Obecně smart watch

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od elcrys »

elcrys píše: ned 16. led 2022, 20:19 Zajímavé je, že Xiaomi dokáže měřit i kvalitu dýchání při spánku, ale to je ráno hodnoceno jen jedním číselným indexem, přičemž není zřejmé, jestli se k němu došlo za pomoci měření SpO2, nebo ne.
Dnes ráno jsem si po probuzení ve tmě všiml, že zrovna probíhalo měření SpO2 (výraznější červené světlo), takže přes noc to přece jenom dokáže měřit automaticky. Myslel jsem si, že tomu tak bude - výsledný index je tak ochrana proti průběžným výsledkům s velkou odchylkou, což se v jednom výsledném čísle lehce vyfiltruje.

Podobná nespolehlivost bude zřejmě i u senzoru tepovky. Xiaomi na to jde spíš stylem přiznání všeho, tzn. v grafu je spousta nesmyslných peaků, kdežto Garmin používá pravděpodobně větší filtrování výsledků - viz pomalá reakce na prudké navýšení tepové frekvence (hodinky to prostě zahodí jako chybné měření), co tady bylo zmíněno.
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od mouldy »

Byl jsem teď týden v New Yorku, maximálně jsem spoléhel na své TicWatch, každou cestu jsem si chtěl na pamatáku zaznamenat (denně 25km v nohou).
Ze 6 měření aktivit mám dvě. Zbytek selhal, aktivita se vypla, nepřenesla do telefonu, nebo se hodinky vybily a aktivitu neuložily.

Takže asi tak.
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od mouldy »

Má tu někdo zkušenost s Galaxy Watch 4?
Ta běžná řada se dá sehnat za 3,7k.
https://www.cesky-mobil.cz/samsung-gala ... tId=226912
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od python.p »

Dají jenom den na baterku... což je pro mě no-go. Ale jinak si je lidé v mém okolí chválí.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od fmx rider »

Asi záleží co od nich chceš. Já se na hodinky dívám jako na sporttester a šel bych jenom do Garminu (v tvé ceně Forerunner 55/245).
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od python.p »

Mám VivoActive 4 - tam je výdrž záležitostí aktivit a ciferníku. Ale nejméně zatím 4 dny a to je mám 2 a půl roku. Sportovní funkce super. Lehké odolné a přímo stavěné na sport.

Ale aktuálně koukám po Huawei GT 2 Pro nebo 3. Protože jsou hezký a elegantní, ale GT 2 Pro neumí rychlé odpovědi a korunky jsou jen na okrasu. Takže spíš GT 3 a tam úplně ještě nevím jestli jo a nebo ne. Hodinky střídat nechci, ale prodávat funkční zboží který mě stačí mi přijde blbý. Ale ty GT jsou fakt krásný.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od fmx rider »

Na Venu 2 Plus ses nedival? Ja ted cekam na balicek s Forerunner 955, chtel jsem puvodne Fenix 7, ale jsou na sport tezke.
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od mouldy »

Po pár týdnech s GW4 musím říct - WOW! Toe vono, poej se na to! :-D

Tady není o čem, ty hodinky dělají téměř dokonale všechno to, co dělat mají.
Paradoxně jsou za svou cenu naprosto top. Nejchytřejší - WearOS hodinky, tunu senzorů, které dle recenzí a testů měří velice přesně a k tomu super software podpora od Samsungu.

Mám 44mm verzi za 3,7k a velké překvapení je i výdrž, v podstatě srovnatelná s TicWatch Pro 3 GPS (Ty jsou ale uplně k hovnu), 2,5 dne celkem v pohodě.

Dokonce i tlak a EKG se dá v pohodě dostat na neSamsung telefon appkou z XDA.
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od python.p »

Jo tohole všechno víme, ale 2dny jsou málo... :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
zlobaTH
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. lis 2012

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od zlobaTH »

Mozno maju novsie a kvalitnejsie senzory, ale ked si zoberiem ze za tu cenu sa daju zohnat jazdene Fenix 5X Saphire s vydrzou okolo 9-10 dni s sekundovou tepovkou v rezime smartwatch, pripadne ako tracker v klasickom GPS 10%/hodinu ( ultratrac som neskusal...), tak mi to nepride az tak cool. A co som pozrel diskusie, tak po tyzdni skrabance. To ja po 5 mesiacoch sklo ako nove a na lunete len jemne mikroskrabance, holt praca v strojarine. A to sa nebojim s nimi liezt aj do stroja, kde vsade kvape emulzia :) A to nepocitam este to, ze cas vidim nonstop vdaka MIP displaju, ale to myslim ako majitel zenskej verzie 6S musis poznat.
PC1 : CPU: R5-3600 GPU: Rtx2060 6GB RAM DDR4 2x8GB 3200MHz MB ASUS TUF B550 PLUS
PC2 : CPU :I5-3470 GPU: GTX1050 Ti 4GB RAM DDR3 2x4GB 1600MHz MB: ASUS P8B75-M LX
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“