Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

me se vcera po dlouhe dobe prave z lootem zadarilo. Padla macka 1174dps a 186int a lifesteal + padl legendarni nek z 200str+ z each hitem 255hp a 7% life. Az sem neveril svym ocim ;-)
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

Alfajk píše: maga jsem vzdal,vse daval moc pomalu,muzu ti doporucit demon huntera,s vybavou komplet za mega das tak 30k dps (a 80k dps se SS),ale nesmis dostat ranu (mas 1,5sec nesmrtelnost,treba na letici mortar nebo tak)
Jeste se mi nepodarilo zabit ani jeden pack elit na infernu.
Ja to proste nechapu ma mag naky spomaleni aspon o 80% na aspon 5 vterin?Pouzivam blizzard a to proste nestaci neukituju je.
Jakmile se ke me dostanou sem mrtvej za 1s.
To je fakt sileny :lol:

Jeste doplnim ze mam 23K dps
Build pouzivam
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... afY!cbacZY
Jako s normalnima mobama nemam absolutne zadny potize, ale jeste se mi nepodarilo zabit elity :lol:
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

ne,wizard se opravdu nehraje jako barbar...
ja to mam takhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... fWY!bbabZY a neni problem
50k dps,pred nerfem aspd jsem mel asi 68k
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od HEAD »

Tak ja sem dal 60lvl pred hodinou a opravdu nemam 60k dps.
Ne a nehraju to jako barbar.

Ono je to bez equipu dost nahovno.Nevim jaky sou potreba staty u wizzardu na pruchod 1 actu.
Myslim bez 10x smrti na jednom packu :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Po tom, co jsme viděli jak hraješ barbara nás už nic nepřekvapí. :wink:
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Diablo 3

Příspěvek od GaGy »

PRvní act inferno je procházka růžovou zahradou ...

Co je 60k dps za označení :| ?
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
GaGy
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2006
Bydliště: Vsetin

Re: Diablo 3

Příspěvek od GaGy »

Alfajk píše:pocital jsem to vcera...nepamatuju si ilvl ale zkategorizuju to :
50 rare itemu droplo,z toho: 30 itemu byly zbrane s dps okolo 200-350,par z nich i 500,ale porad k hovnu(ilvl62),dalsich 15 byly casti equipu,se statama tzv navylizprdel, 3 itemy byly dobry,ale s protichudnejma statama (treba int + str,dex + str), 2 itemy byly ringy,jeden jsem dal do aukce za 190K (zatim se neprodal a nevypada to ze se proda,i kdyz ma dobry staty) a jeden item jsem si dokonce equipnul(mel 120dex+ 2% crit chance a 50 vit,dobry pro myho demon huntera

...coz je podle me hrozna bida,kdzy si vezmu,ze me to trvalo celej vecer :?
naprostý souhlas... ale at se připojim kamkoliv tak druhý act nedává nikdo na inferno.... když jdu s barbary atd tak všichni umírají stejně....
Nejhorší je ta lebka co vám hodí nějaký unikát nad hlavu stačí 3 sekundy a mrtvý.. Jak říkáš peníze nepřibívají ... průměrně oprava 15K a že těch smrtí je opravdu hodně...

Co vše potřebuji k obchodovaní za ečka ???
Ryzen 7800X3D - Endorfy Fera 5 │ 32Gb 6000Mhz - CL30 │ ASUS TUF Radeon RX 7800 XT 16G │ TUF GAMING B650-PLUS WIFI │ AG32CQ - 2K - 144Hz │ EVGA GQ 650W Gold │ Phanteks Eclipse P400A │ SSD - KC3000, M.2 - 1TB + A2000, M.2 - 1TB │
Lenovo - Legion 5 - RTX 3060 + Ryzen 5600H
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

GaGy píše:..

Co vše potřebuji k obchodovaní za ečka ???
Staci ti autentifikator(muzes to mit i jako Android aplikaci)
+dobit battle founds pres kreditku pokud tam chces mit nejaky ecka do zacatku.

Jinak ten autentifikator se da nastavit ze te to vyzve pokazde.
Ja to nastavene nemam a zepta se me to jen kdyz se do hry pripojim odjinud nez z domova, coz mi vyhovuje. + pripadne se to zepta pry asi jednou tydne kvuli overeni.

Jinak za barbara muzu farmit ACT1 v DPS specce + nejaky spelly def a nejaky na dmg, ale ACT2 v Dps specce + skilly nedavam.
Dostavam silene na prdel. Jako moznost je jet dps specku a def skilly, ale to je takove polovicate a je uz lepsi rovnou jet act2 na full deff, alespon clovek neumira.

Co se tyce followera, i kdyz se doporucuje ta zenska pro Barbara, tak ja chodim s templarem act2 farmu a zenskou zkousim v act1, ale templar mi prijde lepsi proste. Regen, charge, uz mi i dostkrat zachranil prdel ze umrel misto me.

JInak po nerfu mi prijde ACT1 inferno jako bych sel Hell, ACT2 je jen o neco horsi nez byl predtim ACT1. Ale ACT3 mi prijde stejne tezky jako pred nerfem a jednodussi ve vice lidech.
Dostali jsme se k Ghomovi, ale nedavame ho asi kvuli dps + slabe resisty, jinak si to nedokazu vysvetlit.
Ja mam kolem 800all a cca 15k dps mimo fight, kamos ma DHcko(70k dps) s 450all s mym buffem.
Asi je to malo, protoze bossovi hpcka klesala fakt pomalu.

