Vyběr Herních sluchátek

Vše kolem srovnání a rad s nákupem zvukových zařízení.

Moderátor: CageJ

dakkyCZ
Nováček
Nováček
Registrován: 13. kvě 2017

Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od dakkyCZ »

Zdravím, chtěl bych si koupit nové sluchátka spíše bezdrátové než drátové. Našel jsem si pár tipu, ale teď se nemůžu rozhodnout. Jaké by jste doporučili vy? Hry hraju Rust,Valorant, CS:GO. Předem děkuji.

https://www.czc.cz/logitech-g733-lights ... 4a/produkt

https://www.czc.cz/hyperx-cloud-flight- ... 45/produkt

https://www.czc.cz/logitech-g-pro-x-wir ... 4a/produkt

https://www.alza.cz/hyperx-cloud-alpha- ... 0tEALw_wcB

https://www.czc.cz/yenkee-panzer-cerna_ ... -zbozi.cz-
iambenny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2013

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od iambenny »

Heh, tak jediný relevantní sluchátka ti tam chybí: Corsair.

Corsair HS80 Review
Čas: 3:50 srovnání s Razer, HyperX,..
https://youtu.be/78LDxGXduQw?t=234

Corsair má mikrofon úplně jinde, i ty HS80 za 3.7k CZK rozpráší třeba ty nové sluchátka od Sony za více než dvojnásobek ( https://youtu.be/7Xmx-EvON7Q?t=377 - čas 6:10, je tam Sony Inzone H9 vs Steelseries vs Corsair). :)

Nikdo z konkurentů se zatím nechytl na tu Slipstream technologii, co Corsair má a pokud nechceš znít jako brambora, podle testů Corsair vyhrává. Jak mám rád Logitech a jejich HW, tak u sluchátek bych dal přednost konkurenci.
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od logingame »

Měl jsem HyperX Cloud 2, pak přešel na Flight. Z těch "herních" májí v dobrý zvuk a mikrofon. Jediný mínus u HyperX, že se po čase loupe ta "kůže" a lepí ti to v oblasti uší. To se dá koupit na ali jako náhradní. Ať vybereš jakoukoliv značku tak doporučuju vzít sluchátka, který májí kožený ear pad, protože když tam máš látku nebo jiné tak propouští více zvuk ven a máš takový divný echo když mluvíš. Jestli si přešel z drátový na wireless tak se možná lekneš white noise. To je u všech, abys zbytečně nereklamoval :) baterie u Flight vydrží více než 24h když vypnes LED. Dávám přes noc vždy nabíjet a bez problému. Dosah má cca 12m přes 3 betonové zdi ok.
dakkyCZ
Nováček
Nováček
Registrován: 13. kvě 2017

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od dakkyCZ »

Děkuji za rady. Mikrofon mám Auna MIC-900B a zatím nemám v plánu měnit. Sluchatka budou čistě na zvuk.
iambenny
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2013

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od iambenny »

V tom případě ani nepotřebuješ herní sluchátka, ber nějaké AKG, Audio-Technica, Beyerdynamics.. budou mít o dost lepší zvuk, než kterékoliv herní. :)
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od fmx rider »

Jestli nepotrebujes mikrofon, tak tyhle https://www.amazon.de/Sennheiser-599-Ov ... hdGY&psc=1
Nic lepsiho za tu cenu ani vzdalene nesezenes.
JoxY
Nováček
Nováček
Registrován: 05. črc 2019

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JoxY »

Ja striedam Logitech G535 (na discord a pracovne hovory) a Beyerdynamic DT770 80ohm (na spotify). Hyperx su fajn, suhlas s tou kozenkou. Rovnako sa zacne lepit to pogumovanie, ale trvalo to (asi 5 rokov pri drotovej verzii). Ak nepotrebujes mikrak a chces dobry zvuk a bezdrat, asi by som vzal aj tak tie HyperX Cloud Core Wireless z czc za 1499, ked chces maximalizovat pomer cena/vykon. :-)
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od alienGT »

