Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Za 900 milionů je OP všechno... Představte si wizarda s EQ za 900 melounů... Dost resi na to, aby vydržel několik hitů v infernu i od Diabla a dost DPS na to, aby si diabla dal za pár minut. Mimochodem výrok "OP barbar" mě taky pobavil... :-D Já bych nerfnul DHčka a Wizky, aby vylétly ceny jejich gearu a pak by viděli co to je hrát gear-dependent class... :D
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
keri
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keri »

Taky vám tak solidně blbne AH?

Nutně potřebuju zraň pro DH a tak jsem dal bid 350k na zbran, která má current bid 250k (buyout není) ... a AH mi zabavil peníze, status mám "not winning" a current bid je pořád stejný na 250k... takže zbran nemám, peníze taky ne a musím čekat 2 dny, než se dozvím zda něco z toho vůbec dostanu...
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Máme štěstí, že AH je vůbec otevřena. Zjistilo se, že jdou duplikovat předměty, takže asijské servery jsou down... Nevím, jestli to ovlivnilo i EU a US, ale řekl bych, že když šlo duplikovat v Asii, určitě na to někdo přišel i v EU/US...
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

balaame, ty jsi nehrál wize ani dh, že? Za Dhčko je na inferno takovej šrumec, že musíš měnit co 15minut teflony na myši.
keri
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keri »

Ten DH je sice boží, že má nej dmg, ale jako čerstvá 60tka mám problém přežít :D Na 2 rány mě všechno zabije, sice je docela drtím, ale jak se mě něco dotkne tak konec...
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Od toho máš caltrops, smoke screen a vault.
keri
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keri »

Když všude létají ohnivé koule, blesky, ze země pořád cosi leze, někteří hajzlící útočí zezadu, něco zase skočí přes půl mapy a sejme mě, pak ty stuny... prostě tomuhle šve se nedokážu vyhnout a jsem hned k.o.
balaam
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Diablo 3

Příspěvek od balaam »

Mastodont: Přesto mají oba velkou výhodu oproti melee classám... Sice se s nimi musí kitovat, ale prosímtě, každý, kdo je zvyklý na ranged class je zvyklý kitovat ze snad všech RPG/MMOček. Nicméně to, že musíš kitovat i s Monkem, což má být v podstatě něco mezi assassinem a supportem, to je celkem masakr :-). Mimochodem hrál jsem za něj, ale nemám ho na lvl 60, nebavilo mě to ani za jednoho. Nerad kituju.
Desktop: CPU:Intel Core i7 920, MB: Asus Sabertooth X58, GK: Sapphire AMD R9 270X 2GB, 12GB RAM, 1.7TBHDD, Zdroj: Corsair GS800 - 800W, Win. 8 Professional 64b. NAS: WD 2TB.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

mastodont: prosim tě když si tu mluvil o farmení goldů pomocí botů a naznačoval že to narozdíl od jinýho uživatele ovládáš, tak neměj tu drzost a nenabízej je tady k prodeji
Ahoj.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

No vsechny class jsou hratelne. Akorat nekde je potreba gear za vice penez nebo pouzit jine skilly ci talenty.
Taky tu nebrecim jak je Barbar slabej, misto toho se snazim ho postupne vylepsit. Na inferno jsem pekne chcipal na elitnich grupach i v prvnim aktu a natozpak ve druhym. Tak jsem musel nakoupit par veci a hned to slo o poznani lepe. Malokdy ted zdechnu na obycejne grupe i kdyz jsou tam berserkeri(nebo jak se jim nadava) s kyjema, coz s podprumernym vybavenim i Barbar zdechne na jednu ranu v druhym actu.

3act je jina liga zase, na ten zatim gear nemam, chce to fakt resisty kolem litru a dost do blocku.
Jet to s 2H na zerg neni pro me mozne, mobove maji hrozne hp a drive zabiji oni me nez ja je :-)
S nejakym lepsim gearem si to dokazu predstavit, ale ted ne.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Docela nechapu proc by melo resit evidentne spatnej balanc class znamenat brecet a docela nechapu proc bych to mel resit tim ze budu farmit 10x dyl a kupovat 10x drazsi veci nez ranged classy.
Spis se smeju tomu jak vsichni nadavaj ze prodavani goldu za prachy je svinarna atd., nekdo si je vybotil a blabla a v diskuzi o f2pay hrach je to ok, protoze nejak se vydelavat musi a vubec neni blby to, ze dev kterej si op veci vycuca z prstu (tzn taky do toho nedava zadnou hodnotu) je prodavat za prachy muze. :roll:
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od H2SO4 »

Jo tak todle je fakt super,to snad neni mozny,jako kdyby BLizz byl nejaky novacek....

Player A puts item up on AH
Player B buys item
Player A takes out the gold from that transaction
Player B turns back the clock on his desktop by 2 days
Player B will get back the money he spent on the item, and player A will also have the money that was originally paid, thus duping the gold.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 979?page=1
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

keistown: prodávání goldů za prachy neni sviňárna.
Ahoj.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

H2SO4 píše:Jo tak todle je fakt super,to snad neni mozny,jako kdyby BLizz byl nejaky novacek....

Player A puts item up on AH
Player B buys item
Player A takes out the gold from that transaction
Player B turns back the clock on his desktop by 2 days
Player B will get back the money he spent on the item, and player A will also have the money that was originally paid, thus duping the gold.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 979?page=1
Prý je to už fixlý, ale nadupováno toho už bude tolik, že to blizz nikdy nevytrackuje.... :angry2:
Je to špatný vtip mno, 12 let vyvíjet hru a pak jedno fiasko za druhým :?
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
nhkg
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 13. lis 2009
Bydliště: Ostrava

Re: Diablo 3

Příspěvek od nhkg »

keri píše:Taky vám tak solidně blbne AH?
A není to ten bug, kde může ti ukrást peníze? Pohraje si se systémovým časem a zruší aukci a peníze mu přijdou + věc zůstane a mohl ji tam dát znova. Pak máš asi smolíka. GG Blizzard!

Kód: Vybrat vše

You can do the same thing when a player bids on one of your items, roll back your system clock, then cancel the auction. You're stealing gold from the bidder in this case.
Ve hrách mám nic Krišna, psáno: Krisna.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Už je to tu, ban wave. :P
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Mno jestli si používal boty jak jsi psal, tak tě to možná čeká taky, i když podle mně těch lidí co botovali a dupovali předměty je celkěm hodně, takže to ještě bude zajímavé :roll:
Taky mně dostalo, že chtějí banovat aj lidi co farmili goldy na místech kde jich bylo více a podle toho co je na blogu a na fórech klidně i za to, že člověk vlastně farmil něco co bylo výhodné díky jejich programátorským chybám :lol:
Mno já jsem zvědavý jak toto dopadne :?
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Dostali to zatím jen lidi, co jeli na hellbuddy.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

Mno mně by zajímalo jak spíš hodlají pořešit tu tunu nadupovaných věcí a biliardy goldů :lol:
Ať si banují koho chtějí, ale hodně se teď po fórech rozšířili diskuze o rollbacku a wipe a tak podobně :?
Tak právě proto jsem zvědavý co z tohoto nakonec vyleze :)
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Taky mi přijde vtipný, že ban dostanou botteři a ne ti, co dupovali předměty. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“