Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

Odpovědět
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Hmm, ňáké tipy v Praze?
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od HEAD »

Magnetoplanární nechces?
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Co na to mam říct? Nemam potuchu jak by to znělo. Jinak v Alze měli rozbalený jak AKG K712 PRO, tak Sehnheiser HD650, tak jsem to objednal na test, řikam si že když už jsou rozbalený tak tim nikomu neuškodim. Nuo a výsledek je naprostá dominance na straně HD650.

Mými laickými slovy bych to popsal tak, že K712 PRO zněj hodně, hmm, ze široka? Jako by zvuk hrál přede mnou, za mnou, ale nikdy ne přímo do ucha. Myslim si že se tomu říká "wide stage", no ve finálě oproti starejm K240 lepší ale ne o dost + ta wide-stage mi k srdci moc nepřirostla. Dále basy defakto neexsitující a když jsem je vyhnal přes receiver tak tam byly, ale když se to přehnalo tak to ty sluchátka přestaly dávat (basy začaly kurvit jiné zvuky), to samé když se hodně ohulila hlasitost, což jsem nečekal potože staré 240 tohle nedělaly. Zrovna známka kvality mi to vzhledem k ceně nepřišlo. Kdyby mi je někdo dal za dvojklu necham si je protože byly super příjemný na hlavě.

Ale pak jsem připojil ty HD650 a okamžitej instant win. To se nedalo vůbec srovnávat. Resp takhle, když je připojim k slabýmu zesíku tak jsou takový mdlý, to samý k telefonu, čekal jsem že je vůbec nerozehraje, překvapivě ano ale nic moc. Ale když jsem je připojil k historickýmu Yamaha RX-396 receiveru, tak okamžitě to byl zvuk totálně o třídu jinde. Takže si nechám ty a ještě k nim pak seženu decentní zvukovku co je dobře utahne.

Koukal jsem na tohle:

https://www.audigo.cz/Domaci-audio/Sluc ... -MX5-Black

Připojil bych k tomu i bedy a možná se zbavil tý starý Yamahy kdyby to hrálo lépe, a vyhovuje mi i to že to má optiku krásně bych to zapojil do chainu.
Epidot
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. říj 2003
Bydliště: Šumperk

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Epidot »

HD 650 je velmi dobrý Allrounder.
Jestli to máš k PC, tak rozumný dac/amp, páč těch 300Ohm neroztáhneš tak, aby to stálo za to. Tyhle Senny rozkvetou až s něčím lepším. Škálování s pořádaným headampem je u těhle sluchátek léty ověřené.
Avr pominu, tam to bude hrát kompromisně skoro vždy. Netvrdím, že televizní zvuk nebude takový hezký. Záleží na co to chceš a jaký je rozpočet.
Mrkni na headfi pro inspiraci, co k nim. I když lampy asi nechceš, že :,-)
Pro planáry proud, pro tyhle Senny Volty.
Na zvukovou jako takovou rovnou zapomeň.
13600k+Noctua D15S, MSI Z690 Tomahawk, 32GB Kingston Fury Renegade 3600, ASUS RTX 3070 Noctua OC Edition, ASUS ROG SWIFT PG279Q HW G-Sync, Samsung 990Pro 2TB, 970Evo+2TB, 970Evo+1TB, 960Evo 500GB, Kingston A2000 500GB, Intel 660p 2TB, Crucial M550 256GB, Intel X25-M 80GB, Corsair RMx550, Logitech G502+G815 tactile US, Secretlab OMEGA Classic, RME ADI-2 DAC FS+Denon AH-D9200
jctrnacty
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. úno 2009

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od jctrnacty »

Mam ATH T500 starsi radu a kdyz to tady ctu, tak si nedokazu predstavit jak vypada lepsi zvuk , jsem s nima max. spokojenej. Asi budu muse zkusit neco jinyho, treba ty HD 650
_________________
Ryzen 5800X3D, Dark rock 4, Msi Prestige creation X570, Asrock RX 6800 XT, 32GB 3600MHz CL16, Fractal Design Define C, Seasonic focus gold+ 650W, Samsung EVO 970 2TB, X52 Pro, WMR HP Reverb G1, 32" BenQ EW3280U 4K
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Nakonec jsem ten Topping MX5 vzal a jako hraje to krásně. Děkuji Epidotovi za reakci vypadá to že ví o čem mluví, nicméně pokud myslel tou větou "zvukovku rozhodně ne" tu co jsem měl objednanou, tak v ten moment už ta zvukovka byla na cestě a nelituji, ovládá se to krásně, funguje to bez problémů, sluchátka na tom hrajou naprosto nádherně. Tzn jo konečně jsem spokojenj a cejtim upgrade. Je otázkou jestli to stálo za to, jsou to celkem peníze, ale když si to vezmu pokud nenastane ňáká katastrofa tak ta zvukovka by měla vydržet přes dekádu, ty sluchátka tak půl dekády s mym štěstim, tak to neni tak hrozný.

