UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
Kerry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2004
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kerry »

hraju to, ale jsem pomala lama. :roll: .....obcas se fakt nechytam... :(
shadow, jeho revírem je pct forum, jeho tempo je vražedné, jeho protivníky jsou smetištní krysy, komunisti a zlí admini. Shadow postuje ve dne v noci, jeho úkolem na fóru je bránit spravedlnost...
Obrázek
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Kelly píše:hraju to, ale jsem pomala lama. :roll: .....obcas se fakt nechytam... :(
Nevadi...se naucis... :wink:
Kdyz budes chtit pomoc,tak nam nekomu napis a my ti poradime... :roll: :roll:
Kerry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. led 2004
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kerry »

mam otazecku, jak se kopiruji soubory, pustim file copier..klicknu na ten soubor, dojede downloading...a mam vybrat pametovy misto)selecta memory bank,,,nebo tak)...ale at klikam na cokoli....proste nic...: /
mohl by mi nekdo poradit...?
shadow, jeho revírem je pct forum, jeho tempo je vražedné, jeho protivníky jsou smetištní krysy, komunisti a zlí admini. Shadow postuje ve dne v noci, jeho úkolem na fóru je bránit spravedlnost...
Obrázek
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Kelly píše:mam otazecku, jak se kopiruji soubory, pustim file copier..klicknu na ten soubor, dojede downloading...a mam vybrat pametovy misto)selecta memory bank,,,nebo tak)...ale at klikam na cokoli....proste nic...: /
mohl by mi nekdo poradit...?
Raci to bez resit na uplink.konyweb.com ,tam mas vetsi sanci ze ti nekdo odpovi... :wink:
Ale ze ses to ty.. :) Pak si musis najit vlevo dole memory bank,to je myslim ta treti zleva( proste tam kde uvidis vsechen svuj Software...)
a cvaknes na volny misto :wink: :roll:
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Kelly píše:mam otazecku, jak se kopiruji soubory, pustim file copier..klicknu na ten soubor, dojede downloading...a mam vybrat pametovy misto)selecta memory bank,,,nebo tak)...ale at klikam na cokoli....proste nic...: /
mohl by mi nekdo poradit...?
Raci to bez resit na uplink.konyweb.com ,tam mas vetsi sanci ze ti nekdo odpovi... :wink:
Ale ze ses to ty.. :) Pak si musis najit vlevo dole memory bank,to je myslim ta treti zleva( proste tam kde uvidis vsechen svuj Software...)
a cvaknes na volny misto :wink: :roll:
Sver
Nováček
Nováček
Registrován: 20. kvě 2004
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Sver »

Mám otázku, stáhl jsem trial verzy UPLINKu, ale po spuštění a zadání jména a svého hesla po mně hra chce chce nějaký kód (z manuálu?). Co s tím? Dá se nějak prodloužit zkušební lhůta hry?
Wild
Nováček
Nováček
Registrován: 20. črc 2005

Příspěvek od Wild »

rad by som s spytal ako sa pouzivaju BYpassy........mam kupeny aj connection annalyser..a vsetky bypassy..ale ako ich pouzit..... :( dakujem vopred za rady
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Wild píše:rad by som s spytal ako sa pouzivaju BYpassy........mam kupeny aj connection annalyser..a vsetky bypassy..ale ako ich pouzit..... :( dakujem vopred za rady
DOle v liště se ti objeví nová ikonka (conection analyser) a na tu cvakneš až budeš připojenej na server, tam se ti ukáže jak je server zabezpečenej, například firewall , proxy a monitor . Tak na firewall použiješ firewall bypass, na proxy použiješ proxy bypass...atd. :roll:
tempus
Nováček
Nováček
Registrován: 24. srp 2005

Příspěvek od tempus »

POMOC SOM NAJVACSIA LAMA V HRE UPLINK

PLEASE I NEED HELP

zohnal som to, vyzera to fajna brutalitka no vobec neviem ako zacat.
ak hrat, a cela tato diskusia je pre mna spanielska dolina.
poradte mi ako to hrat. PLEASE

DAKUJEM ZA KAZDU RADU
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

tempus píše:POMOC SOM NAJVACSIA LAMA V HRE UPLINK

PLEASE I NEED HELP

zohnal som to, vyzera to fajna brutalitka no vobec neviem ako zacat.
ak hrat, a cela tato diskusia je pre mna spanielska dolina.
poradte mi ako to hrat. PLEASE

DAKUJEM ZA KAZDU RADU
http://uplink.konyweb.com/modules.php?n ... etit&lid=1 - todle ti hafo pomůže
www.uplink.konyweb.com
tam si to projdi, v sekci download máš eště další návod (v angl.) :roll:
George Walker
Nováček
Nováček
Registrován: 27. srp 2005

Příspěvek od George Walker »

Stahuju uplink ze stránek uplinku tu omezenou verzi na 60min nemá ji někdo? Stahuje se to děsivě pomalu 2-3kb/s přitom můžu stahovat mnohem rychleji. Pokud někdo má uplink pisněte mi na muj mejl G.Walker@seznam.cz diky moc je to skvělá pařba a v demu co jsem měl sem za dobu co sem to mohl hrát byl na největší možné úrovni a dohrál jsem to aspoň 10x.

Prostě Uplink Rulezz...
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

Jaktože jsem na to nenarazil už dřív ?

