========================= problémy s novým fórem ====

Zde čtěte zprávy od administrátorů a hlašte problémy nebo návrhy na vylepšení + pravidla fóra.
Pravidelně sledujte tuto sekci.
Odpovědět
Banana
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2004

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Banana »

když jsem na mobilu, tak se mi několikrát stalo, že místo Rychlé odkazy jsem dal Označit všechno témata jako přečtená, pokud se to stává více lidem, stálo by to za úpravu.Pokud ne, tak holt mám tlusté prsty no :?
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Walker1134 »

Teďka sledují že nemůžu číst soukromé zprávy, dostanu upozornění, ale když na to kliknu tak mi to napíše, že nemám právo číst zprávy čekající na doručení. Co s tím?
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od zsdx »

Cekajici na doruceni - co trochu promaznout stavajici?
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Walker1134 »

Jestli je tu limit 500 zpráv tak tím se to vysvětluje :-D
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od LukášST »

400 zpráv dokonce :D
Nahoře, pod "Zobrazit zprávy: Příchozí" je vidět " Složka je z xx % plná (xxx z 400 zpráv uložených zpráv) :mrgreen:
Sasakr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2010

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Sasakr »

Jde upravit vlastní inzerát? Napsal jsem tam jednu kravinu a nevidím tam tlačítko k editaci.
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od python.p »

Nejde.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Sasakr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. bře 2010

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Sasakr »

Do psí... co je správný postup, poprosit moda o editaci nebo přidat příspěvek pod?
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od python.p »

Já když to pokazím, tak prosím moda přes nahlášení příspěvku. Ale jakej je ofiko postup nevím.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Wilik
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. čer 2003
Bydliště: Brno

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Wilik »

Oboje je možné - není žádné jediné správné řešení. Obvykle - pokud si to sám můžeš doplnit (např. chybí nějaká položka), tak to stačí dopsat novým příspěvkem a je to ok. Když jsi ale něco uvedl špatně, je lepší, aby to moderátor oficiálně změnil.
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od slaava »

Delam neco spatne, kdyz pri zalozeni nove polozky k prodeji v bazaru nevidim pripravenou sablonu na vyplneni?
amd 5800x3d, gigabyte x570 aorus pro, gainward rtx 4090 phantom gs, g.skill 64gb 3600mhz ddr4, corsair mp510 1gb, corsair rm750x, fractal design define 7 compact, win11pro 64bit, samsung odyssey oled g8.
LukášST
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. led 2009
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od LukášST »

Wilik píše: čtv 9. pro 2021, 13:14 Doplneni drivejsiho prispevku:

Nahlasene problemy
- Reklamu asi omezit nejde, co? - nejde, jen Ad-block a pod.
- Pozadí okolo fóra by mohlo jít přepnout na černou. - necháme beze změny, ma tam byt reklama
- Ta vyskakovaci reklama je celkem neprijemna... prý vyřešeno - neměla by se vyskytovat
- neni sablona v bazaru

...
už nějaký pátek se to ví :) bohužel, můžeš maximálně mít uloženou svojí nebo použít z jiného tématu.
Osobně používám tuto klasiku:

Kód: Vybrat vše

[b]Název: [/b]
[b]Info: [/b]
[b]Odkaz : [/b]
[b]Stav: [/b]
[b]Koupeno: [/b]
[b]Záruka do: [/b]
[b]Důvod prodeje: [/b]
[b]Cena: [/b]
[b]Způsob předání: [/b]
Prodávám i jinde
slaava
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. zář 2006
Bydliště: Praha 11 - Chodov / Praha 4 - Braník :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od slaava »

Diky, info problemech s forem mne nenapadlo prohlednout. A diky za sablonu!


//edit Wilik - promaz OT
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ========================= problémy s novým fórem ====

Příspěvek od Zivan »

Woyta píše: stř 13. říj 2021, 07:43 Chápu, že musí být souhlas pro cookies ale opravdu ty volby musí být formou 20ti zaškrtávadel?
Tohle se zrovna resi na jinem IT foru a pry podle EU musi byt stejne jednoducha moznost nesouhlasu jako souhlasu. A koukam, ze k tomu ma informace i web UOOU:
UOOU píše:V rámci tzv. „cookie lišty“ je třeba umístit tlačítko pro nesouhlas s netechnickými soubory cookies tak, aby byl případný souhlas udělován bez nátlaku a návštěvník stránek nebyl při své volbě ovlivňován (mělo by být možno souhlas stejně jednoduše neudělit jako udělit). Nastavení cookie lišty splňující tuto podmínku je umístění tlačítek pro udělení souhlasu a pro nesouhlas s netechnickými cookies do stejné vrstvy cookie lišty a jako příklad dobré praxe lze uvést umístění tlačítka pro nesouhlas s netechnickými cookies do první vrstvy cookie lišty (na roveň udělení souhlasu a ve srovnatelném vizuálním provedení).
https://uoou.gov.cz/verejnost/qa-otazky ... di/cookies

Me se ta lista nezobrazuje, protoze jsem uz pred delsi dobou neco zvolil, ale kdyz si otevru PCtuning i forum v jinem prohlizeci, tak tam rozhodne nesouhlas neni stejne jednoduchy, jako souhlas:
pctuning_cookies.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Odpovědět

Zpět na „Zprávy od a pro administrátory“