Jestli preferujes 3D a chces co nejlepe cist hru prez usi, tak uzavrene. Cili doporuceni ala Sennheiser 599 bych nebral vazne. Mel jsem je a na strilecky je uzavrena koncepce lepsi. Otevrena je pro poslech hudby asi lepsi, dava to pocit, jako ze to slysis vic z venku, takova simulace repraku.
Ted sedim uz asi 3 roky na GSP-600 a s tema stovkama hodin na hlave muzu rict, ze OK. Ted to prejmenovali na EPOS. Tak pohodlne sluchatka jsem nikdy nemel. Velke nausniky, co ti pojmou cele ucho. Nikde se nic nedotyka. 8hodin v kuse, no problem. Z ciny jsem objendal dalsi 2 sady te peny, co ti sedi na hlave a peru to s pradlem, takze i hygienicky OK. Sundas je, vysajes sitku pred menicem (od kousku kuze z usi), nasadis ciste a fertik. Nevim, co navic bych mel od sluchatek chtit. No a hraji taky dobre mimochodem XD
BTW ten kluk, co uz tu nekdo linkoval, dela fakt dobre recky
https://www.youtube.com/watch?v=dvDLCpMo8ls
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od fmx rider »

Neberu ti tvuj subjektivni nazor, ze jsou pro tebe uzavrene sluchatka lepsi pro hry, ale realne je to presne naopak. Otevrene budou na hry vzdycky lepsi, lepsi prostor, lepsi zvuk, proste lip hrajici, nez uzavrene ve stejne cenove hladine i drazsi. Ano pokud te rusi okoli a potrebujes izolaci, tak otevrene nejsou vhodne, ale pokud mas kolem sebe klid, tak rozhodne otevrene.
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od alienGT »

Pro pocit z prostoru ano, pokud to tak myslis, ale na to mam slusny 5.1. Na kompetetivni 3D hry preferuju uzavrene. Jen na to je pouzivam, jinak po zbytek doby na PC 5.1, to je jasny.
Rikam, zkousel jsem toho dost. V cene komponent nevidim probelm a vzhledem k tomu, ze se da vse do 14ti dnu vratit, tak mi toho doma proslo fakt dost. Otevrene sluchatka neprosly. Je to presne na puli cesty. Bud chci uzavrene na 3D kompetetivni nebo 5.1 na vsechno ostatni. Aspon tak to provozuju ja.
Jak pises - lepe hrajici. Mel jsi nekdy uzavrene v cene 6k+ na usich?
Ja bych rekl, ze ne. A neni to o izolaci od okoli, ale ze v uzavrenych "prectes" proste vic detailu, jak v otevrenych. Proc asi hraji PRO kluci na uzavrenych? Mozna jim to musis vysvetlit ty, ze delaji chybu.
Naposledy upravil(a) alienGT dne ned 20. lis 2022, 00:57, celkem upraveno 1 x.
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od fmx rider »

PRO hraji s tim, co jim daji sponzori. Vetsina hracu jsou kluci pod 18 co ziji u rodicu a nemaji kolem sebe klid a proto se delaji “herni” sluchatka ktere jsou uzavrene. Otevrene sluchatka vzdycky prehrajou uzavrene ve stejne cene, to je proste fakt.
5.1 souchatka jsou jenom marketingovy nesmysl…
alienGT
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. úno 2007
Bydliště: Opava

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od alienGT »

Kdyz pisu o 5.1 tak mluvim o z-5500 od Logitechu. Proste prepinam repraky a sluchatka.
Vsak znas to, padne slapak a pohne ti to vnitrkem....
7800X3D|Silent Loop 2|ASUS Strix B650E-E|2x32GB 6000CL30|RTX 4090 Gaming OC|FD Meshify 2 XL|RM850i|42" LG C2 120Hz OLED
JoxY
Nováček
Nováček
Registrován: 05. črc 2019

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JoxY »

Podla vyberu, ktory zakladatel temy zvolil, tak vsetky sluchadla su bezdrotove, s mikrofonom, uzavrete. :D Otazka kablov a pripadnej otvorenosti sluchadiel, to je zas otazka na dakkyCZ. Hoci tie Senn HD599 budu mat dobry zvuk, tak clovek nechce, aby zvuk siel do priestoru a naopak, rovnako ked mu vadi kabel, tak sa mu bude snazit za kazdu cenu vyhnut. :) Takze aj poziadavka je nekompletna, ci chcel vseobecnu radu, alebo len vybrat z tych v zozname. :)
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JohnXXL »

Chci se zeptat dele planuju upgrade sluchatek na obcasny hrani her a premyslim uz poridit bezdrat, vadi mi uz kabel a premyslim Logitech G535 Black..
https://m.alza.cz/logitech-g535-black-d7224352.htm?o=1

Pouziva je nekdo? Aby mi mohl rict celkove nazor na ne?
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: Intel Core i7-13700K Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Seasonic 850W Monitor: EIZO FlexScan EV2460BK
JoxY
Nováček
Nováček
Registrován: 05. črc 2019

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JoxY »

To je nahoda, prave tento model som si objednal "pod stromcek". Mozem spisat zopar postrehov.

