Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Tak predevcirem mi padl recept na tu zakladni hul do pony levelu, tak jsem si rekl ze dofarmim ten mats co mi chybi. Nejvetsi problem byl s Liquid Rainbow, asi na 30 pokus tam bylo to NPC...
Vzdy jsem bezel do toho prvniho spawnu v oaze a kdyz nebyl tak nova hra a znovu, je to rychlejsi nez obihat oba spawny.

No koupil jsem recepty a vyrobil Nightmare, dalsich 500k + 1M na inferno uz jsem nemel, takze musim pofarmit goldy.

No je to dobre uchylny tedy. Ma smysl jeste to upgradovat pak na hell a inferno? Dropy asi predpokladam jsou nerfnute globalne, takze leda kvuli goldum?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Je to velmi dobré farmení hlavně v grupě, cca 4-6 elit v jednom dungu a doporučuji, než tam vlezeš, tak si nafarmi 5 valorů.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Mam uz vsechny veci na tu pony-hul (nektery i vickrat), chybi mi akorat nejakej 'ornament'. Je nejaky misto ve hre kde by nejspis moh vypadnout nebo to muze bejt uplne kdekoliv ? Mam huntera na zacatku hell a barbiho plus wiza na konci...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

ten ornament se myslim kupuje v druhym aktu u takovy maly holcicky za 100k

...vsimli jste si,ze se pocet hracu diabla podle monitorovani xfire propadl z 80 000 na necelejch 15k ?

80% hracu uz prestalo hrat,tomu rikam megafail,jakej herni prumysl nezazil jeste :lol:

/edit > tak puvodne hralo podle xfire diablo necelejch 160 000 hracu a ne 100 000...
Naposledy upravil(a) Alfajk dne pon 6. srp 2012, 14:14, celkem upraveno 2 x.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od killerek »

Uz jsem tu jednou psal, ze z xfire to neni relevantni statistika s tim promile hracu, ktere zabiraj od vydani hry.

PS: Momentalne nehraju take. Nakoupil jsem si knizky a cekam na 1.0.4 patch a udajny boost legendarek.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Pocet hracu hrajicich public hry taky spadl z 22k na asi 2000. :wink:

Navic, broken je endgame, jestli to porad hrajou nejaci casualove co jsou na hellu nebo v prvnim aktu inferna tak to nic neresi.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

killerek píše:Uz jsem tu jednou psal, ze z xfire to neni relevantni statistika s tim promile hracu, ktere zabiraj od vydani hry.

PS: Momentalne nehraju take. Nakoupil jsem si knizky a cekam na 1.0.4 patch a udajny boost legendarek.
jestli ti prijde 100 000 naprosto nahodnejch hracu,kteri hrajou mimo diabla i wow,battlefield,call of duty a dalsi hry,malo,tak fakt nevim jak velkou statistiku jeste chces

pouziju krasnou citaci z D3 fora od nejakyho uzivatele... I don't need some forum or gaming mag to know people aren't leaving d3 in droves....they are leaving in LEGIONS!!! :lol:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

ze 100k hráčů sdruženejch na nějaký pochybný stránce jsi teda vyčetl co? tohle?
80% hracu uz prestalo hrat,tomu rikam megafail,jakej herni prumysl nezazil jeste
Já ti tvůj názor neberu, ani to že jsi skill a ani tvůj názor že se v D3 mobové respawnujou, ale mluvit o megafailech atd je podle mě dost mimo.
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

xfire neni zadny sdruzeni,vetsinou se pouziva k flexovani s poctem hodin played u urcity hry...
nejdriv si zjisti co to xfire je a co dela a potom mozna pochopis,ze to jako "statistika" naprosto dostacuje...proc myslis,ze blizzard nikde neuvadi aktualni pocty hracu ? :)

a ano,mobove s v D3 respawnujou,po vypnuti hry... :P

a ano,je to fail,protoze jsem jeste nevidel hru s 10 000 000 hraci,jejichz pocet se zredukoval na 1/10 za 2 mesice :-D

mel jsem asi 13 friendu do D3,aktualne hrajou 2, +2 logujou obcas,zbytek hru smazal/prodal
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Raydeeen
Nováček
Nováček
Registrován: 02. dub 2008
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Raydeeen »

