UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět

Jak se mi líbí tato hra

Je výborná
75
68%
Normálka
17
15%
Nelíbí se mi
19
17%
 
Celkem hlasů: 111
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Tak sem zkusil ten onlink... je to moc dobrý, ale není k tomu žádnej help, takže pokus/omyl.... ale doposud sem nepřišel na to, jak:

1)udělat misi typu "...destruction of system..."
Připojim se na server, co mám zničit. Prolomim heslo+voice, ale pak když dam proceed, tak mi to napíše "Host is not responding."
Jak to vyřešit :-O

2)mise typu "... find financial details..."
Připojim se na banku, dostanu se na admina dovnitř a místo čísel účtu, hesel, atd. jenom ňáký šifry... Dešifrovat to ničim nejde :o(
Co s tim? :-O

Pokud by se našel někdo, kdo mi pomůže, budu moc rád :)
Díky O:-)
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Příspěvek od J X P »

ja koukam vzdy sem http://www.ferrousmoon.com/wiki/index.php/Onlink. je tam popis vseho komplet, ale nikoliv postupy. jinak se nediv, nektere mise splnit nejdou a pujdou az v dalsich verzich a je to tak schavalne, jak jsem se na foru docetl. ;)
---
socek
Nováček
Nováček
Registrován: 27. kvě 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od socek »

Jaitni píše:Tak sem zkusil ten onlink... je to moc dobrý, ale není k tomu žádnej help, takže pokus/omyl.... ale doposud sem nepřišel na to, jak:

1)udělat misi typu "...destruction of system..."
Připojim se na server, co mám zničit. Prolomim heslo+voice, ale pak když dam proceed, tak mi to napíše "Host is not responding."
Jak to vyřešit :-O

2)mise typu "... find financial details..."
Připojim se na banku, dostanu se na admina dovnitř a místo čísel účtu, hesel, atd. jenom ňáký šifry... Dešifrovat to ničim nejde :o(
Co s tim? :-O

Pokud by se našel někdo, kdo mi pomůže, budu moc rád :)
Díky O:-)
Hele kamo mam taky problem s tim znicenim systemu heslo i voice neni ubec problem ale smazal sem jim vsechny data (manualne) ale to je tak asi vse...
a to s tim finacnim stavem na uctu si musim v mailu precist co chtej vedet ja mel zatim jen "zustatek uctu" nebo "vysi pujcky" nebo komu dotycna osoba odeslala penize
tady mas reseni
Zusstatek uctu - v mailu mas cislo uctu tak das spravovat ucet a napises cislo a progem zjistis heslo vlezes na to prvni treba a prectes si zustatek a to je vse, do spatecnyho mailu jen pripises cislo (penize) co ma a je to
Pujcka - je to to samy akorat se kouknes na pujcku a ne zustatek
Odeslani penez - musis vlezt na translakce a zjistit cislo uctu komu naposledy posilal penize (č. konta a ip banky) pokud je ve stejny bance tak se odpoj a pripoj pres novy cislo uctu a zjisti jmeno, to pak akorad napises do zpětnyho mailu...
PS:Nezapomen zmist stopy
Dont stop hip-hop.
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

Tak to je mazec :)
Zblbnut originálním uplinkem (a nemožností hacknout přímo heslo určitýho účtu) mě to ani nenapadlo :o)

Děkuji ti, pane ;)
socek
Nováček
Nováček
Registrován: 27. kvě 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od socek »

Jaitni píše:Tak to je mazec :)
Zblbnut originálním uplinkem (a nemožností hacknout přímo heslo určitýho účtu) mě to ani nenapadlo :o)

Děkuji ti, pane ;)
neni zac
Dont stop hip-hop.
socek
Nováček
Nováček
Registrován: 27. kvě 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od socek »

Jaitni píše:Tak sem zkusil ten onlink... je to moc dobrý, ale není k tomu žádnej help, takže pokus/omyl.... ale doposud sem nepřišel na to, jak:

1)udělat misi typu "...destruction of system..."
Připojim se na server, co mám zničit. Prolomim heslo+voice, ale pak když dam proceed, tak mi to napíše "Host is not responding."
Jak to vyřešit :-O

2)mise typu "... find financial details..."
Připojim se na banku, dostanu se na admina dovnitř a místo čísel účtu, hesel, atd. jenom ňáký šifry... Dešifrovat to ničim nejde :o(
Co s tim? :-O

Pokud by se našel někdo, kdo mi pomůže, budu moc rád :)
Díky O:-)
Hele kamo zjistil sem jak znicit ten pocitac.
Postup:
Potreby:Firewall Bypass (disable), Proxy Bypass(disable), Connecting Analizing,Zaznamnik hlasu,VIR (ja si zachoval vir od Andromedy Odhaleni ale nevim jak se to jmenuje v anglictine, mel by byt mezi ostatnimi soubory) a zaklady (file delete a copy atd...) Vse nejlepe na nejlepsi urovni (tj.5 vim ze to je drahy ale vyplati se to)

