Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

Odpovědět
Katoo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. čer 2003
Bydliště: Návsí
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Katoo »

Mám tady
InnoVision Savage4 Extreme 32MB - nenajede.
Manli Savage4 8MB - nenajede

Ještě mám někde 2 kousky a ty myslím jedou.
Gigabyte P55A UD3, Xeon-X3440, 2 x 4GB DDR3,Geforce 750Ti, SSD Samsung EVO850 250GB, WD RED 3TB, Hitachi P300 3TB,Seasonic Focus Gold 650W Gold 80Plus
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Tak mi konečně došly ty korejské mod adaptéry na Tualatiny a úspěch mám tak napůl.

Zkusil jsem Celera 1300 a 1100 a jako hmm. 1300 mi funguje ale z ňákého důvodu to do ní pouští jen 1,3v jak na Tualatin tak Coppermine deskách. Ať dělám co dělám je tomu tak. CPU je rock stable ale nedává to žádnej prostor pro OC, tak 5%. FSB112 ani náhodou. samo sebou toto se dá řešit good deska nebo slot adaptérama co uměj měnit voltáž ale škoda pro ty native S370 desky.

Modlej 1100 tenhle problém nedá, ale v té Fujitsu I815 desce s ISA prostě nechce naběhnout na FSB133. Ne a ne. Ta voltáž na to stačí, je to stable to už jsem si odzkoušel na tom Abitu a Asusu ale ne a ne a ne. Přepinuji FSB na 133 a nepostne. V Asus CUSL2 což je Coppermine only deska mi běží na FSB 140 a 1,5Ghz rock stable. Takže tam asi zůstane no a tu 1300 si necham pro BXka v adaptéru co mění voltáž na sobě. Zvláštní.
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od havli »

Dorazila mi taková lepší krytka na socket. :twisted:

Xeon E5-2696 v2. Čili IB-E v tom nejrychlejším možném provedení (do standardního socketu 2011).
Tenhle kousek má 12 jader (30 MB cache) a při plné zátěži beží na 3,1 GHz. Zatím jsem zkusil jen tak narychlo funkčnost. V budoucnu samozřejmě bude obsažen v některém z dalších testů CPU, kde ho proměřím komplet metodikou. A nejen to - protože číňani tyhle CPU dávají skoro zadarmo, tak jsem vzal rovnou dva a bude test i na dvouprocesorové desce.

Obrázek
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Jo tohle je cool CPU, nicméně nej CPU do tohodle socketu je dle mého n ázoru E5-2690v2, protože to je 10 jádro na 3,3Ghz a Ivy má nativní DIE 6, 10 a 15 jader. To 12 jádro je založený na té velké EX die a je trošku více latentní a pak je tu taky otázka 12 jader 3,1Ghz vs 10 a 3,3. Nicméně je to dobrej CPU a příjemné TDP jen 120W. Dual bych ale nedoporučoval. NUMA je vždy zlo, krom hodně low-level virtualizace. Pokud tam hodláš rozject proxmox a ject 2 OS naprosto nezávisle tak cool. Jinak je to celkem tfuj, numa ti bude kazit hjerní výkon a idle spotřeba takového stroje je neadekvátně vyšší, nejen že živíš celé dva CPU ale i ona QPI když je aktivní si něco vezme.

Btw Voodoo5 šla za 12, tipoval jsem tak 8.

Jo a ještě k I815, potvrdil jsem si že prostě nedávaj FSB, ale můj původní odhad že to bylo mem controllerem byl špatnej, je to AGP. Paměť jsem se dostal na 150 CL2 s good modulem. Ale na těch cca 146-150 dle boardu se dostanu jen s voodoočkama, ala co používaj AGP jen jako PCI66. Jakmile do toho dám kartu co využívá AGP features tak to na takovejchlech FSB ani nepostne. Max co jsem stabilizoval bylo 138, čím nemaxuji CPU, ten Tualaltin celem 1100 jsem nakonec dostal na sympatickejch 1,6Ghz.
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od havli »

Ano, na většinu věcí by posloužilo líp to desetijádro. A na hry patrně ještě líp o něco rychleji taktované osmijádro - u IB ideálně odemčený E5-1680 v2. Každopádně tohle nikdy nebude stroj na nějakou seriózní činnost. Je to čistě hračka na testy :D To znamená, že na tom projedu nejrůznější benchmarky na rendering, kompresi dat, encoding videa a podobně. Hry samozřejmě taky. Někde bude pozitivní vliv druhého CPU, jinde nic a nebo i negativní... s tím počítám.

