Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

Ty sice cekas na staty, ale kdyz si misto MF gearu nasadis gear na co nejvic dps, tak farmis daleko rychlej.
Mno ani z mf na tom nejsem nejlepe. Ja to ted nedavno zacal zase hrat kdyz ste si tu pochvalovali ten novej patch. Muj monk ma jeste stit z doby kdy to bylo IN :}
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Prince
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. bře 2004
Bydliště: Mohelnice

Re: Diablo 3

Příspěvek od Prince »

Nordir píše:
Prince píše:Má někdo zájem o wizarda do party? Aktuálně mám 58k DPS a cca 500 all resistance.

BTW: V práci nám "nařídili" vzít si dovolenou na konec tohoto a začátek příštího roku. Od 14. 12. 2012 do 7.1. 2013 budu doma. Vidím to na vystavení Diabla 3 těžké zatěžkávací zkoušce. Jestli vydržím hrát alespoň tři dny po sobě, minimálně 5 hodiny denně, tak budu moci říct, že mě ta hra baví. Ale myslím, že to nedopadne, protože nebudou padat použitelné itemy a to mě, jako vždy, odradí.

Jake MP zvladas? Mysleno bez problemu .... at se dlouho nezdrzujeme zabijenim mobu a elit.
Sám chodím MP 2. Výš jsem nezkoušel, ale se známým, který má přes 200 DPS DH máme na MP 2 rezervy...
Intel i5-4570 ES + Coolermaster Hyper 212 Plus l Gigabyte GA-Z87-HD3 l 2x 4GB DDR3 Crucial Ballistix Tactical CL8 1600Mhz l
MSI GeForce GTX 1060 AERO ITX 6G OC l Samsung SSD 850 EVO - 250GB | HDD 250 + 1000 GB SATA II l Seasonic S12II-620 620W l Fractal Design Define R3

Logitech G502 + G413
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Neudelali nahodou v patchi 1.05 generalni oslabeni potvor na vsech urovnich? Rozjel jsem ted witche jen s tim co najdu ve hre a na hell chcipou po desitkach a nemam problem s prezitim prestoze mam jen asi 1k dmg a 30k life. U ostatnich driv rozjetych postav jsem mel zhruba stejny staty a uz na hell do nich musel busit jak hluchej do vrat nez chcipli a docela problem s prezitim.
Kazdopadne ten saman je pro me ted nejzabavnejsi a taky nejefektivnejsi postava. I kdyz vypada ohavne, je to docela srandovni figura kdyz bezi prikrcenej jak indian na valecny stezce. Jeho smecka ohnivych dog a zombi-obr dokazou potvory tak zamestnat, ze staci tancovat kolem a zasypavat je devastujicima srackama dokud za par vterin neni vymalovano. Paradox je ze jedu furt na 2h sekeru z nigthmare, protoze jeji vysoky vit+int mi davaj vyssi life a dmg nez cokoli mi zatim v hell vypadlo.
Ta rozmanitost charu se musi D3 nechat, jina taktika umoznuje udelat si z nej zas novou hru...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Dadu »

Jo snížily odolnost kvůli monster power. 1 stupeň by měl odpovídat starému normalu. Já si koupil 900 DPS hulku s o 17 nižším levelem a nastavil 8 MP a na hell mám 3 paragon
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nord ... o/10844282

kdo chce hrat tak at si me prida do pratel ... po MP7 sem schopnej hrat. MP8 uz potrebuji nejakeho tanka
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
souluk
Nováček
Nováček
Registrován: 28. čer 2012

Re: Diablo 3

Příspěvek od souluk »

Zdravím,

mám vytvořený účet na battle.netu, kde mám zaregistrované Diablo 3. Přihlásím se a po navštívení stránky http://eu.battle.net/d3/en/, kde vpravo u jména kliknu na "View profile" mi stránka vypíše chybovou hlášku:

Profile Unavailable
A profile for this account does not exist in this region.
If this account has characters in a different server region, a profile may be available at one of the links below:
Korea
Taiwan
Americas

Chybová hláška se objeví u všech regionů.