Btw mam to připojený optikou, nehodlám to připojovat přes USB. Sice to má vlastní 26v 5.7A (tzn 148W hah) ale usb ground ruchy (i když externí napájení tzn pokud to neposrali žádné stejně nebudou) + větší CPU load na usb zvkuvkce a jak už jsem řekl, hodí se to do mojeho opticýho chainu. Analog část přopojim k retro kompům. Ještě jsem nezkoušel velký bedny ale vzhledem k tomu co to vykouzlilo s těma sluchátkama tak čekám úspěch i tam.

Obecně mě překvapilo jak hodně ty Sehnheisery měněj kvalitu zvuku dle kvality zvukovky. Ty AKG (starý 240) třeba skoro vůbec, těm je fuk jestli je pouštim z X-fi, z ESI Maxa 44XTE, z toho cheap Behnhringeru, hrajou velice podobně. Ty Shenheisery total jinak. Pěkně hrajou jen na tomhle Toppingu a nebo na tom starym Yamaha receiveru pokud si hodně pohraju s EQ. Když je připojim ke shit zvukovce nebo telefonu tak taky hrajou ale je to takový mdlý. Já jsem čekal že to bude tichý, ale ne, hlasitost neni problém, ale je to takový jako kdyby měl člověk zalehlý uši, prostě vejšky začnou bejt nevýrazný a začne to znít jako cheap krám, takové rozdíly jsem nečekal.
Epidot
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. říj 2003
Bydliště: Šumperk

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Epidot »

Když jsi spokojený je to cajk. Čím míň budeš hledat co a jak vylepšit, tím dýl budeš spokojený s tím jak to máš teď.
Přeji dobrý poslech.
13600k+Noctua D15S, MSI Z690 Tomahawk, 32GB Kingston Fury Renegade 3600, ASUS RTX 3070 Noctua OC Edition, ASUS ROG SWIFT PG279Q HW G-Sync, Samsung 990Pro 2TB, 970Evo+2TB, 970Evo+1TB, 960Evo 500GB, Kingston A2000 500GB, Intel 660p 2TB, Crucial M550 256GB, Intel X25-M 80GB, Corsair RMx550, Logitech G502+G815 tactile US, Secretlab OMEGA Classic, RME ADI-2 DAC FS+Denon AH-D9200
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od satik »

Ahoj, nějakej tip na kvalitní herní drátový sluchátka s dobrým mikrákem?
Ideálně, kdyby se daly i rozumně použít na hudbu a nebyly moc těžký :) .
Jestli budou USB / jack není podstatný, uzavřený/otevřený je mi vlastně taky celkem jedno.

Momentálně mám dva roky starý Sennheiser GSP 670 a na zvuk si stěžovat nemůžu, ale občas (jednou za X týdnů) se zasekávaj a musím je natvrdo restartovat + mi z pravýho náušníku už leze molitan.

Cenovka orientačně tak do 10k.

Pak ještě sháním nějaký uzavřený hudební sluchátka s velkým jackem (nebo malým a redukci) na poslouchání výstupu z mixu, nejlíp tak pod ty 3000.
Nechtělo se mi ty příspěvky rozdělovat, ale klidně rozdělím, pokud by to vadilo.
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
TomTom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2006
Bydliště: KönigGratz

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od TomTom »

Ahoj,

k bodu 2 mohu vřele doporučit Sennheiser HD 569. https://www.alza.cz/sennheiser-hd-569-d4616121.htm
Shodou okolností jedny náhodou prodávám :-D Z bazaru už téma asi zmizelo, ale v případě zájmu mohu znovu založit - stav perfektní a cena přátelská. :)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Hladis »

satik píše: čtv 22. čer 2023, 13:51 Ahoj, nějakej tip na kvalitní herní drátový sluchátka s dobrým mikrákem?
Asi pozde, ale zkusim doporucit:
Audio-Technica ATH-G1
Beyerdynamic MMX 300 (2.Gen)
Obrázek
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od satik »

Ještě jsem se k tomu nedostal/nedokopal :mrgreen: , díky za doporučení, objednal jsem teď ty MMX 300, podle recenzí vypadají dobře.
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Ache »

Jo já mam neherní beyery, i na hry, už asi 10let a není na co si stěžovat. Hlavně mají super pohodlný náušníky.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Sobo »

Na zvuk jsem aboslutni analfabet, tak bych se chtel poradit se zkusenejsimi, co by se pripadne vyplatilo koupit.

