Diablo IV

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Re: Diablo IV

Příspěvek od Shaquille »

jeste, to souvisi s materialem misto normal/magic/rare itemu, bude padat vice goldu, aby se kompenzovala nemoznost tyto itemy prodavat...

- zlevneni nasledujicih rollu pri enchantu (hura)
tohle je za me minus. Libi se mi ten system, kdy nema kazdy na vecech vsechny staty a je potreba ziskat goldy at uz sbiranim, nebo prodejem veci (a to mam za reroll cenu kolem 5mio)

Docela se tesim, ale nechapu, proc ty sezony jdou tak rychle za sebou. Klidne bych dal 3+ mesice pauzy. Stve me to i v D3. Za sezonu nafarmis nejake nove itemy, ktere pak jsou ale po prevedeni do nonsezon postav k nicemu, kdyz neni cas si to poradne ani prehazet.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Still.Lord »

V D3 nemáš za 3 tádny co dělat.... Takže 3 měsíce sezona je tak akorát :)
D4 jsem pověsil na hřebík,připadá mi to jako Cyberpunk, který je super až tři roky po vydání.
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý

Příspěvek od Shaquille »

Kazdy nema na hrani neomezeny cas...
Jde mi o pauzu mezi sezonama, ne o delku sezony.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Muzes klidne sezonu preskocit nebo zustat na standartu.
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
CPU cooler: Corsair H100x Monitor: 27" AOC AG271QG 165Hz 2K G-Sync
zhor
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od zhor »

Dalsi XP a gold bonus do 27.11.
Revel in the rewarding resurgence of Mother’s Blessing to earn bonus XP and Gold in Diablo® IV through 27 November. Supplement your slaughter with 35% bonus XP while killing monsters, allowing you to try new classes and level up a new character faster than The Butcher can say “Fresh meat!” This is also a fortunate time to reap hellish affluence and line your coffers with 35% bonus Gold on any World Tier or Realm.
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Alfajk
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Alfajk »

tendle "carrot on the stick" me tedy dokonale míjí, s nechuti jsem to po vydani dohral a uz nezapl, ta hra nema nic, co by stalo za zopakovani, zoufelej nedostatek contentu ve vsech ohledech sezonama fakt nezachranili a do hry zatim nic nepridali, uvidim co predstavi datadisk, ale aby proste vydali nastupce hry, ktery ma 1/3 contentu svyho predchudce, to fakt neakceptuju, "live service" at si strci do (_o_)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
killerek
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od killerek »

1/3 ceho presne, kdyz D3 byl jen adventure mod, kde si chvili delal bounty a pak vlastne jen greater rifty? V D4 s druhou sezonou pridanim summon bossu a polazenim odmen udelali relevantnim a pouzitelnym pro expeni i drop vsechny aktivity. Pred touto sezonou to bylo opravdu jen o jedne aktivite, kdy GR z D3 jen nahradily NM dungy. Je pravda, ze maji porad na cem maknout, jak z pohledu QOL tak bugu, ale obsah uz by tam byl. Snad s kazdou sezonou pridaji neco zajimaveho jako ted ty summon bosse. O datadisku se zatim vi jen to, ze bude obsahovat novy region, novu classu a vydani nekdy na konci pristiho roku.
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Heh

Kód: Vybrat vše

https://games.tiscali.cz/novinky/diablo-iv-je-na-steamu-na-tyden-zdarma-569295
CPU: AMD Ryzen 7 5700X@4,5GHz MB: ROG Strix X570-I Gaming GPU: Inno3D GeForce RTX 4070 TiS (1,0V)
RAM: 2x16gb G.Skill Trident Z RGB@3333MHz PSU: Seasonic Focus 650W Case: Metallic Gear NEO Mini V2 Silver
Grim3
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od Grim3 »

Hm. Mně teda vůbec nevadí nedostatek contentu. Ten tam můžou postupně dodat. Problém je, že dodat tam content, který to oživí, je unreal.

Totální KO je totiž brutální generičnost celé hry, dungeonů, měst, bossů. Od doby, co jsem to dohrál, mě ani na chvilku nenapadlo zapnout to znovu. Proč taky? Jeden dungeon jako druhý, všechny bossfighty v kruhu podle stejného patternu. Prostě celé je to špatně a žádné DLC to nezachrání. Obrovský nudný generický svět ala Ubisoft.

Chválabohu, že bude expanze do GD.

Sry, jsem si heknul :wink: .
shorty25
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od shorty25 »

Nevíte někdo, jestli se dá D4 zahrát někde jako demo? Díky
Vždy prodávám i jinde.
killerek
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od killerek »

Prosvihl si tu akci na Steamu o dva prispevky vyse a tezko rict, kdy neco podobneho udelaji.
shorty25
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od shorty25 »

Super a náhodou nemá někdo kámoše, co má kámoše, kterýho kámoš to už nehraje a půjčil by mi na pár hodin účet? :)
Vždy prodávám i jinde.
coyd
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od coyd »

Tusim, ze pokud nebudes hrat dele nez 2 hodiny, muzes pozadat o refund.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT

Příspěvek od zombux »

Grim3 píše: čtv 23. lis 2023, 16:12 Hm. Mně teda vůbec nevadí nedostatek contentu. Ten tam můžou postupně dodat. Problém je, že dodat tam content, který to oživí, je unreal.

Totální KO je totiž brutální generičnost celé hry, dungeonů, měst, bossů. Od doby, co jsem to dohrál, mě ani na chvilku nenapadlo zapnout to znovu. Proč taky? Jeden dungeon jako druhý, všechny bossfighty v kruhu podle stejného patternu. Prostě celé je to špatně a žádné DLC to nezachrání. Obrovský nudný generický svět ala Ubisoft.

Chválabohu, že bude expanze do GD.

Sry, jsem si heknul :wink: .
ano, protože to je diablovka, a grindování dungeonů je její podstatou. ale jo, datadisk co má vyjít někdy příští rok by mohl bejt fajn zpestření :)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
keistown
Žlutá karta
Žlutá karta

Příspěvek od keistown »

Tohle co pises me ale trochu irituje, ta hra je venku chvili, zatim si hrajou se sezonama (season of traps :lol: ) a neni doladena itemizace a endgame loop a uz se chystaji na dolace za datac... :|
tnema
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od tnema »

shorty: já ti klidně účet pujčím
v SZ mas loginy

\\ dobre skutky se deji, k neuvereni ze :o

\\\shorty: vzdycky se nakej blbec najde :-D
Naposledy upravil(a) tnema dne stř 14. úno 2024, 18:37, celkem upraveno 1 x.
ntb lenovo i5/1660Ti
shorty25
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od shorty25 »

Díky moc tnemovi, už se stahuje, nevěřím, že se někdo našel. :o
Vždy prodávám i jinde.
killerek
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od killerek »

Jinak uz se projevuje koupe ActiBLizz MIcrosoftem a prvni hra v Gamepassu bude na konci brezna D4.
tnema
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od tnema »

killerek píše: čtv 15. úno 2024, 22:56 Jinak uz se projevuje koupe ActiBLizz MIcrosoftem
supr, vse sezere, dle ocekavani
ntb lenovo i5/1660Ti
killerek
Začátečník
Začátečník

Příspěvek od killerek »

Horsi nez smerovani (a to i to interni dle zvesti) po prevzeti Activisionem to nejspise nebude.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“