Diablo 3

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

YN, na barbara jsem zvědavej... leapquake se mi při vydání RoS absolutně nelíbil. Před sezonou jsem zkusmo dal IK+Raekor a mazec. Ten slowtime je bohužel neohrabanej a nevhodnej na cokoliv vyžadující rychlost, ale omg, děsný pecky to dává x) Farmení vysokých riftů s tím půjde parádně, tam to není tolik o rychlosti.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Diablo 3

Příspěvek od Bhall1 »

Kdo ještě nezná a neví co má hrát a jak tak se podívejte sem:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... g&sle=true
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Zajimava stranka s popisem buildu a strategie pro vyssi GR s podrobnym zduvodnenim:
http://www.icy-veins.com/d3/end-game-builds
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Za jakej ten achivev je chesta a legy pro barbara?
Nejak to nemuzu najit na webu.
Tusim ze to nejak bylo udelat GR20 solo ale nejsem si jist.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

- Dingnout 70
- Zabít Zoltuna Kulleho na torment 2
- Dokončit GR20 solo včas

Nevím, jaké konkrétní kusy setu ke každému bodu jsou. Vždy jsou to dva kusy za každý splněný. Někdo tu psal, že odměna je pouze pro první postavu v sezoně.

Jinak kdo se plácá s expením, nebo se odhodlává začít, tak hodně dobře jde A1 Halls of Agony a Fields of Misery zabíjet potvory a řetězit nově předělané massacre bonusy. OFC expí se na hard, nebo na master podle kvality zbraně. Bounty a rifty jdou moc pomalu, ale je u nich větší šance na lepší equip a tím pádem zvýšení obtížnosti.

Předělané buffy v UI jsou pěkně zfušované teda :/ Překrývá se to s XP barem a paragon tlačítko mě tam taky pěkně sere. Buff na tlačítku č4 špatně ukazuje progress - nebo spíš vůbec... Už by mohli vytáhnout lysiny z prdelí a umožnit hráčům upravovat UI podle sebe. Půlka honičů laderu stejně brečí, že ta druhá půlka beztrestně dávno používá tHud.

Jo a KONEČNĚ přidali šipku pro Keywardeny!
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Me se teda pro rychly exp lip osvedcilo plneni ukolu nez zabijeni potvor. Kazdej jednotlivej ukol dava velkou porci exp bodu i goldu. S crusem jsem byl na lv70 asi za 10h, to mi ale padaly samy slaby itemy takze jsem nemoh zvednout obtiznost pro vetsi exp bonus. Dulezitej je taky rychlej pohyb, spousta casu se ztrati nez dobehnete do mista ukolu. Nakonec to expeni je ale taky zabava, clovek ma radost z kazdy sracky ktera mu vylepsi postavu.
Jinak jsem zkusil namaxovat thorns (zlutej gem ve zbrani) u kteryho jsem furt nevedel k cemu vlastne je a ted uz to vim. Pri dostatecne velky hodnote muzu stat bez hnuti uprostred houfu a potvory samy padaj mrtvy k zemi jak mouchy. Docela sranda ale na vyssi obtiznost to samo nestaci. Uvidim jeste az budu mit plnej Invoker set kterej thorns jeste vyrazne znasobi...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo 3

Příspěvek od Alfajk »

10 hodin expeni teda zadny terno, v patek sem na sezone zacinal v 19:00 a v 22:50 uz jsem drtil T3 na 70 lvlu a to me nikdo netahal, expil jsem to cely
nejvic se vyplati nekoho ukecat na protahnuti expenim, to je hotovy za slabejch 20 minut a jste 70

ale moje smula se dostavila jinde, mam 610 paragon a nedropnul jsem jedinej kousek ancientovyho equipu, kterej bych nosil :sad:
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 3

Příspěvek od VeCkO »

Je to sračka... v pátek jsem začal a včera skončil... Už mě to nebaví. . První den jsem měl full set a ještě ten den dával 50gr.. ale je to prostě nuda..

