný podmínky. Pro zbytek jsou rozdíly hlavně ve stráveným času a těžce se určije kdo je "lepší".
- v achievmentech jsou tzv set dungy, které jsou specifické pro daný set a class. Tohle je super! Všichni si na to stěžujou, protože to často není zrovna lehký. Ale jestli mě něco fakt nasralo, tak to, že to může udělat každej kokot, protože si do set dungu může pozvat kámoše. WTF. Jak je pak pro mě relevantní, když potkám někoho, kdo má křídla(udělal všechny set dungy), abych si řekl, hm tak to bude dobrej hráč. Prostě tohle je fakn hodne dementní...Já jsem třeba udělal sám ten dung pro demon huntera s červama a to bez optimálních itemů! Na youtube jsou videa týpků co maj paragon 1500+-, všechny itemy a raděj jak to udělat. Já to udělal s para 200 a neměl jsem ani jeden z itemů, které jsou potřeba pro slušnou dmg k tomu setu. Takže jsem tam nějaký moby pižlal i 10-15 vteřin, zatímco týpek s para 1500 ho dá na 2 rány. Stejně sem to dal a cítil tak nějak hrdost, když jsem viděl ty nářky na ofic foru, jak to je těžký. Ale pak když zjistíte, že to lidi dělaj tak, že si pozvou kámoše a jen čekaj u vstupu a kámoš to dá celý za ně, tak to jen nasere.
- vytvářet nové postavy nedává smysl. Leda chcete-li Hardcore. Jelikož jsem hrál jen hardcore, tak můj počet postav=počet charů. Všechny skilly si můžete kdykoli změnit. Atributy tu nejsou. Systém je extrémně zjednodušený.
-+ ale je tu season play, kde se každé 2-3 měsíce všechno resetne a jede se od znovu. No podle mě by to bylo fajn, kdyby byl systém podobnej tomu v grim dawn apod. Ale v diablu v podstatě hrajete úplně to samý. Hledáte to samý s co nejvyššíma číslama. Prostě meh. Ale pro někoho to hru prý oživý. Já teda nechápu jak, ale je pravda, že když teď začla sezona, tak bylo lidi jak k prasknutí. Já to vydržel do 20 lvl, pak jsem se na to vysral, když jsem si uvědomil, že mě nic nového nečeká a nevím proč to vůbec hraju.
- Zasranej blackthorne
+ Před lety jsem odešel kvůli auction house a ten už není. Přibylo pár fajn věcí a servery jsou stabilní. Za 2 měsíce ani jednou výpadek. HC lze tedy už i hrát. Ne jako na začátku, kdy hra vyšla a HC bylo spíš pro lidi, který se rádi řezali.
- každej si může změnit vzhled itemů, což mi přijde na picu. Když se někam připojím, tak radši vidím, co maj ty lidi na sobě a to dělá právě tu unikátnost. Ale na druhou stranu je to asi jedno, protože všichni maj úplně to samý jen s jinejma rollama lol.
- v public games je 50% rusů, což jsou všechno negramotný neschopný idioti. Pokud jste trochu lepší hráč, tak uděláte víc bounties než 3 rusové dohromady za stejný čas. Jestli hrát v partě, tak to chce si nějakou stabilní najít.
+ ty 2 měsíce jsem hru hrál, takže mě bavila. Ale postupným hraní si uvědomujete některé věci, které jsou fakt na ho*no viz tenhle příspěvek. Kdyby nebyly achievmenty, tak bych to asi dýl jak pár týdnů nevydržel.

No jdu na grim dawn, tam to zatím vypadá na super možnosti customizace. Trochu mě mrzí, že to není Ačkovej projekt a že tam není pořádně udělanej mulťák. Ty prachy by to rozhodně uživilo. Ale co no.
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Na d3 mam nahrane asi 2tis hodin mozna vic a taky ted hraju Grima a ja krikas, kdyby mel poradny serverovy multak ala battlenet a jeste mozna nejaky endgame ala runove slova v d2, tak by si diablo nezapnul uz asi nikdo.
A jeden priklad za vsechny, na grimu mam 72lvl (z85) a snazim se nadropovat Ultos set, ktery je pro moji postavu a hadejte co.. nemam jeste ani jeden kus. ZA tu dobu v D3 bych s tema setama mohl tapetovat, tolik k zabavnosti Diabla
CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF@4GHz(1,25V) MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Zotac RTX 3070 AMP Holo (0,85V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

hh, už jsem to tu párkrát psal, ale jen tak pro report... zapl jsem novou sezónu o víkendu, abych si odpočinul od nervení s gamepadem v Dark Souls 3 x) Hraju DH. Na lvl 10 mi napsal kámoš, že mě vyexpí, což jsem uvítal. Za 15 min jsem měl lvl 70. Za dalších 30 min jsem měl komplet Marauder set z giftu a začal T6. Hrál jsem asi hoďku ještě, doladil equip a skončil na T8.

