Problém s virtuální mechanikou

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
johny rico
Nováček
Nováček
Registrován: 08. pro 2005

Problém s virtuální mechanikou

Příspěvek od johny rico »

Mám notebook s win XP prof. sp2. Mám problém s virtuální mechanikou. Takže používám Alcohol 120, až do dneška bez problémů. Ale teď jak připojím na virtuální mechaniku jakýkoli image soubor tak to napíše: disk není naformátován, windows nepodporuje daný formát atd. Zkoušel jsem přeinstalovat Xkrát (mazal jsem i z registrů), zkoušel jsem i jiný verze Alcoholu a pořád stejny. V Daemon tools to samé. Antivir používám pořád stejný a předtím to fungovalo. Naposledy sem vypaloval image přes virtuální mech. na 8GB DVD a když jsem ho dal do mechaniky tak to právě napsalo tu hlášku, tak sem si myslel, že to pouze špatně vypálilo, ale od tý doby takhle blbne virtuální mechanika, možná se chyba stala už předtím, ale vůbec nevím kde. Prosím pomoc.
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

A co přeinstalovat ovladače od desky+Alcohol.
Bathory
johny rico
Nováček
Nováček
Registrován: 08. pro 2005

Příspěvek od johny rico »

Tak sem přeinstaloval snad všechny ovladače +alcohol. Zkoušel jsem i obnovení systému, ale pořád stejný. Jaký ovladač by to mohl být konkrétně? Nebo nějakou lepší radu. Please
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

To už jedině reinstal OS... :(
Bathory
Ráďa
Nováček
Nováček
Registrován: 14. čer 2014

Re: Problém s virtuální mechanikou

Příspěvek od Ráďa »

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat.Mám nainst. Daemon Tools a při pokusu o instalaci,mi to hází tuhle hlášku.Stává se mi to u všech obrazů.Zkoušel jsem i jiné virtuální mechaniky a pořád stejná hláška.Obraz,který mi nejde nainstalovat,jsem zkoušel na druhém notebooku a instalace funguje.
Když klinknu na Setup.exe,vyskočí tabulka : Systém Windows nemůže najít položku E:\Ujistěte se,zda je název zadán správně a akci opakujte.Mám Win7.Děkuji za rady.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Problém s virtuální mechanikou

Příspěvek od Alfajk »

tento pocitac > virtualni mechanika > "prozkoumat" udela co?
ve spravci zarizeni bych zkusil prerozdelit znovu pismenka diskum a jakej mas daemon tools a jak ho mas nastavenej?
+ zkus nacist image s YASU - http://theisozone.com/downloads/pc/wind ... m-utility/
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“