Chci svoje resisty boostnout, ale veci co jsem koukal v ah maji zase malo str a vita kdyz si dam vyhledat s resist 70+ all. Prisel bych o dost hpcek a dmg a stejne nevim jestli by to pomohlo.
Chce to mit tak 2-5mega na jednu vec aby se vyplatil upgrade gearu, coz zatim neni.
Naposledy upravil(a) Butch dne ned 24. čer 2012, 11:09, celkem upraveno 1 x.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Me k dokonalosti chybi jen vyssi DPS mam s DH 30k a druhej akt se proste neda ... teda da ale proste nemam na to cas :-D
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Nordir píše:Me k dokonalosti chybi jen vyssi DPS mam s DH 30k a druhej akt se proste neda ... teda da ale proste nemam na to cas :-D
Posli mi battletag do sz a muzeme nekdy zkusit, treba ti to pomuze se dostat dale nebo padne neco uzitecneho i kdyz to je spise sci-fi.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Butch píše:
Nordir píše:Me k dokonalosti chybi jen vyssi DPS mam s DH 30k a druhej akt se proste neda ... teda da ale proste nemam na to cas :-D
Posli mi battletag do sz a muzeme nekdy zkusit, treba ti to pomuze se dostat dale nebo padne neco uzitecneho i kdyz to je spise sci-fi.
Poslu ale za celou dobu co farmime prvni akt padl pouze jeden pouzitelnej predmet ... zbytek je crap.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

To bedovani kvuli infernu nechapu, ucelem hry prece neni dohrat inferno ale sejmout Diabla a pokud mi inferno prijde moc tezky, tak ho proste nebudu hrat aniz bych mel pocit ze jsem oneco prisel. Tahle hra je ciste pocitova mlaticka, to znamena ze kazdou zasazenou i obdrznou ranu musi hrac citit do morku kosti. Je uplne fuk jakou obtiznost hraju - ten pocit pri sejmuti cely skupiny naraz je vzdycky skvelej, u vyssi obtiznosti k tomu akorat pribude nutnost kvalitni vybavy ktera se nesnadno ziskava. Proto jsou nektery hraci ochotni dat za ni nehoraznou sumu i v RM, aby si ten pocit jeste umocnili. Pro toho kdo to neni schopen nebo nechce vnimat tahle hra neni protoze ho brzo zacne nudit, pro ty ostatni je ale nesmrtelna a budou ji hrat az do konce sveta. Je to vlastne takova legalni droga a Blizz virtualni drogovej dealer.
Pro me je Diablo jedna z her ktery nesundavam z HDD, protoze nikdy nevim kdy dostanu chut si znovu vrznout treba jen jednu kapitolu. Stejne jako u jinych akcnich her kde pribeh neni dulezitej si tak muzu kdykoliv dat jen kousek kterej mi nejvic chutnal...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

No pro mě hra skončila. Hell HC jsem dal a když jsem se teď pokusil upižlat nějaký elite moby v infernu asi v 6 questu, tak to prostě nešlo. Nemám dps ani resisty ani armor nemám nic. Hru jsem hrál bez farmení a až do začátku inferna to šlo, ale tady je pro mě konečná. A nebudu farmit desítky hodin, možná spíš stovky, furt stejný lokace, abych dal inferno s HC barbarem. Každopádně hra má sice mouchy, ale bavila mě.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Butch: Na RMAH stačí mít PayPal a SMS protect (aktivovat se dá na BN učtu...). Authentifikator je potřeba jen pro maximální výšku transakce (250E), jinak není vubec potřeba
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od goelr »

Asi se stale nedaji koupit goldy v RMAH? Prodal jsem dve legendarky dohromady za 8,95 € a rad bych to pomenil za goldy, protoze za tyhle € nic uzitecnyho na svyho barbara nekoupim. BTW ktera cast Actu I je nej na farmeni?
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

quest the cursed hold(a nebo jeste o jeden vejs) + zabehnes cemetery(3 hrobky,bejva rare hned u vchodu) + festering woods(celkem 5 rare) a potom bezis mucirnama az k jailerovi+ butcher,cestou potkas dalsich par rare
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Still.Lord píše:Butch: Na RMAH stačí mít PayPal a SMS protect (aktivovat se dá na BN učtu...). Authentifikator je potřeba jen pro maximální výšku transakce (250E), jinak není vubec potřeba
po me to chce i autentifikator
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od goelr »

Alfajk: diky
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
kozel97
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. led 2012

Re: Diablo 3

Příspěvek od kozel97 »

Zdravím.

Nevím jak vám, ale mě se hra občas seká. Není to stále, ale někdy mě to fakt sere. FPS stále 60.
Zde pak je ještě rychlost.
Obrázek

Co stím? Díky.
i5 2500k @ 3.3 GHz | Gigabyte Z68XP-UD4 | MSI 560Ti-Hawk OC | 2x4GB RAM | Intel 320 SSD 80GB | WD Blue 1TB | Fractal R3 white | Hackintosh OS X 10.10.2 - Windows 8.1 dualboot
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od H2SO4 »

Dela to spouste lidi,je toho plne forum,nehlede mi to ve hre prez ctrl + r ukazuje 0fps :)
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“