Diablo IV

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 16. srp 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od keistown »

Delarge píše: pon 27. bře 2023, 20:51 Backtracking naprosto minimální, protože ty části, kde bereš kostky, jsou dělaný dokola, takže doběhneš jednou stranou ke kostce (monstra), sebereš (monstra) a druhou stranou vybíháš zpátky (monstra). To samý v horní části s druhou kostkou. Vyloženě probíháním prázdným místem člověk stráví z těch 10 minut tak 30 vteřin.
Ok, ted rozumim. Ta kritika sla asi celkove na ten koncept, bezis na jednu stranu, neco vemes, bezis na druhou stranu, neco vemes. Ve wowku asi ok, tady se mi to nezda jako dobry napad.


Vecko: Na tohle jsem hrozne zvedavej i ve vztahu k tomu jak vybalancujou rewardy a obtiznosti a doufam ze to fungovat bude. Problem v D3 totiz byl jak sam pises to opakovany chozeni riftu s cilem dat vyssi rift. A chodit to ve slabsim buildu bylo shit, protoze ses okradal o cas.

O battlepassu vic tady https://www.reddit.com/r/Diablo/comment ... ss_for_d4/
A doufam ze splni to ze v nem nebude placeny nic krome kosmetickych veci.
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

VeCkO píše: pon 27. bře 2023, 21:06
keistown píše: pon 27. bře 2023, 20:48
balance
Zatím nebudou sety to taky udělá hodně když nemáš OP budil a mnohem mnohem více variant podle toho co dropneš jako že buildy.
Jasně vždy bude nějakých pár meta buildů ale není daný jeden set co má mega boost.
+ podle všecho bude best end game item stejně žlutý rare na který si po dobrých statech rollnes legendary affix co potřebuješ.
Podle bety určitě, ale mají být i uniques, lege nejsou nejvyšší třída itemů.
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od VeCkO »

To právě není info podle Bety ale někde se to řešilo že rare žluté itemy mají o stat více že to máš 5 statů + legendary affix, ale samozřejmě budou i Uniques
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Diablo IV

Příspěvek od zhor »

Pro me je hlavni negativni dojem vysoka tuhost bossu, pri solo to neni zadna zabava ale tortura, zrejme jsou dimenzovany na skupinu hracu. Ani obycejny potvory nejsou zadnej med, davaj pekne na budku i na nizkou obtiznost. Navic mi tam chybi ten realistickej pocit z boje jako u D3, i kdyz potvory zabijim, mam pocit jakobych mlatil do vzduchu, to jsem zazil uz v PoE kterej je ovsem zadara, takze si tezko nekdo muze stezovat.
Nejlip se mi osvedcil barbar kterej je sice pomalej, ale pri vhodny vybave a nastaveni ma slusnou vydrz a damage na blizko, coz je tady dulezity, protoze kdyz se na vas sesypu hordy, je dalkovej dmg k nicemu.
Nejak si neumim predstavit endgame, tady udelam quest a odfrknu si ze to mam za sebou a vubec me nelaka vracet se nekam kde uz jsem byl, protoze to tam bude nachlup stejny - provest nejakou akci aby se otevrela brana k zaverecnymu bossovi tuhymu jak dubovy prkno. To ale bude treba hodnotit az bude hra nejakou dobu v provozu.
Je sice dost pravdepodobny ze na tom jeste zapracujou a casem bude vsechno jinak, v tomhle stavu to ale za ty prachy kupovat nebudu a zustavam u zlatyho D3.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Re: Diablo IV

Příspěvek od Slezman »

Ja jsem dost lama, ale pokud jsem mel problem u nejakeho bosse u rogue nebo necro (nesel udelat proste), tak byly dve opatreni:
- prekopani buildu na bezkontaktni boj a co nejsilnejsi presne mireny dmg (po vydarenym vyprasku hazej health globy)
- a zvysena peclivost vyhybani jeho efektum (opatrne pouzivany mezernik nebo u rogue i pasti "caltrops")
po tehle zmene pristupu sel boss vzdy napoprve nebo max. napodruhe (skoro jako by mi hra pomahala :-D).
S barbarem jsem zadne problemy nemel, jen u Den Mother jsem byl jeste blbej a Butchera jsem holt napodruhe nepotkal. Jinak spin-to-win, jak jsem to okoukal tady od kolegy z videi.
Naposledy upravil(a) Slezman dne pon 27. bře 2023, 21:52, celkem upraveno 4 x.
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Nordir »

Co blizzard rika tak zatim endgame budou dungeony a paragon level (coz se za endgame povazovat moc neda) ... vse prijde pozdeji (setovky, runy a sezony) ano byla to beta ale druhym dechem dodam ze za dva mesice a tyden tu je plna verze ... pokud se podivat na streamery tak moc nadseni nejsou.