Alfajk píše:mel jsem asi 13 friendu do D3,aktualne hrajou 2, +2 logujou obcas,zbytek hru smazal/prodal
Já měl ve friendlistu asi 40 lidí, a už před pár týdny z nich hrál jenom jeden. Ti rozumní přestali hrát do měsíce po launchi a ti ostatní.. no hanba jim (i mě). Sečteno podtrženo, 450 hod, 7k na účtu za itemy + 1.5k za hru.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Alfajk píše:...protoze jsem jeste nevidel hru s 10 000 000 hraci,jejichz pocet se zredukoval na 1/10 za 2 mesice :-D..
Podle me u Riftu a SW:TORU, WH online to bylo podobne. Ale ne asi takovy extrem.
Jsem zvedavej jak se situaci zahybe GW2 a pandy.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

jenze tem mmo jsem ja osobne vubec neveril,ze by za neco mohli stat,rift jsem chvili zvazoval,ale nakonec jsem ho nekoupil...este ze tak

diablu jsem veril,ze to bude dobra hra,no,nemam vzdycky pravdu...

GW2 vkladam velky nadeje,vypada to fakt hezky,jen me vadi absence "pve"...

prave jsem si chtel koupit wowko a zahrat si cataclysm kdyz v tom jsem si uvedomil,ze vlastne maj prijit pandy...takze radsi kupovat nic nebudu,premejslel jsem proc blizzard nefunguje jako free servery - proc nenechava par serveru pro vanillu,par tbc,par wotlk...urcite by bylo dost lidi,co by hralo i retro vanillu...no,je to jejich boj,at delaj co umej,kdyby meli extra servery pro kazdej datac,tak uz jsem na offi davno :)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Vanilla WoW bych si zahrál hned, samo jen na ofiku.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

alfajk: takže ještě jednou a pomaleji, pro ty méně nadané. Xfire je komunitní server, který sdružuje hráče. Těch je na Xfire zaregistrovaných 10M, tuším že o pět míň než je prodaných kopií Diabla. Tipnul bych si, že tahle sajta sdružuje (opět jsem použil to slovo který ti dělá problém, tak se tentokrát snad chytneš) hráče jako jsi ty. Nejspíš i toho dalšího, co neví že za tečkou je mezera (to nebuzeruju, jen aby bylo jasno) a když někde narazím na jeho post tak je hra dementní, dementní loot, dementní cokoliv. Lidi s přehršlem času, co mají potřebu se vybabovat po internetech o každé pitomosti. Ale tohle je jen můj názor. Nicméně z těch 10 M userů xfire hrálo D3 100K lidí? spousta to dohrála a šla na další hru (xfire sdružuje hráče a ti hrají co je zrovna nového přece). Jestli chceš dělat statistiku, tak si nevybírej úzký okruh lidí. Kdybych dělal závěry z toho, kolik lidí hraje D3 na záklace a kolik hraje D3 důchodců, byla by to jiná čísla. Stejně tak jsou ta čísla zkreslená tím, že sis vybral Xfire. Jiná čísl aby padla z fPCT....

Kód: Vybrat vše

nejdriv si zjisti co to xfire je a co dela a potom mozna pochopis,ze to jako "statistika" naprosto dostacuje...proc myslis,ze blizzard nikde neuvadi aktualni pocty hracu ?
vim co je xfire, vim co dělá, ale nevim proč mluvíš o statitistice z něj a sám to dáváš do uvozovek.

