Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Nevymenil by se mnou nekdo goldy? Mam 40M na US a potrebuju EU.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Na mf nezalezi, stejne neovlivni staty a monster power + valor + paragon dava dost na to aby clovek behal s dobrym pocitem ze nejaky mf ma (cca 300).

MP boostuje drop klicu na infernal machine. Nastavi se nejdriv v options (by me zajimalo proc, asi blizzard logika) pak ve vyberu questu je 1-10. Zvysuje hp a dmg mobum, za kazdej lvl mas 25% MF GF a xp navic. Tzn taky k nicemu - zabijis pomalejc a mas za to mf :roll: . Jediny dobry je, ze kdyz das MP1 tak i v prvnim a druhym aktu mas lvl 63 moby - padaj ti vsechny veci lvl 63. Drop klice na infernal je podle MP. MP1 je 10%, MP2 20% atd.

Infernal machine se dela tak ze ve 4. aktu si najdes klicnika a vyfarmis z nej planek na klic. Pak si farmis 1-3 akt klice a z jednoho od kazdyho si vyrobis klic. Vyberes quest po butcherovi a v tristramu rozbijes dvere od baraku za typkem co healuje. Pouzijes klic a otevre se random jeden ze 3 portalu. Magda + Skele king nebo Siege + Kulle nebo este nejaci dva bossaci. Ale nepada z nich lepsi loot jak z obyc champ packu. Jediny co je navic je material na Hellfire ring. Ten ale blizz nerfnul tak ze je krom +35% xp k nicemu. Jenze 5 class vyexpis hned a paragon je vicemene taky k nicemu.

Takze prakticky krom toho ze vsechny itemy maj ted ilvl 63 to zustalo stejny.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Alfajk píše:jakej mas mfind ? a kolik je teda cap ? a jak funguje to monster power a infernal machine ? kde se to zapina?
Zapnes to v options ... gameplay. MF mam pres 400 s valorem na MP2. Na infernal machine kaslu jelikoz ty prstyne sou hrozny
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Alfajk píše:jakej mas mfind ? a kolik je teda cap ? a jak funguje to monster power a infernal machine ? kde se to zapina?
ja mam magic find so stackami cez 400 a od lvl 23 mi nepadla ziadna legendarka takze on je len velky lucker.

monster power pridava % hp a dmg mobom a tiez % do magic find a gold find a act 1/2 je ako act 3/4 s padanim itemov(sance). musis v menu gameplay zapnut enable monster power a potom si mozes zapnut od 1-10. infernal machine je nieco ako pony level. musis nazbierat itemy a potom mozes bojovat s ultra verziami bossov s lepsim dropom atd.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Uznavam ze je to otazka nahody ... vcera nepadlo vubec nic.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

Mně padly od 1.0.5 dvě setovky - jedna druhej den patche, jedna včera. Poslední legendárka předtím mi padla v den 1.0.4. Takže to padá dost nahovno :(
Jinak klíče padaj taky nahovno. Byl jsem 5x s kámošem A4-MP3 a nepadly mi plány, A1 jsem byl 4xMP2, 1xMP5, 1xMP4 a 2xMP3 a taky klíč nemám.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

hm me zase na MP1 ze srandy I. akt padli ze ctyr nabehu na klicnika dva klice a jedna legendarka ... pouze jednou mi nepadlo nic. Na druhou stranu dnes mi padlo konecne neco rozumneho predtim to byly shity na rozlozeni (legendarky + setovky ta mi dnes padla poprve)
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

asi jsem nejak zaspal ty patche,vypada to ze se to posunulo k lepsimu...vyzkousim si to :)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od H2SO4 »

Hlavne je blahove si myslet ze zbohatnete hranim 1h denne :wink:
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

Já to ve středu po čase pustil a první elita v Leoric Manor mi pustila docela pohodovej Skorn, tak nevim :-D
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

tak mam monstrozni paragon lvl 2,inferno je trosku faceroll bez toho monster power,kde jsou ty casy skipovani kazdyho druhyho packu :lol:

...vyplati se nosit v hlave cervenej gem na ty paragony,nebo radsi zlutej na mfind ? mam 150 mfind bez valoru
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

ja tam nosim na magic find. btw dnes som hral s headom a padla mi konecne legendarka aj ked naprd ako vzdy. a este teraz dalsia no neuverite aka super vec. uplne overpowered.

http://i49.tinypic.com/9bhr4n.jpg - ale ma to aspon jedno pozitivum. ked budem potrebovat matros z legendarky tak viem co kupovat. na AH sa toho vala milion po 5k
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

za vcerejsek padlo 5 legendarek ( tri absolutni crap na rozlozeni) + 2 setovky ( jedna v radu desitek milionu a druha v radu milionu) cize nic moc. Inferno bez MP nema cenu ani hrat ... timhle pohrbili public. Radsi si zahraju sam MP2-3 s MF gearem kde mi bude aspon neco padat.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Tobě padá víc legendárek jak botterům s 300MF. :roll:
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

Jó, další legendárky-čórující pyča, co jí to padá a píše na fórum, jak to padá "až moc". A já, když nechci cheatovat v Auction House, tak mám průměr jedna legendárka za 40 hodin hraní :evil:
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

keistwn: Máš tam jedinou chybičku.... Při MP 1-10 ti nepadají všechny itemy ilvl63, ale padají ti různé itemy ilvl58-63 ale s ilvl63 STATY :) Takže se oplatí farmit i Act I:)
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Bez_n1ck píše:Jó, další legendárky-čórující pyča, co jí to padá a píše na fórum, jak to padá "až moc". A já, když nechci cheatovat v Auction House, tak mám průměr jedna legendárka za 40 hodin hraní :evil:

Odpust si to osloveni, skoda ze me neznas jinak by si vedel ze me za 500h hrani nepadla do nedele ani jedna setovka a legendarky me padli pouze 3 a vse crap. Cooper69 muze potvrdit ... hrajem spolu coop ... legendarka ktera na AH stoji 10k je opravdu absolutni shit a radsi bych byl kdyby me padali jen pouzitelne ale mene casteji.

edit: me to vychazi jedna legendarka za 50h cili jeste mene nez tobe. Si vetsi corujici-pyca nez ja? Dle tveho meritka ano ....
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

No takovej HEAD, kterýmu padne 7 legendárek za 2 dny hraní rozhodně je. Tvojí dlouhodobou statistiku neznám, teď už jo, takže dejme tomu v pořádku, ale krátkodobou statistiku máš šílenou. Nejvíc mně štvou příspěvky na Diablo fóru, kde řvou botteři, ať toho padá míň, že jim padaj třeba 3 legendárky za hodinu. Vůbec nechápu, jak má blizz nastavenej range, když to vypadá tak, že jedni řvou, že padá moc, druzí málo. Druhá věc je range na klíčích, který mi nepadl ani s 230% šancí na drop (více runů - viz výše. Z globálního hlediska 8 runů je malej vzorek, ale jako ...)

// BTW oslovení bylo myšleno tak všeobecně, na lidi, kterejm padá hodně a pak choděj po fórech a "říkají, že ti, kterým to nepadá lžou, že jim to nepadá", ne konkrétně na tebe.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

dnes konecne nieco pouzitelne: http://i47.tinypic.com/219qnwh.jpg

uz ste niekto skusal infernal machine. mam vsetky kluce atd len neviem ci mam risknut normalku alebo dat nejaky monster power level. ked to bude na mp0 take easy ako normal inferno tak pohodka ale vraj to su nejake uber verzie :D
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

MP0 nemá vůbec smysl chodit (0% chance na orgány na prsten). Obtížnost má bejt asi jako bitka s Diablem na Inferno. Jinak já diablo pravděpodobně zabalím, protože ze čtrnácti runů mixovaně MP2-5 mi nepadly ani klíče, ani plány.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“