Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
HunterGtNet
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2006
Bydliště: Kyjov okr.Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HunterGtNet »

po dohrání bety celkem spokojenost kromě grafické stranky ale nejspis to omezily
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

ja vim ze se AI pocita na serveru...
Pocitani AI na serveru mi z technickyho hlediska prijde jako uplna kravina. Nekolik serveru poti krev pro milion hracu, zatimco milion jejich PC si doma vali prdel. Efektivnejsi by bylo pocitat co se da na lokalnich PC a na serverech honit jen minimalni traffic nutnej k synchronizaci pri MP aby nedochazelo k jejich pretizeni. Skutecnej duvod tohoto reseni ale zrejme nebude technickej ale spis ekonomickej (piratstvi) a socialni, protoze umoznuje lip videt hracum (=lidem) do hlavy a mit tak nad nima kontrolu. To uz je skoro jak Matrix - podrbeme te tim ze ti do mozku posleme par bitu a ty nam za to das prachy (viz Aukce za realny penize).
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

zhor: To právě Blizz nechce, aby jsi měl všechnu herní mechaniku (AI) uloženou ve svém PC, proto ti tam strkají jen engine s grafikou... 8-)
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Tak jsem to zkusil jeste jednou. Zabil jsem s partou skeleton kinga a už mě nic nenutilo hrát dál. Naštěstí má kámoš annual pass, takže si dojedu single u něj.

Má to blizzardovskou atmosféru, ale pořád to neni žádná sláva. Navíc animace wizarda jsou dost strašný, něco jako Harry Potter na cracku v kombinaci s Forestem Gumpem.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

Mastodont píše:Tak jsem to zkusil jeste jednou. Zabil jsem s partou skeleton kinga a už mě nic nenutilo hrát dál.
No to dá i celkem rozum, když "dál" se to už hrát nedá...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Co taky Mastodonte čekáš u hry, která je v BETA fázi... a hlavně půlka věcí, co je v ostre verzi, není v BETĚ zahrnutá :)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Diablo 3

Příspěvek od zombux »

beta je v první řadě určená jako stress test pro US servery...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Diablo 3

Příspěvek od GaGy »

POřád mi to píše Error ,ráno sem si chvilku zahrál... Ale mám docela z toho radost ..žádná graficky přeplácaná hra ,ale jednoduché a elegatní a navazujcí .. Tak snad taková bude i finalní verze..
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Still.Lord píše:a hlavně půlka věcí, co je v ostre verzi, není v BETĚ zahrnutá :)
Jojo, to se tvrdilo i u sw:toru :lol:
On fakt nekdo veri ze live bude v necem nejak zazracne lepsi? Jako ze se nejak zmeni grafika, hratelnost nebo tak? (kdyz pominu to ze v bete neni hi-lvl content)

Bych spis napsal neco na styl "nediv se ze to neni nic extra, kdyz tam pulka veci co byla v D2 neni"...
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

me tam porad chybi takova ta sviznost D2,kde jsem sprintoval a drtil certiky,nadherne umirajici dablice nebo rozpadajici se kostry...nic z toho tady neni,jen hromada divnejch zombie,relativne pomalej pohyb a kde nic tu nic
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

D2 bylo temny a brutalni, tohle je i pres lepsi grafiku takova omalovanka
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Tak som si to vyskusal na par hodin za barbara a musim konstatovat ze je to klasicke diablo. Stara dobra mlaticka s hufom nepriatelov a paradnym lootom. Jedine co mi strasne vadi je to ze to je strasne jednoduche a co som pocul tak vo full sa bude dat tazsia obtiaznost az ked dohrajete hru 1x na normale...neviete ci to je pravda? Ak hej tak fail lebo normal je uplne easy(aspon to co bolo v bete)
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Diablo 3

Příspěvek od zombux »

jsou 4 obtížnosti - Normal, Nightmare, Hell, Inferno. plus to můžeš hrát v hardcore modu, jestli ti to pořád přijde jednoduché :mrgreen:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

Alfajk píše:tak se podivej na bnet a pak xzone a uvidis,ty houbicko..
Dík za upozornění, o blížícím se datu vydání vím. Spíše mě zaráží podivná tvrzení lidí kolem. Možná je to tím, že coby zarytý PCčkář jsem Blizzard fanboy a nevidím na hře všechnu tu jasnou špínu.

Nutnost neustálého připojení je osvědčená protipirátská ochrana. Funguje u WoW i SC2. Pokud si chcete crackovat D3, tak si k němu pořiďte i "free server", protože hráč má k dispozici pouze klienta a velká část herního kódu opravdu je pouze na serverech, ať to zní sebenelogičtěji. Mnohem důležitější na tomto systému pro poctivého zákazníka je v praxi nulová tolerance cheaterů. Já se teda raději "nechám sledovat" než si likvidovat hratelnost tak, jak ji zlikvidovalo duplikování předmětů a jmenovitě run v Diablu 2, kde dupování run byla nutnost k obstání proti zvýšené obtížnosti... velká zábava, jak se tu vzpomíná.

Nevím proč se někomu zdá grafika natolik urážlivá, že ji dává pod úroveň druhého dílu. Tak špatná rozhodně není na to, že se herní svět - pardon, koridor - z velké části náhodně generuje. Rozdělování statů a skillpointů rovněž nebylo až tak úžasné a tvůrci odstranění obhajují tím, že dávání bodů nemělo viditelný efekt. Já se ptám, jaký byl rozdíl, když jste měli o 20 DEX více? Jaký byl rozdíl mezi frozen orb 15 a 20? Číslo v tabulce? U D3 má každý nový skill a runa viditelný dopad.

