Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

Ja mam crit na monkovi 48% a 10% critu dmg mi pridava cca 3k dps. Je to skoro na stejneo jako 50kovej gem dexterity. A kdyz vezmes ze mas neck treba 10% crit a 50crit dmg tak mas na neku jeste 15k dps rezervu.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

CC a CD vyjde nejlip v pomeru 1:10,nema cenu navysovat jen jedno z nich,pokud z toho navic nejak extra neprofituje build
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

zajimavy patch notes,jsem zvedavej na monka,je videt ze se to snazej vysperkovat k dokonalosti
ale...proc kurva drat po roce nejsou schopny opravit tak do oci bijici bugy,chyby a nedotazenosti,jako je nezobrazovani statu itemu z aukce primo do characterovyho dps,proc neudelaj neco s ostatnima aktama,aby se dalo chodit i neco jinyho nez A3,proc neupravej rolly na itemech v podobe str+dex + increase arcane power...proc 99,9% itemu je trash pro vendora...proc asi tak dalsich milion veci
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

Obrázek

monka se prostě jen snaží boostnout, protože je slabej. vyšperkovat se to blizzard snaží, o tom žádná.

s tou aukcí je to divný, ale mě to zas tak neštve a ani jsem nikde na blizzardím foru nečetl že by si na to nikdo ztěžoval (ne že bych tam chodil často), tak třeba ani neví že to lidi chtějí. fakt nevim, každopádně omílat to tady, kde se o tom nikdo z blizzardu nedozví je k ničemu. napiš to na jejich forum a uvidíš reakci...

99,9% itemů je trash, stejně jako v D1 a v D2. deal with it

v A3 je nejvíc mobů, protože je to v první linii. mě to přijde docela logický. afaik chtěj dodat nějaký moby i do dalších aktů, ale nikdy to nebude jako A3. logicky

bugy, chyby, nedotaženosti...když dalších milion věcí, tak jich jmenuj prosim tě deset. ať se máme o čem bavit
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

nejde o bugy jako chyby o ktery se staraj developeri,zaradil bych je spis do kategorie "annoying things" a to myslim vsichni vime,co by potrebovalo vylepsit...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

tápu.
Alfajk píše: ale...proc kurva drat po roce nejsou schopny opravit tak do oci bijici bugy,chyby a nedotazenosti
jmenuj prosim tě deset z milionu buď bugů, chyb anebo nedotažeností. to, že 99,9pct itemů je crap vím, bylo to tak už v předchozích dílech.

i když bys je zařadil spíše do kategorie "annoying things"


k věci prosim tě
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

skill tree v podobe run
absence stat pointu do vlastnosti
pouzitelnost jen nekolika malo buildu/skillu
absence funkcniho craftingu
absence pvp
crap drop kvuli AH/RMAH,protoze kdyby tam tahle moznost vubec nebyla,drop by byl mnohonasobne lepsi a nesnaz se me namluvit opak
nepodporovanej coop,zadny multiplayer bonusy,hrat sam je vyhodnejsi nez v parte,jeste kdyz jsme permanentne online je fakt na hlavu postaveny
vsechny patche za posledni pul rok nemeli bejt vydany po takovy dobe,ale v podobe hotfixu uz v prvnich tydnech po vydani,stejne tak ted se na patch ceka strasne dlouho,hromada lidi uz kvuli tomu nehraje - protoze se nic nedeje
absence endgame,paragon lvl vazne za endgame content nepovazuju
jak to jen nazvat hm...asi: neodmenujici gameplay,tolik hodin ve hre a nic z toho,prilis velkej podil nahody/stesti nez "skillu"

a par dalsich veci souvisejici zejmena s tim,jak se cela hra hraje a na to,ze je to legendarni nastupce diabla 2 a ze je to od blizzardu a ze na to meli neomezenej rozpocet spolecne s velkym mnozstvi casu

protoze nebejt tahle hra od blizzardu s takovou zakladnou fanousku z D2/warcraftu/wowka/starcraftu,tak po ni uz ani pes nestekne
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Polovina věcí jsou jen kecy.... K čemu ti jsou stat pointy když je pokaždé dáš uplně stejně, k čemu je ti milion buildu, když stejně je jen pár nejvsilnějších.. Nemá cenu na tenhle blábol reagovat... snad jen: Alfajk
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

jde o celej system jak to vypada,fanousci doufali v neco podobnyho jako melo D2 a misto toho dostali,to co dostali...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

