Facebook heslo

Instalace, nastavení, řešení problémů, rady... apod.
Odpovědět
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Facebook heslo

Příspěvek od anti.77 »

Bohužel netuším kam zadat dotaz, jde o to že kámoš ztratil mobil a koupil novej ale ačkoli je přihlášenej na počítači na FB, nezná už heslo ( ani v uložených heslech na chrome ho nemá) a pro obnovu hesla už mejl pod kterým se registroval neexistuje ... no a chtěl by se přihlásit na novej mobil (se starým číslem) ..... asi tušíme jak na to ale musel by se odhlásit z FB a jelikož netušíme reakci a rychlost případný podpory, tak to jsme zamítli ...... je to vcelku známej muzikant, má tak 5000 frendů aa nerad by o to přišel, při nejhoršim existuje možnost jak převést těch 5000 na novej profil ???? Především však jak se dostat k heslu bez odhlášení z profilu ..... dík za každou radu

Ještě doplním, kde by při nejhorším byla možnost spojit se s podporou bez toho, že se odhlásí z profilu, kam by se už nedostal
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Facebook heslo

Příspěvek od Mr.Nigga »

Na počítači kde je přihlášený si otevře nastavení profilu a potom je tam něco jako správa kontaktů (mám to anglicky jako Personal and account information a potom Manage contact info). Tam je jen ten nefunkční email a nic jiného? Úplně ideální by bylo kdyby tam měl svoje telefonní číslo a přes něj si restartoval heslo. Nebo zkusit přidat aktuální email nebo telefon. A pak heslo resetovat. Hlavně bych se z toho neodhlašel
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: Facebook heslo

Příspěvek od anti.77 »

Mr.Nigga píše: ned 25. zář 2022, 15:31 Na počítači kde je přihlášený si otevře nastavení profilu a potom je tam něco jako správa kontaktů (mám to anglicky jako Personal and account information a potom Manage contact info). Tam je jen ten nefunkční email a nic jiného? Úplně ideální by bylo kdyby tam měl svoje telefonní číslo a přes něj si restartoval heslo. Nebo zkusit přidat aktuální email nebo telefon. A pak heslo resetovat. Hlavně bych se z toho neodhlašel
Zkusíme, dík
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
anti.77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. kvě 2006

Re: Facebook heslo

Příspěvek od anti.77 »

anti.77 píše: ned 25. zář 2022, 15:37
Mr.Nigga píše: ned 25. zář 2022, 15:31 Na počítači kde je přihlášený si otevře nastavení profilu a potom je tam něco jako správa kontaktů (mám to anglicky jako Personal and account information a potom Manage contact info). Tam je jen ten nefunkční email a nic jiného? Úplně ideální by bylo kdyby tam měl svoje telefonní číslo a přes něj si restartoval heslo. Nebo zkusit přidat aktuální email nebo telefon. A pak heslo resetovat. Hlavně bych se z toho neodhlašel
Zkusil jsem to uz sebe, přidat telefon mi dovolilo a ověřilo ( na mobilu FB nemám ale chvíli sem ho tam kdysi měl ) ale slíbená sms nedorazilo, druhej/novejl mejl jedině s heslem :-(
Case: Fractal Design Meshify C - DarkTG ,MB:Asus Maximus VIII Gene,proc:i7 6700K(cooler: Corsair H80i v2 Extreme),GK: EVGA GeForce GTX1080Ti SC BE Gaming ICX,4x8GB ram: DDR4 Corsair Vengeance LPX Black,disky:SSD A-Data XPG SX900 128GB, HDD : Toshiba P300 3TB, Seagate Barracuda7200.14 -1TB,ext.WD Elements Portable 750GB USB 3.0,zdroj:Seasonic Focus Plus Gold 750W,monitor: Samsung C27H711,klávesnice:GIGABYTE Force K85,myš:Asus Echelon,Windows 10 Home 64bit
Mr.Nigga
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. lis 2005
Bydliště: Pelhřimov

Re: Facebook heslo

Příspěvek od Mr.Nigga »

Toho jsem se bál, ale z hlediska bezpečnosti to dává smysl. Ale přísahal bych že jsem kdysi manželce resetoval heslo právě přes sms s kódem. Zkus se v jiném prohlížeči (kde není přihlášený ať se nemusíte odhlašovat) dostat na FB a pak dát Nepamatuji si heslo. Není tam nikde možnost ověření přes telefon formou sms? Pokud tohle nepůjde, tak asi jedině fakt přes podporu a nějak ověřit totožnost… ale to jsem nikdy nedělal
I'm living on reds, vitamin C and cocaine. Everything's a blur
Odpovědět

Zpět na „Ostatní programy“