Airwaynet - zkušenosti?

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
Hlavyn
Nováček
Nováček
Registrován: 06. říj 2021

Airwaynet - zkušenosti?

Příspěvek od Hlavyn »

Zdravím, bydlím v Praze v bytě (Palmovka), kde je hodně špatná dostupnost klasického internetu (max. T-Mobile 25 mb/s, a proto musím volit jiná řešení. Objevil jsem Airwaynet, kteří mi slibují kabelem 200/200, kdy mi natáhnou kabel od antény od souseda. Máte někdo s touto společností zkušenosti? Dohledal jsem články, že v covidovém období změnili technologii. Díky.
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Airwaynet - zkušenosti?

Příspěvek od Maor »

Nějaký update?
Zvažuju, že bych k nim přešel, ty jejich symetrické "air fibre" tarify nemají dle ceníků konkurenci.
Nabídka symetriky a IPv6 ve mě vzbuzuje dojem, že nemají s připojováním náročnějších zákazníků problém, což by bylo velmi příjemné oproti korporátům typu O2.
Mrazák
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2005
Bydliště: Praha

Re: Airwaynet - zkušenosti?

Příspěvek od Mrazák »

Mam v Nuslich 300/300Mbit. Stabilita samozrejme kolisa v zavislosti na pocasi, jinak ale nemam vyhrady, rychlost i ping v poradku.
Doporucuju si nechat poslat nabidku a pak na ni neodpovedet, budou vam pak kazdy tyden posilat lepsi a lepsi ceny, ve vysledku uz mam pres 2 roky 300/300 + verejnou IPv4 adresu za 590 Kc.
PC1: MB: Asus Prime B650-Plus |CPU: R7 7700, Arctic LFII 240mm |RAM: 2x32 GB 6000 CL28 |GPU: RTX 3060 Ti FE |SSD: KC3000 2TB |PSU: Seasonic 850PX |Case: Fractal Define 7 Compact
RetroPC: MB: DFI LP UT nF4 SLI-DR Expert |CPU: AMD Opteron 180 3.0 GHz |RAM: 2x512 MB G.Skill TCCD 600 MHz |GPU: GeForce 7800GTX SLI |HDD 3x WD Raptor RAID0 |Case: TT Armor Jr.
Ptolemaya
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. kvě 2013
Bydliště: Praha

Re: Airwaynet - zkušenosti?

Příspěvek od Ptolemaya »

Bydlime na debilnim miste, takze Airwaynet byla jedina moznost mit aspon trosku normalni internet i kdyz jen pres Wifi. Za ty roky cca 2 3krat do roka nejakej problem ( vetsinou meni vysilac atd ) Pocasi zpusobilo problem jen jednou a to kdyz vichr pootocil antenu. Za me dobry... ted mame 300/300 ( vetsinu casu to leti cca 250/300 ) Jinak jejich nejcastejsi vymluva je mate neco s routerem, ale je to nekde u nic :D Ale muzu doporucit.
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“