Kde jsou ty časy vanilla diabla 3 kdy sem musel farmit gear v actu I. abych vůbec mohl jít do actu II. ... to byla hra.. a ne jak teď kdy vyexpím 1-70 a ještě ten samý den mám full set a hraju T8-T9. A každou sezónu pushovat dokola GR je nudné. Vanillu jsem hrál v kuse od vydání D3 až po RoS ale tohle mě teď baví tak max týden od zapnutí sezony. Je to škoda. ...
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

Vanilla, kde jsem musel farmit věci v A1 na nákup věcí z A3 přes aukci, abych nešel do mínusu kvůli opravám v A2, je už naštěstí dávno v (_._) Současná hra sice není ideál - konzolový gaučing kill some demons - ale vanilla fuj, brrr :/ Věčná diskuse se 4% podivných entit, která na D3V vzpomíná kladně.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Dostal jsem z Kakaly zajimavej set flail+stit kterej umoznuje jezdit na koni prakticky furt a k tomu jeste +100% dmg. Ve hre jsem tenhle set jeste nevidel, je to zrejme novinka od patche 2.4:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kark ... o/64684327
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Jimmiatus
Nováček
Nováček
Registrován: 13. zář 2010
Bydliště: Brno

Re: Diablo 3

Příspěvek od Jimmiatus »

Jj, ten flail+crusader shield pridali s patchem 2.4. Zmenili dost veci , nemalo pridali a tak podstatne navysili pocet hratelnych buildu. Hratelnym myslim zabavnym, ne honeni se jen za vyssimi GR s co nejvyssi efektivitou.
CZ_viper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2003
Bydliště: Hodonín

Re: Diablo 3

Příspěvek od CZ_viper »

Hraje tu někdo non season postavy na -+ 800 paragon?
AMD 7950X PBO2e 80°C, 32 GB DDR5 6000 CLK 32, Gigabyte RTX 4090 OC, 4x 2 TB SSD, Acer Predator 43" 4k/120.
LtK
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Bratislava

Re: Diablo 3

Příspěvek od LtK »

V sezone 5 som nahral paragon 530+ za omnoho kratsiu dobu ako prvy char p40 pred ROHS.
A to som jeden z tych pomalsich. Poznam hracov co uz maju paragon cez 1k.
Mozno niekto hra aj non season, ale 95% mojich znamych nie...
i5 3570K, Asus Maximus V Gene Z, 16GB DDR3 1600 Corsair Vengeance, NVidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, Creative Inspire T5400, Enermax Pro82+ 620W, LCD Philips 240PW, watercooled
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Butch »

Me to vzdycky bavi tak dva-tri dny, kdyz dostanu solidni prumerny gear, ale nejak neni motivace to hnat do extremu, kdyz to zase za par mesicu zrusej a udelaji dalsi sezonu.
Prijde mi to jako nastavovana kase, kde se nevyplati nic farmit, protoze to po par mesicich stejne ztrati vyznam.

Kdyby pridali content a nechali postavy s tim ze kazdou dalsi sezonu by se posunul i gear....
Neco jako vetsi patche a sezony ve wowku.
Tady vlastne jen se prevedou paragony a celkove je to promrhany cas.
Asi uz jsem na tohle starej a chci cas vyuzit nejak smysluplne no... :-D

Nekdo ma asi dobry pocit kdyz da GRift treba na 70+level solo, ale to me nejak netankuje, vim ze bych to musel hrat 10x tolik abych na to mel a lepsi vyplata na ucet mi za to neprijde :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od killerek »

Prvni sezonu sem to jeste hral i se snahou o umisteni v zebricku, ale komp byl pred finishem sezony stejne proti :-) Ostatni sezony sem posbiral trochu equipu a zahral sem si nejaky build, co sem chtel vyzkouset a nebyl to build, co vsichni kopirovali jako best ...