Aktualne pouzivam HyperX Cloud 2 pripojene normalne pres USB primo do PC, ucel pouziti je tedy hry / filmy / youtube, muzika relativne malo. Jelikoz jsem nikdy nepouzil zadna studiova sluchatka, tak jsem s tema Cloudama docela spokojeny a nic mi na nich vylozene nevadi - obvzlast ocenuju robustnost / zivotnost (mam je uz X let, staci jednou za cas vymenit nausniky za par kacek z Aliexpressu a jede se dal) a hlavne je muzu mit na palici treba 10h denne bez jakychkoliv problemu. A jsou uzavrena / tlumi vnejsi zvuky, to je pro me must have (pouzivam kozenkove nausniky, semisove me u nich skrabou).

Nicmene by me zajimalo, zdali se da udelat vyrazny upgrade, kdybych mel budget zhruba 4k na sluchatka a do 4k na externi zvukovku / DAC / AMP (ale nemam problem priplatit, pokudd existuje neco vyrazne lepsiho v o neco vyssi cenove relaci). Tu externi zvukovku nutne potrebuju, jelikoz onboard na zakladovce je ALC897 = absolutne nepouzitelny trash. Cloudy maji svoji vlastni, takze hrajou celkem obstojne (alespon dle mych standardu).

Co jsem si delal nejaky vlastni research, tak mi do oka padly Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm:
https://www.muziker.cz/beyerdynamic-dt-770-pro-80-ohms

A asi bych na ne dal tyhle nausniky (pry lepsi izolace a ve vysledku i zvuk):
https://www.muziker.cz/dekoni-audio-cho ... and-amiron

Mely by byt dost podobne tem Cloudum z pohledu designu a komfortu, akorat lepe hrat. Nekdo na redditu ale zase rika, ze v kvalite zvuku mezi DT770 Pro a Cloud 2 zase takovy rozdil neni, ale za ty prachy s externi zvukovkou by to snad melo neco udelat, ne? Mikrofon nutne nepotrebuju, to by se asi dalo vyresit nejakym externim.
No, ovsem ohledne te externi zvukovky jsem naprosto v pasti a vubec tomu nerozumim. Asi urcite chci neco, co vyuzije potencial tech sluchatek a nebude je to nejak brzdit. Pripominam, ze to musi fungovat jako externi zvukovka a ne jen samotny zesilovac. Nejsem zadny zvukar a musi to fungovat tak nejak stylem plug & play. Nemam problem neco potunit v nejakem SW, ale kdyz to vypada moc slozite se spoustou cudliku, zacinam z toho panikarit.

No a vzhledem k te externi zvukovce (s interni se nechci otravovat a kvuli TUF RTX 4090 se tam stejne nevleze) bych chtel probrat jeste jednu vec: zapojeni TV a PC zaroven do te zvukovky. Jako "monitor" pouzivam 42" LG C2 televizi, ktera ma mezi vystupy 3,5mm jack i optical OUT. Jde o to, ze kdybych si chtel prehravat filmy v Dolby Vision a Dolby Atmos, tak to nemuzu pustit primo ve Windows, ale na PC startnout Jellyfin / Plex server, potom na TV pustit nativni WebOS appku a tam si to z PC streamovat. Jenze kdyz to tedka takhle udelam, tak TV pouziva svoje vlastni repraky a zvuk nejde do sluchatek, ktere jsou logicky pripojene do PC pres USB. Dalo by se to udelat tak, ze koupim nejakou zvukovku / AMP / DAC, kdy tam do 3,5mm jacku zapojim ty nove sluchatka, ale zaroven treba pres optiku propojim TV s tou zvukovkou, takze kdyz pak v TV pres stream pustim film, tak mi to porad pujde do tech stejnych sluchatek?