Druhý den jsem hrál asi 2-3h. Během první hoďky jsem šel pár GR na nějaké gemy a začal kosit T10... jakože fakt kosit = rift clear 5-8min. Přiznám se, že tahle část hry mě opravdu baví nejvíc, protože koukám na dropy a měním často skilly podle toho, co mi padne za zbraň/toulec. Ve zkratce, za necelých 5h jsem se dostal do stavu, kdy T10 je zívací farma, GR jsem dotlačil na lvl59 a paragony lítaly snad po 10ti za rift, takže plvl 300+ jak nic. To všechno defacto solo.

Mám casual kámoše ve friend listu, co hrajou 4m partu a ti už mají finální itemy a plvl 600+, nahráno za víkend 15h cca. Teď raději zkouší betu Overwatch. Pro mě zatím z těch 5ti hodin byla opravdu zábavná jedna, zbytek taková jakžtakž vycpávka času. Dám tomu tak dalších 10-15h ne příliš velké zábavy, kdy to začne být nesnesitelná nuda a tupá farma paragonů...

Jsem zvědavej, co předvedou na letošním Blizzconu. Mají v plánu velká odhalení pro Diablo. nabírají nové lidi, přesunuli dlouhodobé designery do jiných teamů, atd. Už to nevypadá, že se RoS dočká nějakých kloudnějších updatů. Doufám, že tuhle konzolovou kreslenou mrdku pohřbí a udělají Diablo 4 postavené na odkazu 1/2, nebo rovnou World of Diablo x) Jestli oznámí Diablo kartičky na mobil, tak tam do tý Kalifornie za nima zajedu a pochčiju jim tu sochu před vchodem.
killerek
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od killerek »

Bohuzel ty sezony strasne zrychlili a neni to skoro o zadnem progresu :-( Ja si to navic v jeste rychlejsim tempu vyzkousel na PTR a nema ted duvod to hrat. Overwatch sem dneska zkousel par zapasu proti kompum ...
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

I ikdyby ta sezona trvala tyden, tak maji stejne vseci full sety a paragon 1000+ Diablo je momentalne no brain, casual akcni klikacka bez jakekoli motvace. Jedine dobre na nem je ten engine, animace a plynulost. Ikdyz ten temny engine z grima by diablu slusel vic podle mne.
CPU: AMD Ryzen 5 1600 AF@4GHz(1,25V) MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Zotac RTX 3070 AMP Holo (0,85V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
zhor
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od zhor »

To chce jen fantazii a napaditost. Tech setu jsou kvanta a kazdej vyzaduje jinej herni styl a tim poskytuje i jinej herni zazitek. A navic kazdej typ postavy je taky neco uplne jinyho, v tom je prave nejvetsi deviza D3. Hraju jen solo, paragon mam asi 750 a bavi me to furt, nejaky ladery jsou mi u riti. Cetnost dropu mi ted prijde tak akorat, nemam cas ani energii abych u toho sedel celej den. Kazdymu ale zrejme vyhovuje neco jinyho...
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Kvanta setu :? ? Pro kazdou postavu je jeden max dva setupy, samozrejme muzes jet uplne svuj build podle nejak naskladanych itemu a skilu, ale efektivita bude v prdlacce. A fantazii a napaditost meli spise projevit autori a nedelat z te hry ultra casual srandu kterou bez pouziti mozku zvladne i male dite co vzivote nevidelo ani neslyselo o RPG. Ten potencial tam byl obrovsky a vysledek at si zhodnoti kazdy sam, ale nemuzu rict, ze by mne to ze zacatku nebavilo.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Ono tý hře tolik nepomůže zpomalit. Šmrdlat bez setů a bez dropů není kdoví jaká zábava. Prostě ta zábavná část - kdy mi něco zajímavého dropne a já si předělám skilly, popř vytáhnu z truhly druhou věc do zajímavější kombinace - tvoří tak 20% času mezi startem-endgame. Jestli si užiješ hodinu z pěti, nebo pět hodin z pětadvaceti... tj fuk. V endgame není skoro co smysluplného dělat a předtím taky moc ne.