VeCkO: souhlasim vanila byla nejlepsi a ani mi nevadilo nepritomnost endgame jelikoz ta radosst kdyz ti padla zluta neidentifikovana :D a da se rict ze tam byly postavy relativne vybalancovane ... WD melo firebaty, Monk si fist of thunder s LF, Barb WW nebo HoTu, Wizard desintegracku, jen DH sem nehral tak nevim co tam melo.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od VeCkO »

jojo identifikovani 63il žlutých itemu bylo dobré tak samo jak ti dropla legendarka jednou za 3h se mi líbilo.. člověk si toho hned vážil
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od satik »

zhor píše: pon 27. bře 2023, 21:32 Pro me je hlavni negativni dojem vysoka tuhost bossu, pri solo to neni zadna zabava ale tortura, zrejme jsou dimenzovany na skupinu hracu. Ani obycejny potvory nejsou zadnej med, davaj pekne na budku i na nizkou obtiznost ...
... protoze kdyz se na vas sesypu hordy, je dalkovej dmg k nicemu ...
S tímhle jsem nikde neměl problém, na tu vyšší obtížnost za 25lvlů s Rogue a asi 15lvl Necro jsem nikde neumřel a jediný, co jsem nebyl schopnej zabít, byl Butcher, protože jsem na něj v tý době neměl dostatečněj heal ani dmg, tak jsem mu musel utýct.

U zbytku jsem prostě jen běhal pořád okolo a střílel podobně, jako jsme kdysi třeba 20 minut v kuse sundávali na Hell bosse v D3, kdy Hell nebyl skoro nikdo schopnej dohrát.
Já tenkrát hrál DH, co měl nějakej dmg, ale umřel na jednu ránu od čehokoliv :mrgreen:
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
Nordir
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Nordir »

VeCkO píše: pon 27. bře 2023, 21:53 jojo identifikovani 63il žlutých itemu bylo dobré tak samo jak ti dropla legendarka jednou za 3h se mi líbilo.. člověk si toho hned vážil
Legendarka padla za 3h a vedel si ze to jsou frostburny nebo kloubouk pro wiznu :D dobra zluta byla lepsi jak legendarka ... trifektove prsteny ci LF na zbrani. D3 nemelo spatne jadro ale zruseni AH a zavedeni lootu kdy padne 30legend za 5min to pohrbilo.
Me nezajimaji zadny podmínky, jaky mel suvereni stat nekde za krale klacka
VeCkO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. říj 2008
Bydliště: Vratimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od VeCkO »

Mě se to AH líbilo, jako upřímně, když má hra Trading a ekonomiku drží to hráče mnohem mnohem více v té hře.
Tak samo random rolly na itemech byly super, nejsem zastáncem lootu 2.0 kde padají primárni staty jen pro tvůj char.
Mě se líbilo více když jsi prostě identifikoval item kde byl úplně random roll a když jsi hrál Barbara a padl ti top ring pro wizze kde bylo třeba int + vit + crit + soket tak jsi to jednoduše šel střelit nebo vyměnit za něco na tebe..
Lidi nadávali že tam přišlo bohaté dítě a kupilo si kreditkou gear, ale na druhou stranu v čem to jako dělá problém? Však PVP nebylo open world nebyl hrál si max v partě nebo sólo tak co ti po tom že tam nějaký 15 letý Helmut dal 10k euro za gear na char co nikdy ingame nepotkáš.

Já jsem třeba farmil gear a prodával a topoval gear co jsem měl když jsem našetřil goldy koupil jsem si další item co jsem mohl a do toho ti něco padalo.