Posledni sezonu sem si vlastne odehral na PTR pred vydanim :-) Diky boostnutemu dropu na PTR sem si zkusil dva buildy a po vydani patche ani Diablo nezapnul ...
Dadu
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. pro 2010

Re: Diablo 3

Příspěvek od Dadu »

Sezonu hraju jen kvůly dalšímu místu v truhle
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo 3

Příspěvek od zhor »

Ta truhla je vubec nejvetsi slabina tyhle hry. Mam obe season i normal narvany nejlepsima ancientama, prestoze nic jinyho ani nesbiram a uz ted mam koprivku kdyz si predstavim, ze po skonceni sezony je budu muset vsechny sesrotovat, protoze do mizerny jedny tab navic se urcite nevejdou.
Me prave nejvic bavi sestavovat ruzny buldy a testovat co to udela. Tech moznosti je tolik, ze me to snad nikdy neomrzi...
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od Loki5567 »

Souhlasím s vámi, ta truhla to je teda. Za to bych Blizzardu nakopal do hlavy. Takových věcí a dají nám takovou mini truhličku a je to rozházený všude po postavách.
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo 3

Příspěvek od TankGeorge »

Problém je, že furt nevyřešili vliv paragonu na umístění v laderu. Absolutně nesouhlasím s trotlama, co furt tvrdí, že rank v laderu je o skillu, a že nemám sklil, proto nemám rank. To platí tak možná pro top 20 opravdu dobrých hráčů. Na začátku sezony se dá ranknout, když má člověk štěstí na drop - tj brzo mu popadá set a ancient zbraň. Pak už jen koukám, že rank č1000 má o 100 paragonů víc a o 10 levelů vyšší enchanty.

Ani ne za týden mají všichni v laderu endgame set a honí paragony, ideálně v nolife partě, kde si člověk neškrtne s postavou, která zrovna není v módě a už vůbec si neškrtne, jestli hraje sólo a nemá čas klohnit party.

Nedávno o tom byl post na dFans od Drahque, kde trefně popsal, že když chce člověk být dobrý v endgame týhle parodie na ARPG, tak v podstatě ani nesbírá itemy, protože to zdržuje a protože je nejefektivnější zabíjet trash v greater riftech bez bosse a restartovat hru furt dokola - prostě zábavné vylepšování postavy.

Imho by měli nerfnout paragon 800+, ať to dává +1 main stat za level a ne +5 a zároveň buffnout gift enganty, aby to z velké části bypasslo vliv paragon levelu. Jinak je sezona jen o tom, komu nehrábne nudou z farmení paragonu.

Jinak pěkná BANwave teď nedávno x)
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Diablo 3

Příspěvek od Shaquille »

Co furt resite zebricky? To si hru neuzijes, kdyz nejsi v ranku? Jde to i bez party noliferu. To ze je nejaka postava (build) silnejsi je preci spravne, nebo bys chtel, aby byly vsechny vyrovnany - to by ti pak stacil jeden set a jedna postava. Barb by delal cerveny "bordel" wiz "modry" a DH "zeleny"? Nejde, aby byli vsichni vyrovnani. Pro solo mas silne buildy pro vsechny postavy. Je to jako tym, taky nemuzou byt vscihni utocnici, musi tam byt i brankar (support). Prijde mi to jako breceni porad "on ma to a ja ne". Hrej vic, budes mit vyssi paragon, vetsi dmg. Nemuzes cekat, ze si zahrajes jednou tydne a budes top v EU (ameriacas) - to se ti nestane v zadne hre. A ze nezabiji bose, nepotrebuji loot. XP/hour jsou lepsi bez jeho zabijeni. Tot vse. Najdi si sve a na "okoli a zebricky" se vykasli, budes mit klid. Dej si s partou cile, kterych muzes dosahnout, nedivej si cile gr100+ a budes mene nadavat.

btw: jestli cekas, ze to s para 2000 na gr100+ jde samo, tak na to zapomen. Je to samozreje taky o skillu a hlavne sehrani teamu. Pokud lidi presne (!) nevi co maj delat, kde stackovat moby, kam nalakat bose, kdy vzit pylon, jak vyuzt elitu z nej, kdy "odejit" k dalsi parte, nemas sanci.

Banwave ti konkretne prinesla co? Posunul ses vyse v ranku? Chce podvadet, chce si kratit herni cas - jeho volba.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“