Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Diablo 3

Příspěvek od zombux »

menší clickfest? to by mohla bejt zábava...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Eandril
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. lis 2006
Bydliště: Roztoky u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Eandril »

ten system s healem/doplnovanim many mne porad zanechava na mirnych rozpacich. Jak jiz bylo reseno, clovek bude muset davat vetsiho bacha ...na druhou stranu pri predstave (pokud ve hre budou) brutalnich lokaci jako je ve dvojce dejme tomu frozen river na hell (souls s lightningama ftw) bez moznosti instantniho healu ve forme full rejuv potu kdy je potreba, mne poleva ponekud studeny pot :P. Ale uvidime, verim ze urovne budou navrzeny taky aby to bylo hratelny i s timhle systemem.

Co se monka tyce, me se velmi pozdava, doufal jsem ze se v DIII objevi neco jako assassinka a predpokladam ze tohle ma byt ono. Co ale neodpustim je proste vypusteni nekra a to jen proto (dle toho co sem cetl a ac to bude znit divne) ze to byla nejpopularnejsi postava ve dvojce, corpse explosion mi bude chybet.
I have come, to bring him back with me. The whole world mourns his death. Please set Balder free, give him back his breath! \m/
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Ještě chybí jedna postavička na ohlášení. Třeba to bude něco na styl necrouše. S léčenim, pokud to zůstane v týhle formě, šlo by o vyloučení "hry pro masy", což dost lidí spojuje např. s grafikou hry nebo ulehčovánim rozdělování bodů atributů.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Mr. Dirk
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: World of METAL

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mr. Dirk »

No Witch doctor má byt jakási náhražka Necromanta podle mojého názoru. Jediná postava co vlastně zatím zůstala z D2 prakticky ve stejné podobě je Barbar ( opět můj favorit :) ). I když i ten Monk mě láká, má zajímavý způsob boje.
Hän tuli minulle eräänä aamuna, Yksi yksinäinen sunnuntaiaamuna, Hänen pitkät hiukset virtaava, Kun keskitalvi tuuli, En tiedä, miten hän löysi minut, Saat pimeässä olin kävely, Ja tuhoaminen antaa noin minulle, Luota taistelua en voinut voittaa...
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

To máš vlastně pravdu... S monkem souhlasim, vypadá na velmi zajímavej charakter. Líbí se mi u něj ten nárazovej útok, kdy zmastí víc nepřátel najednou.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Eandril
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. lis 2006
Bydliště: Roztoky u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Eandril »

Necro nebude :( , to myslim ze rikali uz pri predstavovani witch doctora. Jako posledni postava podle mne prijde neco na zpusob amy...protoze charakter s lukem tu jeste neni :-P
I have come, to bring him back with me. The whole world mourns his death. Please set Balder free, give him back his breath! \m/
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Pár zajímavých informací v článku Leonard Boyarsky a Kevin Martens o Diablu II.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Také se objevily Health Potion, ale měly by fungovat jen jako záchrana proti jisté smrti – jako poslední východisko když už téměř vidíte bílé světlo. Podle posledních informací se dá použít jeden potion v lokaci, zabraňuje to tedy neustálému „sosání“ kdykoliv jste trochu zranění.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Mr. Dirk
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: World of METAL

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mr. Dirk »

Mě to přijde divné. Buď bych tam nechal ty orby nebo zostat i lektvarů.
Hän tuli minulle eräänä aamuna, Yksi yksinäinen sunnuntaiaamuna, Hänen pitkät hiukset virtaava, Kun keskitalvi tuuli, En tiedä, miten hän löysi minut, Saat pimeässä olin kävely, Ja tuhoaminen antaa noin minulle, Luota taistelua en voinut voittaa...
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

No tam by měly bejt právě jen orby + ten jeden potion. Každopádně, pokud orby nebudou moc padat, bude to hodně zajímavý. Kor u bosů.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Diablo 3

Příspěvek od kotas »

Spalovac_mrtvol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. dub 2008

Re: Diablo 3

Příspěvek od Spalovac_mrtvol »

Na tom makaj už tak dlouho že až to vyleze, tak to bude zastaralý, už teď ta grafika je taková ťuf ňuf, ještě že de hlavně o hratelnost tady:)
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Spalovac_mrtvol píše:...ještě že de hlavně o hratelnost tady:)
To by mělo jít u každýho titulu. Bohužel tomu tak neni. D2 taky vylezla jako technicky zastaralá hra, a přitom mně se líbila tehdy a líbí se mi i teď (vizuálně). Hratelně je to bez debat :).
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
crashPC
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 09. dub 2005
Bydliště: Slaný

Re: Diablo 3

Příspěvek od crashPC »

Jen doufám v propracovanost a mraky možností. Healování se docela bojím, ale což. Mág s tímhle problémy nemívá, ten jen castí a všechno rezistne :-). Ještě lepší je to v Diablo I, kde jsou príma bugy, a narambený bossy jde často někde zaseknout u překážky, a pak to do nich prát dokud nechcípnou. Mana většinou nedojde...
Už jsem si nainstaloval DI, pak dám dvojku na osvěžení, a pak to přijde :-)
Lenovo ideapad 16“, Ryzen 5800H (8C/16T) 16GB DDR4 @ 3200MHz, 1TB M.2 SSD
We are not here because we're free, we are here because we're not free...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Still.Lord píše:Diablo III GC Info
Tohle vypadá VELMI zajímavě :). Ještě nějaké střípky.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Mr. Dirk
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: World of METAL

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mr. Dirk »

Od oběda sem ty informace doslova a dopísmene hltal. :lol: Velmi mě zaujal ten význam toho zlata - za 25k ( jestli se nepletu ) udělám věc ozdobitelnou a pak tu věc prodám za jeden měďák? :shock: Asi bude potřeba hooodně šetřit sběrem, možná i dávat pozor na věci ohledně oprav, i když v pozdějších fázích hry si myslím že to bude podobné jak v D2 kolem 40-50 úrovně kdy truhlica byla plná a já sem u sebe nosil koelm 10 milionů. 8-)

Velmi mě potěšila ta karavana co bude putovat s hrninou a její vylepšovaní. Pro změnu zase jedna věc za kterou se budou dat utratit peníze. :)
Hän tuli minulle eräänä aamuna, Yksi yksinäinen sunnuntaiaamuna, Hänen pitkät hiukset virtaava, Kun keskitalvi tuuli, En tiedä, miten hän löysi minut, Saat pimeässä olin kävely, Ja tuhoaminen antaa noin minulle, Luota taistelua en voinut voittaa...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Sir_-_Death píše:Tohle vypadá VELMI zajímavě :). Ještě nějaké střípky.
Přiznám se, že jsem z toho mého postovaného videa viděl tak oůlku.... N-JOY je za trest :angry2: :x
Jinak to upgradování kováře atd je síla... Ale můžu ještě vychladnout, času je dost :lol:
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Taky jsem ho nedokoukal. Reagoval jsem tak spíš na článek :).
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Diablo 3

Příspěvek od zombux »

zdá se, že Blizzard opět chytře inovuje, jestli to nepodělají tak by to mohlo dopadnout skvěle.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“