Tenhle způsob hraní mě u té hry držel.. v podstatě to že jdeš dropne ti 63il žlutá identifikuješ a dropne ti neco cool co buiď využiješ nebo prodáš a koupíš si za to něco pro sebe.

Jednou mi takhle padly legendarni shouldery Vile Wardy na wizze které jsem prodal instantně za 250euro Blizz si z toho vzal 30% a já si za to koupil i5 3570K v Alze :D za to že jsem měl štěstí no není to krásné? :D
Dobré itemy jsem prodával v Real Money Aukci a jako student na střední jsem si z toho platil benzín do motorky.. to byly krásné časy :D :D
Hrál jsem hru co mě opravdu bavila a když jsi měl štěstí bud jsi si i nějaké drobné na benzín vydělal nebo to dával do normální AH a topoval svůj char dál a dál.
Ryzen 7 5800X3D -|- ASUS ROG Strix B550-F Gaming-|- RX 7900 XTX 24GB Nitro+ -|- G.SKILL 4x8GB 3600MHz CL14
3440x1440 UltraWide -|- SAMSUNG S24 ULTRA


>>>>INSTAGRAM<<<<
>>>>CBR1000RR / GoPro / POV / YOUTUBE<<<<
TankGeorge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. čer 2011

Re: Diablo IV

Příspěvek od TankGeorge »

Tak určitě, D3 si koupilo během dvou týdnů 10mil lidí a po měsíci tam zbylo jen pár pacientů, kterým se líbí hrát aukci. RoS má větší hráčskou základnu a účast na sezónách např. dle sledovanosti twitch, i když prodalo míň kopií. Proto ten AH už do Diabla nikdy nedaj. Můj zážitek je ten, že jsem se kysl s barbarem na lvl42 na nightmare, šel jsem poprvé mrknout do aukce a tam byla zbraň s 6x vetším DPS, než mi kdy padlo, za pakatel. Na inferno jsem s barbarem tak chcípal - třeba od mobů co mi dali IK přes několik obrazovek, že jsem přišel o všechny goldy za opravy. Takže třeba po 4ch hodinách hraní byl na tom člověk hůř, než kdyby tu hru vůbec nezapnul. Rozjel jsem si Demon Huntera, co měl nějaký life leach arrow a facetankoval celou hru.
Pak jsem to na půl roku vypnul, protože jim půl roku trvalo, než přidali paragony. Ale tak někdo může mít hrozně šťastnou vzpomínku, že byl jeden z tisíce, komu náhodou padla nějaká trifecta, kterou prodal za dva měsíce gametimu do wowka - přestože za jeden víkend přesčasu v práci se dá vydělat na dva roky gametimu ve wowku.
Mě se teda RoS líbí, není to ideál, ale je to RPG. Vyberu si postavu, ta má několik buildů se kterýma se dá hrát. Buildy jsou dost rozmanité. Hra skvěle odsejpá pod rukama. Ten feeling v D3+RoS je top mezi všemi ARPG. Fakt mě netankuje, že jiná postava dokáže dát GR o 10levelů vejš. Každá postava se dá hrát jako dobře namazaný stroj, akorát těch postav a buildů není nekonečno, takže dejme tomu po 1000+ hodinách je to prostě komplet ohrané. Není to Diablo, co bych si představoval, ale furt dost fajn.

D4 je momentálně těžce za opicema s tím feelingem, co měl D3 - to je umění s technologiema o kterých se jim před 11ti lety ani nesnilo. Narazil jsem na dungeon layouty v betě, které třeba neměli skoro žádné destructibles a fyziku. Ale určitě to kucí dodělají za těch pár týdnů. Rovněž jsem marně hledal nějaký smysl pro hitboxy a kolize. Kazry mě sekli halapartnou i když jsem stál půl obrazovky daleko, ale třeba dvacet vlkodlaků mě nedokázalo obklíčit.
Takových bodů tu můžu napsat třeba 69. Strašně rád bych se ve všem mýlil a čučel, jak Blizz vytáhne za dva měsíce "real" verzi s komplet cutscénama a RTXXX-ON.

