Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Tak Diablo na inferno dole :-D a jde to i bez gearu za desitky mega. Mozna diky tomu nerfu co byl...

//Edit

JJ klony jsem mlatil normalne, vzdy to tak nejak vyslo ze se mi nabilo WOTB + ignore pain a za chvili lezi. Diky battle rage perku na globy jsem se o ne jeste healnul. Jinak flasky jsem pil prakticky na CD.

Vsechny spatne pokusy byly moje chyba, ze jsem nestihl uhnout nebo tak. Rezerva v gearu neni, tak se chyba tvrde tresta no. Ale nakonec lehl. Dost pomohlo 910 LOH. S jeste lepsi zbrani a gearem to uz musi byt nudna prochazka.

Jel jsem to dneska nejak na krev, dokud byly goldy na opravu. Dokonce jsem musel 2x relog na hunta abych chvili neco pofarmil a mohl se na barbarovi opravit a pokracovat v progressu 4 actu.
Sranda no. Po killu Diabla mam 300g, skoro rozbitej gear a jsem bez flasek. Ted se vrhnu na testy dmg a farmicich specek.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od BRKO »

Tak ja hrani d3 proztaim odkladam. Nevim presne jak bych to rekl, ale jsem trochu znudeny a trochu nasrany. Asi jsem cekal neco jineho, ja nevim :| Pockam si az d3 projde poporodnim stadiem a pak se na to podivam znova, d2 zpocatku taky bylo vselijake.

Mam barba lvl 40 a jsem v druhem aktu nightmare a dost to dre. Prozatim jsem koupil jen par levnych itemu celkova ze cca 100.000 a rad bych si koupil nejaky opravdu lepsi equip, ale nemam na to. Tech cca 180.000 goldu co ted mam jaksi nestaci, ceny na AH jsou proste smesne.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
RampaMeKvak
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 19. led 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od RampaMeKvak »

BRKO píše:ceny na AH jsou proste smesne.
Jojo u hry, která má drop rate postavený na používání AH je to blbý co. Diablo je pro mě mrtvý. Je to prostě pro lidi, který maj 20 hodin denně času a baví je běhat pořád dokola anebo pro ty, kteří si kupujou goldy od mastodonta. Ty itemy stejně ani žádnou radost nepřinášej. Už to bylo několikrát řečeno. To že mi něco dá o 20str navíc není něco z čeho bych skákal radostí. To tu prostě neexistuje. Já mám nahráno víc jak 150 hodin a prostě mi nepadl ani jeden item, ze kterýho bych byl paf. Jen jeden legendary, kterej je na houby, a jinak samý tuctovky. Jediný co mě drželo bylo Hardcore, ale na infernu prostě nemám equip na to, abych to dával, protože sem si nenakoupil goldy od botařů a běhat pár desítek hodin, abych se nafarmil, mě už nebaví.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

na 40 lvl ti nestaci 180k ? vidim dalsi problem mezi zidli a klavesnici

na 45 lvl hardcore,kde jsou ceny 2-3x vysi nez v normal aukci,jsem se eqipnul za 100k komplet,z cehoz plyne,ze na normal se equipes za 30k a neni zadnej problem...musis umet vybirat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

alfajk: facepalm...

včera mi padly super nový ramena a prstýnek. moc velkou radost jsem z toho měl :D.

jinak, kolik vám padlo setovek? mně celé dvě. ... pár stovek hodin jsem u toho proseděl :-D
Ahoj.
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Přesně tak, já si začal kupovat equip až na Hell act III (wizzard) a za WD co jsem hral pruběžně, tak jsem si kupoval zbraně do 20tis. max až do začátku inferna.

Já hraju už inferno act II/III v grupě přes mumble - Monk(tank), DH(dps), já wizz(zpomalovač/kiter) a nemůžu si stěžovat. Člověk prostě nadává pořád že se mu něco nelíbí, no a tady to je na drop. :wink:

PS: mám 80hodin na wizzovi a padlo mi přes 10 legendárek z toho 3-4 setovky. Nejlevnější jsem prodal za 70k(1h kuše) a nejdrazší za 3,5M(opasek).

edit/ 0% MF(základ). :lol:
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

shakall605: a při farmení procházíš celý akty anebo jenom části?.. přemýšlím, jestli nemá spojitost odehrání celého příběhu na drop setovek / legendárek xD

jinak, já chodim do AH pro kvér. všechno co mám na sobě mi padlo anebo jsem dostal (myslim že jen jeden předmět)
Ahoj.
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Cooper69: procházím to tak že na začátku actu nafarmíme 5 valorů a pak se portnem cca do půli actu a následně vše projdeme včetně bossů. Nic nevynecháváme - paradox je že největší část legendárek mi padlo ze stojanů a blbých urn. Často se nám stává že i v té jedné "jeskyni" jsou 4 elitky.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

ok, dík. taky to tak nějak dělám. zkusím zas víc rozbíjet ty urny, co z nich přestaly padat lowe tak už je moc neřešim (díky mastodonte).
Ahoj.
icebosss
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2008
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Diablo 3

