Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od BRKO »

Tak act1 inferno mp1...a neustale "revive at the nearest checkpoint" jak me kazdy fialovy netopyr sejme :-D
Asi je cas si sednout a vykoumat, co vlastne doktorovi oblict a jake survival skilly zacit pouzivat.

EDIT: pardon, ten link jsem zapomnel
http://eu.battle.net/d3/en/profile/BRKO ... o/23328591
Naposledy upravil(a) BRKO dne pát 25. led 2013, 10:20, celkem upraveno 1 x.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

BRKO, posli link na char, at se pokocham ;)
Naposledy upravil(a) raym0n dne pon 28. led 2013, 15:23, celkem upraveno 1 x.
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

BRKO: na infernu potřebuješ mít spoustu rezistů. "kompletně" bych bejt tebou vyměnil gear, na všechno co půjde dal + all rezist. jestli máš třeba nějaký dobrý prstýnky tak si je nech. chest plate, helma, ramena, nátepníky, kalhoty, boty,...vyber si pořadí

potřebuješ řekl bych tak 500+ rezistů minimálně.

/ kouknul jsem se na profil a jak říkám, začni s obměnou. pásek je třeba fajn, ale jinak to neni žádná olympiáda. docela se mi líbí rukavice, ty bych nechal naposled. na HC, kde jsou ceny v AH větší než na SC, mi stačila investice asi 2M a byl jsem vybavenej na život po šedesátce....

// tak ofi byl náš kamarád Mastodont se skvělým byznys plánem koupit účty diabla, koupit bota, sednout si na zahrádku a počítat přiteklé peníze. kolik mu asi tak zabanovali účtů?
Ahoj.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Cooper69 píše: // tak ofi byl náš kamarád Mastodont se skvělým byznys plánem koupit účty diabla, koupit bota, sednout si na zahrádku a počítat přiteklé peníze. kolik mu asi tak zabanovali účtů?
Jak si to zjistil? :)
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

admin sekce
Ahoj.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

BRKO: na infernu potřebuješ mít spoustu rezistů. "kompletně" bych bejt tebou vyměnil gear, na všechno co půjde dal + all rezist. jestli máš třeba nějaký dobrý prstýnky tak si je nech. chest plate, helma, ramena, nátepníky, kalhoty, boty,...vyber si pořadí
potřebuješ řekl bych tak 500+ rezistů minimálně.
Svata pravda, koukal jsem ze skoro na nicem nema 'resist all' a to je velka chyba. Nez jsem na to prisel, byl jsem taky furt na zemi. Naopak regenerace zivota je v boji k nicemu kdyz ti parchant srazi treba 30k na jednu ranu.
Mam u witche zhruba stejny staty, akorat ty rezisty lehce pres 400 a na konci A2 bez ztraty kyticky. Dost mi taky pomahaj moje dogy a zombi-obr ktery pritahnou potvory na sebe, takze se malokdy dostanu do primyho kontaktu, musim ovsem uhejbat pred utokem na dalku...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od BRKO »

zhor píše:
BRKO: na infernu potřebuješ mít spoustu rezistů. "kompletně" bych bejt tebou vyměnil gear, na všechno co půjde dal + all rezist. jestli máš třeba nějaký dobrý prstýnky tak si je nech. chest plate, helma, ramena, nátepníky, kalhoty, boty,...vyber si pořadí
potřebuješ řekl bych tak 500+ rezistů minimálně.
Svata pravda, koukal jsem ze skoro na nicem nema 'resist all' a to je velka chyba. Nez jsem na to prisel, byl jsem taky furt na zemi. Naopak regenerace zivota je v boji k nicemu kdyz ti parchant srazi treba 30k na jednu ranu.
Mam u witche zhruba stejny staty, akorat ty rezisty lehce pres 400 a na konci A2 bez ztraty kyticky. Dost mi taky pomahaj moje dogy a zombi-obr ktery pritahnou potvory na sebe, takze se malokdy dostanu do primyho kontaktu, musim ovsem uhejbat pred utokem na dalku...
Uz koukam na AH po gearu s +all resist (ted mam cca 250 res u vsech typu damage) a zjistuju, ze to je ponekud mimo me financni moznosti. Uvidime.
Taky mam cokly a humusaka a klickuju pred tema fireballama, co me porad kosi. Podle tech "your gear has lost 10% of durability" musi muj gear mit uz -1000 % :mrgreen:

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

jeď ECO, vyhledávej rezist to all, inteligenci a životy. životů máš spoustu, když o nějaký přijdeš, IMHO se nic dít nebude. vyváží to ty rezisty..
Ahoj.
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: Diablo 3

Příspěvek od tnema »

Demon hunter
Chtěl jsem si koupit manticore ale je to fakt brutus:
od spodu 76 a 57 mil., to budu farmařit rok :-D
Obrázek

Jinak já zde:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Buch ... ro/1703660
Pokud někdo chce, tak si mě přidejte.
Chtěl bych zkusti ten hellfire ring, ale viz výše, naročné, btw mám 4ks key of terror.

