Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od keistown »

Ja konstatuju fakta. D3 je udelany kolem aukce. Jestli ti konstatovani faktu prijde jako breceni tak mas v hlave neco spatne.
S tim ze nerfy tomu moc nepomohly bych souhlasil. Ale na druhou stranu jak vsichni kritizujou "welfare" system wowka, kde ma kazdej vsechno kdyz si odchodi bg nebo dung, tak ten system je daleko zabavnejsi. Nefarmim v nem desitky hodin jak chobot abych zjistil ze mi nic nepadlo, ze me rng proste nepreje. A nevidim duvod proc by jeden clovek mel byt ve hre nejak zvyhodnenej za nic, kvuli nahode.
Na konci jsem farmil s kamosema, tak me to bavilo. Ale za 180-200h farmy nepadl jedinej zlutej item, co by byl pouzitelnej nebo prodatelnej za vic jak 400k. Takova hra pro me nema smysl.
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Exp »

No, právě proto sem navrhoval to řešení, žejo. Nevim proč by to mělo jít proti sobě, já sem se tu patchema ohánět nezačal. Tohle totiž žádnej patch ála zvyšování dropu nikdy nemůže řešit, protože AH. Ergo moje řešení. Chápem?
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Uznavam ze nekdo ma opravdu smulu na drop zlutych itemu ... ze zacatku az po 200h mi padla prvni legendarka. No a item kterej sem prodal 100mil. mi padl az po 300h do te doby nic co by stalo vice 5mil. Ono to bez AH asi nejde hrat tak aby clovek nebyl frustrovanej ... nakoupi si na AH boostne se a muze vyssi MP tim padem vyssi MF a vetsi sance na kvalitnejsi drop.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

Exp píše:No, právě proto sem navrhoval to řešení, žejo. Nevim proč by to mělo jít proti sobě, já sem se tu patchema ohánět nezačal. Tohle totiž žádnej patch ála zvyšování dropu nikdy nemůže řešit, protože AH. Ergo moje řešení. Chápem?

No ale jak si psal Blizz na tohle uz kvuli rmah nepristoupi a neudela to. Na druhou stranu vim ze kdyz clovek jede vyssi MP6+ tak opravdu padaji lepsi predmety.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

No já mám odehráno asi 420h a nejvíc jsem prodal nějakej ceremonial knife asi za mega. Jinak všechno shity do 100k. Momentálně už mám takovejch "pro mně dobrejch, ale ne tak dobrejch abych je nosil" itemů půlku bedny a prodat se to už nedá vůbec.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
BRKO
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. bře 2005
Bydliště: d syty of prak
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od BRKO »

Nechcete nekdo ten boxer Won Kin Lau?
Vcera mi padla a roll bidny zda se a nechci se otravovat s AH.

win10: b450, 1600af, 16GB 3200mhz, rx570, 550W
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

Původní záměr určitě nebyl tvořit D3 kolem aukce, melte si, co chcete. AH má být jedna vedlejší featura hry. To už rovnou mohli udělat "plnohodnotný" F2P se systémem pay2win. Loot je podělanej a proto hrne lidi do AH. Je to chyba vzniklá několika nedostatkama kolem itemů.

Pamatuju si, jak jsem chcípal na lvl 45, nechtělo mi rollnout nic dobrýho u blacksmitha, žlutej item jsem viděl naposled na normal obtížnosti. Tak jsem šel poprvé do AH a koupil si 3x lepší gear za stejné množství goldů, které jsem utratil za craft 15ti špatných mečů.

Kromě herních nedostatků kolem itemů, které jsem tu už 100x rozváděl je úplně děsivé, že hra s online ekonomikou nemá vyřešenou inflaci kvality itemů v AH. Není žádný způsob, jak nechat zmizet dobré itemy. Člověk, co si koupil D3 minulé Vánoce má stejnou startovní pozici, jako ten, co hrál 200 hodin po relasu. Za milion goldů si můžu koupit pořád lepší a lepší item.

Je to nejen děsivé, ale úplně padlé na hlavu, protože tenhle problém už před sto lety vyřešilo WoW pomocí soulbound mechanik. Furt dokola, D3 team není schpnej zkopírovat fungující věci ve hrách z vlastní stáje. Idiotismus.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Nordir »

http://www.euroekonom.cz/analyzy-clanky ... jl-deflace
Nižší ceny zvyšují reálnou hodnotu peněz. Najednou si za stejnou výplatu nekoupíte patery, ale třeba desatery boty. Nemusí vás trápit, že vám neroste plat, protože i s jeho neměnnou nominální hodnotou díky poklesu cen bohatnete.
kluci D3 a inflace opravdu nejde k sobe

inflace
Inflaci chápeme jako opakovaný růst cen v ekonomice. Ceny jednotlivých druhů zboží se v čase zvyšují (platí zákon nabídky a poptávky, tudíž se ceny mohou samozřejmě i snižovat) = cenová hladina roste. Cenová hladina je zjednodušeně řečeno "průměrná cena zboží".
zdroj: http://www.finance.cz/makrodata-eu/inflace/informace/


