Far Cry 4

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od RaZZoR »

Obrázek :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Swat »

Ten speaker v rádiu NEMÁ CHYBU :lol: :lol:

You know, I keep hearing rumours saying that Pagan pisses champagne and shits caviar :lol: :lol: :lol:
Takovou stanici by to chtělo u nás :lol:
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 4

Příspěvek od vavron »

Teď jsem se dostal do Himalájí, kde jsem nejdříve kradl rubín a teď sbírám zbraně z trosek. Krom teda nedomyšlených věcí jako vlci v 8 tisících a já oblečený v tom stejném jako normálně je to zpracované pěkně, to musím soudruhy pochválit. Taky jsem dobýval první pevnost a všechny jsem vyřídil lukem bez poplachu, ty opancéřované parchanty vyřídí jeden zápalný šíp a nazdar.
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Varimathras »

Jak se dá udělat screenshot beze zbraně a minimapy?
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Kositch »

Zacal jsem hrat severni Kyrat a musim uznat, ze je tezsi nez jizni. A to vsechny druhy misi (balicky, rukojmi, propaganda...). Hlavne nepratel je v severnim Kyratu o dost vice a jsou lepe ozbrojeni a tedy o dost vice vydrzi a jsou i agresivnejsi. Po jiznim Kyratu jsem si mohl letat s gyrokopterou, jak jsem chtel, ale tady na me kazdou chvili nekdo utoci.

Jinak jsem na 72% a cca 25h. Pribeh asi 23/32 a jeste musim splnit par misi pro Longinuse a psycho mise pro ty dva typky Yogi a Regie a Shangr-Li. Mimochodem hudba v tripech od Yogihova Regieho nema chybu :) Shangr-Li moc nebavi, zejmena svoji velkou obtiznosti...
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
vavron
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 4

Příspěvek od vavron »

Ten screen uděláš pomocí foťáku, kde po stisku E zmizí všechny ikony a blbosti.
PC:MSI VELOX 100P AIRFLOW, B650 TOMAHAWK WIFI, 7800X3D, MSI MEG Coreliquid S360, Kingston FURY Renegade RGB 32GB @ 6000 MHz, MSI RTX 3090, MSI MEG Ai1300P PCIE5
Varimathras
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. črc 2006
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Varimathras »

Díky :-)
Jinak teď jsem dokončil himalájskou misi z toho vězení a to byla teda pěkná otrava, vůbec mě to nebavilo.
A mám dojem, že ve vedlejšáku při chytání kurýra hraje hudba z FC jedničky.
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od RaZZoR »

Grabuju frapsem, ale slona sem chtěl bez těch blbostí :)
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Swat »

Tak já šel včera první tři mise v Himaláji a baví mě to dost. Pro mě to má prostě atmosféru. Je teda fakt, že je tam pár nedomyšleností, jako např. ty zvířata, nebo v 7600m běžná, pouze sněhem zavátá silnice vedoucí k dolu. Ale jinak se bavím pořád dost.

Včera mi Longinus řekl 'I was baptized by the water from Gokka Falls' a pak že se z něj co by z warlorda stal obchodník, což je fajn odkaz na FC2.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Kositch »

Jinak k Himalájím, nevím jak to je dál, ale severní Kyrat není ještě krajina z Himalájí. Bojím se, že ty Himaláje byly pouze na těch pár misí, ale otevřená krajina bude v celé mapě stejná jako v jižním Kyratu.
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Far Cry 4

Příspěvek od kotas »

Já už jsem dost u "technická stránka hry", ale za mě, hru jsem před nedávnem dohrál, jela mi bez sebemenších chyb, záseků apod. (trojka měla dost dlouhou dobu zprasený engine a dost mi v době hraní blbla, takže za optimalizaci u FC4 palec nahoru) ale FarCry3 mi přišel lepší hlavní padouch a hlavně i takový otevřenější, tady jsem někam došel a voalá, skript a udělej hned tohle a tamto, tam byl více otevřený svět, ale abych nebyl OT, tak za mě si hra zaslouží 80% (FC3 85%) :)
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Far Cry 4

Příspěvek od zhor »

Tak ten bug se zablokovanim hry po opakovani stanoviste je akorat pri ukonceni mysi, s klavesnici (Esc) to nedela. Tedy jen takova mala blbost, nicmene bug to je. Nejhorsi ale je ze to opakovani se mi nezapocte do podminky skillu '2xbez ohaleni'. Ted uz mi zbejvaj jen samy tezky stanoviste, takze to vidim beznadejne. Na stealth nemam nervy a trpelivost, zvlast kdyz me kolikrat videj driv nez ja je...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Hladis »

Jsem ti psal ze se to nezapocitava. Jinak dřív jak ty je te nevidi. Vždy reaguji az když prijdes hodne blizko, nebo pokud zacnes strilet. Přes porost te videj ti sulini s lukama. Se sniperkou muzes byt hodne daleko a nemaji sanci te vůbec videt. Vesmes je to brnkačka vystřílet zakladnu i fortress bez toho, aby te někdo videl. Pokud sis ale takhle ty nejlehci obsadil bez stealth, tak to budes mit holt horsi.


Jinak v pribehu jsou volby, ale teda to je podel. Vyber mezi drogovou královnou a nabozenskym fanatikem :|
Obrázek
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 4

Příspěvek od LoCo99 »

ten outpost a všechno se dá zopakovat, můžeš si ho osvobodit kolikrat chceš
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Hladis »

Ano, ale uz se nepocita do odemknuti skillu.
Obrázek
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od RaZZoR »

Zase trochu přírodovědy :mrgreen:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) RaZZoR dne stř 26. lis 2014, 23:36, celkem upraveno 1 x.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 4

Příspěvek od LoCo99 »

ta grafika je taková pěkně nasvícená a tak, ale nic světobornýho se podle mě nekoná ...
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Still.Lord »

tak tu máme 1.4.0 patch :)
Kositch
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2005
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Far Cry 4

Příspěvek od Kositch »

ja teda v uplay jeste ne :x
CPU Intel Core i7-4790K (SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024) | MB GIGABYTE Z87M-D3H | RAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Black Series | SSD Kingston SSDNow V300 120GB + 240 GB | PSU Seasonic SS-500ET-T3 | Case Fractal CORE 1000 | LCD 23.8" Dell P2414H | OS Dual Boot Win 10 x64 + Hackintosh MacOS | Notebook Microsoft Surface Pro LTE | Hry Xbox Series X|
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Far Cry 4

Příspěvek od kotas »

Kositch píše:ja teda v uplay jeste ne :x
Na STEAMu je už delší dobu :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“