Thunderbird - upgrade

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
Hirogen
Nováček
Nováček
Registrován: 12. led 2010

Thunderbird - upgrade

Příspěvek od Hirogen »

Jako poštovního klienta používám Thunderbird. Aktuálně 60.9.1 64bit. Pokud chci provést upgrade na novější verzi (68+), Thunderbird nejde spustit s tím, že se nenačte profil. Buď je prý smazaný, nebo poškozený. Jakmile 68 odinstaluji a nainstaluji 66 beta a nižší, profil se normálně načte. Zkoušel jsem jak automatický upgrade, tak jsem zkoušel ručně instalovat novější verze. Profil mám preventivně i odzálohovaný. Ani na stránkách Mozilly jsem nenašel řešení problému. Co s tím?

update:
Vyřešeno. Smazal jsem složku Thunderbird v Apppdata, nainstaloval 68 a nechal jej vytvořit profil nový. Nenastavoval jsem žádný účet - přeskočil. Poté jsem Thunderbird vypnul a v nově vytvořeném adresáři s profilem (ten s tím divným názvem) jsem přepsal soubory z původního, odzálohovaného. Každopádně jsem mu nechal ten původní název. Verze 68 si nainstalovala ještě jeden adresář s tím náhodným názvem s koncovkou .default a ten jsem mu nechal. To byl asi ten "chybějící". Nyní to funguje a proběhly upgrade až na verzi 91.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“