Mobové se nerespawnují, pokud by to tak bylo, po pár minutách anebo po pár hodinách by ve hře byli znovu. Můžu stát na mapě týden a nic se nestane. Pokud by to bylo tak jak píšeš, respawnovali by se příšery úplně v každé hře a tento termín by byl naprosto zbytečný.

už jenom ten počet kupců (10M) je špatně. Taháš si čísla z nosu a doplňuješ je rádoby kchůl hláškama.

a chodit třeba na diablofans a psát tam pod články "cože, on to ještě někdo hraje? LOL" je LOL. Snad jsem si tě s někym nesplet.

D3 se už tolik nehraje? to je teda překvapení.

Kód: Vybrat vše

tomu rikam megafail,jakej herni prumysl nezazil jeste
Megafail? z jakého hlediska? prodejnost určitě ne.

(sám jsem diablo poměrně dlouho nezapnul, hrál jsem ho předtim skoro pořád a potřčebuju se vydechnout. navíc je léto a vhodný čas na jiný aktivity než sedět u PC, hrát a po internetech nonstop rozsévat osvětu)
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše:Nicméně z těch 10 M userů xfire hrálo D3 100K lidí? spousta to dohrála a šla na další hru (xfire sdružuje hráče a ti hrají co je zrovna nového přece). Jestli chceš dělat statistiku, tak si nevybírej úzký okruh lidí. Kdybych dělal závěry z toho, kolik lidí hraje D3 na záklace a kolik hraje D3 důchodců, byla by to jiná čísla. Stejně tak jsou ta čísla zkreslená tím, že sis vybral Xfire. Jiná čísl aby padla z fPCT....
souvislost ze z 10M useru xfire hralo diablo jen 100K ? rovna nule,protoze jsem ty cisla bral ne z poctu uzivatelu xfire,ale pouze z hracu diabla 3 kteri pouzivaj xfire...a jestli ze 100k hraje aktualne 10k,neni tak tezky si domyslet,kolik lidi ubylo v celkovym meritku,to ze ty to videt nechces,je zase jinej problem :wink:

kdyz si chvili pogooglis,najdes stovky clanku o tom,jak diablo ztraci hrace,i na bnetu je toho mrte,jen vetsina lidi nema presny cisla,protoze proste nejdou ziskat a blizzard se tim radsi nechlubi,proto je xfire ze vsech nejpresnejsi,protoze ma vubec nejaky cisla

navic to sam muzes videt na poctu "public games" v diablu...
Cooper69 píše: už jenom ten počet kupců (10M) je špatně. Taháš si čísla z nosu a doplňuješ je rádoby kchůl hláškama.
http://www.diablofans.cz/509-diablo-3-p ... kopii.html ...tak lehce pres 10m ...
Cooper69 píše: Megafail? z jakého hlediska? prodejnost určitě ne.
z prodejnosti ne,z hlediska hry pripravovany 10 nebo kolik let rozhodne jo (a ne,nemusis me rikat ze hru delali posledni rok/dva,to je jejich problem,casu meli dost) a z hlediska zabavnosti,kvality a ocekavani hracu taky
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

Kód: Vybrat vše

a jestli ze 100k hraje aktualne 10k,neni tak tezky si domyslet,kolik lidi ubylo v celkovym meritku,to ze ty to videt nechces,je zase jinej problem 
to je jako si vybrat řidiče z povolání a tvrdit, že nehodovost je minimální. A co hejsci s mokrym řidičákem? nebo obráceně, je to fuk. Vybíráš si úzkou skupinu lidí a z ní děláš závěry.

Že nechci vidět že D3 hraje míň lidí? mě je to volný.