Nevím co bych vylepšil, přikoupil, aby dmg vzrostla rozumně,
dmg je 60k, mám prsteny+amulet který přidávají critical fit dmg a tj pak na 182k, takovou bych si nechal líbit real dmg.
ntb lenovo i5/1660Ti
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

Manticora se dá pořídit celkem v pohodě, tak drahé věcí nekupuj za buyout ale draž, nejlépe když budou končit co nejvíc přes noc nebo nad ránem.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/RaBs ... o/23428176

Moje vyšla na 4,5 milionů bez šutrů ale moc mě teda nebaví sní hrát... (prodej zatím neplánu) prostě bow je bow...

Celkově mě můj gear vyšel do 10 milionů bez quiveru.

Helma padla (nemá crit)
Rukavice jsem dostal, droplo někomu v partě.
Botky 30k
Torso- 500tis. (myslím)
Prsten - něco pod mega myslím..
Kalhoty - 200 tis
Amuler si nepamatuju ale bylo to pod mega určo.
Wristy- 30 k

Říkám, pokud máte někdo mašinky a chcete uber bosse můžeme se nějak domluvit, většinou je to tak, že jdeme 4 a každý dá podle toho co má... já mám třeba 2x HF ring a 2 orgány a otevíral jsme jednou, protože jsem předtím neměl..
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Chodit uberbosse ted uz nema moc cenu ... prsten stoji za hovno a XP po novem patchi budou zvyseny diky MP.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

ale kdyz mas v planu expit novej char,je ring super,tan fireball az do hell dava vsemu IK a +200int a 70allress z ringu jentak na necem jinym na low lvl nesezenes
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Alfajk píše:ale kdyz mas v planu expit novej char,je ring super,tan fireball az do hell dava vsemu IK a +200int a 70allress z ringu jentak na necem jinym na low lvl nesezenes
Ten fireball je je vubec do hellu potreba? Kdyz stejne s vybavou co si nakoupis na AH budes hrat MP10 a davak IK vsemu i elitam.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

neni,ale je to takova obdoba heirloomu z wow,obcas se to hodi a bonus expy potesej,navic i pres navyseni expu v patchy se to porad vyplati,cap neni
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

Nordir píše:
Alfajk píše:ale kdyz mas v planu expit novej char,je ring super,tan fireball az do hell dava vsemu IK a +200int a 70allress z ringu jentak na necem jinym na low lvl nesezenes
Ten fireball je je vubec do hellu potreba? Kdyz stejne s vybavou co si nakoupis na AH budes hrat MP10 a davak IK vsemu i elitam.
ty s tvoji vybavou davat IK na MP10? :) ja zatim dostavam IK i na MP3 :D
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: Diablo 3

Příspěvek od tnema »

Asi tak, bys musel mit dmg 200k minimálně, sám tj vražda.
Jinak jsem utratil náký miliony ( i ty tvoje miliony :-D [mlýny] )
zvýšil dmg a resistent to all elements, a je fakt poznat větší odolnost proti elitkám.
Chcu se ještě zeptat, má cenu si dámat ringy a amulet s Critical Hit Damage ? Předtím jsem to měl, ted už ne, sice to zvýší dmg, ale je to jen jednou za čas, není to real dmg.
ntb lenovo i5/1660Ti
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

raym0n píše: ty s tvoji vybavou davat IK na MP10? :) ja zatim dostavam IK i na MP3 :D
Kluci ctete poradne :) je tam psano do HELLU
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
raym0n
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 16. led 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od raym0n »

Nordir píše:
raym0n píše: ty s tvoji vybavou davat IK na MP10? :) ja zatim dostavam IK i na MP3 :D
Kluci ctete poradne :) je tam psano do HELLU
aaaaa, tam je zakopana motyka... ja si na inferno zapl MP10, chvili narazel jen na sudy, mrtvoly a padaly z nich pekny kacky... :) pak prisel obycejnej mob a uz bylo vymalovano :D
timemachine in Cooler Master ATCS 840: Intel Core i5-2500K, ASUS Maximus V GENE - Intel Z77, Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 Ballistix Sport Series, GIGABYTE GTX 660 Ti OC 2GB 1032/6008[MHz], Kingston HyperX 3K SATA III - 120GB, Corsair HX750 - 750W.
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

tnema píše: Chcu se ještě zeptat, má cenu si dámat ringy a amulet s Critical Hit Damage ? Předtím jsem to měl, ted už ne, sice to zvýší dmg, ale je to jen jednou za čas, není to real dmg.
Pokud mas vysokej Critical chance tak ano :)
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
tnema
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2004
Bydliště: Pustiměř

Re: Diablo 3

Příspěvek od tnema »

jojo sra, hell :-)
já zkusil MP6 a to se taky sám nedá :-D
CHD - měl jsem na nakych 180k, CH CH nic moc, ale sledoval jsem zásahy a je to fakt jednou za čas, čili jsem od toho upustil.
ntb lenovo i5/1660Ti
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“