Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Viď? DHčko je šíleně nudné, tedy alespoň pro mě... Když mělo D3 vyjít, chtěl jsem hrát právě za DHčko a betu jsem za něj dojel, ale moc mě to nebavilo. Pak jsem jen náhodou zkusil Monka a to bylo to pravé ořechové. Barbar je taky výborný. Wizard mi přijde taky nic moc, WDčko jsem ještě moc nezkoušel...

Mimochodem mě D3 přestává bavit. Pokud to už je jen a pouze o farmení, spokojím se s tím, že jsem dojel akorát 1. act Inferna a počkám půl roku/rok, jestli se něco nezměnilo a jestli to třeba nepůjde dohrát úplně. Jediné, co by D3 ještě mohlo zachránit je PVP, ale pokud to nebude nijak upravené, největší killeři budou DHčka a Wizardi, kteří budou kitovat Barbary a Monky stejně, jako kitujou moby a situace bude úplně stejně na nic...
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

PvP bude, vybalancování postav taky... stejně jako buff legendarek a tuna dalšího.
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

No jako ja doufám že pokud bude hráč běhat v act II (a dál) single, tak nerfnou elity. Hraju za WD (29k dps, 26k hp) a nedá se to ani kitovat. Jak které a dělá to 50 na 50, jestli náhodou nebude wipefest. Zabil jsem v actu II prvního bosse a už dál neprojdu kanálama(pře elity).
Co je na tom pravdy že act III, je jednodušší jak IIjka?
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

PvP vím, že bude, ale kde se psalo o balancování postav? Pokud vím, blizz naopak říkal, že postavy vybalancované natolik nebudou...

Shakall: Nevím nevím, v A3 jsou lvly mobů vyšší, než v A2, takže bych neřekl, že je to lehčí... Ale nemám zkušenost, jsem zaseknutý v A1..
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Tady jsem změny na patch 1.0.3
http://www.diablofans.cz/461-nadchazeji ... 1-0-3.html
Nějaký balanc postav tam je, a myslím že ještě nějaká uprava skillu příjde v dalších patchich..
Je toho tost a dost věcí potěší.. Škoda, kdybych to věděl dřív, neutopil jsem v těch craftech gemu a věcí tolik peněz :D
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Vyváženost Inferna
Akt 1 působí tak, jak by měl.
Přechod do druhého aktu je moc velký skok, pokud dokáže barbar a monk s ofenzivním buildem vyzabíjet celý první akt, pak by s defenzivním buildem měli v pořádku zvládat druhý akt.
Monstra v aktech 2, 3 a 4 budou mít upravené poškození a množství životů.
Takže přece jenom to nerfovat budou...
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Shakal, to už jsme ale psali i dříve.

Still.Lord: Nu, uvidíme, jak to vybalancují, ale moc nadějí tomu opravdu nedávám... Blizzard se v mých očích celkem potápí a to jsem byl ještě před vydáním D3 jeho skalní fanda (sice jsem prošvihnul D1 a W1, ale od W2/D2 mám všechny hry od něj koupeny i se všemi datadisky a krom D3 mě ani jedna nezklamala... Až v poslední době wow a právě D3. Je to strašná škoda :/)
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Mě tedy nezklamalo ani D3... Prostě tomu dám čas, a´t to vyladěj, a pokud to bude furt zoufalé (jasně, hra má dobré i špatné věci, něco půjde opravit, něco možná horko těžko) tak to bude možná poučení pro příště.
Hraju co mám před sebou "na talíři" :) Nic jiného mi nezbývá.. Momentálně není nic lepšího, co bych hrál.
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

tak nemusi mozna resit nerfy ale at boostnou dropy. Tedka mi nic uzitecneho za dva vecery nepadlo a to hrajem cca 3-4 hodinky. A vymetame kazdej roh abysme neprisli o super pack a valor.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Spis by ten random drop mohl i obcas davat nejaky smysl, aby na veci pro kouzelnika nebyla str apod. Proste nejaky nesmyslny kombinace statu...pekne by to zamavalo s cenami na AH.
Malokdy mohu opravdu pouzit co mi padne...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
#cooler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. led 2007
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od #cooler »

