NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od eman07 »

Nevytuhne, normálně funguje dál,jen nejde obraz. Když nahraji starší ovladače,tak to neudělá
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od Ache »

Dle podpisu také Pascal - to možná bude nějaký bug spojený s touhle generací jak to tak vypadá.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Já mam 2070S, ne Pascall.
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od Ache »

Aha, tebe furt mam spojeného s pascalem (1080Ti) :D CRU na lock rozlišení a frekvence používáš?
Tak to spíš fakt nějaký random bug - možná to nastavuje nějaký podivný režim obrazu na tom loginu co neprojde přes monitor. Což klidně může být i bug driveru vs. nové aktualizace windows, kdoví, ale asi bych jim to reportoval :)
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od DOC_ZENITH »

TVE já jsem 1080TI nikdy neměl. :P Ale ňákou dobu jsem měl Pascall Titana čili v podstatě to samé.

Win mám stále 1909, já mam aktualizace vyřazený, nejsem sebevrah.

CRU používám, ale ne pro tenhle monitor, pro sekundární kde je zachytávačka. Je "no signal" do chvíle než se aktivuje Gsync. Když se poslepu lognu tak tam kde dříve vždy pár vteřin po logu obraz probliknul a to byla aktivace Gsync, no, tak v ten samej moment se teď obraz zase zapne.

Bude to ňákej problém na displayportu pouští to tam při bootu ňákou hovadinu. Já jsem doufám že to opravěj protože to je evidentně celkem vzácné a pokud se nebude řvát mohlo by to uniknout bez povšimnutí duh.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: NVIDIA Ovladače a BIOSy - info

Příspěvek od Krteq »

Neuvěřitelné se stává skutkem... nvidia uvolňuje kernel driver jako open source!

Phoronix.com - NVIDIA Transitioning To Official, Open-Source Linux GPU Kernel Driver
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“