Pokud server pozaduje hlas admina tak cti.Pokud ne tak jdi na krok 5.
1)Zajit na verejne pristupnej link serveru.
2)Zapsat cislo Administratora a zavolat mu.
3)Pri hovoru spustit zaznamnik a nahrat zaznam (nevypinat ho)
4)Pripoj se na Hlavni server a pouzij nejdriv hlasovou identifikaci (aby si nemel zaznamnikem spomaleny CPU) pak normalne zjisti heslo.
5)Pokud ma server Proxy a Firewall tak je odpoj (vetsina uz je ma na teto urovni)
6)Po odpojeni Firewallu nahraj na server Vir
7)Po odpojeni Proxy napis do konzole toto
" cd usr " dostanes se do slozky s virem a pak napis "run /Nazev viru"
přiklad: cd usr
run odhalení
8)Vir se zacne spoustet, automaticky te to odpoji a ty jen vymazes logy a pozadas o odmenu.
pozn.:Az budes psat do konzole tak to zkus hned, kdyz nebude odpojena proxy.Pokud bude aktivni tak ti napise hlasku, pokud ne tak se stane to co ma.
Dont stop hip-hop.
vlko21
Nováček
Nováček
Registrován: 22. dub 2008
Kontaktovat uživatele:

Help me :)

Příspěvek od vlko21 »

Asi nemate niekto odkaz na FTP alebo link na full verziu? hry uz ju zhanam cez mesiac ale neuspesne :sad: budem rad ked sa najde niekto kto pomoze je to super hra.
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaitni »

socek píše:
Jaitni píše:Tak sem zkusil ten onlink... je to moc dobrý, ale není k tomu žádnej help, takže pokus/omyl.... ale doposud sem nepřišel na to, jak:

1)udělat misi typu "...destruction of system..."
Připojim se na server, co mám zničit. Prolomim heslo+voice, ale pak když dam proceed, tak mi to napíše "Host is not responding."
Jak to vyřešit :-O

2)mise typu "... find financial details..."
Připojim se na banku, dostanu se na admina dovnitř a místo čísel účtu, hesel, atd. jenom ňáký šifry... Dešifrovat to ničim nejde :o(
Co s tim? :-O

Pokud by se našel někdo, kdo mi pomůže, budu moc rád :)
Díky O:-)
Hele kamo zjistil sem jak znicit ten pocitac.
Postup:
Potreby:Firewall Bypass (disable), Proxy Bypass(disable), Connecting Analizing,Zaznamnik hlasu,VIR (ja si zachoval vir od Andromedy Odhaleni ale nevim jak se to jmenuje v anglictine, mel by byt mezi ....
No jo, klasickej postup, ale v tom onlinku právě občas narazim na server, kterej napíše "Host is not responding" a vůbec se do něj nedostanu (ani main server, ani console...)
thor-!
Nováček
Nováček
Registrován: 17. pro 2008

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od thor-! »

prosim o radu jsem lama :-D mam za ukol nabourat se do nejake skoly a prepsat tam data-Tato individualni nalehavost vyzaduje:Certifikovany systemovy inzenyr,pridanim opravneni do jeho zaznamu.Cilovy jedinec Adam Holt
Zkousel jsem mu do jeho zaznamu napsat certifi.systemovy inzenyr ale ukol nebyl splnen,jak mu ten zaznam mam prepsat??Diky
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od J X P »

wow ... ja si matne vzpominam, ze do skoly jsem se jen pripojil, vyradil ochranu (Proxy, Firewall), nasel pozadovany zaznam, prepsal, ulozil, utekl, vymazal bounce a bylo splneno ... ale jednalo se o Academic server.

takze ted teda nevim, jestli se ptasa na tohle a hlavne ... cestina te bude v pripade teto hry opravdu mast, hral jsem to anglicky, takze ceske ekvivalenty by Sushi opravdu neznam :(

P.S. velmi ti doporucuju si projit tenhle thread, mimo jine zde najdes i odkaz na podrobny navod v cestine.
---
Jaitni
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Jaitni »

Zkus napsat "certifikovany systemovy inzenyr" do všech kolonek co tam sou (předchozí záznam vymaž)... jestli ani todle nezabere, tak se fakt někde stala chyba :)
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od J X P »

ale na akademickem serveru jsem tohle snad nikdy nemenil ... jen znamky a hodnoceni .. no, ale treba uz ma hlava derava nepamatuje ;).
---
Cartmen.K
Nováček
Nováček
Registrován: 25. úno 2009

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Cartmen.K »

Zdravíčko lidi, potřeboval bych pomoc. Když se mám lognout do banky a zjistit jakou má ten borec půjčku nebo úvěr nebo co to je.... tak jak se tam dostanu? když chci přes voice tak mě to nefunguje přes mikrofon, ani když tam zapojím sluchátka s mikrofonem. Neví někdo čím to je? Potřeboval bych poradit i s pár věcma, má někdo na mě pls čas? Předem dík a když tak i icq 337-846-091
Jinak hru mám v CZ, a patch nevím kterej tam mám. Tak si na mě pls někdo udělejte čas. Opravdu předem děkuji :)
8) Cartmen.K
adzam333
Nováček
Nováček
Registrován: 12. dub 2009

