Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nordir »

Sem zvědavej na class ... barbar a witch doktor me neberou.
Damianus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. říj 2007
Bydliště: Ostrava------> u kompu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Damianus »

uz bych mel hledat mys co zase znicim :-D :twisted:
Vart
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. úno 2006
Bydliště: Ostrava/Brno

Příspěvek od Vart »

MichiGen píše:Niektori ludia sa stazuju na farebnost hry, zaujimavy obrazok ako by malo podla tvorcu tohto upraveneho screenu Diablo 3 vyzerat. Podla mna by bolo dobre keby to Blizzard neskor vyriesil nejakym nastavnim v hre, nejakym filtrom napr nech si kazdy nastavi ako to chce.
http://img299.imageshack.us/img299/7807/itshouldrh5.jpg
S tim rozhodne souhlasim, nebo by spis meli na vyladeni barev jeste popracovat, protoze ten prvni obrazek je vylozene neprijemne zelenomodry, ten druhy se mi zas naopak libi vic v originale (venku by melo byt trochu veseleji nez v nejakem interieru), takze behem hry furt soupat tim filtrem podle lokace by me otravovalo
CPU: Intel Q6600 rev.G0 @3600MHz(9*400), lapped+Collaboratory Liquid Pro+CM GeminII+Xilence fan 120mm MB: MSI Neo2 F(I)R RAM: 4x 1024MB 800MHz DDR2 GK: 9800GT 512MB DDR3 HDD: 2xSeagate 80GB SATA = RAID 0; Seagate 200GB SATA Zdroj: Fortron Epsilon 80plus 600W Monitor: Asus PW201 Další: Nec DVD-RW ND3520A; Nec floppy; 3x Case Fan
Weslo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. pro 2005
Bydliště: Nan Curunír

Příspěvek od Weslo »

D1 mě moc nechytila - moc pomalý a jednotvárný - málo věcí nepřátel.
D2 mazec (hlavně za Nekromancera a Barbariana) s LoD ještě větší mazec a s modem Ancestral Recall/Descendets Of Dragons největší mazec - nic lepšího jsem nikdy nehrál (až na Baldur's Gate 2)

Nechci žádný experimenty - prostě minimálně 6 diaemtrálně odlišnejch postav tak 20 aktů (každej velkej jako celý D2+LoD) miliardy potvor a předmětů ...
AMD Ryzen 5 3600 | Arctic Cooling Liquid Freezer II 120mm | ASUS TUF GAMING B550M PLUS |16GB A-DATA XPG DDR4 3000Mhz | Gigabyte Radeon RX 6600 Eagle 8G | Samsung 980PRO 512GB | CoolerMaster Q300L | Corsair SF-450 | 32" Dell S3222DGM | Synology DS220j + 2x6TB WD Red RAID1 | MAZDA enthusiast
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

MichiGen píše:Niektori ludia sa stazuju na farebnost hry, zaujimavy obrazok ako by malo podla tvorcu tohto upraveneho screenu Diablo 3 vyzerat. Podla mna by bolo dobre keby to Blizzard neskor vyriesil nejakym nastavnim v hre, nejakym filtrom napr nech si kazdy nastavi ako to chce.

http://img299.imageshack.us/img299/7807/itshouldrh5.jpg
Třeba vypnout/zapnout stíny. Ale celkem pochybuji o tom, že by se blizzard vzdal temné, depresivní atmosféry která provázela tuto serii v 1. a 2. dílu..
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Příspěvek od Sir_-_Death »

MichiGen píše:Niektori ludia sa stazuju na farebnost hry, zaujimavy obrazok ako by malo podla tvorcu tohto upraveneho screenu Diablo 3 vyzerat. Podla mna by bolo dobre keby to Blizzard neskor vyriesil nejakym nastavnim v hre, nejakym filtrom napr nech si kazdy nastavi ako to chce.

http://img299.imageshack.us/img299/7807/itshouldrh5.jpg
Mohli by udělat podobnou věc, co maji Spellboundi v úmyslu s novým Gothicem. Pro Amíky barevná verze a pro nás Evropany pěkně temná :)
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

to by ale mohlo ve finále někoho zvýhodňovat/znevýhodňovat v duelech...
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Příspěvek od Sir_-_Death »

