Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Uberbosse nema smysl krom organu na ring vubec chodit uz proto, ze z nich zadny lepsi loot nepada. Maj stejnej loot jak pack championu, akorat toho padne trochu vic. Misto toho si muzes zabit dva packy a mas to bez zbirani nakych klicu. A ring nerfnuli tak ze je taky docela na nic, kdyz ti na nem nerollne neco dobryho.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

Tak pokud by rollnul tak 20+resall, tak je tak 15x lepší, jak oba moje ringy dohromady :lol:
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

plan na infernal machine mi padol asi tak na 20 pokus a kluce tak do 10-15 nepocital som to presne. magic find cca 350 teraz + 50 na followerovi
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Bez_n1ck píše:No takovej HEAD, kterýmu padne 7 legendárek za 2 dny hraní rozhodně je. Tvojí dlouhodobou statistiku neznám, teď už jo, takže dejme tomu v pořádku, ale krátkodobou statistiku máš šílenou. Nejvíc mně štvou příspěvky na Diablo fóru, kde řvou botteři, ať toho padá míň, že jim padaj třeba 3 legendárky za hodinu. Vůbec nechápu, jak má blizz nastavenej range, když to vypadá tak, že jedni řvou, že padá moc, druzí málo. Druhá věc je range na klíčích, který mi nepadl ani s 230% šancí na drop (více runů - viz výše. Z globálního hlediska 8 runů je malej vzorek, ale jako ...)

// BTW oslovení bylo myšleno tak všeobecně, na lidi, kterejm padá hodně a pak choděj po fórech a "říkají, že ti, kterým to nepadá lžou, že jim to nepadá", ne konkrétně na tebe.

Jako souhlasim taky sem nasranej kdyz tu diablofans to co komu pada v radu stamilionu ... ano nedele byla hodne vyjmecna a zvlastni. Casto hraju s Cooperem a nepada nam vubec nic vcera padly dobre veci. Setovka vubec poprve ... vim ze ted mi tyden v kuse treba nic nepadne no :-D

Na druhou stranu sem se divil ze mi klice padly v prumeru kazdej druhej run .... je to divny. Ale infernal machine nema cenu hrat prsteny sou hrozny.

MP0 mi prijde obtiznosti takovej Hell drive ....
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Nerboard píše:plan na infernal machine mi padol asi tak na 20 pokus a kluce tak do 10-15 nepocital som to presne. magic find cca 350 teraz + 50 na followerovi
MF je capnutý na 300%...
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

Mastodont píše:
Nerboard píše:plan na infernal machine mi padol asi tak na 20 pokus a kluce tak do 10-15 nepocital som to presne. magic find cca 350 teraz + 50 na followerovi
MF je capnutý na 300%...
Plus 75% z Nephalem Valor.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

300 z gearu, 75 z valoru a 25 z kazdyho MP levelu se scita ne?
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

keistown píše:300 z gearu, 75 z valoru a 25 z kazdyho MP levelu se scita ne?
jj presne tak
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

Mastodont píše:
Nerboard píše:plan na infernal machine mi padol asi tak na 20 pokus a kluce tak do 10-15 nepocital som to presne. magic find cca 350 teraz + 50 na followerovi
MF je capnutý na 300%...
neni. s paragonom a nephalemom mozes prejst cez cap. je to aj napisanie niekde na ofik stranke. + samozrejme monster power ide tiez cez cap
#cooler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. led 2007
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od #cooler »

Pokud by chtel dat nekdo farmu tak Ernyyyyy#2359
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

Nerboard píše: neni. s paragonom a nephalemom mozes prejst cez cap. je to aj napisanie niekde na ofik stranke. + samozrejme monster power ide tiez cez cap
S paragonem určitě ne...ten se počítá do toho 300% capu.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

počítá se 300% + 75% tzn 375% max. Proto botteři s vysokym paragone na sobě nemají skoro žádný gf gear. :wink:
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Delarge »

Mastodont píše:počítá se 300% + 75% tzn 375% max. Proto botteři s vysokym paragone na sobě nemají skoro žádný gf gear. :wink:
Monster Power taky přidává MF přes cap...prostě maximálně můžeš mít 300+75+250=625% MF. A jistě, při paragon lvl 100 nemá MF gear žádnej smysl.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Mastodont »

Jo, máš pravdu, trochu jsem zaspal.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

a ono nejde hrat coop monster power ?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Alfajk píše:a ono nejde hrat coop monster power ?

Jde ale musis si vytvorit partu .... pres public bohuzel ne
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Nerboard
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. črc 2006
Bydliště: Kosice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nerboard »

tak to je pecka. dalsia legendarka (lacuni bracers) :-D. + dalsie 2 keye na infernal machine. na prvom rune mp4 nic nepadlo :(

//a dalsia :-D ageless belt. sice naprd ale aspon to zacalo padat
dalsi edit :-D. neviem co sa stalo ale teraz mi padaju legendarky a setovky ako na beziacom pase. zase +3 :D z toho 2 dost dobre
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od killerek »

O vikendu mi to padalo take pekne - 5 legendarek a 1 setovka. Z toho dve legendarky sem hned obleknul na sebe :D
Prince
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Mohelnice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Prince »

Dneska jsem to po dlouhé době zapnul. Po cca 1,5 hodině mi padla setová fista. Přikládám...
jakou má cenu?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Intel i5-4570 ES + Coolermaster Hyper 212 Plus l Gigabyte GA-Z87-HD3 l 2x 4GB DDR3 Crucial Ballistix Tactical CL8 1600Mhz l
MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX 6G OC l Samsung SSD 850 EVO - 250GB | HDD 250 + 1000 GB SATA II l Seasonic S12II-620 620W l Fractal Design Define R3

Logitech G502 + G413
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Koukni se na AH, po podbné a odvoď si cenu... Ale solidní zbraň
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“