Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
T1ger
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. čer 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od T1ger »

Dik, uz stahujem :) Zajtra hned po praci letim do obchodu a mastim :D To budu prebdene noci...
CPU: i7 4820k@4.5Ghz, 24Gb (6x4Gb) DDR3 Ram(1333Mhz), GPU: 1080Gtx G1 Gaming Vram(default), MB: Asus Rampage IV Extreme, HDD:2xOCZ Agility 3 120Gb, + 2x3Tb Caviar SS: Sonar X2D Logitech Z-5500 5.1 Monitor: LG 34" - Freesync 21:9 +Samsung 24" Roccat Kone+ Logitech G11 Nostromo N52te
http://valid.x86.fr/nqz82b
http://www.3dmark.com/3dm/10921982?
http://www.3dmark.com/3dm/10929111?
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Mno já mám nohu v sádře a budu pěkně pracovat týden z domu, takže se teď jenom můžu modlit ať mi ten maník z pošty zazvoní na zvonek a nehodí mi jenom papírek, že si to mám vyzvednout na poště, jinak na tu poštu s těma berlama dohopsám a rozmlátím jim to tam na hadry, ať se ta mvšichni naučí mačkat zvonek prasata..... :twisted:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Přesně proto si nekupuju "chytače prachu" aka krabice... Z digitální ho máš hned.
nhkg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Diablo 3

Příspěvek od nhkg »

Pokud se od toho někdo odtrhnete, tak mi pak napište jaké to je. Nevím jestli to kupovat hned, nebo radši počkat na dobu, kdy bude v práci volněji a budu moct u toho sedět do noci.

@eLPeCKcko: Pošťáky si musíš vycvičit. Jednou mi měli přivést balík a místo toho jenom hodili lístek, dokonce jsem ho viděl i mi to házet do schránky. Navíc ještě na lístku bylo včerejší datum. Zavolal jsem na poštu a jak si mě paní po telefonu předávaly, tak jsem nedržel, velmi sprostě jsem jim vydal. Do hodiny byl balík doma... Ale pokud si můžu vybrat volím kurýra (v Ostravě je výborný) a nebo DPD (PPL je taky občas problémové). Nejspolehlivější a nejrychlejší je ale stejně vlakový kurýr.
@Mastodont: Krabice je levnější a navíc jak se něco ***** máš kód na krabici. Hodilo se mi to už u WoW, protože heslo sem zapomněl a někam mi zmizely staré maily, takže ten kód byl jediný důkaz, že jsem majitelem onoho účtu.
Ve hrách mám nic Krišna, psáno: Krisna.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Kod me stal 1100,- takže je levnější. U WoW stačí vygenerovat password recovery a je to. Nonsense.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Ten "kod" vetsinou prijde jako foto krabice. Aspon u SWtoru a BF3 mi to tak prislo.
Levnejsi v tomhle pripade to ani moc neni, krabice i kody jsou 1199-1299 az na vyjimky.
Ale taky bych si nekam radsi vystavil krabicku.
nhkg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Diablo 3

Příspěvek od nhkg »

Mastodont píše:Kod me stal 1100,- takže je levnější. U WoW stačí vygenerovat password recovery a je to. Nonsense.
Můžu se zeptat kde? U Blizzardu stojí 60e -> 1500Kč. Za 1100Kč bych to asi koupil hned.
EDIT: Hmm Aukro, do toho bych nešel...
Naposledy upravil(a) nhkg dne pon 14. kvě 2012, 14:04, celkem upraveno 1 x.
Ve hrách mám nic Krišna, psáno: Krisna.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Aukro.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Njn, taky rád beru jenom klíče a mám svatý klid, ale to D III prostě chci vystavit na poličku jako moc pěkný lapač prachu :oops:
Ta krabička je boží :-D
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Mastodont píše:Aukro.
me stal 1080 kč,a:
Obrázek :twisted:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

As Global Play will be disabled until after the game launches in all regions, it's important that you choose your account's correct region when attempting to play the game. If you do not select your correct region, your login attempt will be denied, and you will not be able to connect.

To choose your correct region:
At the log in screen click on Options
Choose the Account tab
Select your correct region in the Region drop down


Ensuring your correct region is selected, attempt logging in again, and watch the breaking news window for additional service information.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Vi nekdo, jak je to s tim vybiranim penez za prodany itemy na paypal? Bnet pise "The amount you load into your account balance is non-refundable and may not be withdrawn."
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

To budou peníze, který tam vložíš.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

No to vim, ale kdyz z toho account balance nejde refund?

Tzn jinak, kdyz prodam neco v D3 tak ty prachy pujdou na account balance a nebudu je moct vybrat.
Nebo
Si v D3 muzu vybrat kam ty penize poslu a) acc balance a za b) paypal ?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

no chapu to tak,ze penize vybrat nepujdou O_O ...v tom pripade ta RMAH ztraci vyznam
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Diablo 3

Příspěvek od zombux »

Alfajk píše:no chapu to tak,ze penize vybrat nepujdou O_O ...v tom pripade ta RMAH ztraci vyznam
a co jste čekali, že koupíte hru a pak budete harvestit peníze? :lol:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

zombux píše: a co jste čekali, že koupíte hru a pak budete harvestit peníze? :lol:
no napadlo me to,ze bych mohl prodat neco co nadropuje a casem by se to diablo samo zaplatilo,ale kdyz jsem docetl ze musim nejprve neco vlozit a pak si blizz strhava este asi 25% z ceny,tak me presla chut...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Peniaze si vybrat mozes. Bud ich posles na battle.net account balance (z tamad uz ich vybrat nemozes) alebo na paypal(tam mozes).

Alfajk: vkladat nic nemusis a nieje to 25% ale 15% alebo 1€/1$.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

A dalsich 15% kdyz jdou penize na paypal?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Celkem by me zajimalo jestli tema penezma pak treba pujde platit wowko, kredit v Eurech je na battlenet uctu a predpokladam ze plati pro cely ucet....

Ne ze bych to takto chtel delat ale napadlo me to :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“