jestli dobře počítám, napsal jsi z těch milionů věcí devět..
Alfajk píše:skill tree v podobe run
moc nechápu kam tím míříš. co ti vadí na runách? jako vážně, co jsi tim chtěl říct?
Alfajk píše:absence stat pointu do vlastnosti
co myslíš tímhle? že si nemůžeš zvyšovat sám strength? dovol mi abych ti přiblížil D2. na internetu jsou návody, kolik přesně bodů člověk má dát přesně do jakýho statu. Pokud má tenhle gear, tak dát tolik inteligence, zbytek do vitality. v D1 sis staty mohl kupovat a nebyl problém dostat se až na maximum. v D3 se ti automaticky rozdělí a nemusíš hrát podle návodu. věnuješ se mlácení mobů.
Alfajk píše:pouzitelnost jen nekolika malo buildu/skillu
uff... předevčírem jsem viděl hrát barbara s primárním útokem HotA, když neměl fury, tak si ji dobil sprintem skrz moby. je to hratelný, zábavný, neokoukaný... jen to chce přemýšlet, poskládat k tomu gear a je to.
Alfajk píše:absence funkcniho craftingu
craftování funguje. jen to není na první dobrou item za sto mega anebo něco co by tě boostlo. za crafty jsem dal miliony goldů a obzvlášť na nižších levelech jsou parádní.
Alfajk píše:absence pvp
PVP funguje na PTR zatim. softcoroví papíráci brečí jak je to moc rychlý, ale když jsem viděl streamovat týpka, tak říkal jak tuhle hru miluje,.. PVP je podle vyjádření blizzardu "druhořadé", mě třeba moc netáhne. možná to vyzkouším, ale jeho absence je mi fuk. v dalším patchi už bude.
Alfajk píše:crap drop kvuli AH/RMAH,protoze kdyby tam tahle moznost vubec nebyla,drop by byl mnohonasobne lepsi a nesnaz se me namluvit opak
crap drop byl už v D1, byl v D2.
Alfajk píše:nepodporovanej coop,zadny multiplayer bonusy,hrat sam je vyhodnejsi nez v parte,jeste kdyz jsme permanentne online je fakt na hlavu postaveny
bonusy z MP nejsou, OK, beru. bonusem je pro mě větší zábava. už jsi viděl někoho na HC umřít? xD
Alfajk píše:vsechny patche za posledni pul rok nemeli bejt vydany po takovy dobe,ale v podobe hotfixu uz v prvnich tydnech po vydani,stejne tak ted se na patch ceka strasne dlouho,hromada lidi uz kvuli tomu nehraje - protoze se nic nedeje
strašně, hromada, na tahle slova jsem alergický, stejně jako na slov všichni, nikdo,...věcně: udělat patch chvíli trvá, navíc jsou ty patche dělané z připomínek hráčů na blizzardím foru. to není hotové přes den
Alfajk píše:absence endgame,paragon lvl vazne za endgame content nepovazuju
jak to jen nazvat hm...asi: neodmenujici gameplay,tolik hodin ve hre a nic z toho,prilis velkej podil nahody/stesti nez "skillu"
endgame je stejný jako v přechozích dílech. sbírání itemů. já to hraju pro zábavu. ta hra je pro sběratele věcí. chápu, že ne každý má takovou náturu
Alfajk píše:a par dalsich veci souvisejici zejmena s tim,jak se cela hra hraje a na to,ze je to legendarni nastupce diabla 2 a ze je to od blizzardu a ze na to meli neomezenej rozpocet spolecne s velkym mnozstvi casu
z milionu annoying věcí jsme se dostali na hodně malé číslo. každopádně možná si chtěl napsat že je to nástupce legendárního diabla 2. neomezenej rozpočet taky neexistuje. ale co je na tom annoying moc nechápu
Alfajk píše:protoze nebejt tahle hra od blizzardu s takovou zakladnou fanousku z D2/warcraftu/wowka/starcraftu,tak po ni uz ani pes nestekne
no jasně. po tomhle šli fandové blizzardu jako slepice po flusu, protože to blizzard dělá s nejlepším vědomím a svědomím. všechny ty patche plní přání lidí co to hrajou. blizzard prostě bude na D3 makat do té doby, dokud bude mít relevantní připomínky od lidí. v tom je ta síla. D3 je sázka na jistotu. mezi náma, mě ty změny (hlavně nerfování síly mobů) dost serou, raději bych aby děti na blizzard foru nebrečeli, že to chtěj zjednodušit
Ahoj.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

Cooper69 píše: bonusy z MP nejsou, OK, beru. bonusem je pro mě větší zábava. už jsi viděl někoho na HC umřít? xD
nebudu to pitvat vsechno cos napsal,ale videl,uz nekolik postav a treba vcera jsem videl umrit sebe,cerstve jsem doexpil 60,udelal prvni paragon lvl...bezim,bezim a dlouho jsem nepotkal zadnyho moba,rikam si to je divny,wtf ? a najednou you have been disconnected...tak se lognu a postava tuha,diky 10 sekund trvajicimu vypadku spojeni,diky blizzard perma online DRM...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

to je škoda, já si chtěl s tebou povídat...
Ahoj.
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

A jak si chces povidat, kdyz nevidis rozdil mezi tim co bylo D1 a D2 a mezi tim co je D3?
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

já rozdíl vidím. o čem konkrétně mluvíš ty?
Ahoj.
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Exp »

Hlavně drop rate. Proti D2 je to bída, pochopitelně především (možná pouze) kvůli AH. Mně ale z nějakýho důvodu nedělá radost si něco koupit, naopak dělá mi radost to najít. v D2 se mi nikdy nestalo, že bych byl např. ve 3/4 nightmare obtížnosti a za celou dobu nenašel ani jeden předmět ze sady.
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

kdy jsi to hrál naposledy? legendární věci padaj mnohem častěji než na začátku. hráči to chtěli, hráči to dostali.
Ahoj.
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Exp »

Pokud je tomu tak, tak až mě přestane bavit PoE, zase si to zahraju.
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

Kecy v kleci. Padá furt hovno.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

Leg padá ale crap jak prase :lol: většinou..
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“