Příspěvek od icebosss »

to jsi pěknej lucker, mám nahraných dohromady asi 200 hodin, 1 legendárka mě padla na novým charu, co jsem si založil, item lvl 10 a druhá mě padla na infernu, zbraň s dps 250.... setovka žádná, nějakej pořádnej item taky ne, už mě to též nebaví, aby měl člověk super postavu, musí mít stovky milionů a já si za celu dobu vydělal cca 10m, možná ani to ne
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

iceboss: Tak jako luck už je když padne, akor že bude mít dobré staty. Nehraju sám, ale monkovi třebas padají dobré weapony (rare) včetně pár nicmoc legendárek, ale třebas u DH co mám v grupě padly snad těch legendary 5 + 1 set a z toho jedno byla Andarielka na dex a já jsem si jí musel koupit v AH že...
My prostě procházíme všechno, a ani na jednu corpsu se nevykašlem, protože vidíme možný drop (sice velmi malý, ale je prostě tam).

Více lidí = více možných dropu a kvantum itemů, které mezi sebou "pujčujeme".
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Re: Diablo 3

Příspěvek od Slezman »

Alfajk píše:na 40 lvl ti nestaci 180k ? vidim dalsi problem mezi zidli a klavesnici

na 45 lvl hardcore,kde jsou ceny 2-3x vysi nez v normal aukci,jsem se eqipnul za 100k komplet,z cehoz plyne,ze na normal se equipes za 30k a neni zadnej problem...musis umet vybirat
a kdy to bylo? 10. června??
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Diablo 3

Příspěvek od Vivec »

BRKO píše:Tak ja hrani d3 proztaim odkladam. Nevim presne jak bych to rekl, ale jsem trochu znudeny a trochu nasrany. Asi jsem cekal neco jineho, ja nevim :| Pockam si az d3 projde poporodnim stadiem a pak se na to podivam znova, d2 zpocatku taky bylo vselijake.

Mam barba lvl 40 a jsem v druhem aktu nightmare a dost to dre. Prozatim jsem koupil jen par levnych itemu celkova ze cca 100.000 a rad bych si koupil nejaky opravdu lepsi equip, ale nemam na to. Tech cca 180.000 goldu co ted mam jaksi nestaci, ceny na AH jsou proste smesne.
Mám level 52 a dohromady jsem za věci z AH nedal víc jak 100k, opravdu nejlepší do 60ky jsou itemy s "level requirment reduced by X" protože pak mužeš mít zbraň s dps i 2x větším než je na tom levelu obvyklé
Jinak nic jinýho než zbraň nekupuju, brnění mi celkem padají slušné nebo ho craftím
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Hotfix s lootem neco pokazil. A2+ inferno. Bud nefunguji resistance na spelly co mobove hazi (arcany, desecrate, fire atd.) nebo zvedli jejich dmg. A ja vul proc mi to s monkem nejde :x

e: Jo, lvly lootu jsou po fixu lepsi, ale ta dmg jim nekde ujela, tohle to predtim urcite nedelalo.
Naposledy upravil(a) keistown dne sob 7. črc 2012, 13:54, celkem upraveno 1 x.
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Měl se zase zdá že loot právě lépe dropuje po hotfixu. Jinak s těmi spelly nvm, ale pokud vím tak i před patchem ty arcane paprsky apod. dávali dost dmg.
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Kolko resistov treba na act 3? Act 2 si davam pohoda klidek tabacek takto: http://i48.tinypic.com/ev0rgl.jpg
ale na act 3 sa nechytam aj ked si hodim war cry + all res ringy s all res 1k tak ma elity proste davaju jak nic... a to mam all res 70+ na vsetkych itemoch okrem amuletu a ringy 50
http://i47.tinypic.com/2sbtthx.jpg
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

a cemu se divis,kdyz nemas stit - blok ? a hrozne nizkej LoH
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Mam za monka 700 resistu, 6500 armor (a -25% dmg od mobu z pasivky) cca 1200 life on hit a elity v 3 aktu mi moc neubiraly, co se tyka normalniho dmge. Pak prisly elity s arcane enchantem a vrtule me zinstantily. Sazim to na ten "bug" o kterym jsem mluvil vyse.

Jinak bych rekl ze vsechno nad 800 bude stacit, barbar muze mit diky pasivce vic. Ve tretim aktu uz zacina byt dulezity i dps, zlutej champ ma kolem 3,7M hp.

Jo a jak pise alfajk, block je OP, blockuje to i poisony ze zeme atd (jestli se nemylim).
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

na stit a blok ti s*rem 8-) nebudem hrat tepleho barbara. life on hit nieje az taka vyhra na 2hand
Shift
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2008
Bydliště: Polička

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shift »

http://imgur.com/a/RW8QA

laserová show ..
Naposledy upravil(a) Shift dne sob 7. črc 2012, 17:59, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“