Ahoj,
zrovna v týdnu jsem do práce koupil Logitech Lift. A za těch pár dní spokojenost, ale jak dlouho vydrží tak to nepovím.
Před lety jsme zkoušel taky nějakou levnou, asi c-tech nebo něco takového za 300. Vydržela asi měsíc nebo dva, pak odešlo tlačítko... tak jsem se vrátil ke klasice. Logitech mi přijde teda zpracováním lepší. Jinak rozdíl by měl být hlavně ve velikosti Mx - pro velkou pracku a Lift - pro menší. Mx vypadá trošku "líp" a dobíjí se přes kabel. Lift je na jednu AA baterii. Koukám, že na rtings je porovnání -
https://www.rtings.com/mouse/tools/comp ... tech-lift/
Snad v nějakým datartu/electroworlu by mohli bejt vystavený na vyzkoušení, která padne líp.
Jeden kolega v má v práci tu MX Vertical a taky si jí chválí. Druhej kolega má nějakou levnou a co vím, tak už to taky nebude první.
Jde asi o tu cenu, ta MX za 2k už je docela pálka. Já to koupil minulý týden v těch marianne slevách v datartu a vyšlo mě to bez DPH na 900, a to mi přijde ok.