Stejně tak real money AH. Argument Blizzu dává celkem smysl. Itemy za real money se prodávaly vždy. Prostě je poptávka bez ohledu na to, jestli to je zakázané. Než aby lidi kupovali od číňanů a než aby číňani vykrádali accounty, aby měli co prodávat, tak to Blizzard zlegalizuje.

Bych mohl pokračovat (viz lehká obtížnost... http://www.youtube.com/watch?v=U0F2wPZWdYk ), ale co... 15.5. si to stejně koupí 10M+ fanboyů a hateři stejně budou psát, že je grafika horší, jak 800x600@25... :P
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

TankGeorge: pravda pravda. Ale treba ja kritizuju online singlplayer. SC2 sel hrat v pohode offline. Znamenalo by to sice, ze postava ze singlu by nesla do multi a naopak, ale bylo by to daleko lepsi reseni. (ne pro ochranu pred piraty ofc.)

Co se tyce skillu, mel jsi v D2 volbu. Tady volis runy. Mozna je to system lepsi, ale je daleko vic "plochy", nejde do hloubky jak strom dovednosti. A ja mam u rpg rad stromy dovednosti. Glyph styl je prilis wowlike.

Grafika samozrejme horsi jak u D3 neni, ale je moc vyblita, pripomina mi hodne wow. Radsi bych neco o hodne temnejsiho.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

keistown: Právě třeba i ten hilvl content + další skilly a runy, Nephalem Valor system, Inferno obtížnost. Nemám náladu rozepisovat co tam všechno bude. To si dokáže každý (snad) najít na netu.
Co maš proti grafice? Mně se zdá dostatečně temná a nějaké omalovánky jsem si nevšiml.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

keistown píše:TankGeorge: pravda pravda. Ale treba ja kritizuju online singlplayer. SC2 sel hrat v pohode offline. Znamenalo by to sice, ze postava ze singlu by nesla do multi a naopak, ale bylo by to daleko lepsi reseni. (ne pro ochranu pred piraty ofc.)

Co se tyce skillu, mel jsi v D2 volbu. Tady volis runy. Mozna je to system lepsi, ale je daleko vic "plochy", nejde do hloubky jak strom dovednosti. A ja mam u rpg rad stromy dovednosti. Glyph styl je prilis wowlike.

Grafika samozrejme horsi jak u D3 neni, ale je moc vyblita, pripomina mi hodne wow. Radsi bych neco o hodne temnejsiho.
Cca 25 skillů, u každýho modifikace 5 runama...je málo volby? :o Nebo v D2 jsi snad naběh na začátku se "stromem" plným skillů?

Stížnosti na grafiku taky nechápu. Ano, je to lehce "kreslený", ale temný mi to přijde akorát, určitě ne karikatura typu WoW. A hejbe se to krásně i na 3 roky starý sestavě.
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Podla mna je grafika uplne super. Ak sa vam to zda vyblite tak si uberte gamu a budete to mat temnejsie nez ste chceli...slubujem :-D
iks
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. kvě 2006
Bydliště: Radkov

Re: Diablo 3

Příspěvek od iks »

keistown píše:D2 bylo temny a brutalni, tohle je i pres lepsi grafiku takova omalovanka
Tak se podivej jak vypadalo d1 to bylo jeste temnejsi, ale k cemu ? Doba de dal hry se meni.
Tryton
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2007
Bydliště: Praha Východ

Re: Diablo 3

Příspěvek od Tryton »

to Still.Lord: Ahoj, trochu z jiného soudku, jak Ti D3 jelo na sestavě co máš v popisu? Zajímalo by mě pls přesné nastavení hry (options) + FPS ( v plně partě a když všichni kouzlili ). Díky, hodně by mi to pomohlo. (potřebuji vědět kvůli známého sestavě )
White&Black&Nickel&Plexi_Invert_Build Samsung Odyssey G8 Neo 4K@240 Hz Case: Lian Li o11 Dynamic Evo White + White Mesh Kit + 3x EKWB X360M White + 12x Corsair LL RGB White PSU: Seasonic Prime PX-1600w + CableMod PRO White Board: ROG Strix x670E-A CPU: 7800X3D@5.05 GHz PBO&UV + EKWB Quantum Velocity RAM: 32 GB TridenZ5 RGB 6000Mhz 28-35-35-75-1T + EKWB Monarch Module Nickel + EKWB Monarch X4 NVMe: Raid0 2x 2TB Samsung 990 Pro + 2x 1TB Samsung 970 Evo Plus GK: MSI RTX4090 SuprimX 3Ghz/23Ghz + EKWB Quantum Vector2 Fittings: EKWB Torque STC 16/10 Adapters: EKWB Classic Angled Feed: EKWB CryoFuel Clear Tubing: Primochill PrimoFlex Advanced LRT White Pump: EKWB Kinetic D5 Plexi Internal IPS : EKWB Quantum Lumen 7˝ Flow Meter: Freeze Mod Silver External:2xEK_D5dual+Mora360Pro+18xNF-P12redux+EK_D5_xRes+35cm tube+NexXxosNovaUT60_1080+9xNF-P12+EK_XE240+4xNF-A12x25_CH
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“