Kód: Vybrat vše

kdyz si chvili pogooglis,najdes stovky clanku o tom,jak diablo ztraci hrace,i na bnetu je toho mrte,jen vetsina lidi nema presny cisla,protoze proste nejdou ziskat a blizzard se tim radsi nechlubi,proto je xfire ze vsech nejpresnejsi,protoze ma vubec nejaky cisla
přemýšlím jestli to dává aspoň nějaký smysl. Stovky článků o úbytcích hráčů? Kde tedy berou ty články podklady? Taky si je cucaj z prstu? nejdřív píšeš že většina lidí nemá přesný čísla (a jaký?), pak že nejdou získat (tak odkud je vzali ti co napsali stovky článků?).
Xfire je nejlepší, protože to produkuje nějakou statistiku hráčů sdružených na Xfire. Hm. Geniální.

Public games nehraju, ktaže nevim jak to padá.

Megafail z hlediska zabavnosti, kvality a nenaplnění očekávání je jistě subjektivní Nicméně tys psal něco o tom, že se po skoro čtvrt roce nehraje D3 tak jako po vydání, tvrdíš že je to megafail a podporuješ to nějakou pochybnou statistikou které sám nevěříš (dáváš ji do uvozovek) anebo stovkami článků, které jsem nečetl a nevím odkud čerpali nějaké informace. Když sám píšeš, že jsou nedostupné.

A naposled, je mi volný jak moc se D3 hraje nebo nehraje. Rád bych ale věděl jak jsi přišel na megafaily a desetinový aktivní počet hráčů.
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše: A naposled, je mi volný jak moc se D3 hraje nebo nehraje. Rád bych ale věděl jak jsi přišel na megafaily a desetinový aktivní počet hráčů.
v recenzich hracu a oficialnich magazinu je diametralni rozdil...nahoda?

desetinovy pocet vidim sam v public games,mejch pratelich,reakcich ostatnich "non fanboyu",xfire,internetu...

a pokud ti 100 000 naprosto nahodnejch lidi prijde jako "uzka skupina",tak se potom nemam o cem bavit,tobe ocividne hrozne lezi v hlave,ze je to zrovna XFIRE

nevyslo by to uplne na stejno,jako kdyby se magazin ABC ptal 100 000 lidi,kteri zakoupili diablo,jestli ho porad hrajou ? nebudu te dlouho napinat - vyslo by to na stejno,jenze tady se to nejmenuje ABC,ale xfire...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

Kód: Vybrat vše

v recenzich hracu a oficialnich magazinu je diametralni rozdil...nahoda?
recenze jsem nečetl a nevím, jakým způsobem souvisí s aktuálním počtem aktivních hráčů. Nicméně herní magazíny publikovaly recenze ihned po vydání D3, když recenzent prošel jednu obtížnost atd (tipuju), kdežto recenze hráčů obsahují dojmy z celé hry. A právo vyjádřit se na internetu má kdejaký skill, takže to tak pak vypadá.
desetinovy pocet vidim sam v public games,mejch pratelich,reakcich ostatnich "non fanboyu",xfire,internetu...
to je skoro tak dobrý, jako když oddborník tvrdil, že podle hluku pozná grafickou kartu v počítači. jestli teda nakonec ten desetinovej počet je tvůj subjektivní dojem, měl jsi to napsat už do prvního postu.

v hlavě mi neleží xfire. jen se ti snažím naznačit, že na xfire se registruje určitá specifická skupina lidí, ze který ty děláš závěry. To je špatně

pro další příklad: pokud bys dělal statitiku aktivních hráčů z diablofans, zase bys měl jiný čísla.

takže abych to shrnul: žádný relevantní čísla nemáš, protože jsi sám psal že nejsou. Označil jsi to za megafail, jaký nemá v herním průmyslu obdoby a hotové. Polemiku vést nechceš. Tak dík, že jsem si mohl ucelit můj názor o těch tvých :roll:
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše: pro další příklad: pokud bys dělal statitiku aktivních hráčů z diablofans, zase bys měl jiný čísla.
ty ses ocividne uplne mimo,ale dal to resit nebudu...je vcelku logicky ze na "diablofans" by statistika vysla jinak,ze zcela jasnyho duvodu tam budou asi spis fandove,nez ti,kterejm se hra nelibi a uz ji nehrajou *blik-cvak*