Každopádně i tenhle narychlo projetý Cinebench ukázal, že single 2696v2 porazí dvouprocesorovou mašinu s 2x 12C Magny-Cours Opterony přetočenými na 2,9 GHz. To je slušný výsledek. Jinak teda plánuju do testu zahrnout nejrůznější single i dual konfigurace. Bude to ještě zajímavé.
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

A je to v hajzlu, vsechny (nejen) testy na flasce a ta nevim jak a proc ve vypnutym kompu zkolabovala a najednou tvrdi ze neni naformatovana. :roll: Posledni backup jsem delal asi pred 10 mesici. Tedy vsechno namereny od tyhle doby je fuc. Jsem chtel dnes hodit do testu tady nejaky novy vysledky a smula.
Obrázek
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od havli »

Jestě nemusí být všechno kaput - kolegovi takhle zmiznul souborový systém z SD karty a povedlo se mi většinu souborů zachránit. Akorát si už nepamatuju jak. Ale nebylo to nic extra sofistikovaného. Jednoduchá google akce.
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

No nepropadal jsem panice a vytahnul Disk drill ze data teda vytahnu. Jenze ted "panic mode on", je to spis jen giberissh mess se sotva pulkou zkoruptenych dat z puvodni velikosti. :( Poskozeny a rozhazeny soubory, obrazky nejdou otevrit, textaky kdyz jdou otevrit, tak je to jen bordel............ Vesmes jsem ztratil celou databazi vseho. :cry: Vtip na konec, flashka se tvari jako uplne ok pri jakymkoliv testu, neni to proste ze by chcipla, nebo uhnila, nebo neco podobnyho :? Vcera bylo vse ok pri vypnuti kompu a dnes kdyz jsem chtel test dokoncit, tak hned po startu systemu hlaska, ze mam zarizeni zformatovat a flashka se tvarila jako nikdy nepouzita a nezformatovana. WTF kurva jak muze flashka tohle udelat je mi zahadou. To jsem myslel ze mam kvalitni flashky prave na to, abych to mohl cele prenaset a zalohovat a datum se nic nestalo. :evil: To jsem v zivote nevidel.

//
Napada me jen ze pri vypnuti kompu nebo pri jeho startu ta flashka dostala nejakou pecku z kompu a zkoruptilo se MBR, jinak me nic nenapada.
Obrázek
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od elcrys »

Jestli tam byl fat32, tak ten má hodně tendence k hroucení. Hodně let zpátky se mi stalo něco podobného a tenkrát jsem na to použil program Zero Assumption Recovery s hodně velkou úspěšností. Ale to co popisuješ je spíš jako výsledek nějaké napěťové špičky, protože i když se zhroutí souborový systém, tak flashka nebude mít tendenci cokoliv zapisovat do zbytku paměti. Osobně flashky nepovažuju za extra spolehlivá zařízení, obzvláště v kombinaci s retro PC, kdy jsem musel na starých VIA deskách s první implementací USB obnovovat souborový systém asi 20x. Stačí blbá verze ovladačů USB a flashku to sundá jak nic.

Každopádně já teď dokončil testy tohodle:
https://aukro.cz/zakladni-deska-av18v31 ... 7031639491
a
https://aukro.cz/stara-zakladni-deska-s ... 7030565725

To první je asi nejlepší nativní Tualatin deska, která se mi povedla sehnat. Shuttle "Spacewalker" AV18E2. Standardně lze v BIOSu nastavit napětí CPU v celém rozsahu regulátoru, cca 1 - 1.8V, což jsem ještě u žádné desky s nemodnutým BIOSem neviděl. Taky lze nastavovat FSB po 1 MHz až do dalšího "binu", např. pro 100 MHz CPU až do 132, potom je nutné přehodit FSB jumperem na desce. S tímhle můžu asi sběr VT82C694T desek ukončit.

Ta druhá aukce byla v podstatě jen o té Quadro4 200 NVS PCI. Dlouho jsem sháněl něco pro PCI only systém s digitálním výstupem a ideálně GF4. Přestože je paměť jen 64-bit a sedí to na PCI, tak rozdíl vůči plnotučné MX440 (275/150, 128-bit) na uvedeném systému je minimální. Ovladače v obou případech 45.23 (jen jsem prohodil grafiky) a v 3Dmark 99 MX440 AGP: 5195 bodů vs 200 NVS PCI: 5086 bodů. Nic jsem neladil a vše default, ale je vidět, že na takto pomalém systému není ještě PCI zásadní limitace.

