Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

A něco k tématu by nebylo?

Btw jeden vtipný článek
http://www.eurogamer.cz/articles/druha- ... e-diablo-3
:-D :-D
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Vzdyt ma pravdu, co je na tom vtipnyho?
fiLL-kiLL
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2007

Re: Diablo 3

Příspěvek od fiLL-kiLL »

Mě ten článek přijde docela pravdivý a objektivní. Některé body jsou celkem blbosti, ale mnohé výtky jsou pro mě varování. Třeba to automatické vylepšování skillů je drzost poplatná dnešní herní době. Zjednoduššené ovládání přizpůsobené konzolím jak by smet.
Intel Core i3 - 4,2 ghz, GIGABYTE GA-Z87-HD3, 16 GB DDR3, GeForce RTX 4060 8 GB, HDD Samsung 1 TB SATAII, Fractal Design Core 3000, Logitech MX400, LG 23", Win 10 Pro
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

"Recenzovat" na základě Bety, která se pořád vyvíjela, je fakt objektivní.. Stejné kydy se vedli i ohledně D2 a stejná věc se opakuje u D3... Asi o tom nic nevíte, když dokážete souhlasit s tímhle blábolem.

jako např. "Barbar tak svůj resource doplňuje tím, že jej zraňují nepřátelé,..." Totální nesmysl, jako zbytek rádoby recenze..
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Still.Lord píše:jako např. "Barbar tak svůj resource doplňuje tím, že jej zraňují nepřátelé,..." Totální nesmysl, jako zbytek rádoby recenze..
Souhlas. Jelikož dost lidí hraje i WoW, nedivím se že dost populárních věcí si od tama odneslo.
Co se týče toho barbara, rage(zlost/hněv) se ne jen doplňuje zraněním, ale také i způsobeným zraněním nepřítele klasickým útokem.
Sir_-_Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 20. úno 2006
Bydliště: Chyšky

Re: Diablo 3

Příspěvek od Sir_-_Death »

Já nechápu, proč všude kritizujou automatický sbírání zlata. Pane bože, jak mě štvalo v D2 klikat na každej zlaťák! Za tohle Blizzardu zvedám palec.
Herní PC: i7 9700k + Lian-li Galahad 360; MSI Meg Z390 Ace; Corsair Vengeance RGB Pro SL White 4x8GB 3200 MHz; MSI GeForce RTX 3080 Gaming Z Trio; SSD: Crucial MX500 - 250GB + Kingston A1000 240GB NVMe; HDD: WD Blue - 1TB; Corsair RM850X White 850W, NZXT H7 Flow Black&White
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Te clanok je vtip. Ako mozu brat to ze hrdina ma hlas a rozprava ako minus?

Tiez neviem co je zle na tom ze barbar nema manu ale fury ktora sa dobija zabijanim/ked na neho utocia. Ostatne postavy maju tiez ine zdroje ktore sa dobijaju inac co vyzaduje inu taktiku/sposob hrania. Manu ma len witch doktor a nie carodejnik. Moc pomale tempo - beta je len tutorial 1/3 aktu 1 pokial viem.

Obtiaznost easy(normal) tak hadam necakal agresivne moby s elitami ktore budu hned utocit a hned ho rozbiju. To pride az na vacsej obtiaznosti.

Ake konzolove ovladanie preboha? To ze mas skilly na cislach? To nema s konzolami nic spolocne. Cervene srdiecka co ta vyliecia z potvor? Ano tak to je naozaj horsie ako nastackovane HP poty na opasku ako v diablo 2 lol. A on sa boji o multiplayer hry? Ved on ani nevie o com je diablo. Diablo nieje vobec o multiplayeri.

To ze mozete pouzivat max 4 skilly je akoze zle? V diable 2 ste museli ist urcity build aby ste to presli na hell. Body ste museli presne rozdelovat podla tutu inac konec. Skill strom bol mozno pekny ale kolko skillov ste pouzivali? 1-2? V diable 3 mate vela skillov + runy ktore uplne menia podstatu skillov a menite si ich podla stylu hrania co vam vyhovuje a nemusite investovat body do skillu aby ste si ho vyskusali a potom zacnete trieskat hlavou o stolik lebo skill je naprd, nepaci sa vam a skoda toho jedneho bodu co by ste mohli dat inam.

Nizsia znovuhratelnost - znova...podla bety kde je len 1/3 aktu I co je tutorial hodnoti znovuhratelnost hry? trololo. Nahodne generovane prostriedie je stale v hre a kombinacii je strasne vela. Su dokonca aj random eventy ktore sa generuju nahodne a nemusia sa vzdy zobrazit vsetky(z bety napr jar of souls + ta matriarcha ci jak)

A kritizovanie auto zbierania zlata ani nemusim komentovat...ked toto niekto povazuje za minus tak by sa mal ist liecit.
Ten clanok je strasny blabol.