nepomohl by mi nekdo s Diablem na hell? :-D
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Co že jsi za classu? hoď sem nick acc s tím blizz ID, já si tě přidám a klidně pomůžu... (nicméně pokud nedáš Diabla, na inferno zapomeň)...
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Shakall605 píše:.. Zabil jsem v actu II prvního bosse a už dál neprojdu kanálama(pře elity).
Co je na tom pravdy že act III, je jednodušší jak IIjka?
Byl jsem to dneska s kamosem (Barbarem, jak Rajcak psal vyse Metal)
Rikal ze Beliala usoluje bez problemu a ACT1-2 si prakticky se svym gearem muze farmit, ale ma sileny problemy uz s prvnimi grupami v actu 3.
Ze rozdil v obtiznosti je takovy, jako mezi ACT1 a ACT2.
Rikal ze na ACT3 zatim kasle, ze to nema vyznam.

Dneska jsme zkouseli Beliala Inferno ve trech(2x Barb + DH) a jeden pokus dokonce vypadal hodne slibne ze mu zbyvalo asi 15% HP.
S tim ze DH mel asi 60K dps, ja prumernej gear a druhej Barbar(Metal) hodne dobrej gear za nekolik desitek mega.

Dostkrat jsme vychcipali uz ve druhe fazi...je to tvrdej gear check pred 3. aktem.

Jinak druhej akt jsem prosel tak ze dost grup jsem musel vynechat, proste jsem to nedaval.
Ale prowipoval jsem se az k Belialovi. Odhad tak 300 smrti od zacatku 2 aktu k Belialovi(mozna vice). Nejakou grupu elitaku treba na desatej pokus. Kanaly ve stylu, zavedu je nekam, tam chcipnu a pak uz pujdou obejit :-D
Ne vzdy, ale kdyz to neslo. Fire chainy nebo "lasery" v malym prostoru fakt ne...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Rajče
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Rajče »

balaam píše: Mimochodem mě D3 přestává bavit. Pokud to už je jen a pouze o farmení
Jo jo - máš tři možnosti, aby ses (když hraješ za meleečko) podíval dál:

-nakoupit goldy za real money a vybavit se (smutné)
-farmit a farmit a farmit, až do zblbnutí a pak se vybavit, když už DH a Wiz to dávno budou mít za sebou i s mnohem horšim gearem
-rerollnout na DH, nebo Wiz :mrgreen: (taky smutné)
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Hrajete vubec nekdo Witch doctora? Nevim o nikom kdo by ho hral jako hlavni char.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Vubec, a kdyz tak umira jak na bezicim pase.
Rajče
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Rajče »

Butch píše:Hrajete vubec nekdo Witch doctora? Nevim o nikom kdo by ho hral jako hlavni char.
Znám jednoho maníka, co má WD jako maina...jak jede solo nevim, ale v partě se (jak jinak) drží vzadu společně s wizardem a kosí to z hooooodně velký dálky...DPS (tušim) o něco horší, než DH s obdobnym gearem...
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Diablo 3

Příspěvek od Vivec »

včera jsem si koupil za 75k legendární kuši Dawn tak mě to zase začalo bavit, snad jí pak střelim aspoň za 100k, byla zdaleka nejlevnější, další stála 95k a většina byla přes 150k
jenom škoda, že nemá socket...
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Ty mas mobilnim pripojenim i 60ms ping??? To snad já nemám ani s pevnym ADSL od O2..
Nemam mobilni ale 10Mbit od Erkoru (venku vzduchem, v baraku kabelama) s garantovanou agregaci 1:1, tedy tech 10M furt...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Rajče
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Rajče »

zhor píše: Nemam mobilni ale 10Mbit od Erkoru (venku vzduchem, v baraku kabelama) s garantovanou agregaci 1:1, tedy tech 10M furt...
Ale tam byl dotaz a k němu následné reakce ohledně mobilního připojení...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“