Obrázek
havli
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2009
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od havli »

Hladis píše: sob 11. bře 2023, 19:37 To jsem myslel ze mam kvalitni flashky prave na to, abych to mohl cele prenaset a zalohovat a datum se nic nestalo. :evil: To jsem v zivote nevidel.
Já naopak flashdisky považuju za nejmíň spolehlivé úložiště hned po disketách. A proto taky důrazně přesvědčuju všechny lidi v okolí aby za žádných okolností nezálohovali na flešky.
Už mi jich umřelo spousta - povětšinou tím stylem, že se na ni něco zapíše, odpojím od PC, připojím jinam.... a "zařízení USB nebylo rozpoznáno". U jedné úplně nové flešky jsem tam nakopíroval 30 GB dat a po připojení do TV byla mrtvá. Takže asi tolik ke spolehlivosti.
Ryzen 9 5900X ; Asus Prime X570-P ; 32 GB DDR4 3000 ; Gainward RTX 3060 ; MX500 500 GB, 4 TB + 6 TB HDD ; Dell G3223Q
Retro PC: Core i3-3250, Quadro 5000, 4 GB DDR3, X-Fi, WinXP + 7 x64; Pentium 4 3.06 @ 3.33 GHz, Voodoo5 5500 AGP, 512MB DDR, Audigy, Win98SE; VIA C3 1000, 512MB DDR, ESS Solo-1 + DreamBlaster X2 GS, Win98SE & DOS
Retro PC: Celeron 220, Voodoo4 4500 PCI, 512MB DDR2, Win98SE; 2× Pentium Pro 233/256, Voodoo Graphics, 1024MB EDO, AWE32 28MB (CT3980), Win98SE & DOS
Retro NTB: IBM ThinkPad 600, ThinkPad T20; Toshiba Satellite Pro 430CDT, 460CDT, Portege 3010CT
HW museum.cz - muzeum grafických karet a procesorů
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

Tak aspon nejaky uspech. EaseUS dokazalo hodne veci vydolovat, ikdyz je to dost rozhazeny.
Obrázek
Jan Olšan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. lis 2016

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Jan Olšan »

Já sem míval úspěch s GetDataBack, jestli chceš ještě zkusit to. Ale nevím, jestli na tenhle druh kolapsu to je vhodný nástroj.
AMD Ryzen 9 5950X @EfficiencyModeEn=Enabled, Gigabyte A520 Aorus Elite, 2*16GB DDR4-3600 SiliconPower XPower, Gigabyte Radeon RX 5500 XT Gaming OC 8GB, SiliconPower P32A80 256GB + Patriot P200 1TB + Samsung HD502J 500GB, Be Quiet! Straight Power 11 400W, SilentiumPC Fera 2 / Noctua NH-D9L
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

Takze pomoci EaseUS a GetDataBack jsem z toho vydoloval asi drtivou vetsinu dat. EaseUS toho vydoloval zdaleka nejvic, skoro komplet, ale je to v dost rozhazenym a neprehlednym stavu, kazdopadne data tam jsou, ikdyz nektera ponicena. GetDataBack to vytahnul o dost prehledneji, ale cast dat uplne chybi. Zajimavy, ze kazdy program vytahl strukturu adresaru jinak. Sice to bude chtit dost prace ty rozhazeny data dat dohromady, ale snad 99% dat jsem z toho vytahl a hlavne snad vsechny testy.
Obrázek
maltra
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. říj 2010
Bydliště: Západná Stredozem

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od maltra »

To je zaujimave. Pomohlo by keby existoval soft, ktory by to z tych roznych formatov usporiadal a dal do prehladnej podoby.
PC: R9 5900X | 32 GB DDR4 | X570 Aorus Master | ASUS RTX 4070 Ti TUF | WD_BLACK SN850X 2TB | Phanteks Enthoo Pro M Glass | AX860 | Alienware AW3423DWF
Retro PC: PIII 650E Slot 1 | GA-6BXE Rev 1.9 | 128MB DDR | V4 4500 32MB AGP | SB 32 PnP CT3670 | SpinPoint 80GB>32GB
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