Ale to se prostě s mýma zkušenostma nedá brát optimisticky. Vím v jakém (perfektním) stavu tenkrát běžela beta D3. Zažil jsem několik datadisků WoWka. Mám tisíce hodin v PoE, D3 + RoS, Grim Dawn. Hrál jsem i Tochlighty, nebo ten Wolcen. Hraju i jiné hi-profile hry. Dal jsem masters za Zergy ve Starcraftu. Myslím, že vím jak ten Blizz ty hry dělá/nedělá. Nemusím prznit děti, abych věděl, že pedofil není cool, že. Tak ty řeči, že to dodělají, že se to má hrát nahovno by design na low levelu... no nevím u Blizzardu. Je to jen beta, ale zatím to podle všeho bude beta ještě dva roky a některé věci jsou tak špatně, že to nikdy dokupy nedají.
Ryzen 7800X3D + Kingston 2x32GB 6000/36 + RTX 4090 sociální Gainward + ROG B650E-E
LG OLED CX 55" + Fractal Design Define S2
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: Diablo IV

Příspěvek od killerek »

By me zaimalo, co bylo na bete D3 tak super. Kdyz je porovnam, tak v D4 bete toho bylo vice k posouzeni i vyzkouseni a mam i lepsi prehled o moznostech itemu a jejich vztahu ke skillum. U D3 si az po vydani zjistil, ze legendarky i sety jsou uplne nicemu.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Diablo IV

Příspěvek od madPav3L »

OT: Asi blbá otázka, ale co je ta "RoS" o které se tu mluví, nic mně to neříká.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

Datadisk Reaper of Souls :)
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
coyd
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. led 2010
Bydliště: Ostrava TBC - The Black City

Re: Diablo IV

Příspěvek od coyd »

Druid je neslabsi classa v bete a endgame. :roll:
https://youtu.be/byW5zs9x9qs
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Diablo IV

Příspěvek od Alfajk »

TankGeorge píše: pon 27. bře 2023, 22:55 D4 je momentálně těžce za opicema s tím feelingem, co měl D3 - to je umění s technologiema o kterých se jim před 11ti lety ani nesnilo. Narazil jsem na dungeon layouty v betě, které třeba neměli skoro žádné destructibles a fyziku. Ale určitě to kucí dodělají za těch pár týdnů. Rovněž jsem marně hledal nějaký smysl pro hitboxy a kolize. Kazry mě sekli halapartnou i když jsem stál půl obrazovky daleko, ale třeba dvacet vlkodlaků mě nedokázalo obklíčit.
Takových bodů tu můžu napsat třeba 69. Strašně rád bych se ve všem mýlil a čučel, jak Blizz vytáhne za dva měsíce "real" verzi s komplet cutscénama a RTXXX-ON.

Ale to se prostě s mýma zkušenostma nedá brát optimisticky. Vím v jakém (perfektním) stavu tenkrát běžela beta D3. Zažil jsem několik datadisků WoWka. Mám tisíce hodin v PoE, D3 + RoS, Grim Dawn. Hrál jsem i Tochlighty, nebo ten Wolcen. Hraju i jiné hi-profile hry. Dal jsem masters za Zergy ve Starcraftu. Myslím, že vím jak ten Blizz ty hry dělá/nedělá. Nemusím prznit děti, abych věděl, že pedofil není cool, že. Tak ty řeči, že to dodělají, že se to má hrát nahovno by design na low levelu... no nevím u Blizzardu. Je to jen beta, ale zatím to podle všeho bude beta ještě dva roky a některé věci jsou tak špatně, že to nikdy dokupy nedají.
taky uz jsem odehral hodne "vysokorozpoctovych beta verzi", a u tehlech studii je jedna jistota - zadne radikalni zmeny se 2 mesice pred launchem rozhodne nedelaji, dost mozna uz maji zaklad i vylisovanej na BR pro konzole, maximalne vydaji nejaky bugfix patch, ale zasadni zmeny designu (treba layout dungeonu) nebo characteru (jinej princip skill tree) rozhodne nepripadaji v uvahu, dost mozna ani zmena UI neni mozna, protoze se soustredi na gamepad, ten emotikon wheel je fakt nepouzitelna uchylarna na mysi. Stejne tak ten nasilim naroubovanej uskok na mezerniku z konzoloveho D3 me prijde naprosto zbytecnej, v ARPG typu diabla mam mit takovej character, abych damage ustal, ne uskakoval jako v dark souls...