Jeste mam dotaz ohledne Dolby Atmos for Headphones skrze Dolby Access aplikace, kde se da koupit licence pro Windows. Udajne to ma virtualne simulovat Atmos zvuk ve sluchatkach. Nekdo rika, ze je to dost dobra vec, i kdyz je to virtualni / softwarove reseni proti klasickemu stereu. Co si o tom myslite? A ma smysl kupovat tu externi zvukovku s deklarovanou podporou Dolby Atmos, nebo na to kaslat, protoze je to ciste marketing, kdy tam zadne realne optimalizace na urovni HW / SW nejsou, proste je to jenom licence na nalepku?
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Hexik21 »

Uf, no za sebe. Poznáš ten rozdíl v Dolby Atmos nebo v jiném kodeku? Poznáš rozdíl v kvalitě zvuku například 120 kbps vs 320kbps nebo FLAC případně v Hi-fi obsahu jako má TIDAL? Pokud to nejsi schopný rozpoznat tak se na to vykašli...

Pokud to poznáš, tak za mě je DTS 770 PRO naprosto super volba. Taky jsem před X lety vybíral a vyhrály to u mě 770 ale 250 ohm verze.
Externí zvukovku "plug and play" doporučím Focusrite Scarlett Solo 3rd Generation". USB zapojíš do základní desky, nainstaluješ ovladače a zepředu píchneš sluchátka do JACKu. Zvukovka má vlastní volume na sluchátka a na monitory. Já mám u PC právě ještě 2 monitory Yamaha HS7 White zapojené přímo do té zvukovky a zvuk jde jak do sluchátek tak do beden nicméně mám 2nd gen ale moc rozdílu tam asi nebude. Musel bych si to počíst.

Mikrofon na hraní - Já mám AntLion Audio ModMic + k tomu mám tedy ještě AntLion GDL-3220 XLR napájecí konvertor / 3pin XLR na 3.5mm jack abych měl mikrofon funkční. Nicméně koukám, že prodávají i sadu rovnou se sluchátky https://antlionaudio.com/collections/bu ... 6835658911 což je fajn, pokud se s tím nechceš prát :)

Než ty DTS 770 budeš kupovat, dojdi si je poslechnout, jestli ti sedí náušníky a jestli tě z nich nebolí uši. Nechají tě poslechnout i svojí hudbu ve většině lepších prodejnách například MUZIKER v Praze na Andělu.

Ohledně propojení Mezi TV vS PC vS sluchátka ti neporadím. V Obývaků to celé doma ovládá AVR od Denonu. V Síti běží NAS k tomu má přístup TV a AVR a když něco spustím tak zvuk ovládá Denon a já si jen vyberu jakou kvalitu zvuku pustím do beden a nebo sluchátek. Samo sebou sluchátka musím mít v AVR připojená. Pokud jsou skrze modrý zub tak k AVR. Doma to mám pak v 5.1 ale to už je jiná.

AV receiver Denon AVR S 960H (černá)
přední reprosoustavy Wharfedale Diamond 11.3 (bílé)
1 pár zadní reprosoustavy Wharfedale Diamond 11.1 (bílé)
1 ks Center speaker Diamond 11CS
1 ks subwoofer SVS SB 1000 (bílý lesk)
1 ks optický HDMi kabel PremiumCord Ultra High Speed HDMI 2.1,
1 ks subwoofer kabel Real cable SUB1
30 m reprokabel Norstone CL400
van Bellen
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. zář 2004

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od van Bellen »

Nestacila by nejaka bazarova SoundBlaster Z (pripadne ae5+ pokial by si chcel enkodovat dolby a dts) k tomu tie Beyery s impedanciou 32ohm? Potom by si nepotreboval DAC...
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Sobo »

Hexik21: Diky za doporuceni. Objednal jsem DT 770 Pro 80 ohm + Dekoni Choice Leather nausniky + Scarlett Solo 3rd gen. Dohromady skoro 8k, takze jestli to nebude nejak meritelne lepsi nez Cloudy za 2k, budu smutnej. :D Bohuzel nemam moznost to vyzkouset predem, tak snad to bude v pohode.