Plusy:
Vynikajuce pohodlie vdaka nizkej vahe a nausnikom (subjektivne), sedia mi dobre na hlave.
Menej sa potia usi ako pod kozenkovymi nausnikami (Hyperx Cloud)
Vyvazeny zvukovy profil bez potreby ekvalizacie (subjektivne)
Vypinanie/zapinanie mikrofonu jeho sklapanim (toto bol hlavny dovod kupy)
Vyborna odozva na hry a OK mikrofon (pouzivam na Discord, kvalita hlasu vraj slusna podla druhej strany)

Minusy:
Tichsia reprodukcia zvuku aj na max. hlasitosti (pokial vies zosilnit zvuk nad 100% cez nejaku appku, tak idu hlasnejsie bez skreslenia, napr. vo VLC)
Je potrebne ich vypinat, standby rezim ich relativne rychlo vybije
Dosah je slaby, vedlajsia miestnost je uz problem, ked chce ist clovek so sluchadlami napr. na WC. (som zmlsany z Bluetooth 5)
Dosah je ale dany prijimacom a tym, ze ked sa ma zarucit rychla odozva, tak musi byt blizko (podobne to je aj na ich mysiach)


Neutralne:
Vydrz (subjektivne), tych 30 hodin v plnej palbe vydrzia. Na jeden herny vecer cca 2-3 hodiny baterka klesne o 8-10 %.
Koliesko hasitosti na sluchadlach je dost citlive a je na takom mieste, ze pri napravani sluchadiel vzdy zavadim a menim si hlasitost.

To su zatial prakticke postrehy, ktore mi napadli. Ak by bolo nieco konkretne vyskusat, tak daj vediet. Kazdopadne kupil by som ich znova, lebo asi ziadne sluchadla nie su dokonale a tieto splnili moje klucove poziadavky.
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JohnXXL »

JoxY : tak to je super dekuji moc za dost obsahlou recenzi a aspon jsem se trosku utvrdil v tom co jsem zatim o nich cetl na recenzich a hodnoceni.. asi si teda udelam radost opozdene k vanocum 🙂
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: Intel Core i7-13700K Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Seasonic 850W Monitor: EIZO FlexScan EV2460BK
JoxY
Nováček
Nováček
Registrován: 05. črc 2019

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JoxY »

JohnXXL: Som rad, ze som pomohol, skoda by bola nepodelit sa, je to celkom dobry kusok HW pri tom mnozstve "elektroodpadu", co sa predava.
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JohnXXL »

JoxY: urcite ano, treba jeste nekdo prida komentar ale na 99% mam jasno a vezmu je.
Dlouho uz premyslim, zda je potrebuju a zjistuju vic a vic ze ano. :-D
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: Intel Core i7-13700K Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Seasonic 850W Monitor: EIZO FlexScan EV2460BK
JoxY
Nováček
Nováček
Registrován: 05. črc 2019

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JoxY »

Mozno blbost, ale na obmedzenu hlasitost pri Logi G535 funguje, ak clovek v nastaveniach zvuku vo Windowse -> Vylepsenie zvuku, zmeni "Predvolene efekty zariadenia" (zrejme berie nieco zo SW G Hub) na "Vypnute". Po tejto zmene sa okamzite zvysi hlasitost celeho headsetu. Nevyhodou je, ze je to potrebne robit po kazdom zapnuti PC, ale stoji mi to aj tak za to. :D
JohnXXL
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2007
Bydliště: Brno

Re: Vyběr Herních sluchátek

Příspěvek od JohnXXL »

JoxY : od vikendu mam sluchatka doma a musim rict ze jsem fakt spokojeny. Hlasitost a citlivost super na hry.. vydrz baterky pri beznym hranim zatim posoudit nemohu zatim jsem nabijel jen jednou. Dosah bt je opravdu slabsi ale v pokoji to staci.
MB: Asus ROG Strix Z690-A D4 CPU: Intel Core i7-13700K Cooling: Water block RAM: 128GB Crucial DDR4 3200MHz@3600MHz CL18 Čerpadlo: EKWB D5 Vario Motor + Alphacool D5 TOP Radiator: MO-RA3 420 black 4x NF-A20 PWM Chromax
VGA: RTX 2080Ti WATERFORCE HDD: FireCuda 530 2TB + 970 EVO 1TB, 2x WD Purple 8TB Case: Chieftec BigToWER + Seasonic 850W Monitor: EIZO FlexScan EV2460BK
Odpovědět

Zpět na „Rady s nákupem a porovnání“