MyPin - USB3 Game Capture Live Stream - Windows 11 HDMI

Foťáky, kamery, DVD a DivX přehrávače, TV karet, web kamery, satelity a dalších.

Moderátoři: CageJ, Dzin

Odpovědět
Jonka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2009

MyPin - USB3 Game Capture Live Stream - Windows 11 HDMI

Příspěvek od Jonka »

Ahoj,
kdysi jsem tu na fóru koupil - viz předmět. Je to taková malá krabička, která umožňuje nahrávat video z konzolí, případně z PC - viz:
https://www.amazon.com/MYPIN-Capture-Ga ... B07MZQJYYM

Teď jsem to po delší době zapojil, potřebuji nahrát jednu konferenci. Z hrůzou jsem zjistil, že na Windows 11 je obraz rozstřelenej, jako když se kdysi ladila analogová TV - proužky a žádný obraz.
Když jsem vytáhl NTB na kterým jsou Windows 10, jede to bez problémů, čistej obraz + zvuk, vše, co jeden na NTB se dá nahrát přes ezcap HD Capture.

Neví někdo, prosím, jestli má Windows11 nějaké speciální nastavení pro výstupní HDMI, nějaký normy PAL, Secam nebo nějaký frekvence, barvy oproti Windows 10 ???

Díky.
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: MyPin - USB3 Game Capture Live Stream - Windows 11 HDMI

Příspěvek od Natural »

Co to USB? Stejný kabel a máš to v usb3 portu? HDMI kabely stejný? Monitor stejný? Refresh rate, rozlišení atd? GK stejná značka?
Chtělo by to fakta místo omáčky, win11 za to spíš nemůžou :)
Jonka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2009

Re: MyPin - USB3 Game Capture Live Stream - Windows 11 HDMI

Příspěvek od Jonka »

Kabely stejné - USB3 Game Capture Live Stream mám zaplej ve stolním PC na modrej USB3, HDMI kabely mám všechny pořád stejný. Zkoušel jsem 2 notebooky s Windows11 a špatný obraz (ale na LCD ukazuje dobře, jenom na USB3 kartě špatně grabuje). Pak jsem vytáhl stařičký NTB s Windows10 a funguje to jak má.
Ještě to vyzkouším na jednom z těch NTB Win11, že to tam rovnou nainstaluju a budu tam rovnou pouštět Win11 anebo mě napadá ještě zkusit re-install na Windos10.
Jonka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. říj 2009

Re: MyPin - USB3 Game Capture Live Stream - Windows 11 HDMI

Příspěvek od Jonka »

Tak jsem to teď přepojil tak, že NTB1 s Win11 sám sebe grabuje v pohodě, ale jsou tam nekonečný okna...
Dovtípil jsem se a začal grabovat to co se děje na NTB2 s Win11 a funguje to.
Je zvláštní, že nejde grabovat na Win10 pc s Win11, ale pro mé účely to zatím stačí.
Odpovědět

Zpět na „Digitální foto a video“