Dex_Holland píše:to by ale mohlo ve finále někoho zvýhodňovat/znevýhodňovat v duelech...
Tak zase, kdyby to bylo rozdělený jako ve dvojce na evropský, americký atd. servery, tak by problém nastat neměl.
consider
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. úno 2004
Bydliště: Nowhere Near

Příspěvek od consider »

Sobo píše:No, grafika vypada "pekne", ale pokud nepocitam efekty, tak uz je to i na dnesni hry podprumer, ikdyz her z takoveho pohledu moc neni. Tohle snad i stara GeForce 7600GT musi rozjet na plne detaily.
No a? Byl bys snad radsi kdyby to melo naroky jako Crysis?
PC1:Acer TravelMate 7750G-2454G75Mnss, CPU i5 2450,GK HD7670 1GB,RAM 4096MB 1066MHz,HDD 750GB,<104W,17.3" + 25" LG Flatron E2541
PC2:Toshiba Satellite X200-252,CPU C2D T8300,GK M8700GT 512MB,RAM 3072MB 667MHz,HDD 250GB,<180W,17.1"
PC3:MB Asus M2R32-MVP,CPU A64X2 6400+BE,GK HD2600XT 256MB,RAM Transcend 800MHz CL4 2x1GB dc,HDD WD Raptor 36GB 10000rpm,650W CoolerMaster +22"LG
PC4:MB GigaByte K8N-E,CPU S 2800+,GK 9550 256MB,RAM 512MB,HDD WD 80GB,350W EC +17"Fujitsu-Siemens
Dex_Holland
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 13. lis 2004
Bydliště: Brno

Příspěvek od Dex_Holland »

Sir_-_Death píše:
Dex_Holland píše:to by ale mohlo ve finále někoho zvýhodňovat/znevýhodňovat v duelech...
Tak zase, kdyby to bylo rozdělený jako ve dvojce na evropský, americký atd. servery, tak by problém nastat neměl.
Tak to máš pravdu. Já bych ale přecejenom radši, aby možnosti byly u všech verzí stejné. Ale kdyby to tak nemělo být, dal bych přecejenom přednost temnějšímu prostředí...

a náročnost...nejspíš to bude chtít nějaký upgrade. A doufam, že bude plynulý přechod mezi lokacemi a žádné dlouhé nahrávání...
mr_sheen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. bře 2004
Bydliště: okr. Uherske Hradiste
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr_sheen »

stahl jsem si to HD video 600mb a neni jak kdyz se na to clovek podiva v kvalite a ne v malem okne:) vypada to nemalo luxusne, co se tyce i grafiky postav i prostredi, efektu v soubojich, niceni, celkove pohyby. Celkove mam z toho mooc dobry pocit. Na co blizzardovci sahnou to se stane legendou v danem zanru, maji zlate rucicky.
Sapphire Radeon NITRO RX 6800 16G OC Gaming + AMD Ryzen 7 5700X + Seagate FireCuda 530 1TB + Odyssey G50A 32 + ASUS ROG STRIX B550-A GAMING + Kingston Fury Renegade Black 32GB DDR4 3600 CL16 + Seasonic Focus GX-850 + Fractal Design Meshify 2 Compact
jaffar
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. kvě 2005
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaffar »

MichiGen píše:Niektori ludia sa stazuju na farebnost hry, zaujimavy obrazok ako by malo podla tvorcu tohto upraveneho screenu Diablo 3 vyzerat. Podla mna by bolo dobre keby to Blizzard neskor vyriesil nejakym nastavnim v hre, nejakym filtrom napr nech si kazdy nastavi ako to chce.