Zatim je ze hry pocit "fousova sedmicka" misto pre-activision blizzard "tutova devitka, pro fandy rovnou za plnou palbu", coz me osobne strasne sere, proc se porad mame spokojit s prumerem a akceptovat do oci bijici chyby? Kdo jinej, nez firma s neomezenym rozpoctem ma dodat vypilovanej drahokam?

Druida jsem do "endgame" 25 lvl nedohral, ale zvladl jsem jen 18 lvl s Pulverize bear buildem a z trash mobu v podstate nic neprezilo jedinej uder na veteran obtiznost, ale je pravda, ze u bossu jsem trochu trpel, ty bullet sponge bossove jsou trochu pruda, ale tezko rict, jak to bude fungovat v late game, doufam ze to nebude fight na 15 minut plnej uskakovani, to v D3 u rift bossu to vymysleli mnohem lepe.
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
satik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. črc 2015
Bydliště: Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od satik »

Mně zas naopak to uskakování přes mezerník přijde super a trochu to ty fighty oživí.
(A ono stejně většina class v D3 už podobnej skill měla, jen to zbytečně zabíralo slot).
Naposledy upravil(a) satik dne úte 28. bře 2023, 11:38, celkem upraveno 1 x.
GPU MSI RTX 4090 Suprim X CPU AMD Ryzen 9 7950x3D MB ASUS Crosshair HERO, RAM G.Skill Tridentz 64GB @6000MHz CL30
case Fractal Define Torrent PSU Seasonic Prime TX 1600W, M2 SSD Seagate Firecuda 530 2+4TB
monitory Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG periferie Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX 300 VR Valve Index
Slezman
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2004
Bydliště: u lesa

Re: Diablo IV

Příspěvek od Slezman »

Pokud by si někdo chtěl poslouchat hudbu z bety, našel jsem jeden z playlistů na Youtubu.
Doma: i5-10600K, 32GB RAM, RTX 3060 Ti ********* Chalupa: i7 920, 24GB RAM, RTX 3060 ********* Děti: Q6600, 8 GB RAM, GTX 1050Ti
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Diablo IV

Příspěvek od ArgCZ »

PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
Delarge
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. črc 2004
Bydliště: Korova Milk Bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo IV

Příspěvek od Delarge »

Přijde mi to, že ten člověk nemá vůbec představu, o čem tyhle hry jsou a jak fungujou. Kompletní balanc nikdy v žádným ARPG neexistoval a když se o něj nějaký hry snažily, tak to bylo na x let upravování. Některá postava je na rozjezd lehčí, některý to trvá dýl, některá potřebuje víc gearu a je pak ještě lepší. Některej build to napálí na začátku a konec už těžce nedává. Představa, že to bylo třeba u vzývanýho D2 jinak, je mimo. Ale lama bude prostě řešit, že lvl 7 necro je lepší než lvl 15 barb bez gearu. Who cares? A btw, každá class měla i teď v betě drsně OP buildy, akorát to chce prostě víc gearu a času, a vědět co jak funguje. Jako v každý ARPG.
A stěžovat si na nějaký nerespektování času u hry, kde lidi tráví stovky (i tisíce) hodin je taky docela úsměvný. To opravdu může jít hrát kvanta jiných her, kde to nebude problém a po nějakých deseti hodinách se může zase věnovat nějaký důležitější bohulibější činnosti :-D
Intel Core i7 12700KF + Noctua NH-U12A CB -- Gigabyte Z690 GAMING X DDR4 -- Gainward Phantom RTX 4080 -- G.Skill Ripjaws V 2x16GB@3600CL14 -- WD Black SN850 NVMe 2TB -- Corsair RM750x -- Fractal Design Torrent -- USB DAC EarMen Eagle -- PreSonus Eris 3.5 BT -- Sennheiser HD 560S -- Samsung Odyssey OLED G8 -- Razer BlackWidow V3 Pro + Razer DeathAdder V2 Pro + Xbox Wireless Controller -- WIN 11 Home 23H2
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“