Obecně smart watch

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

elcrys
Začátečník
Začátečník

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od elcrys »

elcrys píše: ned 16. led 2022, 20:19 Zajímavé je, že Xiaomi dokáže měřit i kvalitu dýchání při spánku, ale to je ráno hodnoceno jen jedním číselným indexem, přičemž není zřejmé, jestli se k němu došlo za pomoci měření SpO2, nebo ne.
Dnes ráno jsem si po probuzení ve tmě všiml, že zrovna probíhalo měření SpO2 (výraznější červené světlo), takže přes noc to přece jenom dokáže měřit automaticky. Myslel jsem si, že tomu tak bude - výsledný index je tak ochrana proti průběžným výsledkům s velkou odchylkou, což se v jednom výsledném čísle lehce vyfiltruje.

Podobná nespolehlivost bude zřejmě i u senzoru tepovky. Xiaomi na to jde spíš stylem přiznání všeho, tzn. v grafu je spousta nesmyslných peaků, kdežto Garmin používá pravděpodobně větší filtrování výsledků - viz pomalá reakce na prudké navýšení tepové frekvence (hodinky to prostě zahodí jako chybné měření), co tady bylo zmíněno.
mouldy
Začátečník
Začátečník

Re: Obecně smart watch

Příspěvek od mouldy »

Byl jsem teď týden v New Yorku, maximálně jsem spoléhel na své TicWatch, každou cestu jsem si chtěl na pamatáku zaznamenat (denně 25km v nohou).
Ze 6 měření aktivit mám dvě. Zbytek selhal, aktivita se vypla, nepřenesla do telefonu, nebo se hodinky vybily a aktivitu neuložily.

Takže asi tak.
CPU: AMD Ryzen 5600X PBO 4,85GHz CPU Cooler: Corsair iCUE H150i RGB PRO XT MB: ASUS TUF GAMING X570-PLUS RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Vengeance RGB RT DR GPU: GIGABYTE RTX™ 3070 Ti EAGLE 8G@ 110%, +160MHz/+1700MHz Audio: Creative Soundblaster Z SSD:Crucial P2 500GB NVMe M.2 SSD: Crucial M500 120GB, SSD: Crucial MX200 250GB, HDD: Seagate 7200.14 2TB HDD: Samsung F1 1TB PSU: Corsair TX 750W CASE: Corsair 450D Monitor: BlitzWolf BW-GM2 27" 144Hz G-SYNC Compatible RGB: Full iCUE
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“