Marvel's Spider-Man Remastered

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Elkim
Redaktor PCT
Redaktor PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2014
Bydliště: Olomouc

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od Elkim »

Můžete pls někdo zkusit výkon v Miles Morales po patchi? U mě teda úplná katastrofa. Dvě jádra se perma drží na 99% avg. FPS o 63 % horší.

Nevermind nejsem sám, alespoň že tak. Se jim ten AMD CPU fix fakt povedl :D
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od AllowedCry »

Začal jsem hrát a naprostá pecka. Na high 4k dlss quality s rt on to zatím jede rock stable.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
skaven321
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2014

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od skaven321 »

je to pecka, lebo to ide v 4K DLSS rockstable, alebo je to pecka hra, lebo je zabavna?
R7 5800X3D, 32GB DDR4 3200Mhz CL14 G.SKILL FlareX@3600MHz, Sapphire RX 7900 XT GAMING 20GB, ASUS MG279
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od AllowedCry »

Oboje.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
ArgCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. črc 2010

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od ArgCZ »

PS5, LG OLED65BX, Samsung HW-Q700A + SWA-9500S = 5.1.4 Dolby Atmos, DTS:X
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od AllowedCry »

Dohráno. Příběh asi dobrý (nic nového), souboje po čase začnou trochu nudit, optimalizace za jedna.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Marvel's Spider-Man Remastered

Příspěvek od Sobo »

Tak jsem dohral Miles Morales, Steam ukazuje 12 hodin. Delal jsem i vedlejsi mise + vsechno z te appky, akorat jsem se vykaslal na ty collectibles jako schovane bedny / kapsle / zvukove nahravky.

Uprimne se nedivim tomu, ze se to prodavalo o 70% hur nez predchozi Spiderman. Je to v podstate uplne to same s naprosto minimalnima zmenama. Miles bojuje uplne stejne a ma stejny moveset jako Peter, doslova pouzili uplne stejne animace, proste ctrl+c a ctrl+v. Jenom pridali venom punch a kamuflaz - uzasne. Design hlavnich misi byl podle me v predchozim Spidermanovi taky lepsi a epictejsi, tady je to takove nemastne / neslane. Postavy taky nejsou tak dobre vykreslene.

Taky si mohli odpustit protlacovani jejich politickych nazoru do hry. Dodelam posledni ukol z aplikace na mobilu a dostanu cutscenu s obrovskym napisem Black Lives Matter - wtf? BLM je doslova teroristicka organizace, ktera pri svych nepokojich zpusobila skody za miliardy dollaru, pricemz jejich vudci si z daru nakoupili majetek za miliony dollaru jako treba luxusni domy ve ctvrti, kde je 98% bilych obyvatel - ale tady jde prece o boj proti rasismu, tak urcite.
V titulkach pak jeste maji hlasku "Wakanda forever" - to uz jsem se musel smat. Mozna by jim nekdo mel rict, ze Wakanda neexistuje a prakticky kazdy stat, kde vladnou cernosi, smeruje tak nejak do zadele - staci se podivat treba na Jizni Afriku: https://www.youtube.com/watch?v=jHxh_sQHH0E

Tohle melo byt vypusteno jako DLC k Spiderman Remastered, nebo jako samostatna hra, ale s cenovkou nekde kolem 20-30 euro max. Za 50 a vic je to za me nesmysl.

EDIT: Jeste jsem zapomnel: v pro posledni cutsceny v epilogy se mi bugnul oblek od Milese, kdy cas byla pruhledna. To uz tak zustalo, i kdyz hra na konci vraci hrace zpatky do meste, vypadalo to nejak takto:
Obrázek

A jinak jsem za tech 12 hodin mel asi tak 7 crashu na desktop, nekdy dokonce back to back, ze pri loadingu savu po crashi to hned spadlo znova...
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“