A dobře si pamatuji začátek vanilly, začátek paragonů, začátek RoS... vždy ta hra byla prostě nic moc. Nahrané tisíce hodin v tom nehrajou moc roli. Megaproblém je prostě málo contentu. Ta hra je směšně malá s ohledem na mapy, lokace, monstra. Kampaň se dá v extrému prolítnout za hoďku a něco... vpodstatě lze celou hru "vidět" během asi 2h. A navíc lze dopředu odhadnout, jak bude vaše postava vypadat za 100h, za 1000h, stačí si jen představit větší čísla.

Je to prostě průměrná vycpávka času, když není co lepšího pařit.
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Ja nad tim kolikrat uvazoval co D3 chybi respektive co melo D2 ze to vsichni hrali do zblbnuti (vcetne mne) a podle mne to je prave ta jednoduchost (ve vsech smerech) co d3 zabiji respektive to ze mate vsechno hned. Reknu to z druhe strany, kdo z vas mel v D2 ty nejlepsi runove slova, komu padla ZOD atd ? To nebude ani 1% hracu spis daleko mene. A v D3 maji "top" itemy proste vsichni = megahyperultra NUDA. Dodnes si pamatuju jak mi v D2 padla BER v cow levelu a ja pro svyho summon necra udelal runeword co davalo fanatism auru a to teprv lidi cumeli :razz: a ja se citil jako buh :D Lidi mne zadali o pomoc s Uber diablem apod. Tenhle pocit u D3 nikdy nezazijete, ze vam proste ty tisice hodin farmeni muzou prinest neco co nikdo jeste nema.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Shaquille »

3000h+ sezona 6 para 600+ porad me to bavi. Nehledam jadernou vedu, chci si u hry odpocinout, odreagovat se z prace... To mi porad dava. Az budu chtit u hrani zapojit vice mozek, poridim si treba portal.

Zkopirovat top rank build a pak psat, ze je to nuda neni uplne ono. Je spousta moznosti, spousta kombinaci. Ale vsichni se jen porovnavaji s rank hraci a pak pisou, ze je to nebavi. Si rozjed svuj build, je prece jedno, jestli budes behat gr10 nebo gr100 kdyz o paragony nejde. Projit gr70 bez setovek je zabava, neni to jen o farmani paragonu. HC nezkusil temer nikdo, to je uplne jina liga. Napr. set dungeony taky ne. Ale je to jen o tupem farmeni paragonu... Ani nevite, co ta hra nabizi.

Jsem zvedavy za mesic, az budou vscihni naavat, ze jim v GD nic nepada a set skladate uz xxx dni/tydnu/mesicu. Jinak nic proti, hrejte co chcete. A zkuste akceptovat, ze ne vsichni maji stejne priority jako vy.

Vic takovych prumernych her s tisici odehranyma hodinama... Neni co jineho hrat je, sorry, ale jen tupa vymluva.

Jinak co tak ctu, tak Diblo by "vylecilo" snizeni % dropu. Fakt tomu verite, ze kdyz bude mene padat, bude vas to vice bavit?

Kde je vlastne "slavny diablo killer" PoE? Co jsem hral naposled, tak spousta zajimavych veci, ale taky spousta nelogicnosti, spatny balance, bugy. Uz je situace lepsi?
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * GTX 1660 (docasne)
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

K PoE nevim to mne nebavilo, a Diablo nikomu nevymlouvam, jak rikas kazdy at si hraje co chce a co jeho bavi. Ja GD hraju asi dva tydny a ze sveho setu jeste nemam ani jeden kousek a to je jenom dobre ;) Navic mne stejne jako samotne hrani bavi ten theorycrafting kolem, kolikrat stravim hodinu i vic jenom na obrazovce se skilama a devotions a v hlave mi to srotuje co by kdyby a jak :)
Shaqu tys zazil eru Diabla 2 ?
Ja si neodvazuju ani odhanout ty hodiny co jsem utoho prosedel vcetne mych zacatku u Diabla 1. Od tech dob je pro mne Diablo serie nejoblibenejsi ze vsech a i na D3 jsem stal jak vocas pri pulnocnim predprodeji ve fronte :D to same datadisk, bohuzel mne to postupne omrzelo, ale treba se zase dockam u Diabla 4 :twisted:
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Shaquille »

jj, zazil jsem uz puvodni Diablo... Dvojka byla jina, v mnohem lepsi, ale byl jsem ve skole, nebylo tolik casu na hrani (zni to zvlastne, ale je to tak, pilny student )))
Pulnocni prodej jsem taky stal (siroko daleko vyrazne nejstarsi ))), ale "jen" na datadisk, puvodni Vanilu jsem objednaval Kolektorku, nedalo se zajistit, ze bude i o pulnoci v prodeji, tak jsem radeji koupil jinde.