http://img299.imageshack.us/img299/7807/itshouldrh5.jpg
Nesúhlasím, tie pôvodné screeny sa na Diablo podľa mňa hodia omnoho viac, pripomínajú II :)
Weslo píše:D1 mě moc nechytila - moc pomalý a jednotvárný - málo věcí nepřátel.
Ale no, keď som to hrával na 486 100MHz s 8mb ram a osekával vo widlách čo išlo, aby sa mi to rozbehlo kvôli nedostatku pamäti. Na svoju dobu to bolo peklo :)

Nordir píše:Sem zvědavej na class ... barbar a witch doktor me neberou.
Tak veru, chcelo by to paladina a prípadne aj nejakú tú čarodejku
ziadny podpis
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

Weslo píše:Nechci žádný experimenty - prostě minimálně 6 diaemtrálně odlišnejch postav tak 20 aktů (každej velkej jako celý D2+LoD) miliardy potvor a předmětů ...
A nedockas se ani jednoho.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

podle toho co jsem viděl jsem spíš potěšen. vypadá to že naštěstí není 3D prostředí (rotaci mapy nenávidím), zoom se naopak může hodit a ničemu nevadí. no, sem s tím páni Blizzardi
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Příspěvek od Sir_-_Death »

zombux píše:...(rotaci mapy nenávidím),...
Souhlasím. Rotace map u mě způsobuje, že ztrácim směr, kudy jsem chtěl jít (kor když se otáčí i postavička) a to pak padaji slova, za který by se ani dlaždič nestyděl :oops:
johnybest
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. led 2006
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od johnybest »

no tak potom co jsem videl HD video gameplaye nemuzu se dockat ale nejspis to hned tak nevidaji :(
CPU: Phenom X4 9550@2470MHz MB: Gigabyte GA-MA78G-DS3H RAM: 2x 2GB A-Data 900MHz GPU: Sapphire Radeon HD4850 512mb Vapor-X DDR3 750/2200 HDD: 160 GB Maxtor + 640 GB Samsung F1 DVD-ROM: LG H10N TV tuner: Jetway JW-TV878MF Repro: Genius SP-HF 2.0 Power: Seasonic S12 430W Mouse: Logitech MX518 Gamepad: Logitech WingMan Rumblepad II, Logitech Chillstream Keyboard: A4Tech KX-5MU OS: Windows 7 x64 Ultimate + Ubuntu 10.04
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Příspěvek od tnema »

Jsme tak rád že jsem se mýlil a neveřil v ohlášení :-)
ntb lenovo i5/1660Ti
MichiGen
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. zář 2006
Bydliště: Stara Tura
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichiGen »

Maximalna retardacia, clanok na pobavenie.
http://gurujoe.blogspot.com/2008/06/dia ... pekla.html
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:Palit GTX 260 OC 663/1152/2304MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Příspěvek od Sir_-_Death »

MichiGen píše:Maximalna retardacia, clanok na pobavenie.
http://gurujoe.blogspot.com/2008/06/dia ... pekla.html
:lol: K tomu neni co dodat. Pablb na entou. Že jde z prvního videa z alfa verze hry udělat recenzi, to jsem fakt netušil.
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

Lol to je vůl :D To je jeden z těch inteligentů, co má koupený ultra špičkový hw a cokoliv co není aspoň trošku podobné crysis je prostě blbost :) Prostě EA only gamer...
Co mě ale neskutečně pobouřilo bylo nadávání wowku... To je jedna z mála her, která je fakt zaměřená pro hráče, je user friendly a nehledí se v ní na grafiku... Stejně tak diablo 3, stejně tak ostatní blizzardovské hry... Hold všichni co hrajeme wow, w3, starcraft, diablo jsme neinteligentní, nemyslící bytosti, protože hrajeme hry, které zvládne graf. karta s 256mb paměti a mají dobu hraní delší než 5 hod ;)
Ono takový komentářů od rozmazlenců bude víc, protože to diablo opravdu nevypadá nějak extra na statických screenech, ale když se ta hra uvidí v pohybu, tak je to prostě nádhera, nehledě na to, že nikdo se v těch rvačkách nemá čas dívat kolem sebe na textury v ultra vysokém rozlišení a SM4.... Diablo 3 toho nabízí tolik, že grafika jde podle mě trošku stranou...
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“