Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

Still.Lord píše:Né, já myslel super tajný profil Ofi-ho :-D
tak mi udelej review ;)
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Já to tvoje ani nečetl! :) Já se smál Ofimu :D
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

Tohle mi prijde uplne smesny. Storm je uplne stejny. Ma zakazane prochazeni pratel, vyple vlastni jmeno atd.. Proc proboha? se stydite za sve jmeno? Nebo ze hrajete diablo? :) Byl bych rad kdyby to ofi trosku rozvedl. Treba se mi pvoede je pochopit:)
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Já se ani nesnažím pochopit :)
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

raym0n: Nehraju sice wize ale z mého noobského pohledu by jsem co nejdřív vyměnil prsten na pravé ruce, kalhoty, int.+ vitalka +all ress + 2 sockety..
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

vsichni jeste rikaji, ze mam vymenit 2hand zbran za 1hand+source, jake jsou klicove vlastnosti krom +int +vit?
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

Tak u zbraně je důležitá dmg co největší a potom crit dmg u off handy crit chance, říkám ve wizz. se nějak extra nevyznám, protože hrjau jenom DH zatím..
Wizů se hrje právě několik stylů a podle toho se kupují věci.

Záleží kolik máš goldů máš, rozhodně sežeň helmu se socketem a tam dej rubýn na expy, tohle prostě co nejdřív.
Pokud máš goldy a můžeš craftit lepší gemy tak to udělej. Neb ještě lépe si je kup v aukci, u těch levných to výjde skoro na stejno. Myslím že i líp

Tu co máš ti padla nebo jsi koupil ? Nedivej se po leg věcích ale po obyč žlutých, s dobrýma statama se dají sehnat mnohem levněji.
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

tu zbran jsem koupil asi za 90k na AH, zbytek jsm koupil za par supu/neco padlo, vcera padla i legendarni zbran a den pred leg. stit, vecer postnu, co to je(podle me to musi byt shitka oboje, prece nemuzu mit takovy luck), jestli najdu cas. Jinak castka kolem 1M by se nasla, ale to je asi tak vse, co mam... plny inventar zlutych veci, o kterych nevim, jestli jsou k necemu... klasika... lama, no.. :mrgreen:
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

btw. pokud to hraje tolik lidi z pct nebylo by spatne vytvorit komunitu, hrat spolecne a pomahat si atd.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Dnes vecer lehka farma na MP7 pokud se nekdo budu chtit pridat ... vypada to na zatim na Barb+DH
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

sel bych,jestli nepride kamos na hc,chce to najit monka na dmg buff,nebo WD,jinak to budme tepat pul roku
/e > od kolika?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Alfajk píše:sel bych,jestli nepride kamos na hc,chce to najit monka na dmg buff,nebo WD,jinak to budme tepat pul roku
/e > od kolika?
zhruba pred osmou a ofi nam urcite pomuze ... :mrgreen:
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

uf, tak jsem trosku zmenil gear, trosku skilly a uz nemusim utikat jako sasek ani v infernu na MP0 :oops: , postaveno na Life regeneration, ktera se jeste zveda pomoci Energy Armor a vsechno to umocnuju Life per Hit a proto pouzivam Electrcute s Surge of Power, ktere zasahne celkem 3 nepratele, ale premyslim, ze mozna jeste zmenim Surge of Power za Lightning Blast, ktery ma sice mensi dmg, ale zasahne vsechny nepratele a tim bych dostal obri heal. A co byste jeste rekli vymene Familiar za Magic Weapon s Blood Magic? 10% vetsi dmg a 1.5% dmg do Life? (zmenou gearu jsem si ale trosku uskodil, zvedl jsem si totiz odolnost a pasivka Illusionist a resety CD pro skilly teleport a Mirror Image uz nejsou tak caste)
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

na Wize nějak moc žalostně málo DMG..
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

Still.Lord píše:na Wize nějak moc žalostně málo DMG..
co krome inteligence ma u wize vliv na dmg? (a jo no... je to zlo s DMG, ale kdyz jsem postavil neco na DMG, tak jsem se stejne nedostal nad 40-41k dmg a chcipl na jednu dve ranky... )
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

jako u všech ostatních. IAS, CC a CD. čili zvýšená rychlost útoku, šance na kritickej zásah a velikost kritického poškození.
ta zbraň lepší nebyla?kromě základního DPS má jen inteligenci, vitalitu a bonus 5pct proti elitam. dej si vyhledat v aukci jednoručku, k tomu dej inteligenci a vybírej. jestli toho tam je hafec, tak přidej třeba socket, nebo už přímo stat CD, LoH, arcane power per crit hit.. jak chceš, ale ta zbraň mi nepřijde nijak dobrá. jen je hnědá a má hafec MF. na staty jak xxx-xxx holy damage vůbec nekoukej, ty jsou započítané v tom velkém čísle. zpočítané nejsou až primární staty jako inteligence a další pod nima...
přípdně tu ztracenou vitlitu ze zbraně můžeš dohnat kdekoliv jinde na gearu, +%life můžou bejt snad na všem a jde to docel znát. nicméně netvrdim že to bude potřeba. možná by ti stačilo prostý zvýšení vitality...

jinak, chcípnul mi HC wizzard. viděl jsem jen přicházet elity, pak kolem mě všude arcane sentry a pak jsem byl tuhej. i PC jsem musel restartovat, nějak to celý vyhnilo :mrgreen:
Ahoj.
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

pokud se sem pripoji dalsi D3 lampa jako ja, takze i pro ne(thx Cooper69):
IAS nebo ASPD - Increased Attack Speed
CC, CHC - Critical Hit Chance
CD, CHD - Critical Hit Damage


dalsi vec - dotaz na tweaking:
Vypnutí trilineárního filtrování:
DisableTrilinearFiltering "1"
- zostří obraz a redukuje mlhu
- zisk FPS: 2-5

MipBias:
MipBias "-1.000000"
- udělá textury ostřejší
- dopad na FPS: 0-1

muze to byt povazovano za nepovoleny tweak, nez to zkusim, jestli je ta zmena vubec videt/k lepsimu?
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

rozhodně bych žádný soubory hry nemodifikoval...

jo a dneska ráno jsem po přihlášení potvrzoval přečtení EULA. WTF? ... jestli v tý mý smrti nebude něco jinýho xD
Ahoj.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Urcite bych pro wizarda jel CC (uz kvuli arcane power per hit - coz se da koupit za par supu) a pote CD - velky critical damage bez CC je pouze umele navysovani dmg. AS s dobrou jednoruckou nebude tak treba (jen muj nazor) proste bych u wizarda sel v poradi CC - CD - AS.

Cooper69 ... tohle se mi taky stava obcas jednou za par mesicu, proste se mi sekne obrazovka a zvuk, musim se prepnout do windows a shodit proces. Jinak me to mrzi s tvoji postavou .... aspon pojedeme spolu a mam motivaci proc hrat HC :-D
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

dík... právě jsem se dostal na třetí LVL a nakoupil nějakej ten XP gear >:)

on moc arcane power nespotřebuje IMHO, páč nepoužívá sekundární útok. jede jen electrocute + hydra. no a pak taky mirror image, teleport,...nic co by mu trvale snižovalo AP.

jen se ptal čím se zvyšuje damage tak jsem to napsal. v SZ jsem mu snad psal že je ta sekera pomalá, že hůlky jsou lepší...
Ahoj.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“