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od adzam333 »

Cartmen.K píše:Zdravíčko lidi, potřeboval bych pomoc. Když se mám lognout do banky a zjistit jakou má ten borec půjčku nebo úvěr nebo co to je.... tak jak se tam dostanu? když chci přes voice tak mě to nefunguje přes mikrofon, ani když tam zapojím sluchátka s mikrofonem. Neví někdo čím to je? Potřeboval bych poradit i s pár věcma, má někdo na mě pls čas? Předem dík a když tak i icq 337-846-091
Jinak hru mám v CZ, a patch nevím kterej tam mám. Tak si na mě pls někdo udělejte čas. Opravdu předem děkuji :)
8) Cartmen.K
Ked chces zistit pozicku alebo zostatok na konte tak sa neprihlasujes cez admin sekciu ale das si "Spravovat existující účet" (musis vyradit proxy a monitor) do prveho policka das cislo toho uctu a pouzijes Password Breaker potom si to len pozres das reply a zahladis stopy... 8)

P.S.:Mozes si pozret aj vypis... dost casto tam tito ludia maju prevody velkych prachov...staci si len napisat IP adresu cislo uctu a mozes si slusne zarobit :twisted: ja som si takto zarobil okolo 1.9 miliona........a potom ma chytili :-D ale mal som save... :twisted:
Maximus-CZ
Nováček
Nováček
Registrován: 29. pro 2006

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Maximus-CZ »

Ahoj všem, mám dotaz. Stáhl jsem si patch 1.6, nainstaloval češtinu a pařím... dotáhl jsem to až do místa, kde mám hacknout LAN ARC, zkopírovat 9 10tigigovejch souborů k sobě, dešifrovat, potom nahrát na server Arumonu, a poslat mail... udělám vše, a když těch 90 Giga souborů (rozšifrovanjch) nahraju na server, a pošlu mail, tak mi odpoví že tam žádné soubory nevidí, jestli jsem je nahrál správně nebo nezapoměl rozšifrovat... zkrátka normální zpráva jako když není mise hotova. nevíte co s tím? díky
maRtiX
Nováček
Nováček
Registrován: 26. led 2010

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od maRtiX »

Zdravim všerchny mám takovej drobnej problém... Když začnu hrát ONLINK tak mi to po nějaké době vyhodí hlášku "Uplink Corporation has detected that you are using an ilegal copy of this product. For security reasons, Uplink cannot allow you to continue working for our company. As such, we have terminated your agent status and closed down your accounts. If you are interested in becoming an authorised Uplink Agent, You will need to poruchase the full Uplink CD. Details can be found on our website. http://www.introversion.co.uk " --- na stránce je kuloví , učet agenta navždy ztracenej... Normálního uplinka mám v 1.6 a jede bez problémů. Můžete mi někdo poradit co s tím mám dělat? (Jen mi neraďte aď si koupím originálku)...
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Ptak666 »

Nazdar lidi, chtěl bych se Vás zeptat jestli bych mohl nějak dostat češtinu do STEAM verze.... Jelikož jsem na anglinu hodně velkej lamák tak že hru hraju tak z 50% protože zbytku moc nerozumím a v některých případech nestíham překládat protože po mě jdou...
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Alfajk »

nejjednodusi bude si hru cracknout a cestinu si tam hodit
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: EVGA GeForce RTX 3080 12GB XC3 ULTRA GAMING | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Ptak666
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. čer 2008
Bydliště: Liberec

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Ptak666 »

To možná ano. Ale jde mi o to, že když mám cracklou hru tak mi tam plno věcí třeba nejde. Jako třeba na mapě se mi servery neukazují barevně a když se chci přihlásit na server INC tak musím celé heslo vypisovat znovu. Kdež to na origo verzi ne, tak že to krátí čas atd. Prostě bych řekl, že ta cracklá verze je nějaká ořezaná nebo co... A to jsem si do ní dal i nejnovější patch
Mainboard: ASUS RAMPAGE V EXTREME/U3.1 - Intel X99 , CPU:Intel Core i7-5820K 3.3GHz, RAM: Kingston HyperX Savage Black 32GB (4x8GB) DDR4 3000, GPU: ASUS STRIX-GTX980TI-DC3OC-6GD5-GAMING, 6GB GDDR5, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: Zalman Z11 NEO, modrá/černá , HDD: Transcend SSD370S - 512GB, Seagate Desktop SSHD - 2TB, Monitor: ASUS ROG PG278Q - 3D LED monitor 27"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: UPLINK: Hacker Elite - simulátor hackera

Příspěvek od Alfajk »

tak zkus cestinu vybalit a prepsat ty soubory primo ve steamu,ale to urcite nebude fungovat....
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: EVGA GeForce RTX 3080 12GB XC3 ULTRA GAMING | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“