Urcite te postupne omrzi behani gr porad dokola, zvlast pokud nehrajes velmi casto, abys mel sanci v ranku, nebo nemas dobrou partu. Jsem s kamosema na skypu a u hrani probereme hromadu jinych veci, beru dialo jako relax... Doporucuu vyzkouset i jine veci - doporucuju set dungeony. Potrebujes hromadu gearu, vsechny postavy, nektere dungeony jsou tezke. Potrebujes jich 24. Pokud jsi neschovaval gear, tak to mas na docela dlouho jen nasbirat a pak jeste splnit ukoly. Jsou tam dve urovne, master uz je docela maso. Jinak zkus HC, dostan se na GR60 solo a uvidis. Sezona ma taky nekolik levelu ukolu, nektere jsou zabavne, jine trochu nuda, ale dalsi obsah co se da hrat. Neni to jen o gr. (osobne jsem nekde na 15. strane vysledku a je mi to uplne burt).

S tim PoE jsem nerazel na to, ze diablo je tady nekolik let, jsem zvedavy, co budou lide rikat na PoE a GD za rok. Nebo co s hrou do budoucna udelaji tvurci. D3 taky zacinalo s uplne jinym modelem dropu nez je soucasny. Padalo daleko vice veci pro jine klasy, loot byl mensi. Historii trhu uplne vynecham, myslenka byla dobra, ale boti to zabili. Az cas ukaze... Pro me je meritkem uspechu (abych vynechal osobni sympatie/antipatie) prodej. Uvidime, jak se situace vyvine.

edit: preklepy
Lightbreaker
Nováček
Nováček

Příspěvek od Lightbreaker »

Diablo je prostě klasika z dětství.
TankGeorge
Začátečník
Začátečník

Pokud počítám betu pro supportery, tak PoE je tu dýl, než Diablo .) Když vyjde velký patch, tak na twitchTv to má větší sledovanost, než Diablo, nebo Starcraft - ale když vyjde patch pro D3, tak je to naopak ofc. Myslím, že mají přes 11M účtů a přes 200-300k hráčů v největších špičkách. Pravidelněji hraje kolem 2M hráčů.

A o podpoře bych vůbec nepochyboval, v tomhle GGG Blizz úplně zahanbujou. Spravili i dost komplikovaný technický věci, jako server lag/desync apod, vylepšují grafiku, neustále vydávají patche s eventy, novými skilly atd. Blizz dvakrát za rok zapne double xp = event. Nedávno vydali v podstatě datadisk přidávající nový ACT. Bavíme se o FREE to play hře, kterou dělá pár týpků na Novém Zélandu.

Grim Dawn je trochu jiná věc, protože je to hlavně single player kampaň. Každopádně neříkám, že Diablo je napitchu a PoE je super. PoE mi ve spoustě věcech nevyhovuje. Stejně tak D3. Akorát u D3 se fakt těžko hledá omluva - jako mají málo lidí? Mají málo peněz? Mají málo zkušeností? Nemají prostředky na reklamu? Nemají komunitu, která jim říká, co chce?

Těžko se vyhnípává přímo ten jeden problém, proč D3 není úplně ideál hra, protože těch problémů jsou stovky a paragon 800+ je jen jedním z nich. Problém je třeba to, že bez setů a legendárek se to pomalu nedá hrát, a když mi popadají, tak buuum +9000% damage. Proto tolik padají a rozdávají je zadara za achievementy - aby spravili problém s tím, že bez setů to moc nejde. Mudlat T1/T2 ve žlutých věcech je nic moc.
Diablo 2 se prostě dalo hrát furt a god gear byl spíš takový nedostupný sen. Bylo tam víc způsobů, jak postupně vylepšovat postavu. Prostě si ta hra mohla dovolit mít ten nejlepší gear těžko dostupný, protože zbylý gear nestál za vyližpůlky.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

jak rikam zlata vanila D3 ... to co je to ted je k zbliti ... do minule sezony jsem to hral ale po 3tydnech me to prestalo bavit. To ze ti daji set hned ze startu a vse pada jak na bezicim pase je dobre pro obcasne hrace , ale pro me a ostatni kluky z klanu je to k zbliti.

Clovek tu hru hraje z nudy nema radost kdyz neco padne ... vetsinu hnedych hned rozdela bez iodentifikovani a zeleny po identifikaci taky. Zadna radost z dropu.

Ale pro obcasne hrace super ... pro ty kdo tam stravili tisice hodin nuda.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“