Horizon Zero Dawn (PC)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od Still.Lord »

Mě to příjde celkem logická cesta, protože ta cesta od vedle evidentně nevede až do tábora.... Holt script :)
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od RaZZoR »

HZD sem pařil asi dva měsíce v zimě 2021. Jedna z mála her, který mě chytly fest. Zajímalo by mě, kdy se dočkáme PC verze Forbidden West.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od Still.Lord »

Já právě nechtěl čekat, tak jsem koupil PS5 :lol:
djstudio
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od djstudio »

Já ted zacal hrát na PC HZD Complet Edition ze Steamu ve 4K je to impozantní graficky i herně. Je tam hodne videosekvenci ale perfektne spracovane.
Tahle hra se fakt povedla. Je to takova odpocinkova zalezitost se zajimavym pribehem a dejem.
MB: ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING Bios 2214 CPU: AMD RYZEN 9 7900X + NZXT Kraken X52 240mm GPU: ASRock AMD Radeon RX 7900 XTX Phantom Gaming 24GB OC RAM: 2x16GB - 32GB G.SKILL Trident Z5 NEO DDR5 6000MHz CL30 SSD SYSTEM: SAMSUNG 990 PRO Gen 4 NVMe 2TB SSD DATA A TESTY: KINGSTON RENEGADE, GIGABYTE AORUS Gen 4 NVMe SSD 1TB ZDROJ: FRACTAL DESIGN ION+ 860W PLATINUM Modular CASE: CORSAIR 7000D AIRFLOW Black Bigtower MONITOR: MSI 28" OPTIX IPS FreeSync 4ms - 4K NET: VODAFONE Kabel 500 Mb/s - 30Mb/s SYSTEM: Windows 11 PRO 64BIT Build 23H2 FOTO PC: https://cz.pcpartpicker.com/b/pdvfrH
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od Still.Lord »

Jsem zvědav jak bude vypadat ten VR spin-off :twisted:
Ale musel bych koupit VR set, no...
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od RaZZoR »

Still.Lord píše: čtv 11. srp 2022, 15:44 Já právě nechtěl čekat, tak jsem koupil PS5 :lol:
Taky nejsem vodvázanej z několika let čekání, ale kupovat kvůli tomu extra konzoli, to by mě hra vyšla kurva draho :roll:
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Horizon Zero Dawn (PC)

Příspěvek od JohnXXL »

Konecne jsem se k tomu dostal a zkusil a musim rict ze je to krasny a bavi me to a spolu aspon s sk prekladem je to super jeste vic a cloveka to chytne dejem.
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: Intel Core i7-13700K Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Seasonic 850W Monitor: EIZO FlexScan EV2460BK
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“