Ohledne toho direct monitoring cudliku - chapu to spravne, ze se to ma pouzivat pri nahravani zvuku, kdyz treba zpevak chce slyset sam sebe pri nahravani, aby tam nemel zpozdeni? Pokud tam budu mit zapojene jenom sluchatka a nebudu nic nahravat, ma to teda byt vypnute, jo? Jenom se ptam, jestli to nahodou nesnizuji i latenci zvuku z PC do sluchatek, ale obecne bych asi rekl, ze u zvuku nejaka milisekunda sem a tam uz neni zdaleka tak dulezite jako u treba mysi.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Hexik21 »

Pokud nic nenahráváš tak nech na OFF to se týká jen když chceš slyšet sáme sebe v real-time když něco nahráváš. Ty ale budeš mít jen sluchátka takže nech na OFF.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Sobo »

No, tak jsem nejakou dobu testoval back to back HyperX Cloud II vs Beyerdynamic DT 770 PRO 80 ohm + Dekoni choice leather pads + Focusrite Solo zesilovac.
Puvodne jsem se bal, ze to bude znit v podstate stejne a nepoznam tam rozdil. Tahle obava byla zbytecna, rozdil tam rozhodne je.
Ty Cloudy hrajou podstatne lip nez Beyery, a to myslim smrtelne vazne. Cloudy hrajou krasne ciste, zatimco Beyery jakoby duni a ztraceji se v nich detaily, je to proste takova "kase", kde treba udery bubnu nemaji tu cistotu a ostrost. Tohle me jako hodne zklamalo, jelikoz v nejhorsim pripade jsem cekal, ze to bude znit stejne, ale rozhodne ne o tolik hur. Uplne stejne se to chova i ve hrach (treba zvuk vystrelu z brokovnice).
To je fakt strasny, pritom kazdy audiofil na internetu ti rekne, ze studiove Beyery s dedikovanym zesilovacem v pohode prehrajou obycejne herni sluchatka, ze to je nebe a dudy. No, je to nebe a dudy, ale naopak... Asi meli na palici jenom nejaky super budget herni sluchatka za pet stovek, jinak nevim.
Mozna jsem divnej ja, protoze nejsem audiofil a nezajimam se o to, ale za skoro 8k proti samotnym Cloudum za 2k je tohle fakt mega fail.

Je mozne, ze delam neco spatne? V tom jejich Focusrite control centeru to mam nastavene na default, coz je 24bit a 48 kHz - v tomhle asi chyba nebude? Ekvalizer zadny nepouzivam a ani nevim, jak se s tim pracuje - mohl by s timhle nejak pomoct?
Kdyz uz jsme u toho SW - funguje jim to fakt genialne... Nejdriv se to pripoji jako datove uloziste s odkazem na stazeni jejich SW. Tak to stahnu, nainstaluju, restartuju. Pak to spustim a dostanu hlasku o aktualizaci firmware, kde se me to pta, jestli chci aktualizovat, ale jaksi tam neni zadny cudel a samo se to seklo na 100% a nic se nedeje. Po par minutach to killnu a pustim znova - cele se to opakuje, proste to nejede a nepojede. Tak googlim a dozvidam se, ze to musim odinstalovat, odpojit krabicku, nainstalovatl software bez zapojene krabicky a az potom to spojit s kompem - uplne jinak nez rikaji jejich instrukce, ale whatever.
Mam to koupene od Muzikeru pres internet, takze by nemel byt problem to do 14 dni vratit, ale z principu se mi to nechce delat, protoze se to vraci jako pouzite a obchodnikovi to zpusobuje problemy... Ale udelat celkem dost citelny downgrade a jeste za to platit skoro 8k, to je jako mazec no.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Ache
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 26. zář 2006
Bydliště: Plzeň

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od Ache »

Každej má jiný uši. Třeba já obecně vůbec nesnáším zvuk uzavřených sluchátek, takže i DT770, které sem zkoušel mě vůbec nesedly. Proto sem pak vzal plně otevřený (netlumí vůbec okolní zvuk) DT990 - zvukový podání mají výrazně odlišný.
AMD Ryzen 7 5800X3D | MSI B550 Tomahawk | 32GB DDR4 3200 | INNO3D RTX 4070 Ti "GDDR7X Edition" | 500GB SSD (NVME) + 2x 3,84TB Micron 5300 PRO
Sound Blaster Z + Gigaworks T3 + Beyerdynamic DT 990 | Seasonic X850 | Cooler Master HAF-X Nvidia Edition | MSI Optix MAG274QRF-QD Quantum Dot bestie
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Sluchátka nad 3000 vč. DPH

Příspěvek od python.p »

Ty DT990 jsou super, ale osobně to střídám. Dost dlouho jsem si zvykal na ten "rovnej" přednes. :) ale ve finále jsou pohodlný a nic jim neschází, škoda 250ohmu a toho, že je jen tak něco nenakrmí. :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“