Tak ono jak se rozbila struktura adresaru a nazvy adresaru, tak ono to jde blbe dat dohromady kde co bylo prehledne. Uhledne obnovi jen to, co nejak zustalo kolapsem aspon trochu netknuty. Treba EaseUS vydoloval adresar "Testy a Benche" i s aktualnim obsahem, ale zaradil ho tam, kde kdysi pred vic jak pul rokem byval a ne kde byl uz mesice aktualne. Podobne i jiny adresare. GetDataBack ho nenasel vubec a vubec ho neobnovil. Cely se do toho mota i co bylo kdysi smazany a EaseUS se snazi obnovit i tohle, takze v adresarich je dost bordelu, vetsinou i uz necitelneho, ktery byl kdysi odmazan. Z toho vznikne docela chaos. Ostatne EaseUS z 64GB flasky vydoloval 184GB dat. :D Pokud by to nebyl takovy kolaps FAT, tak by to pri obnoveni takovy chaos nebyl. Kazdopadne Disk Drill je k hovnu, vydoloval vse zkorupteny a nepouzitelny. Nejlip se ukazal EaseUS. Vesmes vydoloval snad vse, ikdyz je to dost rozhazeny a bude to chtit praci to cele znovu roztridit, ale porad lepsi, nez data uplne v prdeli. Nasel jsem snad vsechny vysledky testu nezkorupteny a to je hlavni.
Obrázek
elcrys
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2006

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od elcrys »

elcrys píše: stř 23. bře 2022, 00:20 ...
Jinak jsem si chtěl o víkendu zahrát Reunion a místo toho jsem potom celý den testoval různé forky DOSBoxu. Původně jsem plánoval jen zprovoznit GUS emulaci, jelikož zmíněná hra byla ušita přímo na míru Gravisu, ale postupně jsem do toho zabředl více. Zjistil jsem, že původní DOSBox (SVN) už nemá prakticky cenu používat. Nakonec jsem skončil u DOSBox Staging, u kterého jsem úspěšně zprovoznil a otestoval emulaci Gravisu, GM přes FluidSynth (testováno s Arachno SoundFontem) a MT-32. Taky tam je poměrně funkční vsync (což je u skrolovacích her požehnání) a pixel-perfect mode. Ten ale občas dost przní ideální poměr stran u exotičtějších her, takže jeho použití je třeba uvážit.
Musím říct, že takové pohodlí a flexibilitu pro DOS hry prakticky žádné retro PC neposkytne.

Každopádně DOSBox Staging doporučuji:
https://github.com/dosbox-staging/dosbox-staging
https://github.com/dosbox-staging/dosbo ... /wiki/MIDI
...
Inspirován novým videem od Phila:
https://www.youtube.com/watch?v=zEqinYQ0RtI
především částí o hudbě:
https://www.youtube.com/watch?v=2-gVnZbXumQ

jsem si zprovoznil propojení DOSBoxu se Sound Canvas VA a nemá to chybu. Teď už mám v zásadě pokryto naprosto vše. Kupování retro HW se u mě už asi definitivně přesunulo do škatulky sběratelství a příležitostné testování, jelikož provoz takového HW z funkčního hlediska (kupříkladu pro hraní her) už postrádá jakýkoliv smysl.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Zivan »

Ma nejakou cenu stara funkcni 775 deska GB GA-EP35-DS3L nebo jsou toho vsude hromady a je to na vyhozeni?
https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA ... -rev-1x#ov
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Za mě ne. Možná pár stovek na aukru když bude někdo zoufalej.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od Hladis »

Prodat na Aukru, nejakou tu stovku to hodi. 200-300 dle toho kdo se namane.
Obrázek
SledgeHV
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. led 2020
Kontaktovat uživatele:

Re: Retro thread: 3Dfx Voodoo, Rage, Riva atd...

Příspěvek od SledgeHV »

SledgeHV píše: čtv 16. úno 2023, 16:46 Pravda, zkoušel jsem na 1GHz Pentiu 3, prostě proto, že bylo nejblíž :) Ok tedy, vytáhnu testovací Socket 7 s Pentiem 75 a uvidím, co se změní.
Tak pro zajímavost - problém byl skutečně v příliš rychlém PC, Voodoo 1 má zjevně někde hranici, v P200MMX ta karta běží úplně bez potíží :)
high-voltage.cz - staré hry, hry pro DOS, retrogaming
1701.cz - retro podložky pod myš, hrnky, podtácky, placky, samolepky
Hlavní PC: Intel Core i5 3570, 16GB DDR3, GeForce 750Ti, Windows 10
Retro PC: Intel Pentium 3 1GHz, 256MB RAM, GeForce4 MX440, ISA zvuk ES1868, Win98/DOS
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“