jenze xfire je naprosto nezavislej(treba na financni odmene za kladnou recenzi od blizzardu),neovlivnitelnej(online monitoring aktualne pripojenejch hracu nijak nezkreslis,pokud jo,sla by sluzba sama proti sobe) a hlavne objektivni(protoze tam je velka spousta lidi kteri hrajou VSECHNO)
jeste uvedu drobnej priklad tvyho chapani xfire: kdybych tvrdil,ze xfire ma 10M useru a z toho hraje diablo jenom 100 000,a proto z toho vyvozuju ze hraje mnohem min lidi nez na zacatku,byl by to bullshit,to je jasny...me prijde,ze ty to tak chapes

jenze ja uvadim,ze bylo HRACU diabla 160 000(viz edit nahore) a uz jich je jen 20 000,takze kde je tech zbylejch 140k ? ano,prestali hrat

cislo kolik lidi pouziva xfire je naprosto irelevnatni,protoze ja jsem pouzil jen cislo hracu,ktery neni nicim zkresleny
Cooper69 píše: takže abych to shrnul: žádný relevantní čísla nemáš, protože jsi sám psal že nejsou.
jediny takovy cisla by mohl poskytnout blizzard,a jak jsem jiz rekl,je jasnej duvod,proc se s tim radsi nechlubi,proto si musime vystacit s externim zdrojem

a hlavne... nikdy jsem netvrdil,ze jsou jakykoliv cisla ktery uvadim,oficialni(v tomhle pripade asi jedine od blizzardu),pouze davam dohromady stripky(recenze,xfire,fora,clanky)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

jdi s tim útočnym tónem pryč.

takže popořádku: 10M registrovaných nijak nezohledňuju. To bych dělal, pokud bych poukazoval na to jak ti kulhá logika ve dvou takřka následujících větách. Třeba "(protoze tam je velka spousta lidi kteri hrajou VSECHNO)" je nesmysl už z toho důvodu, že her je tolik, že nejde hrát všechny najednou. Nebo taky že velká spousta z 10M = 160k a to ještě v tom případě, že všichni hráčí D3 hrají i všechny ostatní hry (bojím se jen pomyslet na to jak to provádějí)

teď jsem si dělal statistiku. V místonsti kde sedim, hraje D3 100% lidí. Znamená to něco? Vůbec nic, stejně jako když konmunitní server sdružující hráče XX her vykáže nějaká čísla. Z nich závěry prostě dělat nejdou. Můžeš tvrdit, že na xfire je to nejfejlovatější fejl ze všech fejlů, jak to správní skillové píšou... ale ze skutečných čísel se nedozvíš nic. Nula. Bezvýznamný specifický vzorek

Kód: Vybrat vše

a hlavne... nikdy jsem netvrdil,ze jsou jakykoliv cisla ktery uvadim,oficialni(v tomhle pripade asi jedine od blizzardu),pouze davam dohromady stripky(recenze,xfire,fora,clanky)
a vyvozuješ závěry. normálně se tě ptám, odkud čerpáš. můžeš sem třeba napostovat odkazy na stovky článků kde se píše jak blizzard failnul, rád se podívám odkud autoři těch článků čerpali. Jestli se rozhlídli kolem a bába Vomáčková vod vedle už to nehraje a dělají z toho že Blizzard megafailnul tak, že to nemá v herním průmyslu obdoby, tak se aspoň zasměju.

A ještě jednou: statistika na xfire zkreslená je. Je tvořená specifickou skupinou lidí. Lidí, co používaj kchůl slova, mají spousty času pořvávat po internetech jak něco failnulo atd. Není to reprezentativní vzorek. Jestli je, rád bych si přečetl argumenty, proč by takovým měl být. Že je xfire nezávislý atd je sice hezký, ale pro naše účely nepodstastný
Ahoj.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“