27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Monitory CRT, LCD, plazmové, projektory a další, rady a zkušenosti s nimi.

Moderátor: maXXmilian

Odpovědět
EX-RAPTOR-SR
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. říj 2018

27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od EX-RAPTOR-SR »

Odporucite mi ho alebo viete o lepsom monitore do 1000€
Poziadavky : IPS, 144hz nativne, G-sync, velkost 27 pride mi ako ideal na hry ale necham si v tomto poradit.
Ako je to s kvalitou monitora? Nenajde sa tu niekdo, kdo ma pristup k reklamaciam? Zatial som mal 2 monitory znacky Eizo posledny 23" EIZO FORIS FS2333-BK uz taha 7 rok a vsetko v najlepsom poriadku. Keby mal model 27 "EIZO FORIS FS2735-BK, G-sync jasna volba len skoda, ze trpi freesyncom. Prechod na AMD karty v dohladnej dobe sa konat nebude.
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od alienGT »

Poridil jsem jej pred cca pred 2 mesicema. IPS Glow je videt, kdyz je cerny podlkad, v provozu (hrani, desktop) nepozorovatelne. To same se da rict o podsvitu, jenz je trochu videt, pri startu PC. Mel jsem 2 kusy, 1 jsem vratil. Mel vetsi glow nez druhy. Ten co mam ted je z prosince 2018. Ten horsi byl leden 2019. Ovladani neni uplne povedene, tlacitka jsou male, ale mam prednastavene 3 profily, takze prepinam mezi nema 2 stisknutima - pohoda. Me osobne uz prestalo bavit cekani na nove modely ( viz GIGABYTE AORUS AD27QD). Nove jsou casto horsi nez ty stare - Illonux vs AUoptics. Zatim jsem nezkousel 165Hz mod, jedu klasika 144-Gsynch. Obraz je ostry, zadni duchove. Zkousel jsem jeste TN Benq Zowie se stejnymy parametrama, jen nemel gsynch a muzu rict, ze nevidim zasadni rozdil v odezve, zato barvy a uhly jsou jinde. Za 16,8k to nebyl spatny kup, chci tim rict, jsem spokojeny. Jinak nezbyva nez cekat a cekat a cekat, az se objevi nejaky idealni LCD. Uz bych monitor bez nativ G-synchu nechtel.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od Michal86 »

Taky mám to samý co píše alík, nemůžu tomu vytknout nic. Vzal jsem ho z druhé ruky za 50% ceny nového. Nevím jestli bych chtěl dávat 17k za nový monitor. Do tvého rozpočtu se ale vejde a moc lepších variant bohužel není.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od killerek »

G-sync jasna volba len skoda, ze trpi freesyncom. Prechod na AMD karty v dohladnej dobe sa konat nebude.
Asi si zaspal dobu, ale Nvidia jiz přes pul roku v ovladacich podporuje VESA standard, který Freesync pouziva, takze muzes Freesync monitor používat uz i na Nvidii.
tedmosby
Nováček
Nováček
Registrován: 05. srp 2019

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od tedmosby »

Rovnako to vidím ako písali dvaja vyššie. Monitor má pekný, ostrý matný obraz. Tak isto mi ale bolo ľúto dať toľko peňazí za to. Kupoval som ho na Alze, ale len preto, že som tu našiel zľavový kupón https://www.kodino.com/sk/obchod/alza/ Ak tam nič nenájdeš, tak by som určite poobzeral heuréku a tak isto zľavy na dané shopy. Za tú cenu by sa možno dal nájsť aj lepší monitor, ale ťažko ísť do niečoho, keď nemáš referencie.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od Thellwin »

Dal jsem za něj 10k byl v podstatě nový a měl rok záruku. Za tu cenu ok. Ale 18k bych za to nedal. Nedal bych to asi za žádný monitor :)
Goldnoob team proud member!
reifik
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 11. črc 2004
Bydliště: Praha4

Re: 27" Acer XB271HUbmiprz PREDATOR - OPLATI SA ?

Příspěvek od reifik »

Od dubna letošního roku, mám tento 32" monitor LG 32GK850F a jsem s ním maximálně spokojený.Nebo existuje lacinější verze okolo 10 000.-,LG 32GK650F .
Předtím jsem měl skoro pět let EIZO FORIS FS2434-BK
Odpovědět

Zpět na „Monitory, televizory a projektory“