Tak dnes jsem začal, a skoro jsem nešel spát :D akorát se mi zasekl tutoriál a já nejsem schopen udělat tu první (trapně jednoduchou, že) misi (vykopnou mě ze síťe když generuju heslo a mám tracer (ale ten je k něčemu jinému že)
Mno rozhodně se na to ještě kouknu !
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

spirit64 píše:Jaktože jsem na to nenarazil už dřív ?

Tak dnes jsem začal, a skoro jsem nešel spát :D akorát se mi zasekl tutoriál a já nejsem schopen udělat tu první (trapně jednoduchou, že) misi (vykopnou mě ze síťe když generuju heslo a mám tracer (ale ten je k něčemu jinému že)
Mno rozhodně se na to ještě kouknu !
Nepřipojuješ se doufám přímo na ten server? :oops: :roll:
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

Jaitni píše:
spirit64 píše:Jaktože jsem na to nenarazil už dřív ?

Tak dnes jsem začal, a skoro jsem nešel spát :D akorát se mi zasekl tutoriál a já nejsem schopen udělat tu první (trapně jednoduchou, že) misi (vykopnou mě ze síťe když generuju heslo a mám tracer (ale ten je k něčemu jinému že)
Mno rozhodně se na to ještě kouknu !
Nepřipojuješ se doufám přímo na ten server? :oops: :roll:
Mno :oops: přes Londýn ne ? nebo si můžu hned koupit nějakej další "mirror ?"

každopádně to jdu zkusit :)¨
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

spirit64 píše:
Jaitni píše: Nepřipojuješ se doufám přímo na ten server? :oops: :roll:
Mno :oops: přes Londýn ne ? nebo si můžu hned koupit nějakej další "mirror ?"

každopádně to jdu zkusit :)¨
NO abys měl ňákej čas navíc, tak se musíš připojit přes co nejvíc různejch serverů.(takže v podějších fázích hry sem cvakal aspoň minutu, než sem se připojil :) ) Nejdýl trvá než tě najdou, když se připojuješ přes server, kde máš admin heslo, pak kde máš účet a nejmíň času zabaere obyčejnej server (kde nemáš heslo). :roll: (chápeš ne? :D :oops: )
spirit64
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od spirit64 »

jo už to trochu chápu, a btw je jedno v jakém pořadí zařadím ty servery že ... a taky je asi jedno kolik cpu přidělím traceru, funguje to pořád stejně ne :? . Akorát by mě zajímalo jestli mi už teď je k něčemu konzole :)
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

spirit64 píše:jo už to trochu chápu, a btw je jedno v jakém pořadí zařadím ty servery že ... a taky je asi jedno kolik cpu přidělím traceru, funguje to pořád stejně ne :? . Akorát by mě zajímalo jestli mi už teď je k něčemu konzole :)
Pořadí: Jop, je to jedno v jakým pořadí... teda doufam :wink:
Tracer: No, eště sem to nezkoušel, ale je možný, že když traceru přidáš málo výkonu cpu, tak se třeba bude tvářit, že máš eště dost času a nejednou buch... a konec :) Ale rači sem to nezkoušel. :roll:
Konzole: NO, tak třeba jesli budeš chtít zničit,restartovat... ňákej server, tak jo... ale je to zbytečný, spíš si počkej až budeš mít ňákou misi, kde to bude úkolem :twisted:
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

u nekterych programu jsou % dulezity (treba ppri kopirovani) u trace trackeru je to jedno, ten to jen monitoruje a stiha i pri minimu. nejlepsi je koupit nejaky multiprocesorovy PC a pak nemas s vykonem a rychlosti problem ;).

btw. OC jsem v uplinku nezkousel :-D
---
raul007
Nováček
Nováček
Registrován: 24. kvě 2006
Kontaktovat uživatele:

uplink

Příspěvek od raul007 »

caf all... keby ste dakedy mali nejaky problem, otazky s uplink, rad vam pomozem, kludne mi piste na icq 276862966 ... aj ked budem offline...

Co sa tyka ci je jedno ake mas poradie serverov::: Je to jedno, ale doporucujem, aby si mal prvy server vzdy InterNIC, a to z dovodu, ze tam velmi lahko vymazes logy, pretoze mas na neho velmi jednoduchy pristup...
Samozrejme, ak robis neskor misie (ako napr znicenie serveru), na dany server sa musis pripajat cez public server toho isteho majitela, inak ta to nepusti (t.j. poradie::: 1. InterNIC 2,3,4,5,6.... napr po 7. Maf Public server 8. Maf Main server)(tento prikald, nemusi by tpresny, pretoze nazvy si nepamatam, ale malo by to byt jasne, ak nie, som tu pre vas :-D )

Popripade, ked sa niekto chce naucit ako bez vystopovania vykradnut banku (ale to asi uz viete, ja len ze to je haluz... :-D )
gl hf
raul
Pán je môj pastier, nič mi nechýba...
Ranger_CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 05. čer 2006
Kontaktovat uživatele:

Kde se dá sehnat?

Příspěvek od Ranger_CZ »

Nazdárek,
několikrát jsem dohrál demo. Hra je božská, tak sem si jí chtěl sehnat, ale nastal problém. Ani jeden z internetových prodejců her mi není schopen hru sehnat. Objednávat to přímo z británie mi příde trochu nebezpečné. Nevíte někdo jak to sehnat TADY V ČR? 8-)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“