Neví někdo, prosím, jak na to?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

linkni profil podle ID
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
souluk
Nováček
Nováček
Registrován: 28. čer 2012

Re: Diablo 3

Příspěvek od souluk »

Tak už je to ok. Nevím, proč se mi profil nezobrazoval, zkusil jsem to teď a profil naběhl, přitom jsem postupoval stejně. No, hlavně, že to funguje. Každopádně díky moc. :)
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

tak co,hraje jeste nekdo ? co rikate v posledni dobe na dropy ? podle me horsi,nez to bylo,rare se uz prestaly prodavat uplne a kdyz se uraci padnout legendarka,jde to vendorovi...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Covece pustil jsem to asi pred tydnem cca na hodku, a uplne se mi z toho udelalo zle.
Proste nuda, clovek se musi premahat aby to vubec hral, tak jsem to zase vypnul :-D
Na Ahcko jsem se dival a slo by se ted i nejak lepe vybavit, ale neni duvod ani motivace po stopadesate jit tou samou chodbou a mlatit ty same prisery.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

jestli myslis posledni dobou tak tyden tak je to traga:). Ale pred tim tydnem a neco mi padla sympaticka kuse kterou sem prodal za 250milionu tak sem se ohaknul:)
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: Diablo 3

Příspěvek od tnema »

koupil sem D3 z druhe ruky, ma krabic verzi ale tu nechci, zbytecne platit postu.
cili mi da login mejl s heslem a odpoved na kontr otazku, tu si pak na B netu zmenim.
Ale chci se zeptat, co kdyz treba hru pak odinstaluju a provedu cisty reinstall, co ten cd-key ktery ma on v papir forme, neni mozny treba pak pri new instlaci z jineho pc ho znovu zadat a tedy nalogovat se, asi ne že, ale radeji se ptam.
Myslim si ze kdyz si zmenim mejl s heslem a kontr otazku tak se na ucet uz nedostane ne, nepletu se snad.

Takze prosim od zacatku :-) jak od zacatku zmenit ucet a znepristupnit tak moznost nekomu druhemu to install.
ntb lenovo i5/1660Ti
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

pokud vlastni papirovou kartu z krabice na ktery je cd key,jako ze urcite vlastni,dokaze dostat ucet zpatky pres support
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: Diablo 3

Příspěvek od tnema »

To by si pak kazdy kdo je prvnim vlastnikem, mohl opsat key a za naky cas toho zneuzit ne ?
ntb lenovo i5/1660Ti
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

stačí i občanka
Ahoj.
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

jj na to pozor. Z druhe ruky bych brla jen z proverenych zdroju. Uz ve wowku se casto prodavaly acc timto stylem:)). A muzes blizardu argumentovat cim chces. Poste prijdes o panaca o penize a nikdo se s tebou nebavi.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

jinak bacha
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/6161067410
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/6200810225

blizz to ted vzal hopem

Jinak nakupovat takhle ucet je na dve veci i kdyz to je z overfenych zdroju .... nemuzes vyuzit RMAH, pokud zapomenes heslo a bloknes si ucet tak taky smula .... nemas se jak prokazat
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

tak jmeno,mail,heslo i kontrolni otazku zmenit muzes,ale porad jsou zpusoby,jak se muze puvodni majitel dostat k uctu zpatky,pokud si ale koupis i autentifikator a zapnes sms protect,rekl bych,ze puvodni majitel ma smulu - protoze zlodeji a hackeri co kradou ucty nikdy nebudou davat autentifikator na kradenej ucet,s tim bys mohl argumentovat
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

No to muzes, ale jakmile se blizard dozvi ze si ucet koupil tak ti ho vypnou. To se mi stalo s mym uplne puvodnim ACC na wowko. nesmis nikde pri komunikaci zminit ze si jej koupil.

Jinak ty bany sou super konecne. Jen houst.
eLPeCKo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. dub 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od eLPeCKo »

No jak vidím ty bany tak asi začnu znovu hrát když to protřídili :lol:
CPU: Core i9 7900X + Be quiet Dark Rock PRO 4, MB: ASUS ROG RAMPAGE VI APEX, RAM: Corsair 3200MHz 4x8 GB, GPU: ASUS RoG STRIX 1080Ti,
PSU:
Seasonic Prime 850W, Case: Be quiet! Dark Base 700, HDD: Samsung 960 PRO 1TB NVMe + Samsung 850 PRO 512GB,
LCD: Dell U2515H, Zvuk: Creative X7 + Creative EMU XM7
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“