(vsetko je len moj pohlad na clanok. nemusite so mnou suhlasit)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

igor77 píše:Hráli jste tu otevřenou betu? To nadšení nechápu,já se stihnul nudit ještě než jsem to dohrál(betu).
hral,cekal jsem toho zhruba 2x tolik,nez jsem dostal no...ale byla to beta

kazdopadne grafika vypada doslova priserne,zejmena u spellu...prostredi docela jde

neocekavam od toho moc,proste clickfest nobrain akce

nemit to na sobe napis diablo a firmu blizzard,ani by me nenapadalo si to kupovat...ale blizz v ramci moznosti,zatim nezklamal(w3,wow,sc...)

ten clanek z vetsiny mluvi pravdu,tady je krasne videt jak "zaryti" fanousci proste chyby nevidej/prehlizej/nepriznaj si je...ale ta konzolovitost je i tam znat,celkovy ulehceni je proste jasne viditelny

a ze se neda hodnotit podle finalni open bety? a podle ceho jinyho chces hodnotit,kdyz nic jinyho nebylo ? beta toho predvedla naprostou vetsinu,co nas ceka,zakladni ovladani,skilly,prostredi(indoor/outdoor)

random eventy jsou pekna peetchovina,to jako musim jedno misto projit 10x abych si to konecne mohl "udelat" ? super no...to je dobry tak do wowka,ne do diabla
automaticky sbirani goldu jako prolbem nevidim...mnohem vic me serou healing poty - jakoze WTF? diablo bylo svym opaskem legendarni a oni to klidne vyhodej...se divim ze to neudelali po vzoru dnesnich FPS - chvili se nehejbej a oni se ti hp sami doplnej

obtiznost je pripad sam pro sebe,ten normal je zhruba na urovni bezrukejch kryplu,nechapu proc musim tuhle obtiznost hrat,abych si mohl konecne ZAHRAT - teda neco na vysi obtiznost
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Exp »

Dobrej výblitek, thumb up. A jako v D2 byla ve třetině prvního aktu obtížnost jaká?
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mirek1 »

Snad Eurogamer neberete vážně.O hrách nic neví..jen kopírujou
igor77
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2007
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od igor77 »

to Alfajk: heh tak rozsáhlou odpověd jsem nečekal,ale máš naprostou pravdu :wink:
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Diablo 3

Příspěvek od Riku »

je pravda že grafiku to má na poblití co se týče technickýho zpracování, ale vypadá to pěkně, má to atmosféru a to mi stačí :roll:
PS5 | LG OLED CX55
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Alfajk: Četl jsi třeba někdy otázky fanoušků a odpovědi z Blizzardu? Tam by jsi se mnohé dozvěděl, ale kašlu tady něco rozepisovat někomu, kdo mě má za blbou Blizzardí ovečku 8)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Still.Lord píše:Alfajk: Četl jsi třeba někdy otázky fanoušků a odpovědi z Blizzardu? Tam by jsi se mnohé dozvěděl, ale kašlu tady něco rozepisovat někomu, kdo mě má za blbou Blizzardí ovečku 8)
tomu,ze nejaka firma respektuje nazory hracu,jsem prestal verit s vydanim mass effectu...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Exp »

Jo, to dává smysl.
Je to drsnej rebel, co naděláme.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Alfaik: Pleteš asi pojmy... Já nepsal názory, ale otázky, to je snad něco uplně jiného :)
hráči se ptali na různé herní mechanismy/obtížností a tunu dalšího a z odpovědi Blizzu se dalo vyčíst, jak asi hra bude vypadat.. koho to ale nezajimá, tak pak takhle blbě trolluje :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

myslel jsem,ze z tech otazek pak vyvodili urcity dusledky,jako co tam bude a nebude a tak...necetl jsem je no
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Tomco
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 01. zář 2007
Bydliště: Žilina, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Tomco »

Ten Prokop to je druhy Stach ne ?
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Nerboard ma pravdu, hromada veci z toho clanku jsou blaboly. Treba to predelani many na unikatni resource vidim jako plus, i kdyby to fungovalo vsechno jako mana. Takhle se jim to povedlo jeste lip.

Znovuhratelnost je ale otazka toho, jak jde prizpusobit postava. A tady je to tak, ze kdyz vyexpis tak mas postavu, ktera muze mit jakejkoliv spec. Nebudes muset zalozit novou, s novym buildem a zkouset. Jenom switchnes build, vyzkousis. Pro nekoho to je plus, pro nekoho minus.

Ale na druhou stranu, me taky nesedi system skillu ala wow. Health globy mi taky moc nevoni. Ale myslim ze z hack and slash to bude porad top a zabava z coopu ty nedostatky vyzehli. Ale tvarit se ze to je dokonaly asi nebudu. :?
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

V betě byla jen Normál obtížnost (která byla tedy větší výzva než Normál v D2) a hlavně budou padat jen určité procento z celkového počtu itemů. Na vyšších obtížnostech pak budou padat lepší věci a Inferno bude opravdová výzva (zda blizz dodrží svá slova a nesleví). Rozhodně to bude mít znovuhratelnost a snad bude rozmanitá fůra rizných buildů a né jen jeden nejlepší build který pojedou všichni :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“