defender

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Infinity
Nováček
Nováček
Registrován: 13. led 2010

defender

Příspěvek od Infinity »

Ahoj,

dva roky co mám WIN10 používám jako antivir jejich Defender. Nikdy jsem neměl žádný problém co se týče virů. Před pár dny mě napadlo, že vyzkouším Bitdefender a zkontroluji PC, protože člověk nikdy neví. Všechny kontroly negativní.

Poté co jsem dnes Bitdefender odinstaloval a automaticky naskočil WIN denfender, mě vyskočilo 38 hrozeb virů Win32/Grenam.A. Dokonce na dvou HDD ze tří co mám.

Proto bych se chtěl zeptat jestli mám opravdu zavirované PC nebo se jedná o nějakou chybu? Je mě totiž divné, že do té doby mi žádná kontrola nic neobjevila a dnes jsem kromě sledování YouTube na PC nic neprováděl.

Děkuji za pomoc
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: defender

Příspěvek od Hexik21 »

Osobně bych Defender jako antivirus nenazval. Na PC mám ESS a nikdy nezklamal. Co mají u nás zákazníci tak z 80% je to ESS a zbytek je AVG nebo Northon.
Zkus si zkušebně stáhnout online scanner a poznáš jak si natom
https://www.eset.com/cz/online-scanner/
tomastimko
Nováček
Nováček
Registrován: 23. led 2023
Kontaktovat uživatele:

Re: defender

Příspěvek od tomastimko »

Otázka, jaký Bitdefender jsi zkoušel. Nějakou free verzi? Používám ho už roky (samozřejmě placenou verzi) a nepustil mi do PC nikdy nic. Navíc mám v licenci asi 15 zařízení, takže celá rodina i zabezpečené telefony, tablety atd.. Můžu ho jen doporučit.
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“