Nebo vam prijde ze ceny za itemy se neustale zvysuji? :roll:
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

Ten plánek pro ty klíče padá z Wardena v ACT 4?? Zabil jsem ho už 10x na MP6 a nepadlo mi z něj nic. To padá na 1% nebo co?
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

Přesně tak padá z něj, já ho měl na 4 pokus mp4, máš nastakované NV5 ? Šance dropu je jako u klíčů MP1- 10% MP2-20% atd...
Shakall605
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2011
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne. (Ostrava)

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shakall605 »

NV5 nemám, jedu čistě MP6 a rovnou na něj, ale nechce se mi věřit že mám 60% drop a mě to nepadlo z 10 pokusů ani jednou...
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

pada to z nej jen pokud mas 5 NV,stejne jako klice a organy
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

No to musíš mít :lol: Viděl jsem borce který tímto stylem chodil na klíče a říkal já už jsem byl 20 na MP4 na klíč a nikdy nepadl :|
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bez_n1ck »

Já jsem tam chodil a z ponásobenejch šancí, že mi to nepadne mi vyšel pechrate něco okolo 0,5% (chodil jsem s Valorem samozřejmě). MP6 10x by bylo 0,6% takže kdybys měl stejnej pech jako já, tak se ti to může stát i kdyby jsi NV měl.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

http://us.battle.net/d3/en/blog/8414570 ... 1-2-1-2013

Patch 1.0.7 se chystá teď ve středu 13.2. Něco málo z patch notes:

- Proporcionální zvýšení XP za vyšší MP. Vychází to tak, že pokud máte HF ring + ruby v helmě a 5 stacků NV, přidáním MP o 1 se zvýší celkové XP z runu o 10% bez ohledu, jestli to je mezi MP0 a 1, nebo MP9 a 10.
- Nové craft recepty Shoulders, Gloves, Chest, Bracers, Amulet a nový tier gemů. Vyžadují nové ingredience padající z elit (15% drop na MP0). Recepty padají sice všude, ale mají zvýšený drop u mezibossů (Maghda, Kulle, Siegebraker...) počínající na 20% na MP0.
- Legendary item drop se vždy objeví na minimapě a zůstane tam, dokud hráč neopustí mapu = hurá x)
- Duely aka brawling... pro PvPtardy.
- Molten damage snížena. Plague damage zvýšena. Reflect damage je buff, co si elita hodí na sebe jen občas a září to do všech světových stran, aby se DH a wizzardi náhodou sámi nezastřelili.
- Hromada buffů pro monka a něco málo pro wizzarda.
+ spousta dalších kravin. NV stack zůstává při přesunu mezi ACTy. MP se dá použít i v public games. Někde v menu by se mělo být vidět, kolik je lidí online...

Tak tejden zábavy s receptama, aby člověk zjistil, že nejen padají samý crapy, ale taky se craftí samý crapy x) WW barb bude furt největší farmář, upgrady v AH budou furt stát 100mil, žádné nové afixy na itemech, žádná změna ve výši slotů, které pro afixy rollují. Pořád stejný šroty na MP0, jako na MP10 a pořád se Blizz bude tvářit, že více šrotu na přebírání = lepší loot a endgame.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Broxik »

Pojd do poe to je jina trida zabavy pres suport gemy apodobne hracky :)
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

TankGeorge píše: - Proporcionální zvýšení XP za vyšší MP. Vychází to tak, že pokud máte HF ring + ruby v helmě a 5 stacků NV, přidáním MP o 1 se zvýší celkové XP z runu o 10% bez ohledu, jestli to je mezi MP0 a 1, nebo MP9 a 10.
jak jsi přišel na tohle? :|
Ahoj.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od Still.Lord »

Taky jsem se nad tím pozastavil...
Cooper69
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2005
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Diablo 3

Příspěvek od Cooper69 »

jinak, na pár minut jsem vyzkoušel PvP a byl spíš problém někoho zabít, než že by někdo padl na jednu ránu.... hrál jsem s týpkama s podobnym pLVL na HC

přijde mi, že SC papíráci brečí ve smyslu: "ty jo, já celou dobu rval všechno do útoku a teď chcípnu po jedný ráně od podobně laděnýho charakteru? blizzard FAIL"
Ahoj.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od jakubom »

Možná jsem debil ale jak se dostanu to PvP ? :D
Naposledy upravil(a) jakubom dne stř 13. úno 2013, 15:06, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“